Opinie o Smp Poland w Białystok

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Smp Poland. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Smp Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Smp Poland w Białystok

Zwykły czary człowiek

Przyzwyczajona do ciężkich warunków oraz do pracy na produkcji wyrażę opinie, że warunki, atmosfera oraz pieniądze w tej firmie spadly już poniżej tolerancji nawet sumiennego, słuchającego się tych bezsensownych często nakazów i wyrabiającego te normy pracownika. Jak się ustawisz i kręcisz to może coś osiągniesz w tej firmie, czepianie się o pierdoły i (usunięte przez administratora) to jedyne koło ratunkowe dozoru aby ratować swoją (usunięte przez administratora) Maszyny się psują szybciej niż grzyby po deszczu rosną. Krupnik upada, tam jest taki bajzel, że najgorszemu wrogowi nie życzę tam pracować a powodów jest tak dużo, że nie starczyłoby mi tutaj znaków na wymianę każdego z nich. Dobrym pracownikom nie przedłużają umowy, krętaczom i ustawionym oczywiście nie ale nawet oni nie zawsze dostaną premie. Biurwy zostaną biurwami, lecą wypowiedzenia za wypowiedzeniem u pracowników na hali, współczuję tym którzy robili w okresie 10-31 lipca, bo temperatura na hali była okropna a większość wiatraków leży zepsuta gdzieś w kącie. Dyrektor jak zachodzi to tylko się czepia o pojedynczy konponent na ziemi zamiast zapytać o pracę, jak idzie i co można usprawnić. Usprawianie pracy w tej firmie nie jest ważne, ważne jest dojenie dobrych i pracowitych ludzi ile można a później wypad jak zaczynasz szczekać i wymagać. Smutno mi jak widzę osoby które starają się o umowę, pracują w doslowym pocie czoła, bólu palców i pleców a na koniec słyszą żałosna ofertę pracy przez agencje. Dobrze wypowiadają się tylko Ci, co już mają stała umowę i stałe stanowiska ale w pracy i tak narzekają, bo zawsze znajdzie się powód na co. Atmosfera katastrofa, ustawiacze mają już dosyć prób ratowania tego pierdo***a a ja się im wcale nie dziwię, bo też znajdzie się powód żeby takiemu nie dać pełnej premii. Śmiech przez łzy, to jest to, co nasuwa mi się na myśl bo rzeczy które się dzieją są tak groteskowe oraz komiczne a jednocześnie krzywdzące pracowników fizycznych, że nie pozostaje nic innego tylko się śmiać przez łzy. Jest wiele innych produkcji na wyższym poziomie na który możesz się rekrutować, nie marnuj się tutaj tak jak ja się marnowałam. Szczerze żałuję swojej pracy tutaj, niedocenionej oraz wysmianej, bo jako sumienny pracownik nic tylko byłam podpierdalana za bzdury oraz zarzucana dużą presją psychiczną aby robić jeszcze więcej przez tych, którzy robią tyle co nic, bo się ustawili. Moim obowiązkiem było wyrażenie tej opinii, bo praca jak praca, ja lubiłam tempo narzucane bo szybciej czas leciał i normy nie były mi straszne jak i zapierdziel jednak atmosfera i brak poszanowania za wykonaną pracę sprawiły, że zamiast odczuwać satysfakcję z pracy czułam się jak totalny (usunięte przez administratora) temu, że w ogóle się staram. No i chyba tyle, powodzenia dla pracowników dalej pracujących bo muszę też powiedzieć, że są fajni ludzie którzy są dobrzy na hali i starają się z całych sił zachować profesjonalizm w tej bardzo nieprofesjonalnej firmie. Szanuję Was i będę za niektorymi tęsknić jednak jedyne czego się tu dorobiłam to chorób i (usunięte przez administratora). Przykre.

Kwazi
@Zwykły czary człowiek

Generalnie, ręka ręke myje,stodoła z wyzyskiem ludzkim,aby dokopać najsłabszym, najwięcej wymagać od najniższego szczebla/Operatròw/ najlepiej Też ,nie wychylać się,bo zgaszą cię szybko ,a mijali mnie tam w większości smutni ludzie...a twoja radość,czy śmiech były powodem uwag,jak to można się cieszyć śmiać podczas pracy...szybko Cię zgaszą fake donosem,jak się im nie spodobasz :) aczkolwiek, za wszystko co się starym wyjadaczom za biurkiem nie spodoba!.Generalnie szkoda życia i nerwów na taką pracę, spróbować warto ,ale jedynie co rozwiniesz w smp poland jako operator to zwyrodnienia stawów i Nerwice :D czasem było nienajgorzej ale,firma często ma wachania sytuacyjne na działach, da się to mocno odczuć sukcesywnie co jakiś czas.....Nie Polecam nikomu,chyba , że ktoś lubi czuć się upodlony i gorszy.

Maria

Brak miejsca do swobodnego wykonywania pracy, non stop psujące się maszyny i brak podstawowych, działających narzędzi do pracy. Normy wyliczone na podstawie opłacalności produkcji, a nie na podstawie faktycznej możliwości ich wykonania. Zwalnianie ludzi kiedy przychodzi czas umowy na czas nieokreślony jest na porządku dziennym. A teraz najlepsze. W roku 2021 przed samymi świętami kierownictwo postanowiło podziękować pracownikom za wyrobione normy. Cały zarząd dostał wysokie premie. Dodatkowo zorganizowali imprezę firmową dla całego biura i liderów, a operatorzy, którzy tą normę wyrobili własnymi rękoma dostali po 2 cukierki. Tak się żyje w tym SMP :)

Widzę wszystko
@Maria

Dziwię się ludziom że chcą tu pracować. Brut,smrud z toalety(szambem) Dyrektor wyglądający jak (usunięte przez administratora). Udającego że wszystko potrafi.Nie kultularny, nie miły. Szanuję człowieka jak szmatę. NIE POLECAM TU PRACY. Nawet się nie zastanawiajcie czy tu przyjść.Szukajcie czegoś innego.

Śmiech na sali

Wy jesteście poważni? 3 raz pisze posty ponieważ usuwacie dla siebie niewygodne tematy . Sprawa o (usunięte przez administratora)dla liderki Pauliny . Czemu usuwacie te posty ? Kiedy będą konsekwencje dla tej gwiazdy ? Mysliscie ze ludzi można traktować jak (usunięte przez administratora) ?

Zbyszek
@SMPL

Ty SMPL. Ten BOBEK sam był ustawiaczem,później koordynatorem USTAWIACZY a teraz kierownikiem produkcji. Człowiek się zmienił. Kiedyś to część co słychać a teraz nawet dzień dobry nie powie a za krople wody na ścieżce zabierze premie liderce chociaż ktoś z innego działu tą krople nieświadomie pozostawił. Jednym słowem (usunięte przez administratora)i brak jakiejkolwiek kultury w nim. (usunięte przez administratora)

Janina

Pracownikom SMP gratuluję podwyżek,w tym roku będą aż dwie w związku ze wzrostem płacy minimalnej.Dziękuję Zarządowi, że się zgodził na podwyżki płacy w tak trudnych warunkach rynkowych, gratulacje dla Pana Prezesa za dobre serce,mógł zwolnić a dał podwyżkę.Jednocześnie mam nadzieję że obecny rząd nie poprzestanie na podwyższaniu wynagrodzeń.Pozdrawiam cały zarząd i radę dyrektorów SMP.Jesteście wspaniali.

@Poważny

POWTÓRZĘ JESZCZE RAZ (usunięte przez administratora)POSZEDŁ PRECZ W KAPITALIŹMIE NIE MA NIC ZA DARMO TRZEBA (usunięte przez administratora) A DODATKOWO ZAGLĄDAĆ KOMUŚ DO PORTFELA NIE ŁADNIE I ZAZDROŚCIĆ ŻE MA WIĘCEJ CZYSTA ZAWIŚĆ. A NA ZAWIŚCI NIC NIE ZAROBISZ. KLASY ROBOTNICZEJ NIE MA WEDLE CZERWONEJ IDEOLOGII NIKT NIE BĘDZIE DZIELIŁ WSZYSTKIEGO NA PÓŁ BY WSZYSCY MIELI RÓWNO.LUDZIE ZAMOŻNI BYLI NIEJEDNOKROTNIE NA (usunięte przez administratora)BY DOJŚĆ DO TEGO CO TERAZ MAJĄ ZAWIŚĆ ZAMIENILI NA MOTYWACJĘ W DZIAŁANIU CZYLI PRACY NA PEŁNYCH OBROTACH

Graźka Nowy wpis

Specjalista ds. Raportowania Środowiskowego i Kontroli nie ma może wskazanych widełek płacowych ale po opisie oferty wiem, że mile widziane byłoby chociaż roczne doświadczenie na podobnym stanowisku z zakładu produkcyjnego. Czy jeśli ma się go nieco więcej to można wynegocjować wyższą podstawę?

zwlaszcza teraz wykonczalnia psychiczna wymyslili se prace od soboty do srody dajac w zamian wolny cxzwatrek piatek tylko po co ludziom wolne w tym tyg jak inni pracuja albo sie ucza a wekendy maja wolne zeby spotkac z sie z rodzina poprzebywac z dziecmi robia z ludzmi co chca 1 i 3 maj wolne a oni kaza do pracy isc oczywiscie szaremu pracownikowi a biuro i cale kierownictwo ma wolne w tej firmie pracownik niema nic do powiedzenia tylko ma robic norme ktora jest taka ze jest czasem niewykonalna ale to tez nikogo nie obchodzi, a ogloszenia sa non stop bo ludzie przychodza i zobacza jak sie tarktuje pracownika i odchodza ze starych zostala tylko garstka ale tez powoli sie wykruszaja !!!!

symypy Nowy wpis
@pracownik

Chcesz mieć coś do powiedzenia to załóż własną firmę, chcesz mieć takie warunki jak "biuro" to zainwestuj w siebie żeby taką posadę zdobyć. Najlepiej niewiele sobą reprezentować i mieć wygórowane oczekiwania. Nie odpowiada to się zwolnij to cały maj będziesz mieć wolny.

Maja Nowy wpis

Co ty gadasz za głupoty. Od 2 lat pracuję i pierwszo słyszę takie żeczy.

pracownik Nowy wpis
@Maja

jakie rzeczy ??? ze kaza pracowac od soboty do srody nawet 1 i 3 maja mimo ze swieta?

To ja nie łapię. Trzeba być sprawnym fizycznie i mieć dobra kondycje by tu siedzieć? Ktoś pytał o profity z tego, że robisz tu od lat, ale jasna odpowiedź w tym zakresie nie padła. Widzę tez ze od paru dni szukają na produkcje. Pokazuje ze można wyciągać teraz po podwyżkach do 4,900 zł. a tam na miejscu cos jeszcze się zmieni czy tylko kasa?

Alfred

Na produkcję zawsze szukają. W firmie jest bardzo duża rotacja pracowników. Nowi tak jak szybko przychodzą tak szybko uciekają, a nas to nie dziwi. Pomimo tego, że minimalna krajowa poszła w górę wątpię by pracownik produkcji co miesiąc widział 4900zł

Justa
@Alfred

Czemu nie? ale tak w ogóle jakim sposobem mógłby to osiągnąć? czy w tej kwocie zawierają się już jakieś premie albo nadgodziny?

Dagmara

Jakie 4900 zł. Dostaniesz 3300 zł na rękę i do widzenia. Nawet nie myśl tu przychodzić. Poszukaj innej pracy. Piszę Ci serio. Unikaj z daleka tą firmę. Popatrz na ich ocenę i opinie. Coś to o nich świadczy

Dagmara

Już tu nie pracuje.Znalazłam lepszą pracę.Nikt tu mi nie mówi że mam malować linie.Nikt tu premie nie zabiera za byle co. A że wy chcecie w takim (usunięte przez administratora)pracować to gratuluję. Fabryka z 1986 roku która staneła w miejscu. Jak to wygląda porażka. I Ci z utrzymania ruchu. Nic nie robią i na niczym się nie znają. Powodzenia. Najgorsza firma w Białymstoku z oceną 1.4.

Grzegorz

3500zł na rękę za pracę na produkcji to nie mało jeśli osoba nie żyje ponad stan swoich możliwości finansowych tzn Nie wydaje pieniędzy na byle co itd.W Polsce cały czas panuje moda na narzekanie a jak to źle i ciężko ja nikomu nie kazałem brać kredytów które trzeba spłacać czegoś na raty itd Nie moją sprawą też są pożyczkobiorcy tzw Frankowicze że Polski rząd z podatków które wszyscy płacimy z naszej kasy pomaga tym ludziom.I wtym wypadku napiszę widziały gały co brały dlaczego z moich podatków mam spłacać cudze kredyty.Nie narzekać lecz iść naprzód z nadzieją że będzie lepiej a 3 500 zł to też kasa

@gato@
@Grzegorz

Powodzenia życzę. Jak ktoś mieszka z rodzicami i nie płaci za wynajem domu to mu może wystarczy 3500 na rękę. Ja osobiście uważam, że nieopłacalne jest pracować za mniej niż 4000 zł na start na rękę. Dojazd do pracy, opłaty za wynajem domu, rachunki. I tak z wypłaty zostanie może 500zl... A za co utrzymać rodzinę jak ma się jeszcze dzieci???

Anetka

Czemu w ofertach normalnie piszą produkcyjnym jakie widełki im przypadają a specjalista ds. zakupów ma te sekcje pusta? Potrzebuje wstępnie się rozeznać, tak sam jak nad powodem naborów. z jakich przyczyn są prowadzone? widzę ze wielu kandydatów poszukują, stad ciekawość

ktoś
@Anetka

Jest bardzo duża rotacja pracowników, ludzie odchodzą (i mówię tu o stanowiskach biurowych) co mnie wcale nie dziwi, stąd też co chwila pojawia się ogłoszenie na stanowisko konstruktora, inżyniera procesu, inżynieria jakości lub też innego specjalisty jak chociażby specjalista ds. zakupów.

ktoś
@Anetka

Natomiast odnośnie widełek wynagrodzenia, po pozytywnym przejściu rozmów kwalifikacyjnych podają propozycję (wcześniej na rozmowie kwalifikacyjnej pytają o oczekiwania finansowe), więc wydaje mi się, że wysokość wynagrodzenia jest uzależniona od doświadczenia / umiejętność kandydatai? Oczywiście mogę się mylić, bo pewność mam jedynie w kwestii tego, że na stanowiska biurowe pytają o oczekiwania finansowe.

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Smp Poland? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Pracownik fizyczny?
Czarna

Ludzie narzekacie na firmę a siedzicie dalej. Nie ośmieszajcie się i odejdcie komu nie pasuje. Ja pracuje już tu 11 rok na rękę wychodzi mi ponad 4000 zl. Więc nie jest źle ale jak komuś nie chce się robić to wszystko będzie przeszkadzało. Ludzie się zwalniają i za jakiś czas wracają więc o czymś to też świadczy jak wracają.

@Czarna

To są wyjątki, że tam wracają, dosłownie pojedyncze osoby. Tak naprawdę tam nie ma do czego wracać i nie za takie pieniądze. Wiele osób ma złe zdanie o firmie, też o czymś to świadczy.

@Czarna

Jasne 4000 i co pasuje ci pracować od soboty do środy a czwartek i piątek roll e?? Na dodatek bobek wstrzymuje urlopu!!!

Smp pracownik
@Czarna

Ludzie wracają bo może gdzieś im nie wyszło a nie dlatego,że jest tu fajnie. Wracając tu po x czasie mając porównanie jak było a jak jest obecnie nie są szczęśliwi bo mówią,że jest gorzej. Być może jesteś na "normalnym" dziale,że tyle zarabiasz. Ja obecnie dostaje 3700 pracując bez L4 wyrabiając ponad 100%.

Tu I Tam
Użytkownicy czekają na odpowiedź 27 dni.

A tak przez ciekawość, wie ktoś co się stało ze starszą operatorką z Krupnika? Wysoka dziewczyna z kolorowymi włosami, dużo przeklinała ale bardzo w porządku :D Była i gdzieś znikła, a przynajmniej można było w delegacji pracować bez spiny, komuś przeszkadzało?

Jaką podstawą może być wynagradzane to roczne doświadczenie u konstruktora wyrobu? Teraz jak ogłoszenie zostało dodane to niestety bez widełek a lubię mniej więcej wiedzieć na jakie zarobki się zgłaszam. W tym przypadku przypada sama podstawa? o premiach też niczego nie widzę

Lexus

Natomiast bardzo fajna jest druga liderka gvla Wesoła, bardzo pomocna, bardzo sympatyczna, nie krzyczy, nie ma problemu u niej z niczym, pomaga dziewczynom jak trzeba, zawsze uśmiechnięta to i ludzie ją lubięją W tej pracy tylko wrzucić na luz, chociaż czasami się nie da

Ciekawa
Użytkownicy czekają na odpowiedź 45 dni.

Piszecie o grzybach. To jest drugi Krupnik że ludzie bez premii pracują? Jak to jest ze na jednaj hali żeby mieć premie trzeba na stówę robić a na drugiej hali ponad stówę np na takich no grzybach ludzie robia 100 i kasy nie widzą a na stali robią 100 i mają premie. Toć to ten sam zakład chyba

Trochę o liderach tu piszecie z tego co czytam, a nie orientuje się przypadkiem ile na tej funkcji teraz się zarabia? mam ofertę z początku miesiąca dla lidera obszaru ale nie piszą w niej wprost ile może być teraz na umowie

@Grzegorz Prezes nie powinien likwidować bonusy i premie. W pierwszej kolejności powinien zwolnić Bobka, Dyrektora, paru koordynatorów, oraz paru technologów. Zatrudnić na ich miejsce bardziej kompetentnych ludzi mających wiedzę i doświadczenie na tych stanowiskach, którzy będą słuchać i rozwiązywać problemy a nie zamiatać pod dywan. Wtedy firma jak i ludzie bardzo dużo zyskają.

@0923

Mówisz że Dyrektor to Bobek i reszta kadry SPM świadczy to o tym że nie masz szacunku do drugiego człowieka a tym bardziej do swoich przełozonych.A jeśli w taki sposób się wypowiadasz o Mózgu tej firmy i jego współpracownikach to nie masz szacunku do nikogo kto tam pracuje i współczuję tym którzy z tobą współpracują.A Bonusy i premie powinny być zlikwidowane bo jeśli ludzie za gratyfikacje pieniężne zrobią w brudny sposób wszystko by je otrzymać tzn obarczać siebie za swoje porażki i z byle powodu donosić i oskarżać się wzajemnie za porażki w pracy zamiast współpracować to wybacz idź i wyrób sobie premię na budowie choć tam trudno ci będzie kogoś obrażać bo po pierwszej takiej akcji wylecisz z hukiem.

Co Cię to obchodzi

Dziwne, iz osoba, która już nie pracuje w SMP tak aktywnie udziela się w konwersacjach. Ludzie zwalniaja się tylko i wyłacznie przez wysokie normy i reżim wprowadzony przez kierownictwo. Na liderów nie ma wielu negatywnych komentarzy- uderz w stół, a nożyce się odezwą. I co to za 300 zł bonusu o których piszesz?

@Co Cię to obchodzi

Dziwne to jest to że nie rozumiesz jednego każdy ma prawo zabrać głos a udzielam się w konwersacjach bo bzdury piszecie.Mianowicie powtórzę to 100 raz.Produkcji potrzebna jest wytrwałość szybkość i sumienność podziękuj swoim kolegom i koleżankom że pracowali ponad normę i z tego tytułu podwyższono normy.Ale chyba im już nie podziękujesz bo dawno zwolnieni zostali z pracy by więcej nie robili przez kogo przez jęzory wasze które potrafia tylko plec bzdury obgadywać przedewszystkim narzekać na swój los i siać pesymizm.Ale cieszę się że coś wam po tych zwolnionych pracownikach zostało Normy zwiekszone i o to chodzi.Sami wpadniecie w dół jaki sobie wykopaliście pocieszać was nie będę bo wy przecież lubicie mroczne wizje i narzekanie.

Grzegorz

Masz rację ja idę do przodu ale dzięki za radę z szacunkiem pozdrawiam.I jeszcze jedno pamiętaj że o człowieku świadczą jego słowa i czy je wypełnia działaniem czy tylko jak to powiedziałeś stoji w miejscu więc morał tego w tym taki co piszą w komentarzach ci wszyscy ludzie obrażeni na cały świat i wszystkich w około tylko za to bo im jest bądź było źle.I to tyle

Łukasz

Super bohater SMP się znalazł. Jedną pracę widzi i tyle. Popatrz na tą firmę. Wygląda jak z lat 80. Wszystko się psuję. Zero nowych sprzętów. DOBRZE wszyscy wiedzą co tu się dzieje. Nic dobrego. Tragedia. Popatrz ile ogłoszeń pracy. Non stop kogoś szukają. A operatorów to już chyba z zakładu z Choroszczy biorą. Jakiś nie normalnych.Tak tolerują ludzi. Po parę miesięcy i do widzenia. Obudź się. Są ludzie w tej firmie mili i pozytywni. Ale to garstka. Ahh co tu pisać. Ja mogę powiedzieć Ci to w twarz i wiele innych rzeczy. Napisz na jakim stanowisku pracujesz to podejdę i pogadamy.

Grzegorz

Na koniec nikogo nie obrażam na forum ja piszę prawdę O takich maruderach którzy narzekają i nie mają szacunku do nikogo i dlatego sami w sobie są obrazą i to tyle.

Grzegorz

Przepraszam ale nie potrafię znieść gróźb skierowanych w moją stronę z wyrazami szacunku już nie będę zabierał głosu pozdrawiam

mnjui
@Grzegorz

Nikt nie kieruje gróźb w Twoją stronę. Po drugie to przeginasz skacząc tak praktycznie na każdą nową dodaną opinię. Ludzie mają prawo tutaj napisać plusy jak i minusy. Jeżeli jest napisane np. o Dyrektorze, którzy jest nietrzeźwy w pracy to jest to duży problem, gdyż może dojść do dużego nieszczęścia, jeśli pod wpływem alkoholu pójdzie gdzieś na hale między maszyny. Niestety pracownicy na niższym szczeblu są ignorowani. Po trzecie mam duże przeczucie, ze jesteś tym Grzegorzem, który został zwolniony za bycie nietrzeźwym w pracy. Skończ dyskusje z kimkolwiek to i reszta nie będzie nie będzie dyskutować z Tobą. Koniec dyskusji, pozdrawiam wszystkich.

Aaaa

Jak się grzyby dają tak traktować to tak mają... żeby wszyscy się zbuntowali i nie robili norm to może by coś dało a nie informacja że normy podwyższone i już odrazu robią więcej sami sobie szkodzicie a potem płacz

Grzyby
@Aaaa

Ludzie się buntują,ale liderki nie potrafią stanąć za nami.Jesteśmy zostawieni sami sobie. Każdy dba o swoją (usunięte przez administratora)

Paweł.M

Po co ta strona. Jak i tak usuwacie wpisy. Przecież żadnych przekleńst czy wulgaryzmów nie ma. Że gbur to zwykłe słowo. Niech ludzie wiedzą co tu się dzieje. Dyrektor Jarosław pije alkohol w biurze u siebie aż czuć od niego. Na policje zgłosić jak będzie wracał samochodem do domu.Co on w ogóle gada. Profesor. Dziwne mądrości. A ten Robert D to przypadek. Zero szacunku i kultury do drugiej osoby. I magazynek części zamiennych to już porażka. Trzymają człowieka który nic nie robi. Nic nie chcę wydać. Bo po co , bo drogie . Tragedia. A operatorzy niektórzy to z zakładu z Choroszczy biorą.Lub jakiś (usunięte przez administratora).Bo już nikt nie chcę przychodzić tu do pracy. Parodia. Atmosfera w pracy zerowa. Liderki brak wiedzy. Wszystko się psuję i nie wymieniają na lepsze. Staneli w miejscu i nie idą do przodu. Brawo. Gratulacje

@Paweł.M

Brawo dla tego pana chodź jeden napisał jak jest. A te ogłoszenia śmiechu warte na olx. I żeby pracować w sobotę trzeba przepracować w tygodniu dodatkowo 2 godziny żeby iść w sobotę. Śmiechu warte.

Boze ludzie ile was jest nienawiści i zawiesić , ze ktos ma lepiej niz wy . Nie ma tu ani jednego pozytywnego wpisu tylko narzekanie , ze zle , najgorsza firma . Ludzie nikt wam nie broni zmienić pracy ( jest tyle pracy na rynku ) . Wychodze z założenia , ze po co tkwić w czyms co was nie realizuje . Produkcja jak produkcja wszedzie jest tak samo . Zycie mamy jedno , korzystajcie z niego na ile sie da , nie musicie męczyć sie codziennie po 8h w zakładzie gdzie przychodzicie z przymusu .podejrzewam ze, kazdy na wyższym stanowisku rowniez jest rozliczany z tego co sie dzieje , wiec uśmiechnij sie i bądź człowiekiem .

1. Widać, że kompletnie nie masz pojęcia o sytuacji na produkcji i to jak góra źle traktuje pracowników produkcji. 2. Weź pod uwagę, że wiele ludzi pracuje bo mają rodzinę do utrzymania, kredyty do spłacenia itd. 3. Rynek pracy w Polsce jest tragiczny, i nie ma znaczenie ile ofert pracy jest. Nie da się zmienić pracy na pstryknięcie palcem. 4. Jakie lepiej niż wy??? Kierownictwo i dyrekcja pokazują coraz większą niekompetencję. Bardzo dobrze, że chociaż w tym jednym miejscu są wpisy, które pokazują złą sytuację i przestrzegają przed tą firmą.

Obudź się. Nie wszędzie jest tak samo. Trzeba po prostu mieć szacunek do drugiej osoby. W innych firmach jest i szacunek i atmosfera normalna. A tu w SMP nic nie ma. Dyrektor na spotkaniach je sobie bigos z puszki czy pizze pół mrożoną i rozmawia z liderami lub kierownikami. Okazuje im brak szacunku do nich. Przeklina na spotkaniach. I to jest dyrektor? Co tu pisać. Inteligentni i ambitni ludzie odchodzą z tej firmy. Szacunek dla nich. OMIJAĆ TĄ ALA FIRME Z DALEKA. 1.4 OCENY TO COŚ ŚWIADCZY O NICH

Cześć, podacie mi konkretna kwotę jaka może zarobić teraz ustawiacz? Są teraz wystawione oferty i na przykład przy produkcji piszą wprost, że są to widełki od 4 300 do 4 900 zł. czemu nie jest to bezpośrednio stwierdzone przy ustawiaczu? Albo przy brygadziście, którego od wczoraj szukają?

@pracownik

No i upadła ostatnia cząstka ludzkości:(Jak można pracownikom zabrać słuchania muzyki na słuchawkach a jeszcze w nocy.Czy oni myślą że ta zagrywka człowiek zwiekrzy wydajność Nie Sądzę?Jak można się zgadzać na wszystko co Góra sobie wymyśli.Za wszystko już dosłownie zabierają premie a o zwiększaniu normy nie wspomnę.

Miniboy
@@pracownik

Kolego za co w tej pracy zabierają premię? I powiedz mi czy faktycznie normy są kosmicznie nie do wyrobienia. A analitycy którzy je wypisują nie mają zielonego pojęcia o produkcji.

bumblebee
@Miniboy

premię? a za wszystko xD czy są nie do wyrobienia? a no są, obrazując ja wykonałam mniej niż połowę normy, rozglądam się za czymś świeżym, bo szkoda czasu

@bumblebee

Połowę? Opowiesz o tym? Z jakim w zasadzie wysiłkiem udało Ci się tak wyrobić i czy to kwestia wprawy czy może również szczęścia? Kto te normy ustala, na podstawie czego?

@@pracownik

Chcę ci przypomnieć że teren fabryki nie jest twoją własnością i przebywając na kogoś terenie musisz przestrzegać jego zasad i warunków takie jest życie w którym obowiązują zasady którym musi poddać się każdy człowiek

@Agnieszka

Jedna wielka (usunięte przez administratora). Obiecują umowy o pracę a gdy kończy się zatrudnienie przez agencję pracy, dziękują za wszystko i nie podpisują umowy na stałe.

Maxi
@@Agnieszka

Ile czasu pracowałaś i na jakim dziale?

@Agnieszka
@Maxi

18 miesięcy na umowę o pracę tymczasową przez agencje pracy. Dział Grzybki

@Adam
@@Agnieszka

A przez jaką agencję jeśli to nie tajemnica ?

Janina

Poważny
@Janina

Z tej twojej podwyższonej płacy zobaczysz tyle co nic. Przez rok premii nie zobaczycie a i tak dalej będziecie zapierdzielac więcej i więcej aby im się lepiej żyło

Panek
@Janina

Jakie dobre serce? Mam nadzieję, że to sarkazm jest. Nic nie dał, to ustawa nakazała. I będziesz tyrać za najniższą krajową. Bo o premii przy tych normach zapomnij.

CIEKAWY
@Poważny

I co z tą premią? Minęło ponad pół roku - dostawaliście ją czy nie?

Wioletta

Pracowałam kilka miesięcy na jednym z działów . Więcej nie wrócę tutaj . Ciężka praca, duże normy z dnia na dzień co raz gorzej jest. Bardzo duży nacisk i presja na robienie więcej co wiąże sie z robieniem szybko ale niedokładnie za co oczywiście później my ponosimy konsekwencje... Dzień jak codzień aby tylko nie dostać ochrzanu bądź krzywego spojrzenia. Niedługo ludzie będą na przerwach siedzieć i robić. Zakaz słuchania muzyki to jakiś obłęd . Hałas na hali tak duży , że po 8 godzinach głowa pęka. Niektóre liderki nic nie robią tylko papierosek i obgadać operatorów. Starsze mają mniejszą wypłatę a robią wiecej i nie raz więcej umieją. Także nie polecam tutaj pracy.

@Wioletta

A ja wspoczuje pracy liderom , nie kiedy one nawet nie chodzila na przerwę .. na grzybach jest duza niesprawiedliwość , sa ciagle delegacje , nowi ludzi a i tak premii brak .. zero motywacji i te blokady pani kontrolerka to jakis żart , mam wrazenie , ze czasem szuka specjalnie albo dłubie cos penseta tak zeby zrobic blokadę .. nie ważne jej ze ludzie tracą duze pieniądze , a pozniom brałow na ml jest w normie . Nie polecam pracy na mw to zbieraja za wszystko

Klementyna

To ile tej kasy można utracić na takim zwlekaniu, które opisujesz? Zastanawiam się też przy tym, że jeśli takie blokowanie faktycznie jest widoczne to czy można byłoby je do kogoś jeszcze innego zgłosić?

Zwykły czary człowiek

Joachim
@Zwykły czary człowiek

Dziekuje wiecej takich rzetelnych ludzi przestrzegajacych przed banda zwyrodnialcow.

Anonimus
@Zwykły czary człowiek

Zgadzam się całkowicie w każdej kwestii. Dno i wodorosty.

Kwazi

Zostaw merytoryczną opinię o Smp Poland - Białystok

• Jak się pracuje w Smp Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Smp Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 170.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Smp Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 149, z czego 12 to opinie pozytywne, 84 to opinie negatywne, a 53 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Smp Poland
1.4/5 Na podstawie 114 ocen.
  • Rondo Onz 1 lok. XXX P.
    00-124 Białystok

Smp Poland