Opinie o Auchan Polska Sp. z o.o. w Piaseczno

Auchan Retail Jesteśmy jedną z wiodących sieci handlowych w Polsce i na świecie. Pracujemy w 16 krajach i zatrudniamy ponad 300 000 pracowników, w trzech kanałach dystrybucji: Hipermarkety Auchan, Supermarkety Simply, e-commerce AuchanDirect.pl.To ogromna szansa na rozwój i poznanie wielu wyjątkowych ludzi. Nie możesz jej przegapić! Hipermarkety Auchan Polska to 19 500 współpracowników w 76 sklepach i 6 platformach logistycznych. Od 20 lat poprawiamy jakość życia i siłę nabywczą klientów. Dbamy o jakość produktów, oferujemy je za najniższą cenę.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auchan Polska Sp. z o.o. w Piaseczno

Już były

Na zakup akcji nie dajcie się nabierać.Czekam na wypłatę i nawet nie wiem czy dostanę kasę.Jak odchodziłem były dokumenty i zapewnienia.Teraz wypłaty zawieszone przez wirus...Dobrze,że mają na co zwalić. A w pracy???Totalny brak szacunku z góry.Robisz na dwóch działach za dziękuję(jeśli w ogóle to usłyszysz) i te ciągłe bzdury jak to macie się dobrze bo pakiet socjalny a w tym paczki,bony,wczasy pod gruszą...... A tempora przyjmuje nawet maratony po 8/9 dni z rzędu. Zmądrzałem i odszedłem. Trzymajcie się :)

Jola
@Już były

Akcje Ci muszą wypłacić laski nie robią wiem że mieli to robić w lipcu także poczekaj

piekarz75
@Jola

Z Auchan zwolniłem się pod koniec lutego.Do tej pory nie dostałem kasy za akcje.Jak odzyskać moje pieniądze ?

Allahacbar
@piekarz75

Spokojnie dostaniesz,przez koronę nie byli w stanie wycenić wartości akcji.Na dniach słyszałem że ma coś ruszyć w temacie.

Jest źle
@Allahacbar

A to ciekawe że nie mogli tego zrobić np.poprzez wideokonferencję? Co stało na przeszkodzie?

Tempora

8-9dni tempora przyjmuje a to ciekawe

@Tempora

Tempora......Co niby ciekawe????W ZL-u pracujesz???Nawet po 11 dniówek miałem.

@Allahacbar

Ale co wyceniać???Jak odchodziłem pokazano mi pisemko z wartościami jakie mają wpłynąć na moje konto.

@Jola

No i lipiec już za nami.......a kasy jak nie było tak ni ma.......:(

Mmmm

Dokładnie tak jest jakie 2 działy na 4

AAAAA
@Już były

W KRAKOWIE NA KASIE PANI ZIONIE AGRESJĄ ŻYCZY KLIENTOM ŚMIERCI KTÓRZY NIE MAJĄ MASEK,NIE SPYTA NAWET CZY KTOŚ NIE MA PRZECIWSKAZAŃ?ŻENADA JAKAŚ...

Anika
@Już były

Witam i co wypłacili w końcu za akcje

@Anika

Również czekam na odpowiedź :)

Kovidianin
@Merry

Niemam pojęcia . Od wczoraj tj. 07.09-21.09 szukają nowych ofiar,znaczy akcja kup akcje.Jak najwincyj to ci się opłaci;)

Misia
@Już były

Hehe .i mnie to samo bylo zgonienie na covid????????????.do tego (usunięte przez administratora) na Maxa miało być przy zakupie 1 dostajesz 15 A wyszło tak że dostajesz 1 tylko na tyle ile kupiłam...oszusto pełna para. A szacunku nigdy nie mieli A najgorsi to są ci ci dłużej pracują bo myślą ze to ich własność

@Kovidianin

Słyszałam, że do 3 miesięcy czeka się na akcję. Znajomi mieli nawet po równych 2 miesiącach. Sprzedaż ruszyła chyba gdzieś w sierpniu, gdyż ok 3 sierpnia wysłano mój wniosek. Ile czekaliście na swoje akcje (nie licząc tego przestaje przez niby covid ????) ?

Anik
@Merry

1.09.2020 sprzedałam akcje powiedziano mi że przelew dostane do 15.09 20 jestem ciekawa ale po wpisach widzę że będzie dobrze jak dostanę do końca roku

Akcja ratuj Auchan
@Anik

Tak to jest jak kupić to już 7-21.09 a jak sprzedać prosić się i czekać w nieskończoność.

@Anik

Ooo to bardzo szybko. Ja słyszałam od znajomych, że jedno mieli po miesiącu, jedni równo w 2, że mają czas max do 3 miesięcy. Ja czekam gdzieś od ok. 3 sierpnia i jeszcze nie mam. Mam nadzieję, że lada chwila dostane..

Anik
@Merry

No zobaczymy czy pani w personalnym ma rację

@Akcja ratuj Auchan

Oczywiście jak dostanę to dam znać. U mnie minął już miesiąc i tydzień :)

szi
@piekarz75

napisz maila do adziału , kotry zajmuje sie akcjami, anjpierw zadzwon do centrali, niech ci dadzą nr do baby, która sie tym zajmuje

@szi

Ja dzisiaj dostałam przelew z Holandii. Sprzedawałam 3 sierpnia. Czy orientuje się ktoś czy akcje, które były w złotówkach przychodzą osobnym przelewem?

Agunia
@Merry

Ja nadal czekam na przelew za akcje A nie pracuje od marc..

@Agunia

Ooo no to nieźle. Ja dostałam za jedne, natomiast za drugie nadal nie dostałam.. Całkowity czas mija za ok. tydzień. Może warto skontaktować się z personalnym?

Magda P
@Już były

To wszystko prawda. Maratony po 8/9 czy nawet 10 dni były normą. Gdyby nie zbawienny dla wszystkich niedzielny zakaz handlu byłoby tak dalej. A od menadżera usłyszałam tylko że skoro on pracuje nawet i 12 dni z rzędu to wszystko jest dobrze i my kasjerzy tym bardziej tak możemy (z tą różnicą że menadżerowie siedzą w swojej ciepłej kanciapie piją kawkę i mają pogaduchy kiedy chcą i przerwy kiedy chcą a my kasjerzy harujemy kosztem swojego zdrowia bo wyżebranie dnia wolnego jak już jest grafik graniczy z cudem!

@Już były

Wczasy pod gruchą to 300 zł plus minus.(usunięte przez administratora)

klaudynka
@Już były

ile czekasz na wyplacenie akcje?

mm
@Już były

Bo z tymi maratonami prawda (usunięte przez administratora) zrobili na wolaparku nonstop przebudowy , szczeze im wspołcuję ale też zmadzrzałem :)

Beti
@Już były

Na Woli to jeden wielki cyrk tylko przebudowy itd.a klienci się tylko (usunięte przez administratora)i oszustwo na dziale inna cena a na kasie również ludzie kogo chcecie oszukać kompinatorzy i tyle...Nie chodzę już na zakupy do Auchana ponieważ nie miła obsługa na działach laskie panie zrobią że pokażą gdzie to się znajduje jest tak na Wola Park bardzo nie mile panie tam pracują ublizaja ostatnio była moja koleżanka to pani z działu artykuły gospodarstwa domowego ubliżyła mojej koleżance powiedziała stare bydło to było w środę 22.03.2023r.poprostu jest bardzo nie miła obsługa i tyle chamsko się odzywają dużo jest żeby opisać jak zachowują się pracownicy w auchan Wola Park to jest porażka zero szacunku dla klienta itd.

A

Na kiedy jest przewidziana wypłata w lutym ?

Tak

Zawsze miałem około 3tys na rękę z premią. Teraz przyszło 2,933zł. Miały być podwyżki od nowego roku a dostałem mniej ????

Mniej

Też dostałem mniej. A liczyłem że dadzą jakąś premię wyrównującą do najniższej. Ktoś powinien gdzieś to zgłosić bo sie w pale nie mieści co oni wyrabiają w tym Auchan.

Rafał

Bo większość dalej nie wie że jest w PPK i uważa że są nie zapisani.Jednak są w błędzie bo o zapisie pracodawca nie ma obowiązku informowania tylko osoby co się same wypisały.Inna sprawa to nikt nie sprawdza pasków płacowych w TETA,a tam można się dowiedzieć dlaczego tak niska wypłata.Kilka osób jak zobaczyła że PPK im pomniejsza wypłatę to od razu się wypisała.Auchan specjalnie nie reklamuje PPK National Nederlande bo ten fundusz nie jest godny zaufania.U mnie na 280osób wypisało się 240 osób

tyle
@Rafał

Bo są ignorantami

Yyy
@Rafał

Tak, zgadzam się z Tobą w 100 %. Pracownicy nie sprawdzają swoich pasków w TeTa ,bo po prostu są zbyt tępi. Przepraszam,że tak pisze ale taka jest prawda. Nie interesują się tym co mówią tv na temat PPK a później mają pretensje,że nikt ich o tym nie poinformował, no sorry ale to już jest w twoim interesie byś się dowiedział/ała. Ja już nie pracuje w Auchanie i nie miałam takiego problemu. Nowy pracodawca sam mnie poinformował,że będzie trzeba złożyć rezygnację z PPK. Zrobił to za pomocą czatu grupowego, maila i dodatkowo został wysłany SMS z informacją, kiedy nastąpi zapis do PPK.

Gienka
@Yyy

Rafale! Pracodawca nie ma prawa podsuwać pracownikom rezygnacji z uczestnictwa w PPK. To Pracownicy decydują czy chcą w ty programie uczestniczyć. A jeżeli Twój obecny Pracodawca jak piszesz poinformował Cię o konieczności złożenia rezygnacji, to nie jest dobrym Pracodawcą!!

Były (na szczęście)
@Gienka

Co za bzdury wypisujesz !. To, że pracodawca nie ma obowiązku informacyjnego, nie znaczy, że nie może przekazać pracownikom tych informacji. To, że zachował się lojalnie w stosunku do pracowników świadczy o nim jak najlepiej.

Yyy
@Gienka

A Auchan to dobry pracodawca? Gdyby nie forum pracownicze i przedstawiciel który w nim zasiada, to pracownik by nawet nie wiedział,że został z automatu zapisany do PPK. I jakoś z tego powodu nie płacze,że mi w ten sposób dał do zrozumienia. To mój wybór czy będę w PPK czy też nie.

@Tak

Już to jakiś czas temu pisałam, HR ma ból i szefostwo , że musi podnieść pensję, sami powiedzieli "niestety musimy bo wchodzi nowa najniższa krajowa". Masz mniej, a kupujesz obiady itp na stołówce? Nie zapominaj że przy wypłacie pobierają podatek od tych "smacnyzch" tanich obiadków:)

Akcje vapoland

Hejka, mam pytanko odnośnie akcji Valpoland. Czy ktoś się może z nich rozliczał już,bo ja za bardzo nie wiem jak kto zrobic. Liczyłam ,że dostanę Pita z nich no ale jedynie co mi przyszło to zestawienie i jak samej trzeba obliczyć ten podatek. Może wie,ktoś jak kto zrobic?

Lili
@Akcje vapoland

Ale z czego chcesz się rozliczać? jak sprzedałaś te akcje płacisz 19 % zryczałtowany podatek od zysków kapitałowych (rozliczasz w PIT- 38) ale samo otrzymanie akcji od pracodawcy nie podlega opodatkowaniu.

Nie polecam

Zapomnij że dostaniesz uzasadnienie odrzucenia aplikacji. Spełniasz 100% wymagań, masz osiągnięcia, ale dla Auchan jesteś 0 bo nie jesteś najwyraźniej po znajomości. Dno i 5 metrów PRLowego mułu

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Programista Systemów Wizyjnych
Tarnów
ELPLC S.A.
CzarnyKsiażę

To zależy gdzie. Pracowałem w Tychach kiedyś parę lat przez firmę zewnętrzną. Akurat miałem nieszczęście mieć beznadzieją, humorzastą managerke. W dodatku zauważyłem różnice w traktowaniu pracowników a zwłaszcza już pracownik z firmy zewnętrznej traktowany był w tym czasie jako pracownik gorszego sortu. Teraz pracuje od kilku lat w dużym markecie Auchan w dużym mieście i nie ma z nimi żadnych problemów. Poza tym pracuje id jakiegoś czasu bezpośrednio pod Auchan co wyszło mi na plus.

Iza
@CzarnyKsiażę

Mógłbyś napisać czy duża jest różnica w wysokości wypłaty pomiędzy pracownikiem zewnętrznym a tym zatrudnionym bezpośrednio? Warunki pracy są porównywalne?

Gosc

Moze tak byc ze nie dadza wam aneksow tylko zrobia bilanse dajac wyrownanie rozbija to na dwie tury pierwsze ruszyly juz od stycznia 75 %pieniedzy i druga tura od lica pozostala resxta Ale w sumie moze do pipu trzeba by zglosic to jak daja powyzki nie wszystkim jednakowo robia bo ktos ma w styczniu a inny np maj i gdzie tu jest sprawiedliwe traktowanie

xyz

Od 1 stycznia 2023 roku minimalne wynagrodzenie za pracę będzie wynosić 3 490 zł brutto, natomiast minimalna stawka godzinowa dla umów zlecenia - 22,80 zł brutto. Co ważne zaplanowana jest także kolejna podwyżka stawek minimalnych w trakcie roku. Od 1 lipca 2023 roku najniższe wynagrodzenie ma wynosić 3 600 zł brutto, zaś stawka godzinowa dla umów zlecenia - 23,50 zł brutto. Wysokość wynagrodzenia za pracę powinna zostać określona w umowie o pracę. „Wynagrodzenie - jako istotny element każdej umowy o pracę - powinno być określone w sposób dokładny i niepozostawiający wątpliwości co do umówionych przez strony zasad jego zapłaty (wyr. SN z 3.11.1976 r., I PR 165/76, Legalis, w: J. Iwulski, Kodeks, s. 141). Dotyczy to zarówno stawek wynagrodzenia, jak i systemu wynagradzania. W przypadku obowiązywania jednak szczegółowych przepisów płacowych, np. w formie rozporządzeń, układów zbiorowych pracy czy regulaminów wynagradzania, wystarczające jest dostatecznie jasne powołanie się na te przepisy. Jednak nie jest to warunek konieczny. W przypadku braku umownego ustalenia wynagrodzenia, jeśli nie wynika ono z obowiązujących przepisów, należy je ustalić stosownie do wytycznych art. 78 kodeksu pracy [§ 1. Wynagrodzenie za pracę powinno być tak ustalone, aby odpowiadało w szczególności rodzajowi wykonywanej pracy i kwalifikacjom wymaganym przy jej wykonywaniu, a także uwzględniało ilość i jakość świadczonej pracy]. (Kodeks pracy. Komentarz, red. prof. dr hab. Wojciech Muszalski, dr hab. Krzysztof Walczak). Umowa o pracę powinna zostać zawarta na piśmie. Również zmiana jej treści powinna zostać dokonana w tej samej formie. W doktrynie przyjmuje się, że taki obowiązek powstanie w każdym przypadku, w którym umowa określa wysokość wynagrodzenia kwotowo, a kwota ta jest niższa niż nowa stawka minimalna.

@Gosc

W Teta również kwoty niższe. Zbieramy screeny pracowników.

Nela
@xyz

To co przytoczyłeś to nie podstawa prawna na to, że aneks musi być w sytuacji gdy najniższa krajowa leci w górę. Przecież to logiczne że żaden pracownik nie dostanie mniej niż najniższa krajowa, a co sam aneks zmienia?

Miś
@xyz

niższe niż najniższa krajowa? pamiętajcie, że nie liczy się tylko stawka zasadnicza, ale też wszelkie inne dodatki

Zzz
@Miś

Tak, to prawda bo sam myślałem że jest niżej niż najniższa ale okazało się że wszelkie dodatki i premie też wchodzą w skład minimalnej krajowej. Kwota do wypłaty nie może być niższa niż 3590zl brutto

Zzz
@Zzz

Sorki, 3490

@Miś

To od jakiej stawiki będą podwyżki na bilansie ? Czyżby nie od tego co jest na umowie ? A powinno być od 3490!

Auchan Zory

Auchan Żory tez nie podniósł pensji pracownikom .

Nela
@xyz

A kto powiedział że od stawki 3490? Ludzie uwielbiają się wypowiadać na tematy w których nie mają zielonego pojęcia. A zamiast się doinformować to będą krzyczeć o zgłaszaniu do pipu.

Kotek

Gliwice Auchan też nie ma aneksów do umów trzeba zrobić bilans żeby dostać 3490 brutto co ma bilans do podwyżki od państwa to jest chore

Ono
@Kotek

Gliwice, Sosnowiec, Kobylnica czy kto tam jeszcze...Jakimi Wy (usunięte przez administratora) jesteście. Kiedy w koncu zrozumiecie że nigdy nie było aneksów!! to czemuby miałybyć w tym roku?!!! Poczekajcie do wyplaty i sprawdźcie czy aby napewno nie dostaliście mniej niż 3490 i wtedy gadajcie

Jola
@Miś

No właśnie, nie mamy co liczyć na wyższą pensję od nowego roku bo teraz Auchan wlicza do wynagrodzenia premię , więc jeżeli masz premię i z nią łącznie masz najniższe wynagrodzenie to podwyżki już nie będzie, ale nas zrobili......

@Ono

Podobnie miałem jak była pandemia i 2 tyg.pracowaliśmy na nocki na warzywach za dziękuje. Wyrobiłeś premię na swoim dziale to ci się nienależy nic.

crazygirl

Widzę że osoba zamieszczająca ten post nie ma żadnej odwagi cywilnej by stanąć twarzą w twarz z przełożonym. „Pracownicy Auchan Kobylnica” ale o kim mówisz o sobie i innych wyimaginowanych osobach?! Zejdź w końcu na ziemie kimkolwiek jestes

Kotek

W Gliwicach na Rybnickiej też nie aneksów to są jakieś kpiny aneks do umowy należy się tak samo jak pasek pracownik powinien dostać do ręki co miesiąc paranoja wstyd

Gienka
@Kotek

Kotek,nie (usunięte przez administratora) w swoje miejsce pracy. Paski masz dostępne online. Zamiast tracić czas na żale tutaj, raczej naucz się logować do programu i sobie sprawdź ile zarabiasz. A co do aneksu, skontaktuj się z HR,tam otrzymasz pełną informację w temacie.

@Miś

są pracownicy bez dodatków z kwotą niższą niż minimalna w 2023 roku, Ta firma to jakaś kpina

xxx

Nieprawda, premia jest liczona proporcjonalnie do absencji. Poza tym nie jest to premia za obecność, tylko za indywidualne wskaźniki.

@xxx

Człowieku ,co Ty za bzdury wypisujesz?! Od kiedy to premia jest naliczana za indywidualne wyniki? To chyba tylko tak jest w miejscu Twojej pracy. Premii nie dostajesz za L4, i to nie ważne ile ono trwa-dzień czy miesiąc. Tal przynajmniej jest w moim sklepie(Auchan Opole-Sosnkowskiego)

Upoo

Niestety ta firma tak ustawia,że premii nie dostaniesz wystarczy że sklep nie wyrobi obrotu jesteś w plecy, dział nie wyrobił celu jesteś w plecy,ruptury,różnice w cenie,Siliker,Sesta(kary płaci pracownik z premii).Kasjerzy mają za różnice kasowe,kasowanie art na minutę,skarbonki dodatkowo opinie klientów NPS.Ostatnio ją ucinają za byle co.Coraz więcej osób chodzi na L4 i te 8dni to fikcja.Idziesz na jeden dzień i tracisz wszystko albo nic(bo premia wynosi 0zł).W Auchan żadnej przyszłości tylko bajki o ratowaniu interesu.

Były...

Bilans to śmiech w oczy każdego pracownika kiedys menago proponował mi żebym w bilansie zrzekł się podwyżki,tyle ,że to nie są podwyżki w bilansie tylko lanie na każdego wody no i są to ustalone stawki przez rząd jako płaca minimalna ale auchany mowio ze to podwyżka-nie to nie pozwyzka to WYRÓWNANIE! Pozdrawiam Auchan Wola Park W Warszawie dział RYBY :) PS menagerzy to niegodziwi ,dwulicowi iobłudni ludzie w umie pracownicy też tam tylko żyją konserwy co nadają na nowego by nie wylecieć z pracy bo nowy ma wiele do zaoferowania...

hhhhh

Dlaczego Ukraince wspierają Auchan i głównie w nim kupują?

Turystka

Byłam w tygodniu w Auchan Kobylnica koło Słupska . Potrzebowałam kupić akumulator gdyż mój padł. Poprosiłam starszego pana podejrzewam że z tego sektora pracownik gdyż dokładał oleje o pomoc w wyborze odpowiedniego akumulatora . A ten zmierzył mnie wzrokiem tak jak bym mu coś zrobiła. I odpowiedział arogancko pod nosem cytat A CO JA MECHANIK pewnie myślał że nie słyszałam .Po tak nie miłej pomocy pojechałam do innego sklepu . Pewnie ma ochronke do emerytury sądząc po wieku . I pracodawca nie może nic z jego zachowaniem zrobić. Może na magazynie by się sprawdził i nieprzynosił wstydu sklepowi. Tam by nie musiał klijetkom pomagać.

Dawna
@Turystka

To pewnie A.S. Ale on zawsze taki chamski był

Awatar

Ja też proszę o odpowiedź jeśli bu ktoś już wiedział

Pozytywny

Ja widziałem dziś napis na tablicy korkowej, że niby karty zasilone. Ciekawe czy wisi on od dawna i chodzi o bony bożonarodzeniowe czy o te wielkanocne:)

tyle

26 marca, jakies grosze, maks 180 zł, zaleznie od pułapu dochodów

Vito

To galeria organizowała. Jest wyjaśnienie tej sprawy. Jak zwykle dziennikarze napiszą wszystko byle lepiej się Gazeta sprzedała

xxxxx

Auchan nie ma nic wspólnego z tymi śmiesznymi oskarżeniami... najpierw trzeba zrobić research informacji a potem wydawać osądy, a nie słuchać jednego i tego samego artykułu sprzedawanego na wszystkich portalach!

Ona taka jedna co ma dość

I inspekcja pracy powinna już dawno odwiedzic nagminnie łamane zasady bhp ! Sanepidu i silkera to się boicie aż wam ciekne a pipu wcale.

Ava

Mam pytanie ile osób pracuje na informacji u was w Auchan ?

Czesiek

Auchan Kielce ktoś coś może napisać jak atmosfera?

Kotek

Odgórnie jest podwyżka 3490 brutto i nie ma znaczenia jeszcze wszystko by zabrali

Kobylnica

Szanowni, Chcielibyśmy zwrócić uwagę na fakt, że mimo wprowadzenia przez rząd podwyżki do kwoty 3490zł, w naszym sklepie w Auchan Kobylnica nadal jej nie ma. Wierzymy, że nasz pracodawca dba o dobre warunki pracy i wynagrodzenie dla swoich pracowników. Dlatego też prosimy o wprowadzenia aneksów w naszym sklepie. Cały czas monitorujemy sytuację i nie chcemy tego zgłaszać do PiP. Z poważaniem, Pracownicy Auchan Kobylnica.

Opole

Pracowałem w dwóch marketach jakie mamy w Opolu. Wewnętrznej ochronie - kierownik Marcin to partacz a jak nie grasz jak ci zagra to robi pod górkę czyli mobing. Pracownik działu - najniższe wynagrodzenie a wymagania, bilans to upokarzanie się za około 50 złoty na rękę. Nie polecam firmy, menadżera robią pranie mózgu i biorą mało inteligentnych bo takimi najlepiej sterować.

Ej hey

No i wiedziałam Warszawa ....przyszłam tu co chwila nowi ludzie ....i 2 miesiącach słyszę od koleżanki spotkanej 7 osób razem ze mną wyrzucili na raz .....a potem przypadkowo wiesz że z tobą jeszcze 2 osoby zwolnią .....i stało się ....wiedząc że przyszłam tylko na okres pr. żegnałam stałych klientów którym było przykro

Zostaw merytoryczną opinię o Auchan Polska Sp. z o.o. - Piaseczno

• Jak się pracuje w Auchan Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Auchan Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 381.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auchan Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 314, z czego 24 to opinie pozytywne, 181 to opinie negatywne, a 109 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Auchan Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Auchan Polska Sp. z o.o. napisali 14 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Auchan Polska Sp. z o.o.