Fresenius Nephrocare

Poznań

Opinie o Fresenius Nephrocare

S

Firma dość niepoważna, zaprasza na rozmowę, a później nie odzywa się... po czym... ponawia rekrutację. Szuka być może pseudo fachowców za najniższą krajową... oj trudno będzie.

Patrycja

@Zgredek to, o czym mówisz, to duże oskarżenie. Skąd masz informacje, że takie rzeczy mogły mieć miejsce w Fresenius Nephrocare? Możesz to w jakiś sposób udowodnić? @Kandydat a na jakie stanowisko odbywała się wspomniana przez Ciebie rekrutacja? Czy do tej pory nikt się z Tobą nie skontaktował?

Kandydat
@Patrycja 05.11.2017 16:20

Pani Patrycjo, stanowisko nie ma tu nic do rzeczy. Opis rekrutacji, który zamieściłem, wskazuje jedynie, w jaki sposób firma organizuje nabory i jak wywiązuje się ze zobowiązań wobec zaproszonych kandydatów?/ Ten opis daje potencjalnym chętnym do pracy, możliwość zorientowania się, czego mogą się spodziewać po tej firmie?

Patrycja

Możesz wyjaśnić co w wykonywaniu zawodu pielęgniarki i lekarza @Kumaty jest niezgodne z prawem? Ofert pracy przybywa cały czas, jest to jakaś alternatywa dla pracy w szpitalu publicznym, więc co tutaj jest łamaniem prawa?

Zgredek
@Patrycja 23.07.2017 17:17

A np zgoda na zakłamywanie jakości dializy poprzez stosowanie innych parametrów w comiesięcznych badaniach. Jednorazowe lepsze wyniki niż codzienność.

Kandydat

Miałem wątpliwą przyjemność brać udział w rekrutacji przeprowadzonej przez tę firmę kilka tygodni temu. Rekrutacja odbyła się w siedzibie oddziału firmy. Osoba, która ją przeprowadzała była kompletnie nie przygotowana do takiej rozmowy. Jak "wygooglowałem" po numerze telefonu i nazwisku, to prawdopodobnie był pracownik biura rachunkowego, które zajmuje się rozliczaniem Fresenius Nephrocare oraz obsługą HR. Człowiek zadawał pytania zawodowe, na które sam nie znał poprawnej odpowiedzi. Pytania dotyczyły innego zakresu prac, niż wynikało z ogłoszenie rekrutacyjnego. W ostatnim słowie poprosiłem o informację odnośnie wyników rekrutacji. Pan wyraźnie się uniósł, że odpowiada każdej zaproszonej osobie. Jak życie pokazało, to nie każdej, bo na taką informację czekam do dziś. Jeżeli ta firma tak podchodzi do ludzi, to wnioski nasuwają się same.

Kumaty

Szanowne panie pielegniarki Niestety nie zdajecie sobie sprawy jak bardzo jestescie narażone w tej firmie na kryminał. To co każa wam robic wasi szefowie w tej firmie jest zagrozone pozbawieniem wolnosci do lat 10. Przeanalizujcie swoje praktyki i porozmawiajcie z prawnikami. Wiecej nie bede pisac. madrzejsza pojdzie z tamtad reszta niech nie placze z wlasnej glupoty jak pojdzie siedziec.

Clara912

Posady są stabilne, ale różnic między zwykłymi "szarymi" pracownikami, a tymi wyżej jest aż nad to! Ci pierwsi 10 lat bez podwyżek, pozabierane bonusy, bo "nie ma pieniędzy", a Ci drudzy, co miesiąc wycieczki zagraniczne itp. To mówi samo przez sie...

Clara912
@Clara912 15.06.2017 11:31

Opinia niekoniecznie o Poznaniu (niestety nie ma tematu Fresenius ogólnie...)

pielęgniarka

Firma rozwijająca się, jednak jęśli chodzi o rozmowę z pracownikiem, niestety usta są zamykane po pierwszym zadanym pytaniu, więc jakiekolwiek zmiany na plus są przekreślone. Szkoda, bo człowiek chciałby się rozwijać, nabywać wiedzę, ale również liczy na jakąś gratyfikacje ze strony firmy - a tutaj jest z tym duży problem.

P

oceniam rekrutację na stanowisko administracyjne w Toruniu, moze komuś z tych okolic sie przyda. Rekrutacja dwuetapowa: pierwsza rozmowa - nie mam zastrzeżeń. Natomiast na drugiej rozmowie (z dyrektorem) padły pytania o życie osobiste, zwłaszcza o posiadanie dzieci, więc wiadomo o co chodzi - dyskryminacja! Już nie pamiętam czy chociaż oddzwonili z odpowiedzią (co bardzo rzadko się zdarza).

Pigua08

O co chodzi z tymi "mrożonymi lekami" i "transportem pod plandeką", no i dlaczego tak na kierownictwo narzekacie? O który oddział chodzi w Poznaniu? Pytam, bo nie wiem czy tam nie pójdę

cśśś

Hej, a jaka aktualnie panuje atmosfera teraz? Dzięki

ramzes

jakie są stawki dla pielęgniarek?

Leszek

Organizacja w transporcie, na przykładzie SD nr 50 jest okropna. Po dializie czasem trzeba czekać i 1,30min. W głowie się kręci, położyć się nie ma gdzie. Poprzednio Stacja miała 15 stanowisk i obsługują ją te same samochody z jedną sanitarką z noszami i gdzie można załadować wózki z chorymi. Chorych znacznie przybyło i ciężko chorych też.Ale chorzy i ryby nie mają głosu. Jak się nie poprawi napiszę do rzecznika praw pacjenta!

nowy2016

A ja mam blisko do ich stacji i by pasowało. Dlaczego trzymać się z daleka ?

Banita

Trzymajcie się od nich z daleka.

Linka

Na jakie umowy o prac! Większość to 'kontraktówy'. Po co chcesz tam się pchać nie warto, szukaj Państwowego szpitala. Rząd się zmienił i nie wchodzi już tak prywatnym z workami złota w tyłas. Teraz będzie w tyłwzrot. Mam taką nadzieje, że w końcu Państwowa służba zacznie zarabiać, nie jak do tej pory tylko prywatne poniemieckie geszefty.

głos

Ja pracuje i mam poczucie stabilności . Praca na umowę na stałe i przestrzegają kodeksu pracy. Jak zwykle znajdą się osoby niezadowolone ale przecież nie ma obowiązku pracy we Freseniusie zawsze można szukać lepszej posady. Ostatnio były super premie i nikt nie protestowł więc nie jest żle .Znam zakłady gdzie jest naprawde tragicznie.Ważne żeby nie było osób które sztucznie nakręcają negatywne emocje i lubią nakręcać aferki. Pozdrawiam

Aga

Cześć, może spróbuj do nas będziemy starać się pomóc, działamy - związek Zawodowy NSZZ Solidarność.

Wczoraj

Marzenka, nie czytasz ze zrozumieniem. W poście powyżej pisze wyraźnie - przełożony jest po to ażeby g... na wierzch nie wylazło. Najlepsze co możesz zrobić to pracować gdzie indziej. A problemy zgłaszać Panu Bogu... Bo jak zgłosisz coś w firmie to wyjdzie na to, że ty jesteś problem a oni są wszyscy tacy wspaniali i mili i w ogóle. W tej firmie nikt Ci nie pomoże.

Wczoraj

Ja bym się 3mał z daleka od Nich. Uczciwy w tej firmie nie ma szans! Wiem z doświadczenia...Przełożony jest tylko po to, ażeby gówno na wierzch nie wylazło. 6 lat praktyki ;)

Dor

A ja planuję się tam zatrudnić i tak negatywne komentarze słabo umotywowane nie zrażaja m nie do firmy, Życzę pomyślności i więcej optymizmu. :)

gnojstwo

ta firma to najwieksze [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jakie można spotkać z takim brakiem ambicji i honoru nie spotkasz się nigdzie zwykły kibel i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nawet chorym nie podarują ..

gnojstwo

zeby w zyciu takiego gówna nigdy nie spotkać TEGO proszę mi życzyć na wszystkie lata

hirek

i na koniec ocena... zwyle bandziorstwo razy dwa

y

nie warto gadać !!!

y

bomby spadają w najmniej oczekiwanym czasie..

grzesku spotkamy sie kochaniutki

trans teresa

i na koniec ocena... zwyle bandziorstwo

trans teresa

ważna jest ocena pracowników , w tak poważnych sprawach kumpli nie ma A jak ja bym miał takich kolegów co dymali mnie przez 10 lat TO DAŁ BYM IM DUŻĄ FORSĘ ŻEBY DYMALI dłużej jak ja bym miał takich zaufanych ludzi jak bugucki !!!to bym wypi [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] eby mnie dalej dymali!!!

trans teresa

no i pani tereso mam nadzieje , że utopisz się w tym gównie Może lepiej pracować i robić kontrole niż lecieć kablować na uczciwie pracujących ludzi !!!

o

naprawdę szkoda zdrowia na takich !!!

o

może trochę moralności ..zlikwiduj to bo nerwy nie wytrzymują ..

trans teresa

firma w której od samej góry do dołu liczy się tylko robienie drugiemu złośliwości. w innych firmach wszyscy biorą się do roboty , tam nie .. atmosfera fatalna ., nie można mieć swojego zdania bo zwolnią zaproszą do biura i zostawią w sweterku na ulicy za to jak się podlizujesz i nic nie odzywasz to możesz wytruć pół polski Żałosne

trans teresa

a do tego kibla brakowało im tylko tego gówna kałka dzieci w przedszkolu poważniej się zachowują !!!

trans teresa

a garażowcy czasami lepiej naprawiają samochody niż serwisy sam naprawiam w garażu i nigdy mi auto nie nawaliło cmoku

trans teresa

[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] się kurwi bo nie ma pieniędzy a prezes się kurwi bo jej za mało pieniędzy

trans teresa

może napiszesz pani prezes za co zwolniłaś przewożnika z chłodniami .Napisz przecież masz poważną firmę !!!

za kłopoty Żony [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wszystko WY PENERY

trans teresa

ważne ,że ustawiła michała Ry reszta niech ???

trans teresa

wstydził bym się być prezesem takiej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie firmy !!!

trans teresa

są też ludzie którzy chcą pracować uczciwie.......... nie wszyscy muszą być takimi penerami jak wy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

trans teresa

brak moralności i debilstwo to ta firma

trans teresa

a dla pełnomocnika i jego świty też mam życzenia Żebyś ty [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zdechł od zamrożonych płynów dializacyjnych !!!

trans teresa

może ktoś mnie oświeci ,bo nie rozumiem .ktoś to dla własnego zysku na lewo bierze do wożenia leków auto pod plandeką zamraża płyny szkodząc i wywołując zapalenie otrzewnej choć ma o tym sygnały ,że dzieje się coś niedobrego ma do dzisiaj prace a porządni ludzie nie ...myślę ,ze ludzie zdzierżą może wałki na forsie ale na czyimś zdrowiu NIE Ciekawe czy ktoś mając prywatną firmę trzymał by takiego pracownika który tylko przyszedł do firmy nic nie robić i kraść i oszukiwać BRAWO JESTESMY W EUROPIE

trans teresa

no i jeszcze dlaczego ma cierpieć ten co chciał uczciwie wozić leki chłodniami , może odpowiedzą jak nie mają pojęcia o takich działaniach ?

trans teresa

a ja bez mrugnięcia okiem powiem ci kogo nie wyrzuciłaś mimo ,że potruł ludzi bo jesteś umoczona w te [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

teresa kalek

to firma , która nawet nie wie czym się wozi leki choć prowadzą hurtownię farmaceutyczną ale za to tupetem niszczą wszystkich !!

teresa kałek

no i zacznij strzelać do własnej matki ...

glabus

kim ty jesteś ??? ze swoimi mrzonkami!!!

glabus

mądry szuka rozwiązań ....oni szukają tylko rozrÓby!!!

brot

no nie zapomnijcie siebie ukarać , za te samochody z piekarni. jak wszyscy to wszyscy..

wyp....

no i masz czym się szczycić ..tymi pomrożonymi płynami , które zaszkodziły chorym na otrzewną Wypłać wszystkim odpowiedzialnym za to PREMIĘ zazdroszczę ci znajomosci i wyczucia kto u ciebie pracuje ...........................

piguła

A tak naprawde zwykłe przestępstwo !!!

Zostaw opinię o Fresenius Nephrocare - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fresenius Nephrocare