Opinie o InCLICK.pl w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy InCLICK.pl. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie InCLICK.pl na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o InCLICK.pl w Poznań

Mateusz Nowy wpis

Nie mogę znaleźć strony internetowej, czy ktoś poda mi adres ?

kama Nowy wpis

Bela' a moze nastapily jakies zmiany w firmie ,moze zmienil sie ktos w zarzadzie i dlatego sa takie niedogodnienia, Troche niefajnie ponieważ, zmiany powinny zmierzac w dobrym kierunku a nie na odwrot uprzykszac komus zycie i utrudniac,moze cos sie odmieni

Bela Nowy wpis

Jestem zaskoczona tym, co się stało z tą firmą, bo wcześniej panowały inne zasady współpracy. Nie było opłaty rejestracyjnej, regularnie wypłacano pieniądze po uzbieraniu punktów i nie wykonywano takich dzikich trików, jak opisywano powyżej. Szkoda, że serwis próbował ratować się finansowo w taki sposób.

Fredzio Nowy wpis

Szkoda że wcześniej nie trafiłem na te opinie, niestety przekonałem się na własnej skórze jak potrafią oszukiwać ludzi, powinienem otrzymać jakieś 500 zł, pieniądze są dla mnie na dany moment bardzo potrzebne, ale oczywiście tak niekompetentnej firmy niezbyt to obchodzi

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie InCLICK.pl? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Kasztanek

Miałem okazję współpracować z tą firmą jakiś tydzień na początku wypłacili połowę należnej kwoty, no ale głupio było to rzucić bo nawet nie zwróciło się 50 zł wpisowego... W momencie kiedy mają wyjść na minus od tych 50 zł poprostu się wypinają, zero szacunku do człowieka, dodzwonienie się graniczy z cudem a osoby zajmujące się odbieraniem telefonów chyba mają za zadanie olewać i oszukać pracownika.

Matylda97
@Kasztanek

U mnie podobna sytuacja nie wyplacili mi pieniedzy bo niby w ofercie bylo napisane ze platne od rekordu a nie za calosc zlecenia. Pracowalam to powinni mi zaplacic tym bardziej ze wplacilam wpisowe. szkoda ze nie szanuja czlowieka - student to tez czlowiek, niektorym rodzice nie daja pieniedzy tylko musza sami zarobic stracilam kase i niedosyt zostal

Krisss 52

Parodia. Moje dziecko dokonało płatnej rejestracji na w/ w portalu. Po wykonaniu pierwszego zlecenia, otrzymało nie wynagrodzenie, a wezwanie do zapłaty. Rzekomo, nie wywiązała się z terminowego przesłania raportu. Pozdrawiam, KS.

Lucek

Co może byc gorszego od wyzysku - tylko sytuacja w której twoj pracodawca chce od ciebie pieniadze za to ze da ci prace.

Tygrys

Do mnie jakaś babeczka dzwoniła i powiedziała, że mają takie zlecenie na zbieranie baz danych choinek. Że można zarobić nawet 100zł. Powiedziałem, że okey, a ona mi wyskakuje z tekstem, że muszę zajestrować się na jakimś ich stronie i zapłacić 50 zł. Wyśmiałem ją. Później trochę powęszyłem w internecie. To śmiech na sali, 50 zł płacić, za to żeby zobaczyć oferty pracy na których przy dobrych wiatrach można zarobić kila złotych. Jak dobrze kalkultuje to, aby ta opłata się zwróciła, trzeba dla nich tyrać z miesiąc za darmowa. Szczerze, to wolę już nie pracować jak komuś płacić, za to by przyjął mnie do pracy. Przecież to pachnie jakimś niewolnictwem. Ludzieeeeeee opamiętajcie się !!! Przecież tak to nie może wyglądać. Do czego ten świat zmierza, żeby płacić za MOŻLIWOŚĆ otrzymania prac dorywczych !!!!

Maciek

Masakra sytuacja podobna do koleżanki wyżej płacą od rekordu? To chyba jakiś żart za 2 błędne z 50 które znalazłem nie otrzymałem pieniędzy wogóle! Argumentują to jakimiś podpunktami w umowie, nie ma co tracić czasu i nerwów!

Kaska84

Zgłosiłam się do nich do pracy. Uzupełniłam profil, wpłaciłam 50 zł, otrzymałam propozycje pracy. Pracowałam i... tu niestety konczy sie moje dobre zdanie o serwisie. Nie zapłacili mi, bo "bylo napisane w ogloszeniu, ze placa od rekordu". Co to znaczy od rekordu? Wykonalam zlecenie, jakies tam dane byly bledne, ale przeciez pracowalam!!!!! Zmarnowany czas, pieniadze i niedosyt. Szkoda, bo portal wydawal sie profesjonalny.

Kostek

No cóż komentarze negatywne jak najbardziej słuszne, niestety przekonałem się na własnej skórze,wszystko jest ok dopóki nie dochodzi do momentu kiedy chcemy zobaczyć pieniądze na swoim koncie, szczególnie mocno dotknęło mnie to jako studenta, nie szanują czyjejś pracy i poświęconego czasu, no to w grudniu czeka mnie głodówka... Nie polecam, nie warto nawet ryzykować, zanim spróbujecie to przeczytajcie dokładnie umowę a wam się odechce współpracy z tą firmą, gwarantuje

Zirytowana

Konto założone, 50 zł wpłacone, i pracowanie przez dwa tygodnie nie zwróciło mi nawet tych 50złotych... Z każdym zleceniem szukają jakichś wymówek byle nie zapłacić, umowy tak zamotane,że zawsze znajdą jakiś powód, poświecałem jakieś 4h dziennie, czas poprostu zmarnowany, jeden raz wypłacili mi 20 zł za 12h pracy...

Luty

Jedna wielka ściema. Ludzie - pracowałem dla nich na kilku zleceniach. Zachęcają ludzi niby tym, że można otrzymać dużo zleceń. Mi po 3 miesiąchc nawet nie zwróciła się ta opłata 50 zł. Jeżeli szukasz pracy dorywczej to omijaj ten serwis.

gero

Jak czytam powyższą opinię to nie wieżę w naiwność ludzi. Dostępność prac dorywczych jest mega duża. Zadzwoniłam do pierwszej lepszej agencji promocyjnej, i już następnego dnia miałam pracę na wydawaniu ulotek. Bez płacenia żadnej opłaty rejestracyjnej. Dlaczego to piszę? Po pierwsze inclick .pl stosuje niedozwolone klauzule w umowach. Za zwykłe opóźnienie, nawet minimalne, w raportach, od razu 100 zł kary umownej. Ten system punktowy, którym się chwalą? Przecież to pic na wodę. Widziałam tam wiele ofert, których wartość wynosi 1 zł. Czyli mam dostać za godzinę wydawania ulotek 1 zł ? Śmiech na sali. Dodatkowo cały proces rejestracji jest długi i pracohłonny. Należy wykazać kilka dokumentów, zaświadczeń, które nie wiadomo po co i komu są potrzebne. Zlecenia oferowane przez ten serwis, są poniżej stawek rynkowych. Dziewczyna, z którą pracowałam na tej samej akcji miała 12 zł za godzinę, a ja zatrudniona za pośrednictweem inclicka miałam 5 zł na rękę. Jak upomniałam się o to dlaczego otrzymuje tak mało na godzinę, to zaczęto mnie straszyć prawnikiem. Dziewczyny nie ma co się oszukiwać, ten portal to oszustwo. To lipna agencja pracy, któa nic nie oferuje. Omijajcie to szerokim łukiem

gusia13456

ja korzystam z tej stronki, otrzymalam w tym miesiacu drugą wypłatę 50 zł, trzeba podać nr konta i legitymację ale na tym przeciez nic się nie traci, za zalogowanie otrzymuje sie 500 pkt, a potem otrzymuje sie coraz wyzej punktowane zadania jezyk.gif zarejestrujcie sie klikając w ten link albo chociaz poczytajcie o tym klikając w niego, Wam nie zrobi to różnicy a mi da dodatkowe punkty (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o InCLICK.pl - Poznań

InCLICK.pl