Opinie o Auchan Polska Sp. z o.o. w Piaseczno

Auchan Retail Jesteśmy jedną z wiodących sieci handlowych w Polsce i na świecie. Pracujemy w 16 krajach i zatrudniamy ponad 300 000 pracowników, w trzech kanałach dystrybucji: Hipermarkety Auchan, Supermarkety Simply, e-commerce AuchanDirect.pl.To ogromna szansa na rozwój i poznanie wielu wyjątkowych ludzi. Nie możesz jej przegapić! Hipermarkety Auchan Polska to 19 500 współpracowników w 76 sklepach i 6 platformach logistycznych. Od 20 lat poprawiamy jakość życia i siłę nabywczą klientów. Dbamy o jakość produktów, oferujemy je za najniższą cenę.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auchan Polska Sp. z o.o. w Piaseczno

Ksena

Pracuje 8lat w auchan zarobki faktycznie nie za dobre myślę że nie doceniają pracowników że starzem. Muszę jednak odnieś się co do traktowania pracownika to ok zakład polecam bo atmosfera super zrozumienie nie mamy problemów jeśli potrzebujesz sprawę załatwić nie ma tego co piszecie ale wszystko zależy od ludzi a zwłaszcza od dyrektora placówki jeśli on szanuje ludzi to ludzie też go szanują jesteśmy na stopie ródzinnej ale zajdą się tacy co im się nie podoba coś już tak jest chciałabym żeby wszędzie tak było w każdym auchan. Bolączka nasza to pensje. Pozdrawiam

pracownik huty
@Ksena

Zarobli to bolączka. Ja ciąglę słysze , że kasjerki w Auchanie czy Lidlu mają zarobki rzędu 3400 zł brutto i do tego 400 zł premii uznaniowej za 100 % frekwencje w pracy w danym miesiącu . Czy to jest prawda ? Jeżeli tak , to ja powiedziałbym ze płacowo jest bardzo dobrze . Spawacz na hucie zarabia podobne pieniadze , a nawet neico nizsze. Pozdrawiam

@pracownik huty

Jest to nieprawda nie ma tak wysokich zarobkow w Auchan a premia to jest zależna od stażu pracy jest ok 250 zl

Dot
@pracownik huty

Nie ma w Auchan premii za 100% obecności a szkoda.

Namaste
@Dot

W marcu wysyarczył 1dzień L4 lub 1 UŻET i już obcinali z kasy którą musieli dać w związku z Covid 20. 350zł brutto to było istny majątek.

Santa21
@Ksena

..."stażem"... Na dziale wędlin, dokładnie na pasztetach, kaszankach itp, obsługuje bardzo niemiła ekspedientka. Starsza, ok. 60 lat. Przez nią ostatnio omijam ten dział.

Yyyyy
@pracownik huty

Kasjerka zarabia 3400 zł? Normalnie śmiech na sali ???????????? i ta premia skąd ty ja wziąłeś z nieba? ????????

Konkretna

Premie się dostaje jak się zasłuży.a jakasx L4 to nie dostaniesz nic.A zatrudnionych jest bardzo dużo z Ukrainy.A dojdzie do tego że będą pracować sami ludzie z Ukrainy bez znajomości polskiego.I wszyscy do nauki tego języka.Bo Polska to nie będzie P.....

Aneta
@Konkretna

Nie no może nie przesadzaj z tymi skrajnościami? Chociaż widzisz za to trzymanie z Rosją jednak chyba należy się jakieś "wynagrodzenie". Pytanie czy będą chcieli tu w ogóle przyjść z takim nastawieniem?

Wload

auchland! dlaczego trzymasz z ruslandem, putinkiem ,faszyzmem, agresją, ludobujstwem? Nie istniejecie dla Mnie w Polsce. Skończcie handel z rosją, okupantem, ludobójcą!!!!!!!!!! Włodek.POLSKA

Sikorka73

Bojkotuję waszą sieć. Nie dołożę grosza do łap splamionych krwią.

Wload
@Sikorka73

Kupowałem w Auchan. Teraz auchan małe 'a" niech jedzie do rosji. Au revoir auchland

Karma juz wraca

No i okazuje się że francuska centrala sieci takich jak leroy merlin auchan potraktowała swoich pracowników jak wrogów w kontekście tego co zrobila w Kijowie.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Backend / Smart Contract Developer
Wrocław
P&P Solutions Sp. z o.o.
Posluchajcie

No i moze po tym jak zachowała się centrala leroy wobec własnych pracowników w Kijowie,inni pracownicy tej sieci przejrza w końcu na oczy i odejdą. Takim zachowaniem francuska siec jasno pokazała z kim trzyma,tak samo bedzie z pracownikami innych sieci np auchan To wstyd pracować dla ruskiego okupanta

Hej,hej

MILKA i tak samo zachowa się siec auchan,bo to ta sama krwawa klika

Milka

No to teraz juz wszystko jasne okazuje się,że centrala leroy merlin odcięła pracowników zbombardowanej sieci w Kijowie od możliwości komunikacji,czyli nie dość,że spikneli sie z ruskim okupantem Ukrainy,to jeszcze nieszcza własnych pracowników,ale z drugiej strony ..niby leroy pomaga,przekazuje jakieś tam rzeczy uchodzcom itp,a z drugiej finansuje napad ruskich na Ukraine.To sie nazywa HIPOKRYZJA

Leroy Merlin też zdrajca

Dobre to

Żmije

Tyle w was jadu a nie szkoda wam pracowników? Jeszcze przyjdziecie na zakupy. Przy poniedziałku dużo jadu a w sobotę już zapomnicie bo promocja,bo grill a niedziela zamknięte to trzeba zrobić mega zakupy. Zawsze o coś pretensje że niedziele pozamykane itp.itd.

Enzo

Te wszystkie sankcje to tak żeby uspokoić opinie publiczną. A w rzeczywistości te sankcje są dziurawe jak sitko.

Żenujące to

Jak ma byc dobrze,skoro siec typu Auchan i inne zatrudniają byle kogo,jak tu czytam opinie niektórych oburzonych za krytykę pracowników np NOWY 94,to robi mi się dosłownie slabo,wpisy bez sensu,z masa błędów wszelkiego rodzaju,jedno co umie robic,to liczyć judaszowe srebrniki.Ludzie,a może tak wpierw podciagnelibyscie się choc troche np z poprawnego pisania, przeczytali książkę,POLECAM,od razu poczujecie się lepiej,i może we właściwy sposób spojrzycie na swoje życie.. ..Pozdrawiam wszystkich ,którzy nie popierają rezimu rosyjskiego.

@Żenujące to

Każdy kto ma olej w głowie to wie, że każdy musi gdzieś pracować czy to się komuś podoba czy nie. Jak wam się nie podoba to zacznijta jeść chleb i pić wode.

Nowy94

Lepiej wyrzuć wszystko i oddaj swoją kasę którą bierzesz bo sama nie jesteś lepsza.

Nowy94

Widać Ile jadu w tobie siedzi zawistny POLAKU.

Nowy94

W tym kraju niema uczciwości nie było i nie będzie. Bo są tacy ludzie jak ty którzy widza wszystko do okola tylko nie czubek swojego nosa. LECZTA SIĘ

Markus

A ludzie którzy tankują swoje samochody na stacjach paliw to nie mają krwi tych dzieci na rękach?? Mają tak samo jak te sieci.

Zek

DAJTA SPOKOJ,otóż mylisz się,bo pracownicy tych rezimowskich francuskich sieci wspierających putina maja własną wole,wiec moga zatrudnić się np w INNEJ NORMALNEJ SIECI,a jeżeli tego nie robią,tzn,ze popierają faszystowska rosje i mordowanie niewinnych ludzi na Ukrainie,w tym dzieci i ludzi rosyjskojezycznych,zamieszkałych na Ukrainie.Taka jest smutna prawda,ale wystarczy TYLKO dokonać słusznego wyboru przez pracownika.

@Zek

To teraz powiedz ludzią żeby przesiedli się na rowery bo tankowanie samochodów na stacjach paliw to też sponsoruje Rosję.

Markus

Pracuje bo to moja praca a tobie nie jest wstyd tankować swój samochód na stacji paliw gdzie pieniądze przez ciebie zostawione wędrują do Rosji. Wszyscy czy chcemy czy nie chcemy w pewnym sensie sponsorujemy ta wojne.

Zek

Pracownicy bojkotowanych ,francuskichsieci,typu Auchan,leroy merlin itp na pewno nie mogą spac spokojnie,na pewno ogladaja sie za siebie.

Dajta spokój
@Zek

(usunięte przez administratora) masz tok myślenia. Oni nie mają z tym nic wspólnego, wykonują tylko swoją pracę.

Ina

MANHUNT,jaka jest,taka jest,ale przekazuje prawdziwe informacje,a nie tak jak kanały rzadowe,ale tu nie mówimy o polityce,ale o tym,że WIADOME sieci handlowe wspierają rezim rosyjski i białoruski,a to jest niedopuszczalne zjawisko,dlatego powinno być piętnowane,a do tego wszystkie stacje TV powinny zawiesić emitowanie reklam tych WIADOMYCH sieci.

Ina

We Wroclawiu znacznie mniej ludzi w sieciach Auchan i leroy marlin,czyli jednak bojkot dziala,zauwazylam,że np w programie tvn nie pojawiają się tez reklamy tych sieci i bardzo dobrze.

Manhunt
@Ina

Tvn to samo zło ,zakłamana stacja od PO-wców.

Zostaw merytoryczną opinię o Auchan Polska Sp. z o.o. - Piaseczno

• Jak się pracuje w Auchan Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Auchan Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 385.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auchan Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 317, z czego 24 to opinie pozytywne, 184 to opinie negatywne, a 109 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Auchan Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Auchan Polska Sp. z o.o. napisali 14 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Auchan Polska Sp. z o.o.