Opinie o MA POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA w Tychy

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie MA POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w MA POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MA POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA w Tychy

Grzegorz

Witam, czy jest możliwość żeby CV wysłać na maila? Chodzi mi o pracę w MA w Kielcach. Zanosiłem osobiście w zeszłym roku ale nikt się nie odezwał i chciałbym wysłać mailowo.

Ck
@Grzegorz

ZANIEŚĆ JESZCZE RAZ CV DO MA ALBO ZGŁOŚ SIĘ DO RANSTADU BO PRZEZ PIERWSZY ROK I TAK BĘDZIESZ ZATRUDNIONY PRZEZ AGENCJĘ

marco

Witam,mam pytanko czy sa przyjecia do pracy na tłocznie?

mmm
@marco

Z ogłoszenia na tłoczni wynika, że są

Agnieszka

Czy do MA Polska przyjmują kobiety jako tloczarz-zgrzewacz?

Janusz
@Agnieszka

Nie ma stanowiska tłoczasz-zgrzewacz. Albo pracujesz na spawalni i masz na umowie zgrzewacz , albo na tłoczni jako tłoczarz. Czasami masz delegację na ten 2 dział jak potrzebują ludzi. Ludzie przychodzą i odchodzą bo słabo płacą.

Rafik

Witam czy w Delfo urlop jest tak samo jak na Fiacie?

Project Manager

W punktach: Złożenie CV Telefon z godziną i miejscem spotkania Rozmowa ze specjalistą HR Badania i szkolenia (BHP,P-poż, lekarskie) -2dni Rozmowa z HR Przydział do Lidera linii

Nie ma pytań, specjalista HR przedstawia stanowisko, zasady płacowe, socjalne, układ zbiorowy. Akceptujesz albo nie.

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Gen

Pracowałem 5 lat w delfo niestety się zwolnilem i poszedłem do panstwowki, tetaz żałuję, zarobki jak ma okolice były ok, robota lekka i to nawet bardzo, ludzie normalni nie żadne debile, jedyne co było denerwujące to przymusowe soboty które władza traktowała jak przywilej że możesz sobie dorobić. Jak najbardziej wszystkim polecam Delfo szczególnie spawanie 5. Pozdrawiam wszystkich byłych i obecnych pracowników

Arni

Firma jak każda inna jeśli nie przeraża Cie praca w weekendy tzn. przymusowe soboty i czasem niedziele. Jak jesteś kimś z rodziny bądź dobrym znajomym pracowników umysłowych masz szanse na awans, nawet stworzą dla Ciebie stanowisko jeśli jesteś od kogoś ważnego, zasadniczo chyba żadna firma nie daje możliwości tak szybkiego awansu osoby z polecenia. Generalnie atmosfera stacza się w złym kierunku, tak było 4 miesiące temu jak jeszcze tam pracowałem, być może coś się zmieniło.

Wybujały
@Arni

Jest jeszcze gorzej

wygnany
@Arni

Nic się nie zmieniło. Koligacje,układziki i wzajemne podpierdalanie.Wtedy awanse są!

Ma Kielce

Coś mówią o zwolnieniu 40 tu osób od nowego roku czy ktoś ma jakieś informacje o tym?

ja _robot
@Ma Kielce

W Tychach pracownikom Adecco przedłużyli umowy (z tego co słyszałem) do końca stycznia 2019. Pracownicy MA posiadali sporo starego urlopu a więc wygonili nas pod koniec roku na urlopy . Mozliwe ale nie przesądzone że zwolnią część ADECCO ale żeby do tego doszło FCA musi ograniczyc produkcję, bo ludzi zawsze brakowało a produkcja idzie nie tylko dla FCA . FCA -Fiat rusza z produkcją w zasadzie od 08.01.2019w ,7.1.2019 mają szkolenia itp. Nadal nic nie wiadomo co do produkcji w Tychach nowego modelu tylko pogłoski i ploty. Zdrowia i podwyżek w nadchodzącym 2019roku dla całej załogi okrętu MA POLSKA S.A.

Ma Kielce
@ja _robot

Dziękuję za informację. Również życzę wszystkiego dobrego w nowym roku.

Adrian
@ja _robot

Czytając Twoją wypowiedź nasunęło mi się pytanie związane z warunkami zatrudnienia w firmie Delfo Polska. Zastanawia mnie, czy od nowego roku nastąpiły może zmiany w wynagrodzeniach zatrudnionych osób? Wprowadzono może podwyżki bądź nowego rodzaju systemy motywacyjne? Będę wdzięczny za informację na ten temat.

Ambitna

Witam, Przez jaką agencje dostac sie do was do pracy? Pozdrawiam

TDX
@Ambitna

Adecco albo 4Group czy coś takiego - lepiej przez adeco

Bvb
@TDX

W tym roku będą przyjęcia ?

Tloczarz

Prawda????

Pracownik 56

Pytanie, czy premia świąteczna należy się za niecały rok przepracowany? (adecco)

Jar
@Pracownik 56

Tak należy się od ilości przepracowanych miesięcy.

Pracownik MA

Jak czytam te opinie to zastanawiam sie gdzie pracuje. Atmosfera nienajgorsza. Z reszta malo co sie z kims pogada, bo glosno i masz stopery w uszach. Nie za bardzo sie chce rozmawiac w takich warunkach. Szansa na awans jest i to duza, jezeli wykazesz chec i zaintetesowanie. Soboty? Niedziele? Osob chetnych jest bardzo duzo a czy takie przymusowe? Lider chodzi i sie pyta czy chcesz, nie to nie. Wybor nalezy do ciebie. Fajna praca nie ma co i kasa tez nie jest zla. A ludzie. Jak wszedzie troche pato troche alko ale nie ma co sie ludzmi przejmowac idziesz do pracy a nie szukac kolegow.

Olewacz
@Pracownik MA

Szansa na awans duża haha chyba dla znajomych

Poinformowany

Tychy jak u Was z Ukrami?

Niewolnik
@Poinformowany

Ukrów jest pełno.

cK10

Kielce - ile teraz dają na start?

Poinformowany
@cK10

Przez Randstad ok 14.5

Maxs

Witam gdzie można złożyć podanie o prace na Delfo .

Delfo Kielce czy pracuje się na 3 zmiany

poinformowany
@Zainteresowany

Tak, praca trzyzmianowa

wuje

Jacek ty si nie produkuj karzdy wie

chujówka ityle nic dodać ni ująć katorga na patolu a jeśli mi tu ktoś napisze że soboty nie są obowiązkowe to z miejsca idzie siedzieć:D

nie ma 10h ale w święta dymali i będą (usunięte przez administratora) nawet w niedzielę fiatoboty:D

feniks

Pracuje od roki na delfo w Tychach, nie polecam zmiany C, ze wzgledu na mniejsza ilosc obsady wzgledem innych zmian, a wiadomo kierownictwo chce zeby wszystko hulało na kazdej linii, sa uczciwi ale spotykalem sie z sytuacjami gdzie lider/kierownik ,,szantazowal" pracownika nieprzedluzeniem umowy, jesli nie zrobi w miesiacu danej ilosci sobot. Najbardziej mnie smiesza szkolenia w tej firmie polegajace na tym ze lider rzuca ci liste ze szkoleniem do podpisu i koniec, wariaty tylko umywaja rece zeby nie mieli klopotow. Jesli omijasz kierownictwo szerokim lukiem praca nie jest ciezka, pozdrawiam

Nina

Marcin możesz rozwinąć temat

Cichy
@Nina

Szału nie ma, to fakt jeśli chodzi o kasę. Dni robocze + soboty (wszystkie) to ok. 3000zł. No ale.... No właśnie. Praca dla kobiet nie jest ciężka ani zła. Z kierownikami można się dogadać. A na LEAR tak fajnie nie ma. Może zarobisz 2 lub 3 stówki więcej ale czy to jest warte takiego zapier....nia? Prześledź posty z Delfo i LEAR. Wszystkie. Wybór należy do Ciebie.

@Nina

No jak chcesz być niewolnicą za 3 tys to się zatrudnij. Mam tu na myśli że 6 dni w tygodniu pracujesz i nie masz czasu ani siły na nic. A teraz na 2 zmianach w niektóre dni po 10h pracują.

Kappa
@Marcin

Juz nie ma 10h, elo

Zostaw merytoryczną opinię o MA POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA - Tychy

• Jak się pracuje w MA POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA?

Zobacz opinie na temat firmy MA POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MA POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 4 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MA POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA?

Kandydaci do pracy w MA POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MA POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
3.3/5 Na podstawie 105 ocen.
  • Turyńska 100
    43-100 Tychy