Opinie o Fresenius Nephrocare w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Fresenius Nephrocare, jak również Klientów firmy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fresenius Nephrocare o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fresenius Nephrocare w Poznań

Jerzy

Trudno zrozumieć niektóre wpisy, firma jako pracodawca dobrze się wywiązuje jest ceniona na rynku a pracę trzeba lubić żeby ją doceniać.

głos

Ja pracuje i mam poczucie stabilności . Praca na umowę na stałe i przestrzegają kodeksu pracy. Jak zwykle znajdą się osoby niezadowolone ale przecież nie ma obowiązku pracy we Freseniusie zawsze można szukać lepszej posady. Ostatnio były super premie i nikt nie protestowł więc nie jest żle .Znam zakłady gdzie jest naprawde tragicznie.Ważne żeby nie było osób które sztucznie nakręcają negatywne emocje i lubią nakręcać aferki. Pozdrawiam

p Nowy wpis

ostatni wpis KOSMICZNE (usunięte przez administratora)

t Nowy wpis

ale największe bandziorstwo to udawanie że tych śmieci się karze , oni nigdy by nie zarobili na życie w takich luksusach jakie mają posiadając taką wiedzę ..i (usunięte przez administratora) w stosunku do chorych ludzi .im nie było by tak wesoło przy zapaleniu otrzewnej po zamrożonych płynach .

o Nowy wpis

ciekawe czy wielka pani prezes rydzyńska zwalniając przewżnika co chciał uczciwie pracować , pomyślała o chorych ludziach ...nie... wolała odebrać telefon swojemu pełnomocnikowi boguckiemu , bo bała się prokuratora i udawała , że robi dochodzenie ...bogucki potruł ludzi wożąc leki pod plandeką a ty (usunięte przez administratora) razem z tymi (usunięte przez administratora) oszustami bronisz 20 lat gnoja , wozicie leki autami do chleba {bandytyzm} przez następne 10lat .. TY (usunięte przez administratora) PRZESTĘPCO

tak Nowy wpis

jedyne co można chcieć od tej firmy to , żebyście zdechli bandziory

Konserwator
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Standardowy

Pytania

Standardowe

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

u

szkoda pisania , to jak byś pisał po gównie-(ubrudzisz tylko palucha) ..zero (usunięte przez administratora) . brak określenia na takie cuś

r

bandziory co potruli chorych ludzi... przez 20 lat żyją w luksusie , a w innych firmach by bardziej byli gonieni do roboty nie trując nikogo !!!

hirek

Kult - Hej Czy Nie Wiecie

Jaki dress code obowiązuje w Fresenius Nephrocare?

e
@Pytanie

kalesony tylko z codem , żeby kierownictwo się pod prysznicem nie pomyliło. no i jeszcze pieluchy dla kierownictwa i po dużym lizaku . chorzy dializowani będą zadowoleni

Jerzy

wielki
@Jerzy

jak tu takie rzeczy wpisujesz to musisz grać z dyrekcją .. ja ci tam więcej za to jak mi obciągniesz ty zakłamana pindo . wstyd matole

hirek
@Jerzy

firma co trzyma przez 20 lat swojego pełnomocnika co tylko brał lewe pieniądze i wynajął auto pod plandeką do wożenia leków i zamroził płyny ( same zapalenia otrzewnej) naprawdę jest ceniona przez pracowników... takich jak bogucki Ta firma nie lubi uczciwych ludzi . woli liżących (usunięte przez administratora) głupków , wtedy czują się ważni...swój znajdzie swego

@Jerzy

kto może lubić i doceniać taką pracę ? chyba tylko kierownictwo . wojskowe zasady ... ja nierobie nic i ścigam innych do roboty.. patologiczna firma za społeczne pieniądze ...

cho
@Jerzy

w moich oczach ty sprzedajna (usunięte przez administratora) , jesteś taka sama jak ta (usunięte przez administratora)firemka

@Jerzy

ceniona ? żart . daj pracownikom powiedzieć co o was myślą i obronić się innym to ci powiedzą prawdę jak będzie to bez konsekwencji , którą dobrze znasz ale ignorujesz . zniewolenie pracowników i ciaćkanie się nad żałosnym kierownictwem bez zasad i moralności i u niektórych brak mózgu . najlepiej trzymać takie kierownictwo . wtedy można najlepiej opluwać pracowników bo oni za pieniądze zrobią wszystko... Przykre

@Jerzy

oni z nikim nie będą rozmawiać bo zdają sobie sprawę , że każdy storpeduje ich dowodami prawdy i ośmieszy .

y
@Jerzy

nie wychylaj się na pierwsze miejsce ,,,bo zaraz się ................

y
@y

tak pomagasz ?

nasjacek
Klient
@Jerzy

to jest koncern on ma swoje zasady tylko dyrekcja ma normalnie reszta traktowana jest jak śmieci a i dobrze się opłacają by mieć dobrą opinie

@nasjacek

brak zasad

ty
@Jerzy

możesz doceniać taką pracę w tym (usunięte przez administratora) , jak nic nie robisz. jak reszta tego chorego kierownictwa .

kierowca
@Jerzy

jak można się tak zeszmacić

och .urwa
@Jerzy

większość pracowników tych... nie po znajomości zrobi wszystko ta tych chorych ludzi .. oprócz kierownictwa co zniechęca do uczciwej pracy ,bawiąc się państwowymi pieniędzmi (uczą zamrażać płyny dializacyjne) .chowając swojego pełnomocnika ZŁODZIEJA i oszusta co wynajmuje auto do wożenia leków pod plandeką)

o
@och .urwa

jesteś dnem ,zerem w oczach pracowników i niech tak zostanie . niektórzy z dyrekcji lubią być postrzegani jak mega śmieci ...dziękujemy ci ty rydzyńska

too
@Jerzy

trudno rozumieć (usunięte przez administratora) .............

ty (usunięte przez administratora) ,,, pasujesz do tego dna

@Jerzy

mam nadzieję , że taką opiekę będziesz miał od tej cenionej firmy (.zamrożone płyny dializacyjne ) i zapalenie otrzewnej . trzeba mieć tupet żeby takie rzeczy tu wypisywać.. ta firma to wylęgarnia takich śmieci jak bogucki i wiele jeszcze podobnych pracowników. Tam nie warto uczciwie pracować bo Ciebie ukarzą za taką pracę . Tam przez 10 lat nikt Ciebie nie skontroluje . Trzeba wożić leki pod plandeką i mieć pracę przez następne 20 lat.. Amen

@Jerzy

ciekawe będą twoje wpisy na ulicy. albo nie masz mózgu albo obciągasz fiuty dyrekcji

a

nasram na twoje ukradzione pieniądze z państwa , ale za to co bandziorze zrobiłeś mi i mojej rodzinie zapłacisz razem z tym śmieciem boguckim ..

t

dyrekcja co nie ma szacunku wśród pracowników jest nikim .. jak by miała Honor sama by odeszła.

r

pewnie trzeba zamrozić jeszcze dializowanych wożąc [ pod plandeką płyny dializacyjne i bronić boguckiego [ i dyrekcje tego szabma , za nasze pieniądze

głos

@głos

ciekawe kto by protestował na super premie , pewnie dane największym idiotom w tej firmie czyli boguckiemu itp ,, za nasze podatkowe pieniądze !!!

@głos

w tej chorej firmie wielu pracowników z kierownictwa nie zarabiało by nawet 10 zł na miesiąc... w innej firmie żyjącej w śród konkurencji a nie biorącej pieniędzy z nfz-tu

@głos

nie zazdroszczę zarobków ludziom co sobą coś znaczą i mają wiedzę !!!

bogucki ....to ci śmieciu i (usunięte przez administratora) obiecuje

@głos

w tej firmie to jednak trzeba być szmatom !!! i liczyć tylko pieniądze

b

czarna komedia !!!

skąd tych śmieci biorą?

r

jak ktoś lubi być śmieciem w oczach pracowników . to lubi dostać w (usunięte przez administratora)na ulicy

R

BIAŁORUŚ

R

KTOŚ CO BRONI PRZEGRANEJ SPRAWY JEST NIKIM ,ZEREM W OCZACH LUDZI

r

mieć szacunek do takich ??? (usunięte przez administratora) to chyba jakiś żart . to jest dyrekcja firmy,,,, znanej na forach z ...no (usunięte przez administratora) z czego????

Marek
@r

O czym konkretnie piszesz, bo staram się zrozumieć Twój wpis, który tu dodałeś, jednak nie jest to wcale takie proste. Przypuszczam, że pod jakimś kątem wypowiadasz się o pracy w firmie Fresenius Nephrocare, jednak totalnie nie wiem, co miałeś na myśli. Napiszesz mi tak ogólnie, czy polecasz tam pracę?

k
@Marek

jak nic totalnie nie rozumiesz i nic nie wiesz to wymarzona praca do Ciebie Marek . Wal do nich jak w dym . Myślę , że pomogłem Tobie chłopie. Powodzenia w pracy

r

szkoda zdrowia na taką uczciwość .szkoda tylko ,że nie idzie tego zablokować..

Zostaw merytoryczną opinię o Fresenius Nephrocare - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Fresenius Nephrocare