Opinie o Auchan Polska Sp. z o.o. w Piaseczno

Auchan Retail Jesteśmy jedną z wiodących sieci handlowych w Polsce i na świecie. Pracujemy w 16 krajach i zatrudniamy ponad 300 000 pracowników, w trzech kanałach dystrybucji: Hipermarkety Auchan, Supermarkety Simply, e-commerce AuchanDirect.pl.To ogromna szansa na rozwój i poznanie wielu wyjątkowych ludzi. Nie możesz jej przegapić! Hipermarkety Auchan Polska to 19 500 współpracowników w 76 sklepach i 6 platformach logistycznych. Od 20 lat poprawiamy jakość życia i siłę nabywczą klientów. Dbamy o jakość produktów, oferujemy je za najniższą cenę.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auchan Polska Sp. z o.o. w Piaseczno

Młoda

Zwracam sie z prosbą o uporzadkowanie na sklepie w piastowie jedną pania która sprzedaje ma wędlinach jest nie miła mine ma jak gbór ludzie nie chca kipowac u tej pani a popierwsze sprawdziłabym, w poniedziałek alkomatem bo juz nie raz wyczułam najlepiej jak ny ta pani nie pracowała dziekuje mam nadzieje ze rehionalna zribi porządek

Kasiarka

Mam pytanie Jak klient płaci za zakupy kartą i chce zwrócić jakiś towar z danego zakupu to dostaje zwrot w gotówce czy na kartę?

Odp
@Kasiarka

Zależy od sklepu u nas wszystkie zwroty są na kartę

@Odp

Hej mam pytanie nie przyszłam do pracy 4 dni są one nieusprawiedliwione co teraz mnie czeka może ktoś wie .

@Ania

Jak to co? Dostaniesz zwolnienie dyscyplinarne! Ile ty masz lat? Jak ładna i młoda to osobiście dałbym ci szansę i kolejne 4 dni wolne. Co ty na to?

Weronika
@Odp

Nie jest tak że można sobie wybrać? Chyba by było tak najbardziej rozsądnie wydaje mi się

Menago
@Weronika

Trafisz na biedaka i biedaki po studiach chca z ciebie zrobić kartofla wiec uważaj Rafale

Kira
@Kasiarka

To oddają mu w dolarach????

Wiera
@Kasiarka

To oddają mu 4 kilo jabłek i 2 kilo ogórków.

Aneta
@Menago

Rafale?xd Pomyliły Ci się odnośniki co do osób? A z tym kartoflem to o co chodziło?

PnoAuchan

Właśnie- wszystko zależy od ludzi, a niestety na cale auchan piaseczno działy na których może być znośnie jest 2 max 3 na cały sklep. I zaznaczam że znośnie- i nigdy nie wiadomo kiedy cię wyniosą na inny dział ni z gruszki ni z pietruszki- jak rzecz cię traktują i nie obchodzi ich, czy umiesz, czy wiesz - niestety, spada na ciebie frustracja i przelożonych i klientów i nawet za nic potrafisz usłyszeć parę gorzkich słów i sapanie nad głową, bo tak akurat jesteś pod ręką i nie ważne że nie wiesz bo pracujesz 3dzień- najpierw ci powiedzą że jesteś głupkiem a później zapytają od kiedy pracujesz i stwierdzą ACHA...

U
@PnoAuchan

OK tak

Krysta

To co się dzieje w tej firmie na porażka(Opole Sosnkowskiego). Jest coraz gorzej. Nie ważne ile tu pracujesz na więcej niż troszkę ponad minimalna nie licz. Premie to jakiś żart i tak prawie ich nie ma. Dyrektorka to osoba nie empatyczna, nie doceniająca pracowników, ciągle coś jej się nie podoba. Zabierają pieniądze na kazdym kroku, byle jak najmniej dać. Teraz jeszcze zabroniła pracować na tej samej alejce dwóm osobom, nie można nawet rozmawiać ze sobą ???? jeśli ktoś się zastanawia nad pracą tu to jeśli nie chcesz dostać depresji lub załamania nerwowego odpuść sobie, narobisz się a nie zarobisz a jeszcze (usunięte przez administratora) dostaniesz bo to twoja wina że towar nie schodzi. Nie wiem co ludzi jeszcze tu trzyma. Zrobić strajk lub się zwolnić nic więcej nie pozostaje w tej firmie robić. Nie pozdrawiam.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży
Polenergia Fotowoltaika S.A.
Jadwiga

Opole Karolinka, Sosnkowskiego więcej ludzi zatrudnijcie POLAKÓW oczywiście i dajcie IM zarobić więcej, więcej kultury do pracowników szacunku krzyczę!!!!

Jadzia
@Jadwiga

A co zastrajkujecie ?

Benek

Auchan opole, zachowanie pewnego Menadżera z chemii to jakaś kpina brak ,kultury osobistej czym ty człowieku wychodzisz na przeciw, czym ty siebie reprezentujesz, no nic zobacz na siebie biedny człowieczku, twoja zastępczyni może wróci może nie, jednakowi bez kultury, byle na papierku się zgadzało, za nic robienie w tym roku do Chorwacji może a może Portugalia obiboku jeden, życie zweryfikuje sam zobaczysz jak dostaniesz jeszcze od życia, i nie zachodz mi więcej pod paznokć bo bywam zły gdy mi jeszcze raz nadepniesz, dyrekcja dowie się co nieco o tobie. Uważaj jak chodzisz po cienkim lodzie Trochę kultury gostek, co dziennie cię obserwuję i widzę co robisz nie ładnie...

Jan
@Benek

Toż to dziecko jeszcze, na niczym nie wychowane, tylko dostane wszystko od mamusi i tatusia

Benia
@Benek

W samo sedno, ludzi mają za nic, za nic.....

Opolanin
@Benek

On jest na zabawkach no właśnie kim on jest, nierobem jest, a na chemii to w zastępstwie jest tak samo robi jak na zabawkach, czyli nic, droga dyrekcjo czy tak ma wyglądać, praca owych menadżer-ów , ów człowiek nic nie robi, czy tak ma wyglądać jego praca, zadawanie poganianie ludzi jak (usunięte przez administratora) tak ma pracować, na zabawkach nie ma ludzi kto ma pracować, na chemii słyszałem to samo, jednym czy dwojga ludźmi pola nie zaoracie, szacunku do ludzi, bydlaki bez szacunku tfu uuu....

Kami
@Benek

Chudy dwie lewe ręce do pracy od początku jego menadżera pracy, o ile można ją nazwać pracą

Łukasz
@Benek

Na każdego menadżera można byłoby napisać to samo, lecz autor wyjątkowo wskazuje na jednego z nich. Śmiem twierdzić, że mamy do czynienia z człowiekiem, któremu brakuje piątej klepki, któremu kazano wykonać pracę z której nie potrafi się wywiązać. Panie autorze, jeśli ma Pan jakiej obiekcje co do pracy pewnych osób, to odwarz się przekazać to prosto w twarz. Takie dziecinne zachowanie jak twoje zostanie zignorowane w oczach ludzi wyżej postawionych. Składnia zdań napisanych przez Pana wskazuje, że jest Pan osobą młodą, szukająca rozrywki. Jeżeli praca komuś się nie podoba lub atmosfera w niej, należy zmienić pracę, której mamy pod dostatkiem. Apeluje do wszystkich, to nie wina menadżerów jak prosperuje sklep i jak się zachowują w stosunku do pracowników. Pretensje powinniście mieć do osób wyżej postawionych. Zgodzę się, że mają pracowników za nic, nie ważne jak ciężko będziecie pracować, nie ważne ile lat, dostaniecie blisko minimalnej krajowej jak nie minimalna, o premii zapomnijcie. Podsumowując, jeśli są jakieś problemu w formie to zamiast zachowywać się jak dziecko, rozwiążcie to twarzą w twarz. Jesteście ludźmi prawdopodobnie inteligentnymi, skoro potraficie mówić to potraficie też się porozumieć.

Marysia
@Benek

Benio ma jedno pytanie ..dlaczego to co tu wypisujesz nie powiesz managerowi w twarz ? Bo jesteś zwykłym tchórzem !!! Nie masz po prostu odwagi i wylewasz swoje zale na necie ...żenada .Piszesz jako mężczyzna ale tak na prawdę jesteś kobietą ..zgadza się ? Wpisałeś Die jako facet ,we wpisie też piszesz w osobie męskiej dla odwrócenia od siebie uwagi bo tak na prawdę na dziale chemii i kultury nie pracuje zbyt wielu mężczyzn i gdyby pisał to mężczyzna zdawał by sobie sprawę że ten wpis pójdzie od razu na jego konto więc pisałby jako kobieta żeby odsunąć od siebie podejrzenia.Skoro ty piszesz jako mężczyzna tzn jesteś a piszesz jako mezczyzna żeby odwrócić od siebie podejrzenia .Ktoś napisał w odp że napisał to młody człowiek bo z błędami oto Nie zgodzę się to napisała dojrzała kobieta skoro napisałaś życie cię kiedyś zweryfikuje ,młody człowiek tak by nie napisal.Ten chłopak jest managerem dość długo jakim cudem twoim zdaniem skoro nic nie robi ? Uważasz że ktoś kto się obija utrzymałby się tyle lat na stanowisku kierowniczym ? ????.Z tego co piszesz to chyba ty nic nie robisz skoro deklarujesz że będziesz go obserwować może lepiej żebys zajęła się praca a nie odgrażaniem się i obserwacja co robi manager a co nie.????.Od oceny jego pracy jest Dyrektor a nie pracownik i skoro pracuje już parę lat oznacza to że Dyrekcja jest zadowolona z jego pracy .Ty nie bo jak piszesz nadepnął ci na odcisk i co szukasz zemsty na necie ? Nie masz odwagi z nim tego wyjaśnić czy iść do Dyrektora czym się zresztą odgrazasz w swoim wpisie - tak zachowują się tylko tchórze ! Uważaj żeby ten wpis nie odwrócił się przeciwko tobie.Mam tylko nadzieję że Dyrekcja zlekceważy ten twój wpis i nie potraktuje go poważnie bo kieruje tobą zemsta a nie prawda !

@Benek

Ooo ...to już nie pracuje ten Pan do wszystkich miał jakiś problem ,zwolnili go albo sam się zwolnił wcześniej też tu gadał i tu i tam ,wszędzie było mu źle ,szkoda się przejmować upośledzeniem ,zły był że go gonią to i gadał na swojego brygadzistę na zabawkach ,on miał problemy nie tylko z głową ,ludzi mają problemy i często rozładowują na kimś kto go mocno zdenerwuje ,a on już nie pracuje trochę ,jednak jest pewna garść prawdy,w tym co pisze ta osoba ,natomiast to że gonią i mają pracowników za nic

Gocha
@Benek

Aaaaa wiem kto to był,to chory człowiek był krótko pracował ,szkoda słów pomijam temat ,ale ludzi i tak wykorzystują właśnie oni .

Just..
@Łukasz

Na każdego i to jest prawda co piszą ,natomiast ta osoba kojarzę już nie pracuje od jakiegoś czasu tylko słownie potrafiła się wygadać złością nieraz krzyknąć głośno i wyjść do domu poza tym była neutralna,mało kto już pamięta tego nie myjącego się Pana który cały czas latał z telefonem i tymi komentarzami tutaj na Gw krzyczał że kiedyś napisze na tego co karze mu tam a potem tam robić ,na i się stało, jaś fasola taki ,teraz pracuje gdzieś na serwisach i też słyszałam słabo bo robić nie chce mu się i krzyczy że idzie do domu ....hiii

@Marysia

Coraz mniej ludzi ,nie ma z kim pracować ludzie mają nerwy ,Pan był chory i to nie tylko na głowę ,został zbyty lub sam się zbył,to nie powód by bronić ludzi ,którzy nic nie robią ,a jedynie poganiają,wiem jak było na zabawkach wiem jak jest teraz ,straszna cieszko ,tylko robić kazali więcej i więcej, tylko że nie kim pracować ,za to dyrekcja wie jak zaorać człowiekiem całe pole ,mają menadżerów którzy zrobią tak by było zrobione,więc ludzie naprawdę idą na l4 ,czasem kończy się długim l4 na paluszek lub główkę nie wszyscy, ale dużo ludzi chodzi na l4 by odpocząć po prostu.

Paulina
@Benek

Lepiej zajmować się jakimś Belkiem,lepiej idźcie po rozum do głowy i starajcie się by zatrudniali ludzi z kulturą po szkole ,a nie po podstawówce o nietuzinkowym zachowaniu się, Proszę zrobić to tamto i jeszcze to i ok zdążę ,żeby człowiek mógł zdążyć zrobić spokojnie to co zleca brygadzistą menadżer zwał jak zwał, oni zawsze chcą więcej ale tak się nie da ,i czasem właśnie są takie efekty jak ten Pan .

Hey Krzysztof

Czy w waszych sklepach jest chemia z Rosji, lepiej nie Gliwice ,katowice, rybik ,opole, Wrocław okolice ,mniej produktów do Rosji, mniej wspomagania agresji itp

Jako

Leszno git

Owszą

Korupcja w owszą panuje w każdym kraju. W Rosji też kręcą lewy interes. Nic nie jest ważniejsze od pieniędzy. Niektórzy pracownicy chwalą się w sieci groźbami pod swoim adresem i polityką auchama w związku z bojkotem. Za duży ma interes w Rosji przestępca gospodarczy, by się z niej wycofać.

Ulenka

Na bonifacym kierowniczka zachowuje się jak się zachowuje i za niedlugo w sieci bedzie film jak do ludzi sie odnosi. Wielka pani do ludzi jak do bydła.

Luksz
@Ulenka

I jej od bie szef to szef loda potrzebuje hehehe

Dziwny jest ten swiat

Myślicie,że jak wasza siec rzuci ochlap,który szumnie nazywacie pomocą dla Ukrainy,to juz jestescie rozgrzeszeni za to,ze popieracie mordowanie niewinnych ludzi?nic bardziej mylnego..a tak poza tym to wasze sklepy na terenie faszystowskiej rosji swieca pustkami,puste półki...to o czymś świadczy.

@Dziwny jest ten swiat

Świecą pustkami to znaczy że jest popyt. Brak konkurencji = zysk proste. Myślisz że zwykłe ruski =putler mylisz się! Co ty dałeś/aś od siebie? Szczekać potrafisz.

@Dziwny jest ten swiat

Bojkotujcie stacje paliw nie gotujcie na gazie obiadów bo to od Putina A A Auchanie pracują ludzie którzy mają rodziny na utrzymaniu

aaaaaaaa976
@Kasia

Popieram

Smutna Pl

Pełni Ukrów na zakupach, szto, szto, ja nie znaju

Ukr
@Smutna Pl

Pracuju,pracuju??

Oszon wspieram

Każdy jest tylko mocny w gębie i w necie zgrywa bohatera. Jest przewybór i przetanio. Byłem,widziałem, giga zakupy zrobione. Ludzi minimalnie mniej,nawet i lepiej bo tłumów nieznszę. Będę wspierał pracowników robiąc zakupy bo co oni są winni ? Wykonują swoją pracę i z czegoś muszą żyć. Rachunki się same nie zapłacą. Dlaczego stacji paliw nie bojkotujecie? Do pracy pieszo lub rowerem przecież zdrowiej. Wręcz przeciwnie im drożej tym chętniej bo zabraknie. Dlaczego gotujecie na gazie ,bierzecie kąpiel,ogrzewacie domy?Przecież to gaz od putina! Jak kovidek się pojawił to ,,panika"(usunięte przez administratora) wykupić wszystko i cytuję patostrimera: ,,najeść się(usunięte przez administratora) się nic nie robić całe te!".

Dlaczego skorumpowanych i dlaczego putinowskich? A w sklepie obecnie więcej jest klientów z Ukrainy... Im to nie przeszkadza. Oczywiście jest wolny rynek i jest duży wybór innych sieci handlowych. Tylko po co przepłacać? Tu nie Rosja.

Popieram
@Oszon wspieram

Auchan Polska przekazał 60 TON żywności dla Ukrainy. Ci co bojkotują nie dali pewnie nic,ale mocni w gębie.

@Popieram

Te 60 ton to najpierw kupili od nich naiwni klienci, zapłacili marżę, włożyli do koszyków przy kasach, a auchan niedość że na nich zarobił to jeszcze obnosi się ze swoją pseudo - dobroczynnością "za cudze" Wstydźcie się. ruskie ruble nie śmierdzą. Warto dla nich kolaborować z rosyjskimi faszystami? Na stacjach benzynowych coraz mniej jest ropy z rosji, ludzie grzeją domy rosyjskim gazem bo nie mają wyboru. AUCHAN MA WYBÓR - i wybrał faszystowską rosję i jej ruble. A jego etatowi pracownicy sięą w postach propagandę rodem z ruskiej tv

Zawsze jest wybór
@Adam

Mogą siedzieć po zimnu a samochód sprzedać i chodzić pieszo!

obywatel
@Popieram

No tak, jest co porownywac... 60ton żywności o wartości około 200tys zł (mniej niż 50 tys euro) kontra ponad 500 MILIONÓW euro podatkow zapłaconych w Rosji (PIT, CIT, podatek od nieruchomości, handlowy i inne). Wydali 50tys zeby się wybielić, jednocześnie wsparli Putina i wojsko rosyjskie 500 MILIONAMI

Antonina
@Adam

Auchan potrafi tylko stwarzac pozory

Francuska
@Antonina

To prawda tyle lat pracy ,a na końcu wyżywają nas od morderców .Pójdę z tym do sądu i Auchan będzie musiał nam zapłacić za to ,że jesteśmy wyzywani przez klientów z powodu ich chciwości.

Radek z Krakowa

Auchan Bronowice w tym hipermarkecie panuje ogólny bałagan,dezorganizacja,centralizacja.Pracownik jest poniewierany i zastraszany wpaja mu się ideologię francuską rodziny Mullea.Zasada w tej firmie nie liczy się człowiek tylko zysk materialny i poświęcenie by rozwijać interes.Każdy pracownik ma misję i z tego jest rozliczany w postaci (usunięte przez administratora) uwag,docinek,pouczeń(często z wykorzystaniem techniki strachu i spychologii).Najlepsza jest Dyrektor tego sklepu lata i krzyczy na wszystkich bo obrotów nie ma i jest (usunięte przez administratora) na hali.Ale czego oczekuje za takie marne pieniądze i poniewierkę nikt nie będzie tracił zdrowia.Dodatkowo prezes tej sieci pracowników uważa za idiotów i nieporadnych umysłowo (nie obrażając innych).Jego wypowiedzi są nie na miejscu boi się o stołek który może stracić w Polsce.Na Bora-Komorowskiego też jest podobnie ten sam klimat poniewierania i wrzasków.Pracownik jest tylko numerem katalogowym,który się wymienieni na nowy.Tutaj też dyrektorka nie ogarnia tematu,szpieguje,wytyka błędy,zadaje głupie pytania, przekręca postać rzeczy,sieje panikę i chaos.Nie pojęcia o handlu i współpracy z ludźmi.W tym hipermarkecie są pracownicy którzy chcą pracować i się rozwijać,ale firma ma to głęboko w ... Podwyżki nie ma i nie wiadomo czy będą bo trzeba ratować interes w Rosji.Za stan rzeczy winą obarcza się nas pracowników i klientów, że jesteśmy (usunięte przez administratora) i bojkot tylko pogarsza stan.Tylko jednego nie pojmują że klienci i pracownicy nie mają już środków by dalej kupować wszystko drożeje z dnia na dzień.Mnie firma potraktowała jak śmiecia i wyrzutka odeszłem i nie żałuję.Mam spokój i mogę żyć swoim rytmem.A nie być (usunięte przez administratora)

Burza

Lola,a co może to falsz,że ukraińscy banderowcy urządzili masakre Polaków na Wolyniu?,prawda cie w oczy kole?

lola
@Burza

Burza, a co może to fałsz, że polacy robili to samo ukraińcom? historii to się chyba uczyłes tyko w jedną stronę

Zek

Prorok żaden przyzwoity człowiek nie poda ci ręki ruski kolaborancie.Niech żyje WOLNA UKRAINA,na pohybel zdrajcom.

obywatel

A kto cie prorok zapraszal na to forum? Opinie ruskich nas nie interesują. Wiadomo, ze bedziecie bronić Auchan, ten sklep idzie reka w rękę z mordercami dzieci i kobiet, ale ktos powinien to moderować i usuwać wpisy z Moskwy.

Ola

Pełna zgoda. Nigdy wiecej zakupow w auchan

Antonina

Zwolniłam się! W końcu sie odważylam coś zmienić. 3 lata znosilam ciężką harówkę za śmieszne pieniądze w karolince w opolu , brak szacunku dla pracownika i kompletne odklejenie od rzeczywistości menagerow, seniorow i calej reszty. Bałam sie że nie znajde pracy ale to tylko głupie lęki bo tydzieñ po tym jak sie zdecydowalam odejść juz miałam nową pracę i to o wiele lepiej płatną! Bez trudu. To jak ta chciwa, nieuczciwa korporacja zachowuje sie wobec tego co robią rosyjscy zbrodniarze to był impuls do zmian- nie chcialam juz dluzej praciwac dla takich bezdusznych ludzi. Nie chcialam miec na sobie latki kogos kto dla wygody zaglusza wlasne sumienie. A zmiana pracy na lepsza jest latwiejsza niz myslałam.

Niedlugo byly pracownik

Wartośći to ta korporacja ma ale tylko na papierze podczas prania mózgów na szkoleniach

Chwala Ukrainie

Uwazam,że każdy uczciwy czlowiek powinien odejść z pracy z tych putinowsko francuskich sieci z krwią niewinnych ludzi na rękach,ci którzy tego nie robią idą po prostu na tzw łatwiznę,bo po co szukać uczciwej pracy,jak można "przeczekac" w ciepełku,a dopiero gdy okręt zacznie tonac,odejść.Tylko wtedy żaden uczciwy pracodawca nie będzie miał prawa przyjac takiego skorumpowanego pracownika z wyrytym piętnem hanby.NIECH ZYJE WOLNA UKRAINA

@Chwala Ukrainie

Tacy jak ty powinni odejść z ciepłego domu ogrzewanego gazem a zamiast gotować na gazie jeść zimne.Zero kąpieli,polewać lodowatą wodą. Całe życie chodzić pieszo w ,,butach" po starej oponie. Auto zarekwirować,zezłomować. Najlepiej żebyś siedział w pywnicy po ciemku bo energia pochodzi od ruskich. (usunięte przez administratora)!

KATARZYNA
@Chwala Ukrainie

Pracuję w Auchan od około 2013 roku NIKOGO NIE ZABIŁAM!!! NIE JESTEM SKORUMPOWANA!!! UCZCIWE PRACUJĘ jeżeli komuś nie odpowiada praca ma prawo odejść a nie wypisywać bzdury!!!

Oz
@Chwala Ukrainie

Ty ,,chwała Ukrainie" wiesz jak brzmi druga część tego hasła? Nie? Sprawdź sobie w necie

@Chwala Ukrainie

A Ty uczciwy człowieku maja 55 lat tez byś się zwolnił i poszukał sobie innej pracy? Tylko ciekawa jestem który z pracodawców by cię zatrudnił w tym wieku. i pozdrawiam twoja uczciwość i nadzwyczajna mądrość trzymać taki dalej he ke he

Jak myślicie jest szansa żeby jutro była wyplata?

RASputin

W życiu Warszawy! Piątek,po 18:00 Zawsze 8-ego ok.14:00 w zależności od banku ale teraz przelewy idą z Warszawy i będzie to 3 miesiąc z rzędu gdzie dostaję po 18:00

@RASputin

Ale to 8 każdego miesiąca są czy teraz z powodu że 10 jest w niedzielę? Pozdrawiam

RASputin

Zawsze 8-ego,czasem nawet 7-ego a jeżeli 10 wypada we wtorek no to 9-ego.

@RASputin

Dzięki za info Życzę nam dużej wypłat ????

Zostaw merytoryczną opinię o Auchan Polska Sp. z o.o. - Piaseczno

• Jak się pracuje w Auchan Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Auchan Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 385.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auchan Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 317, z czego 24 to opinie pozytywne, 184 to opinie negatywne, a 109 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Auchan Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Auchan Polska Sp. z o.o. napisali 14 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Auchan Polska Sp. z o.o.