Opinie o Auchan Polska Sp. z o.o. w Piaseczno

Auchan Retail Jesteśmy jedną z wiodących sieci handlowych w Polsce i na świecie. Pracujemy w 16 krajach i zatrudniamy ponad 300 000 pracowników, w trzech kanałach dystrybucji: Hipermarkety Auchan, Supermarkety Simply, e-commerce AuchanDirect.pl.To ogromna szansa na rozwój i poznanie wielu wyjątkowych ludzi. Nie możesz jej przegapić! Hipermarkety Auchan Polska to 19 500 współpracowników w 76 sklepach i 6 platformach logistycznych. Od 20 lat poprawiamy jakość życia i siłę nabywczą klientów. Dbamy o jakość produktów, oferujemy je za najniższą cenę.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auchan Polska Sp. z o.o. w Piaseczno

Marcinek

I co dostał już ktoś wypłatę na konto jak faktycznie jest ma być dzisiaj czy nie ta wyplata

...
@Marcinek

Przelew jutro

Squad Game by Auchan
@...

Muszą mieć duże długi,ostatnio coraz później jest wypłata.To już ostatnia moja wypłata będzie w tej firmie. Tytanic 2 płynie co sił wprost na górę lodową.

Renegat
@Squad Game by Auchan

Bo przelewy są przez ich bank Society Auchan France tak ostatnio było.Sprawdzcie przelew to zobaczycie że nie jest to bank tylko instytucja finansowa zarejestrowana w Francji.Nie mają środków w Polsce tylko we Francji.Przelewy będą jutro.

Kinia
@Renegat

Miesiąc temu przelewy były expresowe bo mieli błąd z systemem na Ujjjjjj piszą ze dzisiaj i gadają człowiek jedzie na zakupy a tu zonk

@Renegat

Cos wiecie na temat pracy na magazynie.Czy jest ok?

Ava
@Kinia

Dziś już pewnie nie będzie, w kadrach pytałam i miały wpłynąć dzisiaj , człowiek cały dzień czeka i nic

Belzebub 666
@Ava

Kłamią zawsze kity pociskają. Ostatnio była wypłata między 17 a 18 oni mają czas.

Ona
@Ava

Jest 10, wypłaty nadal brak.

Magdalena R.

Niestety, po prawie roku pracy w tym miejscu, żałuje.. Auchan Piaseczno - siedziba główna. Nie licz na rozwój, podnoszenie swoich kompetencji, zdobywanie nowej wiedzy - nie licz na to, bo tego tam nie ma. Nie licz na awans, podwyżkę. Bilans jest w maju, każdego roku, jeśli dostaniesz podwyżkę do podstawy to dopiero sierpień jeśli przepracujesz rok kalendarzowy! Kwota 100-400bruto max Nie masz dzieci? Nie masz dużej ilości dodatków, jesteś na marginesie. Segregacja. Ta może więcej, bo ma dziecko, więc może wyjść wcześniej BO DZIECKO! a idzie na zakupy na sklep lub jedzie nad jezioro. Nie sympatyczna atmosfera. Loża szyderców chodzi na obiady, by później przyjść do biura i mówić kto jak wyglądał, nasza "koleżanka" tak się dziś ubrała, a tą widziałaś. To ma być szacunek o którym piszecie w regulaminie? Ciągłe gadanie na drugą osobę. korporacyjne podejście. Tzw kopanie dołków bo tylko tak mogę do czegoś dojść - myślenie przez 90% pracowników. Wypłata 9 lub 10 każdego miesiąca. Im później tym lepiej. Nie polecam.

Magdalena R.
@Magdalena R.

Za darmo masz tylko wodę niegazowaną. Kawa płatna na stołówce lub w automatach. Herbata - musisz sobie kupić.

Jula
@Magdalena R.

I najlepiej być z Ukrainy. Wtedy wszelkie dodatki i awanse. Możesz być niponiemaju nie ważne

Zdegustowana

Do tej pory zawsze byłam za tym żeby pomagać, to co stało się na Ukrainie jest straszne. Ale panie Mika spójrz co się dzieje, pracownik z PL ma zero szans na rozwój. Paszport UA jest przepustką do wszystkiego i zawsze będzie na pierwszym miejscu. Taka polityka Auchan dlatego trzeba yo zgłosić organizacjom poza Auch bo nie chcemy mieć lepiej ale równości

Wypalenie całkowite

Ciekawe czy dostanę kasę za akcje? 03.11.22 sprzedałem i w personalnym usłyszałem :,,do końca miesiąca powinno wpłynąć a jak w grudniu nie dostaniesz to daj znać". Zaje*iste info.Wiem że nic nie wiem Tak to wygląda.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa
Koronka

Auchan korona te podwyżki to dla wybranych były.

Anula
@Koronka

Chyba tak bo co niektórzy chodzili dwa razy po aneks

Auchanxxx

Może mi ktoś powiedzieć na którego jet ustalony termin wyplaty

Pola
@Auchanxxx

Też właśnie chciałabym się dowiedzieć kiedy bedzie

Xxx123
@Auchanxxx

Na umowie napisane do 10 każdego miesiąca....

Belzebub 666
@Xxx123

Zawsze wypłata była 8-go,czasami nawet 7-go. Ostatnio notorycznie później. Może wcale nie będzie! Jak już ludzie piszą o wypłatach to już jest bardzo źle.

Mrówa zzzz

W TETA jest termin przelewu ale ja nie mam dostępu jak ktoś ma to niech powie jak może pozdro

xxx72

jutro mają robić przelewy

Mrówa zzzz
@xxx72

Dzięki za info to jutro się bawimy ????

Pola

Jupiiii

Kazik
@xxx72

Spóźnia się jak miesiąc temu wiec dzisiaj na pewno nie będzie Kazik Bydgoszcz

Szerszeń azjatycki
@Kazik

A w teta jak pisze 8 to dzień przelewu?

Kamil
@Mrówa zzzz

Niema siana firma boryka się z hejtem zapomniałeś ? Musza odbić nowe kamery wiec wysłać ci jutro

Ava
@Mrówa zzzz

Jak ktoś będzie już miał, niech da znać

Carrechan
@Ava

Puszczą o 18:00 albo dopiero jutro. Przyjdzie taki dzień że nic nie wyślą .

Arruba
@Ava

Wypłata jutro będzie, przynajmniej tak jest w Teta podane.

Czy ktos wie jak i ile sie pracuje na nagazynie?

Jak wygląda szkolenie wstępne do pracy w Auchan ? Jako pracownik hali, pracownik wsparcia klienta

abc
@Karolina

Tak,że idziesz na dzial i "uczysz się" od innych pracowników, manager w zaleznosci od dzialu może coś podpowiedziec,albo i nie

Kira
@Karolina

Pracownik wsparcia nic innego jak popychadło ,idziesz tam gdzie braki ,całej premi z tego tytułu nie zobaczysz .Wszystkie profity w tej firmie to tylko bony ,przepraszam wczasy pod gruszą dostaniesz w formie kasy reszta to bony na zakupy w Auchan .Dobra rada omijaj tam pracę szerokim łukiem.

Flopper4000
@Karolina

Nawet nie myśl o pracy w charakterze "pracownika wsparcia klienta", chyba że fascynuje cię zasuwanie po CAŁYM sklepie - precyzując: tam gdzie jest to konieczne.

@Flopper4000

Witam, czy ktos wie jak pracuje sie na magazynie?

Dobrawa

Hej, mam pytanie, czy ktoś z komentujących miał problem aby się zwolnić za porozumieniem stron tzn. z przyspieszonym odejściem a nie tak jak przewiduje kodeks pracy. Ja mam problem, obowiązuje mnie trzy miesięczne wypowiedzenie i nie chcą mi go skrócić. Rozważam porzucenie pracy, ale nie wiem jakie mogą z tego wyniknąć konsekwencje, czy Auchan może wymierzyć karę finansową za porzucenie. Jeśli ktoś miał taka sytuację, lub zna taka sytuacje to proszę o komentarz.

Nowa praca
@Dobrawa

W dzisiejszych czasach porzucenie pracy jest do obronienia jeżeli masz już nową pracę to poinformuj nowego pracodawcę, że na świadectwie pracy będzie art. porzucenie pracy i wyjaśnij dlaczego podjęłaś taką decyzję, na karę finansową nie ma podstawy żeby Ci ją dali.

Kurka wodna
@Dobrawa

Nie chcą podpisać wypowiedzenia za porozumieniem, bo nie mają nikogo na twoje miejsce i będą robili wszystko byś odeszła po tych 3 miesiącach. Żaden (usunięte przez administratora) za te pieniądze nie będzie u nich robić.

Auchan Bytom- Menadżer pani B uwielbia swoich pupilków nie przeszkadza jej gdy chodzą na l 4 po 3 tyg lub miesiące a nowym pracownikom nie przedłuża umowy gdyż ich poprostu nie lubi ,

Mariusz

W auchan Bytom jest wielka niesprawiedliwość Pracowników nowych nie traktują poważnie nie przedłużają umów a pracownicy na czas nieokreślony chodzą po 3 tyg na l.4 i dalej pracują. Jak oczywiście są w pracy

Tadeusz

Dostałem nowy aneks do umowy śmiech na sali 3491zł pracownik hali i wyszło dodatkowo,że premię miałem inną niż podpisywałem.Dwa razy nie dostałem,a była olali,że się nie połapię.Teraz się dowiedziałem,że każdy hipermarket płaci różnie zależy od lokalizacji i obrotów.Idą święta i tu też zamiast dać więcej środków na kartę to żałują marne 400zł i progi dochodowe.Doszły słuchy,że są sklepy Auchan że nawet dają 600 lub 800.Dodatkowo menedżerowie i dyrektorzy dostaną dodatki inflacyjne w postaci premii.Reszta nie dostanie nic.Mieliśmy zebranie i Dyrektorka oznajmiła, że pracownicy mają być dostępni dla klientów i rodzinie mamy zapomnieć. Liczy się zysk i sprzedaż.Zmiana grafików non-stop i różne godziny pracy.Poniewieranie na porządku dziennym.Co jest najciekawsze nie chcą przyjąć wypowiedzenia.Tłumaczą się problemami kadrowymi a braki ogromne.Mieli rekrutację przyszło 25 osób i nikt z tych osób się nie zatrudnił,a zwolniło się 50osób. U mojej żony pracodawca dał 1000zł na kartę i dodatkowo dodatek inflacyjny co miesiąc 250zł i zatrudnia o wiele więcej pracowników niż Auchan.W innych firmach też dają więcej.Auchan nie daje żadnych podwyżek bo nie ma takiej potrzeby i obowiązku.Warszawa

Anna R.
@Tadeusz

Jak to nie chca przyjac wypowiwdzenia? Wyslij Im poczta z potwierdzeniem odbioru i tyle, albo daj kierownikowi i kadrom lub na recepcji. Pieczatka na dokumencie ze otrzymali i spokoj. Nie ma czegosc takiego jak, brak zgody na wypowiedzenie. Zenada. Ludzie sie zwaljiaja z kazdego dzialu, maja dosyc braku pieniedzy a auchan ich nie daje. Prawda, durektorzy I menago maja podwyzki, dodatki a czy co pracuja nic nie maja.

Ruszard

Byłem na zakuoach z żoną w Auchan w Gliwicach przy ulicy Rybnickiej. Chciałem zakupić fotel lecz nie był oryginalnie zpakowany wobec tego po prosilem o pomoc pracownika punktu obsługi klienta. Niestety pomoc polegała na tym że pracownice tego zaczęły zachowyeac się w sposób aroganci i uwłaczający. Jestem osobą niepelnosprawa. Choruje na atak padaczki w związku z urazem mózgu. Pracownice te z uwagi na swoje zachowanie doprowadziły mnie do ataku padaczki. Pierwszej pomocy udzielała mi osobą postronna która przyszła na zakupy. Wezwano karetkę pogotowia ratunkowego lecz z uwagi iż mój stan się polepszył żona poprosiła o odwołanie ratowników medycznych. Teraz kierownik tegoż sklepu w sposób bezczelny poświadcza nieprawde że pracownik ochrony zapytał się czy wezwać pomoc medyczną a ja kategorycznie odmówiłem. Podczas ataku padaczki człowiek nie ma już świadomości co się z nim dzieje brak kontaktu człowiek jest splatany nieobecny ale według kierownika Auchan w Gliwicach ul Rybnicka ja byłem pomimo ataku padaczki racjonalnie myśleć Chyba pracownicy Auchan nie mają najmniejszego pojęcia o objawach padaczki wiec jak mogą udzielić pierwszej pomocy. Zwróciłem się z prośbą o zabezpieczenie nagrania ia z zajścia które miało miejsce na terenie sklepu.Auchan odmawia mi czy nagranie zostało zabezpieczone co by mnie w ogóle nie zdziwiło gdyby je usunęli. Złożyłem skargę w związku z zaistniałą sytuacją na wskazany numer infolini. Niestety w dniu wczorajszym pracownik iinfolini oświadczył mi że to ja odmówiłem pomocy w sposób kategoryczny a sklep nie ma sobie nic do zarzucenia. Szytem bezczelności okazało się że kierownik sklepu oświadczył że kontynowalem zakupy. To moja żona udała się na sklep celem zakupu fotela o ja oczekiwałem na nią na ławce. Nawet gdybym udał się z żoną na sklep to miałem do tego prawo ale widocznie kierownik nie wie jak się bronić od zarzutów wiec próbuje się wybielić w dalszym ciągu mi ubliżać i pomawiać. Pracownik infolini również to uczyniła ale po przedstawionych argumentach przeprosiła mnie za swoje zachowanie stwierdzając że nie powinna w ten sposób się odzywać nie widząc przebiegu zdarzenia. Wystarczyło odtworzyć film i wszystko by było jasne. Chcę nadmienić że rozmowa z osobą która wzywała karetkę przecież się nagrałam Pogotowiu. Numer telefonu jest wyświetlany i w ten sposób beż problemu będzie można ustalić osobę która bezinteresownie udzielała mi pomocy za co jestem jejbardzo wdzięczny że nie była obojętna. Niepojęte jest to że pracownice oraz pracownik ochrony według informacji uzyskanej w dniu wczorajszym zostali ukarani zgodnie z regulaminem pytanie moje brzmi za co skoro kierownik nie ma sobie nic do zarzucenia tłumaczenie jest nielogiczne i przeciwstawne faktom gdyż jest wszystko ok a pomimo tego kara się pracowników za to że nic nie zrobili. Poprosiłem jpracownika infolini że skoro Kierownik nie ma nic sobie do zarzucenia czy może telefonicznie że mną się skontaktować jeśli ma odwagę że mną rozmawiać merytoryczne. Kierownik sklepu jak się można było spodziewać nie podjął rozmowy. Pracownik infolini kierownik sklepu po.owili mniej że pracow ik ochrony pytał się mniej przy ataku padaczki czy ma wezwać karetkę pogotowia a ja odmówiłem. Wszystko to bez problemu można zweryfikować na podstawie wypowiedzi osoby postronna która powiadomiła dyspozytora Pogotowia Ratunkowego. Mam tylko nadzieję Szanowny Panie Kierowniku że nagranie zostało zabezpieczone celem postępowania przed sądem na narażenie mnie na bezpośrednie zagrożenia życia lub zdrowia przez pracowników obsługi klienta oraz jak wcześniej wspominałem za pomówienie i naruzenie mojego dobrego imienia. Pani z infolini również zarzuciła mi kłamstwo przepraszając mnie za to. Rozmowa była rejestrowana i jest zabezpieczona. Tak właśnie zostałem potraktowany przez Auchan jak rzecz przedmiot i zło konieczne. Przepraszamza błędy w pisowni ale mój urazem powoduje że mam problemy z pisownią ale chciałem sam opisać tą sprawę.

Dorywczy

Nie mogłabym tam robić na etat pgc słodkie słone i napoje niedługo będą miały więcej nocek niż normalnych zmian .Co chwilę przebudowy ,zmniejszanie sklepu i 2 strefy jednocześnie (usunięte przez administratora) w cholerę a mi się tam bardziej opłaca na zleceniu niż im na etacie .Ochrona chce mieć więcej do powiedzenia niż menagerowie .Ex menagerka kadr nie umie się pogodzić z tym ,że jest menagerem chemii i dalej stoi na balkonie i patrzy na ludzi z góry a swój dział ma gdzieś ewentualnie spędza pół zmiany w biurze .L4 to niestety norma

Salaburka
@Dorywczy

Tak wiem kim jesteś. Więcej łazisz jak pracujesz

Merchandiser

W Auchan Opole Karolinka jest wybitnie dziwna kultura pracy ,że kadrowa nie odpowie młodej dziewczynie , dlaczego mimo tego ,że nie ma 26 lat musi płacić podatek ale wyjdzie sobie na balkon i będzie wydzwaniać do pracowników ,że merchandiser nic nie robi .Ochrona ma za dużo do powiedzenia monitoring kierują na pracownika nie na złodziei .Chodzą do dyrekcji i donoszą na pracowników .Manager ochrony ma takie prawa jak np .wyrzucenie merchandisera z pracy ,bo ma krótkie spodenki gdzie od tego jest bhpowiec również nic nie widzieli kiedy działy się kradzieże ale ,że merchandiser ma słuchawki na szyi nawet nie podłączone już wydzwaniają do menadżera dnia Tak poza tym większość obsługi jest git PGC (słodkie słone) PF(warzywa) Menaż.

Mika 19120
@Merchandiser

A jak wygląda praca na piekarni,z premiami i dużo dają bony na święta,i na wczasy pod gruszą.

Już nie pracuje
@Mika 19120

Wczasy pod grusza to granica 250-300 zł :D także nie wysilają się za bardzo

Magdalena
@Mika 19120

wczasy pod gruszą?! Oni nie rozumieją tego pojęcia z KP. To max 450zł, jeśli nie jesteś sam a wynagrodzenie na jedną osobę nie przekracza minimalnego. śmiech na sali. Gdzie można wyjechać na dwa tygodnie za 450zł z dzieckiem ub z mężem? Chyba na zakupy do ich dennego sklepu! Więc jeśli na rozmowie rekrutacyjnej usłyszycie, że są premie i wczasy pod gruszą, to ostrzegam - JEDNO WIELKIE KŁAMSTWO. Ostatnia premia po 3 mies. wyniosła 40zł brutto!!! A było mówienie na rozmowie 1000zł brutto! 3 miesiące zapierdalania po godzinach za 38zł Brutto!

Wika

Jezu czekałam na zrobienie karty 1 godz

$$$

Podobnie dzisiaj miały być wysyłane przelewy wiecie coś o tym fakcie czy może dzisiaj będzie kasa

...
@$$$

W tecie jest wyraźnie napisane 07.10

avatar
@...

wszyscy czekamy , nie ma jeszcze na kontach

Awatar
@avatar

Dostałam , ale myślałam że będzie więcej z premią ,

Aneta
@Awatar

:( a to na jakie premie aktualnie można tutaj u was liczyć?

Rafał
@Aneta

Kasjer 250zł ale musisz spełnić warunki: różnice kasjera do 1zł w skali miesiąca,obrót sklepu, skanowanie towarów max w Auchan 27 towarów na minutę (każdy ma indywidualnie),skanowanie Skarbonek kart Auchan 30%, tajemniczy klient ankiety.Często z tego dostajesz połowę.Pracownik hali lub pracownik wsparcia.Jak jesteś kasjerką to masz 500zł plus pracownik wsparcia (Glovo,dział) i tu jest wymagane dostępność towaru na półce brak go to 150zł premii mniej oraz obrót działu 150zł premii mniej( i wychodzi 150zł premii).Premie są ale nie osiągalne bo na dziale zależne od całego zespołu.

Nie polecam podejmowania pracy w Auchan modlińska rekrutacja w tym sklepie to gorzej niz (usunięte przez administratora) najpierw umawiają na rozmowę gdzie człowiek przychodzi i sie okazuje ze nie ma kierownika bo cos mu wypadło i nikt przyszłego kandydata io tym nie raczył poinformować i przyjeżdżasz całujesz klamkę potem po tygodniu dzwonią kadry i znów zapraszają na rozmowę ok tym razem kierownik raczy sie pofatygować i przeprowadzić 5 minutowa rozmowę z góry juz założył ze kandydat nie pasuje na stanowisko czytając cv podczas rekrutacji czyli brak profesjonalizmu rekrutera i kierownika po czym proponuje inne stanowisko niz było w ogłoszeniu oczywiście nie mówiąc nic o charakterze pracy warunkach obowiązkach i wymaganiach nigdy w zyciu nie byłem na tak prostackiej rekrutacji jak ta w Auchan Nie polecam (usunięte przez administratora) dla zdeterminowanych ludzi tylko jeżeli przejdą proces rekrutacji za najniższa krajowa!!!

@Adam

Czyli, od zawsze tak grają, inne ogłoszenie w internecie inne na rozmowie. Gratuluje Auchan, jednak wasza renoma i nienawiść do Was rośnie z dnia na dzień coraz bardziej. Podejście do pracownika jak i kandydata, w każdym sklepie takie samo, zerowe! Inne ustalenia na rozmowie, inne wychodzą później. Gdzie premie? Gdzie szkolenie? Gdzie rozwój? W (usunięte przez administratora) to ja was też mam w (usunięte przez administratora)!

auchan

Chyba jedyna firma w polsce gdzie na jeden market przypada dyrektor marketu, dyrektor kontroli zarządzania, asystent dyrektora i dwie kadrowe. A ty rób glovo, siedź na kasie i wykładaj towar.

Ktoś
@auchan

Te kadrowe jeszcze bezczelnie robią obchody po sklepie i wydzwaniają do menagerów ,że ktoś nic nie robi a w twarz tego nie powiedzą.W jednym Auchan menagerkę kadr zdegradowali do menagerka chemii .Nowa pani menager senior nie zwraca na to uwagi ma ważniejsze rzeczy na głowie .Pani asystentka robi też szykuje degustacje jak widzi ,że ktoś jest sam na napojach to pomoże . Dyrektor obsługuje grilla jak nie ma kto kontrola zarządzania jest trochę upierdliwa .

Zostaw merytoryczną opinię o Auchan Polska Sp. z o.o. - Piaseczno

• Jak się pracuje w Auchan Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Auchan Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 380.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auchan Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 313, z czego 24 to opinie pozytywne, 180 to opinie negatywne, a 109 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Auchan Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Auchan Polska Sp. z o.o. napisali 14 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Auchan Polska Sp. z o.o.