Auchan Polska

Piaseczno

Opinie o Auchan Polska

retka 2016-07-10 22:40
A nie zastanowiłeś się dlaczego kawka i te sprawy były?? Bo jak tygodniami ludzie nue zostawiają żadnej ankiety do pracy, a masowo na potęgę zwalniają się inni to zwyczajnie muszą być kulturalni by znaleźć naiwnych za grosze. Potem już tak miło nie jest premia z nazwy, cudownie znikające nadgodziny, itp.
retka 2016-07-10 22:40
Mag 2016-07-11 07:43
I tu się mylisz. Dyro jak robi sobie kawę to zawsze pyta czy ktoś chce i robi innym. Kulturka. Ile razy było tak że jak mieliśmy przerwę przychodziliśmy do niego na kawę. Jak jest zapierdiel to zbiera towar razem z nami albo jak brakuje kierowców to sam wsiada i rozwozi towar jak kierowca.
Gdyby odszedł dużo ludzi by poszło z nim.
A ludzie odchodzą bo znajdują pracę za lepsze pieniądze. Kasę u nas zarobisz ale nie od razu.
Mag 2016-07-11 07:57
Gdyby odszedł dużo ludzi by poszło z nim.
Mag 2016-07-11 09:29
Nadgodziny zawsze są wypłacane i nawet nie umknie minuta. Premia niestety jest mała dla tych co nic nie robią ale ci co zapierdielają mają premię że 200 - 300.
Można zarobić tylko trzeba chcieć.
Mag 2016-07-12 13:08
Tu się mylisz. Dyro jak robi sobie kawę to innych pyta czy chcą i nie ma znaczenia czy to kierpwca magazynier czy menadżer. Kulturka. Ile razy było tak że jak mieliśmy dużo zamówień do zebrania to zbierał towar razem z nami albo jeździł w trasę bo kierowca zachorował.
A kasa jak kasa. Jak pracujesz i robisz wynik to masz premię. A nadgodziny są wypłacane co do minuty zgodnie z zasadami. Dlatego wkurza mnie takie gadanie.
Jakby dyro odszedł to trochę osób by za nim poszło.
Łysy 2016-07-17 11:52
Mam nadzieję że niedługo dyro odejdzie i zabierze mnie i najlepszą ekipę. Nikt z biura nie wie ile wysiłku kosztują ich pomysły i gdyby nie dyro [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] by mieli a nie więcej zamówień czy prezenty dla klientów. Ma za to regularny opieprz.
retka 2016-07-20 22:34
Człowieku skończ ludzie chcą strajkowsć nie bez powodu. I nie pierdol o tym że nie odrazu zarobisz.Ja pracuję kilkanaście lat w auchan ludzie z 15letnim stażem nie mają nawet 2tys wypłaty. To może jak do setki dociągną to zaczną zarabiać.A nadgodziny gdzie one są to najlepiej wiedzą ci co je rozliczają.Pracownocy też wiedzą niestety. Mam w pompie oddanie nadgodzin na zasadzie wyjdź dziś godzinę wcześniej.Pod warunkiem że wcześniej nie znikną przez regulowanie czasu pracy grzebaniem w systemie.
Komers 2016-07-21 07:29
Może u was tak jest. Ja pracuję w ecommerce więc nie chrzań jak nie wiesz. Przyjdź do magazynu i zobaczysz ile można zarobić. A nadgodziny są rozliczane dokładnie. Komerce należy do grupy Auchan ale to osobna spółka. Praca na u was hali ma się nijak do pracy w magazynie. Ja piszę o commerce i odpowiadam na posta człowieka z kommerce. 15 lat w ecommerce nie popracuje bo Auchan ecommerce jest od 5 lat. Wkurza mnie to jak się chrzani o zarobkach. Nie pasuje to się zwolnij i znajdź nową prace za lepszą kasę a nie siedzisz 15 lat i narzekasz że mało zarabiasz.
fredka 2016-07-22 15:17
Jeżeli jesteś ambitny to szukaj czegoś innego niż ta pralnia mozgowa zwana stażem. Posiedzisz kilka lat w tej firmie i nikt cię nie zatrudni, tu czarne jest białe. Pewnie dużo zależy od dyr markery, ale bajzel w centrali jest mega. Cięzko się pracuje.
Fifek 2016-07-22 17:31
Dokładnie tak. Liczy się kasa a nie ideologiczne pierdoły. Wydaje im sie że jak naopowiadają jak będzie pięknie to ludzie będą pracować dla idei. Przyjść zrobić swoje i nie marnować czasu na słuchanie bajek. Kasa zmotywuje a nie pierdzielenie.
Pinio 2016-07-23 14:02
Rządzi banda leśnych dziadków która poza nielicznymi wyjątkami nigdzie indziej nie pracowała. Nie wiedzą jak jest gdzie indziej to jak mogą się wypowiadać na różne tematy? Auchan to nie cały świat. Nie mają porownania do innych firm. 15 - 20 lat pracy w jednej firmie to chore. Wszyscy rządzący mają wyprane mózgi jak PiS. Rządzi a nie ma wiedzy. Ważne że długo pracuje.
bla 2016-07-23 18:19
Manager handlowy to praca na sklepie, nie w centrali.
Julia 2016-08-02 11:32
Podobno dyro nie wróci po urlopie. To będzie numer.
myrainbow 2016-08-16 16:14
A czy kojarzycie ile można zarobić na programie menadżerskim/ stażu? Zastanawiam się właśnie czy warto aplikować... ;)
Managerka 2016-09-13 15:25
Staz managerski przechodzi kazdy nowozatrudniony manager. Ja tez bylam na stazu, a mam 16 lat doswiadczenia zawodowego na stanowisku managera w duzych sieciach handlowych, skonczona ekonomie i ogolnie spore zainteresowanie w temacie. Co do zarobkow, to nie chce sie wypowiadac, bo jednak klauzula tajnosci obowiazuje, ale napisze tak: dymasz na stazu i zarobisz tyle co powinien pracownik zarabiac. Chyba nie sadzisz , ze managerowie w tej sieci dobrze zarabiaja? Ciecie kosztow po calosci. Ja rozstalam sie z ta firma, strasznie mnie rozczarowala, ale nie tylko pod wzgledem finansowym ( chociaz tez), ogolne czepianie sie dla czepiania, mobbing i zastraszanie, jak dla mnie za wiele. Cale zycie pracowalam z ludzmi, nawet w wielkich korpo. W moimsklepie niestety takich nie bylo, a dyrektor kawy by Ci nie zrobil
Zdazaja sie spoko managerowie i dyrektorzy, zapewne w kazdej sieci. Mi niestety pozostanie spory niesmak.
Jak nie sprobujesz to sie nie dowiesz, ale na pewno sie tu nie dorobisz sredniej krajowej.
Rakimn 2016-09-22 13:17
Tak zgadzam się ztobą Renia ja pracowałem w Auchan 10lat wiem jak ta praca wygląda znam wszystko od podszewki byłem od początku na koniec nieuszłyszałem ani dziękuję ani pocałuj się w d..ę i zwolnili po tylu latach szukając pretekstu presja mobbing nieszanowanie pracownika zero zrozumienia i tak cisneli że moze się wkońcu sam zwolnie,nieopolecam odradzam zryty beret tyle pożytku i nic więcej małe pieniądze zapieprz najlepiej zebyś jeden trzy działy obsłużył koleśiostwo kumoterstwo lizo wiadomo co jak im kto niepasuje robią wszystko by się go pozbyć jak niemasz znajomośći dobrych itd to się nieutrzymasz bez końca niepasuje to nara.Pozdro.
wea 2016-09-24 00:26
ha ha ha - jest się " bezpośrednio pod dyrektorem"
serek 2016-09-24 09:53
rakim a jednak mimo całego tego narzekania sam przyznajesz że przepracowaleś w tej firmie aż dziesięć lat, więc chyba jednak skoro aż tyle wytrzymałeś to nie było ci na twoim stanowisku aż tak źle. a swoją drogą to możesz przy okazji na jakim pracowałeś stanowisku
Kazimierz Wielki 2016-10-29 09:26
Podpisz sie imieniem i nazwiskiem cwaniaczku :)
Gość 2016-11-23 16:52
Na jakie zarobki może liczyć dostawca zakupów w sklepie internetowym Auchan?
Gość 2016-11-23 16:53
Na jakie zarobki może liczyć dostawca w sklepie internetowym Auchan?
Gość 2016-11-23 16:54
Na jakie zarobki może liczyć dostawca w sklepie internetowym Auchan?
Ja 2016-12-03 19:14
Na niskie, to pewne. Maksymalnie niskie.
bogusb 2016-12-16 21:51
Kama co do obiadów nie wiem jak było w momencie, gdy pisałaś komentarz. Obecnie jednak obiady są ok 4 zł i mają tylko jedno danie. Co do tej dwójki może i pojawia się na początku wynagrodzenia, ale tylko jeśli masz pełny etat. A to w Auchan praktycznie na kasach graniczy z cudem.
Tolek 2017-01-12 10:27
Myślę, że firma robiła porządki i osoby bardzo pracowite musiały się pożegnać, stąd nowe stanowiska wolne. Auchan jest ok. jako firma a że czasami zwalnia, cóż.
jula 2017-01-24 12:05
Tolek tej firmy to już nawet nie stać by ludzi przychodzących do pracy pod wpływem zwolnić. Nie wiem o jakich porządkach piszesz bo tam nie ma kogo sprzątać.A miejsc pracy jest od groma bo się ludzi nie szanuje,wyzyskuje i w dodatku bardzo [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] płaci.
jula 2017-01-24 12:06
Toledo 2017-02-04 13:20
Wszystko zależy od ludzi w poszczególnych sklepach. Pracuję w Piasecznie i tu jest wszystko ok. Wiadomo jest dużo pracy ale to oczywiste!. Według mnie super firma.
rob 2017-03-07 23:59
Praca w centrali lub jako tzw. regionalny koordynator:
Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - nie szanują ludzi, stabilnie jest ale za taka kase to trudno się dziwic ze nie chcą zwalniac
Ciekawą, pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku- bardzo ciężko zmienić stanowisko na rownolegle wiec jak się wpadnie do jednego dzialu to już się nie wyjdzie z niego [no chyba ze z dzialu serow na dzial ryby]
Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon, samochód służbowy) - zgadza sie
Perspektywę rozwoju zawodowego- całkowity brak możliwości rozwoju zawodowego
Dobrą atmosferę pracy- stres, brak szacunku do czasu pracy podwładnych, ciągłe bezpodstawne napięcie związane z brakiem planowania i niskim poziomem zarzadzania
Opiekę medyczną i rozbudowany pakiet świadczeń socjalnych- poziom swiadczen niski
Możliwość przystąpienia do akcjonariatu pracowniczego- to prawda -dodatkowy 1 tys rocznie:)
Karolina 2017-03-14 10:38
Czy coś na temat oferty pracy dla managera handlowego w Auchan Polska dowiem się?
Ciekawy Tomek 2017-03-16 14:43
Możesz napisać coś o akcjonariacie pracowniczym?
Natalia 2017-03-19 15:25
Złożyłam swoje cv na stanowisko Manager Handlowy w Piasecznie. Czy jest szansa dowiedzieć sie coś więcej o tym etacie? Jak pracuje sie w sklepie w Piasecznie? Jak prowadzą rekrutację, czy trudno jest ją przejść?
Kasia 33 2017-05-15 19:04
Ponawiam prośbę - czy ktoś może wie coś o tym stanowisku ( zarobki, obowiązki )
Z góry dziękuje
Kasia 33 2017-05-15 19:05
Ponawiam prośbę - czy ktoś może wie coś o tym stanowisku ( zarobki, obowiązki )
Z góry dziękuje
Teresa 2017-05-16 12:18
Kiedyś dostałą się do pracy w Auchan z myślą, że na krótko. Teraz jestem zadowolona i nie mam zamiaru zmieniać.
Klient 2017-05-18 17:45
menedżer działu ogrodniczego w piasecznie pilnie potrzebuje szkolenia z zasad obsługi KLIENTA, kultury ogólnej, empatii a przede wszystkim z kindersztuby bo zachowuje się bezczelnie, jest arogancka i skrajnie niekompetentna.
Klient 2017-05-18 17:46
ada 2017-05-20 21:04
kiepska sprawa francuz przyszedł do pracy i zwalniają za zabieranie śmieci lipa i frajerstwo mąż wzioł 4 kapusty na komunie swojego dziecka ze śmietnika i go zwolnili
Tolek 2017-05-23 21:02
Ta firma wypracowała sobie dobrą opinię wśród klientów i pracowników.
Jola 2017-05-26 10:44
Caly etat w Auchan to oszustwo.A w ogloszeniach pisza ze caly etat na kasy.Bylam na rozmowie i stracilam niepotrzebnie czas i pieniadze.Osoba rekrutujaca opowiadala takie bajki o pracy na kasie.Jak przyszlo do kwesti placowej i etatu to juz bylo jasne,ze nie warto grzac czterech liter w tej firmie.Wynagrodzenie to smiech na 1/2 proponuja ledwie 1150brutto i praca w weekendy oraz popoludniu.Zadny socjal i dodatki.Cos pani wspomniala o premii i akcjonariacie ale na to trzeba sobie zasluzyc.Zero podejscia i profesjonalizmu myslala,ze zlapala jelenia z ulicy.To forum dopiero znalazlam po rozmowie.Najwiecej negatywnych opinii jest w Krakowie o tej firmie.Bardzo dokladnie jest opisana praca i zarobki w tej firmie.Prace znalazlam w Lidlu na caly etat i tu od razu powiedziano jak wyglada praca.Na start dostalam wiecej niz w Auchan i jestem zadowolona.
Tolek 2017-05-31 20:38
Czy może ktoś napisać czy jest prawdą budowa kolejnego sklepu? Kiedyś pracowałem w Auchan i miło wspominam a teraz czasami dowiaduję się o nowiny. W sumie to jedno z lepszych miejsc do pracy w handlu. Wiadome jest, że jak ktoś nie lubi takiej roboty to mu będzie źle.
Expracownik 2017-06-10 09:49
Auchan ma zalety patrząc na nasz rynek pracy. Jest to firma napewno stabilna, pensja.na czas, jakies tam bony ( choc dla mnie to bzdura żeby były z funduszu socjalnego, powinny być dodatkiem do pakietu premiowego o.ktorym za chwilę), pakiet lux medu, tania silownia choć pracownikom szczególnie na PGC jest ona zbędna jeśli pracują notmalnie, jasno rozliczany czas pracy, system tempora, dofinansowanie urlopu, jest tego sporo i nie sposób tego odmówić, mozna poznać naprawde ciekawych, mądrych ludzi.
Wszystko zależy od sklepu do którego traficie i rzecz jasna Dtrektora lub po prostu dyrektora ( duża liteta ma znaczenie ). Po zaletach jest jeszcze coś : można mieć niezły ubaw jak seniorzy i dyrektor biega przed wizytacja- szczególnie Francuzów i dostaje straczki i wysypki na twarzy z nerwow, jest moc:) ale bo naszej dobrej zabawie nadchodzi niemiła sprawa, Twoj przełożony nagle wymaga standardow, nagle nadrobienia spraw zaległych z braku rąk do pracy, nagle istnieje bhp, nagle masz byc.managerem a nie fizycznym. Tak tak moi drodzy, w Auchan manager myje półki, towaruje, plauje grafiki, nadzoruje, zamiawia, robi akcje handlowe, zamawia dekoracje, polnuje spraw handlowych, robi podsumowania, prezentacje, szkolenia, rozmowy, briefey, spotkania z dyrektorem codziennie.1'5 h na których ciagle mówi.się o tym samym, i.musisz zmieścić się w ciagu 8h bo nadgodziny.nie są mile widziane. Przykładowo jesli jest "dym" w sezonie.i 6 h spędzam.na sklepie na hali przy palecie to czasu na.biurowe sprawy brakuje, dodatkowo dochodzą dyżury sklepowe u.mnie około 6 do8 w.miesiacu na ktorych ciężko jest zrobić coś od początku do.konca, biegania multum, rozmowy, telefony po prostu te dni to.dni dla.Sklepu. Po kolejne ciężko wypłacać pracownikom 40 zł brutto premi drukowania, podpisów wiecej niż to wszystko warte, dla.mnie jako.managera do.żałosne bo wiem ze.moja ekipa pracowała raz lepoej raz gorzej, ale lakka praca to nie była i byli zaangażowani. Najgorsze jednak jest brak.konsekwencji i decyzji Twoich przełożonych, w poniedzialek rób tak.bo taki standart, a we.środę jak sytuacja kryzysowa to standardy.na.bok bo trzeba to czy tamto. Ciągłe zmiany decyzji powoduja brak.zaufania Twoich ludzi do osoby mamagera, wychodzisz na.glupka że sam.nie wiesz czego chcesz. Większość wyższych stopniem chwali się ze zaczynali od.zwykłego pracownika...tak tak, i szybko.zapomnieli.ze wymiana TG , przerzucenie palet towaru nie.zadzieje sie w ciagu minuty, że burzy to pewien plan pracy jaki.manager.sobie zaplanowal, ma byc.najlepiej tu i teraz. Pensja mangera? Za ilosc spraw,.pracy, oraz odppwiedzialnosc ( mandaty np PIP placi.mamager ) to niska, u.konkurencji powoduje uśmiechy na.rozmowach kwalifikacyjnych " proszę Pana my takich stawek nie mamy". Jesli zachorujesz, wezmiesz ze dwa trzy zwolnienia z.reguły przygotuj się na.cisnienie , malo.kogo.obchodzi co.dlaczego.. nie.ma.cie wiec senior.ma.wiecej pracy wiec jestes na cenzurowanym. Są sklepu gdzie jest senior, ktory ma pod sobą dwóch managerow, powieciee po co? Odpowiedzcie sobie sami. Zatrudnienie pracownikow za 1850 brutto w dużym miescie graniczy z cudem, biorą skierowania i prZestają sie odzywać, a jak ktos sie zdecyduje to z.reguły bierzesz co jest jako manager ale jest ciężko. Auchan nauczylo mnie tego, ze można byc Mangerem ktory tylko.wykonuje polecenia, nie masz swobody, nie.mozesz realizowac pomysłów, za to tego się od.Ciebie potem ocZekuje w prezentacjach. . . Kazde Auchan jest inne, bo to ludzie tworzą sklep. Z reguly jednak wuglada podobnie. Ja rozstalem sie z tą firmą, bo woleli pakować miliony w polki, dekoracje, plastiki w realach niż w zadowolonych ludzi ( nadmienie że rok po zakonczeniu przejecia reala wiele z rozwiązań w ktore poszło kupę pieniędzy jest z k zmieniane i juz nie aktualne ), dla moich pracowników dodatek 250 brutto miesięcznie to.duza kwota, ale jest to nieosiągalne. PrZejęcie reala okazalo.sie.kosztochlonne, a rynek.już sie.zmienil, zysku.nie.ma wiec jest jak.jest. Wielu moich Szefow.z.Poaseczna powinno.przyjeżdżać do.sklepow bez.zapowiedzi, zobaczyli by prawdziwe zycie sklepu, oni.nie sa.swiadomi co.sie wyprawia na.dole bo zawsze widza.porzadek, uscmiechy, uprzejmosci, a sklep w poniedzialek wyglada.conajmniej.ciekawie :) Auchan to.dobra firma.na.poczatek, ale.jesli.chcesz zarobić i sie rozwijac szukaj..:)
Expracownik 2017-06-10 09:50
Tolek 2017-06-11 14:09
Może mi ktoś podpowiedzieć co robi "kupiec dekoracji domu"?
Jaa 2017-07-05 18:03
Dziwisz sie. Niby kto mu pozwolil. To nie wasza firma
Tolek 2017-07-06 21:50
Mam wrażenie, że Auchan to jeden z lepszych marketów gdzie można normalnie pracować. Bardzo podoba mi się praca w handlu i chyba chciałbym tu [pracować. Może mi ktoś podpowie na jakim dziale warto próbować, jakieś ciekawostki z codziennej pracy. Z góry dzięki
Zibiman 2017-07-07 10:04
Witajcie, czy moze ktos napisac cos wiecej o pracy w centrali, w Piasecznie? Zastanawiam sie czy warto tam aplikowac ? Z gory dziekuje za informacje
Toledo 2017-07-10 10:40
Właśnie aplikuję do Auchan i czekam na telefon ale chciałbym tu pracować.
V 2017-07-19 18:18
Odynie miłosierny, napisałeś to w tak okropny sposób, że nawet nie da się tego przeczytać. Kropek nawalone co chwilę jakbyś miał zwiechy. Jeśli taka osoba była managerem, to nic dziwnego, że działałeś na zasadzie przynieś/zanieś/pozamiataj.

Pomijając już składnię i toporność tekstu, z pierwszej ręki wiem, że praca w Auchan to istna harówa z Grażynami i Januszami, którzy okupują kadrę. Plotkarze, malkontenci i dorobkiewicze.

Ochrona to jest szczególna grupa, na którą wypadałoby zwrócić uwagę, bo te "niepełnosprawne" istoty, które zaświadczenia wykombinowały by wymigać się chyba od wojska w dawnych czasach, polują na premię łapiąc błędy kasjerek. Można tutaj bardzo szybko dostrzec jaka jest polityka firmy - nie pilnują tego, że "klient" coś wynosi, tylko przyciskają kasjerki, żeby robiły to za nich. Generalnie praca na kasie to mordęga bo praktycznie cały czas pracy robi się tą jedną czynność, naszpikowaną procedurami wręcz absurdalnymi. Wymuszona uprzejmość, użeranie się z Januszami polaczkami, którzy pozjadali rozumy świata albo wyżywają się na personelu za swoje nieudane życie.

Wykładanie towaru odbywa się w większości wypadków na jednym określonym dziale. Ogólnie cała idea pracy w Auchan opiera się na pozostawaniu na jednym dziale od początku do końca kariery.

Współpracownicy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ponad swoją głowę, jak wspomniałem wcześniej - Grażynki, które smarują każdemu zadek za plecami i Janusze dorobkiewicze, którzy liczą na premie.

Praca na zasadzie : wyłap 500 błędów - nikt tego nie doceni, potknij się raz i tracisz premię.
Zostaw swoją opinię o Auchan Polska - Piaseczno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auchan Polska