Opinie o Krzysztof Adamczyk Auto-Lack w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Krzysztof Adamczyk Auto-Lack. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Krzysztof Adamczyk Auto-Lack o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krzysztof Adamczyk Auto-Lack w Poznań

Niesprawny sterownik

PAN niestety nie umie naprawić prostego ecu, a co zatem idzie nie umie też zwrócić pieniędzy za niewykonaną usługę. Nawet telefon, email, do Pana to tylko pusta głuszą. Tak więc jedynie potrafi Pan kasować ludzi z pieniędzy.

Lawenda
@Niesprawny sterownik

Mogę prosić o kontakt ? Ja też mam problemy z tym Panem.. wiem, ze nie jesteśmy sami.. mój email: (usunięte przez administratora)

Damian

Polecam tą firmę . Profesjonalne podejście do klienta. W rozmowie telefonicznej wszystko wyjaśnione odnośnie sterownika silnika .Szybka wysyłka sterownika który działa w aucie jak należy.

Mery
@Damian

A czy rozmowa telefoniczna była z właścicielem czy może z którymś z pracowników? Pytam z perspektywy osoby zainteresowanej pracą. Zatrudniają tutaj kogoś do obsługi telefonicznej i mailowej?

Leszek Nowy wpis

Uwaga Krzysztof Adamczak właściciel firmy ECU serwis autokomputery domeyki 3 Poznań to zwykły (usunięte przez administratora) i naciągacz wyłudza pieniądze na rzekomą naprawę sterownika ECU (zaliczka) nie robi nic gra na zwłokę po ciężkiej batalii odzyskałem komputer jeszcze bardziej uszkodzony niż był pieniądze wyrzucone w błoto sprawa na policję i w sądzie szczerze nie polecam to zwykły (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) a wszystkie pozytywne komentarze które są w internecie są pisane przez jego kolegów lub jego samego będzie pozew zbiorowy zapraszam osoby poszkodowane do kontaktu do kontaktu 881627225

Koala Nowy wpis
@Leszek

Ponoć ogłosił upadłość a firma nadal istnieje ? Czyli dalej kręci i mataczy

@Koala

W kwietniu 2023 wszczęty został proces o rozwiązanie firmy. Podobno to procedura szybsza od "zwykłej" likwidacji. Czy ktoś wie, jak wygląda aktualny status prawny firmy? Nadal funkcjonuje czy została zamknięta?

Czemu do tej pory nie napisał jeszcze pracownik? Same historie na linii firma - klient, a właściwie, to klient - właściciel firmy, bo o nikim innym tu się nie wspomina. Firma ma również pracowników, a może ma warunki na przyjęcie elektromechanika? Napiszcie, czy wiecie, jak z dostępem do narzędzi, traktowaniem i szczodrością w opłacaniu za pracę?

Jak wygląda tu przyuczenia się pracy dla kogoś bez doświadczenia? Chodzi właśnie stricte o elektromechanikę pojazdową. Szukam dla brata info, czy można dostać się tu do pracy np. na pół etatu jeśli nie ma się doświadczenia? Ktokolwiek tu pracował??

Niesprawny sterownik

Lawenda
@Niesprawny sterownik

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Krzysztof Adamczyk Auto-Lack? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Amy

Dużo tutaj zostało napisane o problemach z odzyskiwaniem towaru itd. No a jak tam się mają pracownicy, można spokojnie tam iść do pracy czy niekoniecznie? Bez strachu, że będą problemy z umową czy coś?

Blanka

Nawet księgowej ani żadnej pomocy? Ja rozumiem, że przedsiębiorstwo jest małe, ale ciężko tak samemu prowadzić działalność. Tak właściwie to skąd wiesz, że nie zatrudnia nikogo, jesteś byłym pracownikiem czy kim?

Damian

Mery
@Damian

Wiesiu

Diagnoza i naprawa mojego 1.6 TDI przebiegła bardzo sprawnie Sterownik wysłałem w Poniedziałek a w Czwartek był już u mnie.Klimatyzacja działa po naprawie tak jak powinna.Polecam

jonanna Machcińska

Polecam firmę Autokomputery Komputer do VW Tuareg komputer po zalaniu wymieniony na inny i wszystko działa

Waldek

Naprawa samochodu przebiegła bez najmniejszych problemów

Agata

Czy pracownicy też mogą polecić firmę czy wcale nie jest tak dobrze, jak w przypadku usług, bo tu akurat dużo pozytywów bardzo widzę? Myślę, czy nie podpytać o pracę. Ale czy warto, można tam rozwijać się?

Citroen c elysee 1.6 HDi

Bardzo pozytywnie naprawa sterownika silnika i bsi samochód zawieziono lawetą dziś odbiór i radości z jazdy. usterka wystąpiła po wymianie akumulatora najważniejsze że wszystko już sprawne polecam.

KlientPasłek

Polecam tego kontrahenta, bezproblemowy kontakt, bardzo szybko zrealizowana usługa, urządzenie działa super ????????

Zadowolony Klient

Odczyt kodu PIN oraz naprawa sterownika do corsy DTJ przebiegła bardzo szybko i sprawnie. Dobry kontakt z obsługą firmy.

Olga

A jakie stanowiska najczęściej są wolne? Czy jest duża rotacja we firmie czy raczej stała ekipa? Kobiety też znajdą tutaj dla siebie miejsce? Są jakieś w takim razie stanowiska biurowe?

Klient

Szybko i bezproblemowo, wysłałem sterownik Corsy po zalaniu dostałem naprawiony działa i śmiga, aż miło. Polecam każdemu

Pit stop kryś Mateusz

Super kontakt bez problemowa wysyłka rzetelny uczciwy w razie problemów pomocny polecam pit stop golęczewo

Witam serdecznie Nazywam się Krzysztof Adamczyk Prowadzę działalność gospodarczą pod numerem krs 0001012030 Jesteśmy firmą otwartą na opinie zarówno obecnych jak i byłych klientów. Śledzimy treści pojawiające się na forum i staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki. Prosimy jednak pamiętać, że każda wolność ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do świadomego kłamstwa, do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności. Godność osoby ludzkiej, jej dobre imię i dobra osobiste są pod ochroną prawa. Prawo zakazuje m.in. wypowiedzi mogących obrazić uczucia religijne, zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby lub grupy ludzi, zawierających treści obraźliwe, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię, propagujących faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa. Komentarze zawierające treści niezgodne z prawem będą usuwane przez administratora.Wszystkie opinie obraźliwe i nie merytoryczne zostaną usuwane przez administratora i zgłaszane organom ścigania o czym niebawem przekona się jeden z klientów niezadowolonych o loginie "sterowniki silnika"którego to Pana sprawa dziś została zgłoszona w komendzie policji i zostanie doprowadzona do końca a ten człowiek poniesie odpowiedzialność karną za wpisy których dokonał i próbuje dalej to robić. Nazywam się Krzysztof Adamczyk i zapraszam wszystkich niezadowolonych klientów ,którzy roszczą ode mnie jakiegokolwiek zadośćuczynienia bądź zwrotu środków ,rekompensaty za naprawę sterownika lub innego modułu w naszej firmie ,która nie przyniosła zamierzonego efektu do kontaktu telefonicznego.Na pewno jeśli takowa sytuacja miała miejsce zostanie pozytywnie rozpatrzona i środki zostaną bezzwłocznie wrócone na wskazany rachunek bankowy.Jesteśmy ludźmi i władamy potężnym mieczem jakim jest mowa ludzka. Art. 212. [Zniesławienie] § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. § 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. § 3. W razie skazania za przestępstwo określone w § 1 lub 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego. § 4. Ściganie przestępstwa określonego w § 1 lub 2 odbywa się z oskarżenia prywatnego.

Zostaw merytoryczną opinię o Krzysztof Adamczyk Auto-Lack - Poznań

• Jak się pracuje w Krzysztof Adamczyk Auto-Lack?

Zobacz opinie na temat firmy Krzysztof Adamczyk Auto-Lack tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Krzysztof Adamczyk Auto-Lack?

Krzysztof Adamczyk Auto-Lack
4.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Warszawska 82 lok. 127
    61-031 Poznań