Opinie o Auchan Polska Sp. z o.o. w Piaseczno

Auchan Retail Jesteśmy jedną z wiodących sieci handlowych w Polsce i na świecie. Pracujemy w 16 krajach i zatrudniamy ponad 300 000 pracowników, w trzech kanałach dystrybucji: Hipermarkety Auchan, Supermarkety Simply, e-commerce AuchanDirect.pl.To ogromna szansa na rozwój i poznanie wielu wyjątkowych ludzi. Nie możesz jej przegapić! Hipermarkety Auchan Polska to 19 500 współpracowników w 76 sklepach i 6 platformach logistycznych. Od 20 lat poprawiamy jakość życia i siłę nabywczą klientów. Dbamy o jakość produktów, oferujemy je za najniższą cenę.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auchan Polska Sp. z o.o. w Piaseczno

Grzegorz

Ten sklep to wielkie (usunięte przez administratora) chciałem wykorzystać bon to powiedzieli że muszę zrobić zakupy tam gdzie wcześniej zrobiłem banda złodziei wsadźcie sobie w (usunięte przez administratora) te wasze bony

Jolasia

A co powiecie na to - wczoraj przyszedł klient złożyć reklamację kupił nawóz do trawy nie byłoby w tym nic dziwnego ale w środku w kubełku była ziemia zapakowana w torbie do smieci jakie wydają gminy do sortowania , dodam że klien powiedział iż kubełek był zamknięty oderwał zabezpieczenie . Powiedzcie co się dzieje? Jak temu przeciwdziałać ? Czy klienci uczą nas aby sprawdzać ich jak przysłowiowych złodzieji i (usunięte przez administratora) ? Co się z nami porobiło? Dlaczego się tak zachowujemy ? Jestem bardzo zdegustowana . A firma jest nastawiona na plus dla klienta . I co wchodzą nam na głowy i robią takie czy inne kombinacje .Trzeba może by przejrzeć na oczy.

Wydaje mi się że ktoś notorycznie podkłada towar szczególnie w dziale słodkie słone po terminie, ma ktoś może podejrzenia jacy ludzie to mogą robić? Czy mogą to być ludzie z zewnątrz wynajęci przez kogoś? Albo co gorsza nieoficjalnie wewnątrz, żeby mieć pretekst do odebrania premii pracownikowi ( mam nadzieję że tak się nie dzieje).

Wykończony psychicznie pracown

Ja pracuję w Auchan od 2014 roku i zaczęłam w Punkcie Obsługi Klienta. Sama praca nie była, lecz na drodze stawali mi zazdrośni pracownicy i managerki. Wszelkie problemy i afery były niby moją winą. Obwiniano mnie o sytuacje, nie mające w ogóle związku z POKiem. Potem przeniesiono mnie na linię kas. Tam byłam ofiarą ulubionych liniowych managerki. Sytuacja była podobna, "ja zawsze najgorsza, sprawiam wszystkim ból i cierpienie". Tylko mnie się obrywało, jeżeli jakaś inna nawaliła. Chciałam wrócić do POKu, ponieważ tam ekipa była nowa i chciałam z nimi pracować, ale managerka miała mnie gdzieś i na moje miejsce wzięła tamte dwie cholery. Od tamtego momentu cały POK do mnie sie nie odzywa, rozpuszczają plotki na mój temat po całym sklepie. Managerka ma mnie gdzieś, opieprza mnie o wszystko pomimo że jest nas kilka. Naciskają na wydawanie Skarbonek, pomimo że ludzie ich nie chcą. Nie potrafią zadbać o nasze bezpieczeństwo. Zaczęłam chodzić do psychiatry aby mi pomógł, mam nerwicę lękową przez tą firmę. Jestem ofiarą czystego (usunięte przez administratora), na moich oczach są faworyzowani inni. Nie polecam tej pracy.

Dorabiam sobie
@Wykończony psychicznie pracown

Jakbym czytała identyczną historię z działu słodkie słone

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Programista Systemów Wizyjnych
Tarnów
ELPLC S.A.
Kobylnica

Dyrekcja Auchan kobylnica tak namiętnie wysyłała zgłoszenia o prawdzie, że wszystko o managerach, ich zachowaniach zostało czasowo zablokowane do weryfikacji. Prawda boli? Dalej szanowny dyrektor będzie ukrywał prawdę? Podobno prawda sama się obroni, a jak zgłaszacie cala prawdę by czasowo wyłączyli komentarze to najwidoczniej macie coś na sumieniu. Prawda jest taka, że oliwa sprawiedliwa, zawsze wypłynie. Czy to o nowym tyranię, czy o szanownej manager A. Czy o siwym. Już były sytuację, że Nowi uciekali szybko bo dowiedzieli się prawdy od starszych pracowników. Póki nic nie zmienicie, Prawda wyjdzie podczas zatrudnień i odejść, bo każda kropla drąży skalę. Managerowie i pracownicy empatyczni sami odchodzą. Dyrektor oraz biuro jak widać samo musi powoli ładować w półki, gdyż ręce do pracy omijają to miejsce, albo przyjdą i uciekają. Dojdzie do tego, że wszyscy odejdą i kadra zrobi sobie akcje znicz z nowym rokiem jako światełko za tych co odejdą. Prawdę kadry zawsze w oczy kole, i malują trawę na zielono. Ktoś mówił prawdę to był złym osobnikiem.

Dorcia
@Kobylnica

Ale komuś cegłowka musiała spaść na głowę pisze bez składu i ładu nie umie się określić o co mu dokładnie chodzi

Yolo
@Kobylnica

Na dole masz usunięte komentarze o Kobylnicy. Zostały zgłaszane przez kadry, by zostały usuniete.

b.
@Kobylnica

A ciebie dalej dolna część ciała piecze, bo odpuścić nie możesz, nie masz się komu wyżalić, brakuje poparcia bo znaczna część pracowników twierdzi, że trzeba mieć nierówno pod kopułą, żeby takie rzeczy wypisywać w internecie i tutaj poparcia szukasz. Jeśli dalej pracujesz w Kobylnicy, to się po prostu zwolnij, bo widać, że to jest dla ciebie ogromną karą, a na siłę też tam nikt nie trzyma. (usunięte przez administratora) Wyjdź i nie wracaj.

Kiks
@b.

Wszystkie negatywne wpisy pochodza z jednego adresu IP. Nie jest trudne do zwerywikowania kto to tworzy i dlaczego tak bardzo cierpi. Może czS najwyższy podać do wiadomości kto ma tyle jadu w sobie aby pisać te głupoty. W Auchan już coraz mniej ludzi to czyta bo widać ze to jakaś osoba z dużą iloscią kompleksów tworzy. Wstyd bedzie jak wyda sie kim jest. Oj bedzie wielki wstyd.

@Kiks

Tak piszecie, że nikt nie siedzi... Jakoś wiele osób siedzi jak widać. Skoro nasz pracodawca nie ma nic do ukrycia to dlaczego są usunięte komentarze o Adze itp. O nowym managerze. Ja i tak zamierzam odejść bo każdy jest tylko zastraszany jak powie prawdę. Auchan kobylnica jest jak rządy (usunięte przez administratora) za (usunięte przez administratora)

@Kiks

Podajmy również do wiadomości, jak nas traktujecie nadal. Bo poparcie jest - uwierz, wiele osób to czyta. Tak nas traktujecie a prawda tutaj zawsze boli. Komentarze o Adze, o nowym managerze, o traktowaniu siwego, oraz innych nadużywających władzy zostały usuniete

@Kiks

Na dole widać już jak zatajona jest prawda i że nikt ,,nie wchodzi tutaj, - komentarze zgłoszone przez biuro nie naruszają nic i konwersacja pracowników powoli zostaje odblokowywana (nie naruszyła standardow) - chodzi o sytuację z naszą Aga, o tym że ludzie wporzadku odchodzą a zostają z nami ...

@Kiks

Hmm. Raczej nie jest możliwe by ktoś pisał z jednego IP jak napisałeś/as. Każda osoba ma zmienne IP, jedynie firmy mają stałe IP do kamer i systemów co jest dokładnie opisane w internecie. Każde logowanie do sieci jest z innym IP. To skoro jest niby z jednego IP musiałby pisać to ktoś z biura, albo ochrony, gdyż tel systemy mają niezmienne IP. Każda indywidualna sieć domowa ma zmienne.

@Kobylnica

Jak tam spokój macie czy dalej tyrania.... pozbyliscie się wrzodów ... A kto w tym roku za Mikołaja będzie robił.... ha ha

Miod i cukier
@Gdynia

Dyrekcja tak głośno mówiła na zebraniach wyciszających by dać szansę .... szkoda, że człowiek z ochrony jej nie dostał. Wielki Szu ociepla wizerunek, notoryczne prywatne rozmowy telefoniczne i na sklepie ze znajomymi a praca nie zając...

Emil
@Kobylnica

Szkoda ze możliwości awansu są praktycznie zerowe. Jest cześć osób która zasługuje na to żeby pójść wyżej w tej całej hierarchii, a stoją w miejscu. Może pójdą po rozum do głowy i zmienia firmę na taka w której zdolności i predyspozycje będą dostrzegane czego im życzę. Szukać daleko nie trzeba. Widać kto się nadaje, a kto wziął się z przypadku.

@Emil

Nie licz na to ja już dawno mówiłam ze w Auchan nie liczą sie raczej jakies cechy lidera i ogólne ogarnięcie. Jeśli chcesz być kierownikiem czy kimś w ten deseń musisz po prostu… No właśnie co? Wykształcenie? Zwykli pracownicy maja je większe niż chyba wszyscy managerowie wiec raczej nie o to chodzi

Dobro
@Tan

A co do osób zatrudnionych na stanowiskach kierowniczych to powinno ich się wymienić na młodszych i ambitniejszych Oczywiście nie wszystkich . Są (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)którzy nie powinni być kierownikami Przez ich podejście do pracy ludzie uciekają Uciekają również przez ich chore urojenia i zryty beret

Mrok
@Emil

Wiele osób zwolniło się samych i są dumni że w cyrku już nie robią. A wiele też przez zachowanie i podejście do pracownika jako człowieka przez personel kierowniczy musiało uciekać z Kobelnicy by nie być zniszczonym psychiczne . Kierownik przez którego wiele osób ucierpiało nadal tam pracuje i nadal ładuje w półki akumulatory. Ale karma powraca i w tedy

@Dobro

Dokładnie, jest paru młodych fajnych ludzi w tym miejscu ma których po prostu żal się patrzy ze nie są dostrzegani i marnują swoje charaktery na zwykłych stanowiskach.

Nowa
@Tan

Ciągle mnie zastanawia czemu Ci młodzi, zajebiści ludzie nie rozwinęli skrzydeł w innych firmach tylko wylewają żale tutaj. Podejdźcie ambitnie i z myślą o sobie, jedna decyzja i świat u waszych stóp. Życzę wam samych sukcesów, jeśli ktoś potrafi i chce to wszędzie się odnajdzie i osiągnie sukces.... Powodzenia...

@Nowa

Na mnie już raczej za późno bo trochę wiekowa już jestem. Może nie zmienili bo liczyli ze jednak tu się coś uda zrobić więcej? Może myśleli ze ta firma da im te skrzydła rozwinąć? Tak przynajmniej wnioskuje z rozmów z ludźmi. Dobrze przynajmniej użytkowniku ze potwierdziłeś ze nie jest to miejsce dla ambitnych osób. Pozdrawiam

@Nowa

Wydaje sie ze ten portal jest między innymi do tego żeby można było swoje żale tu wylac i dac znak ostrzegawczy dla potencjalnych nowych pracownikow :) w zasadzie ten komentarz sam w sobie wystarczająco podkreślil ze jeśli jesteście ogarnięci to to miejsce nie dla was. Jedyne z czym tu sie zgodzę to rzeczywiście próbujcie rozwijac skrzydła w innych firmach bo w Auchanie coraz mniej ludzi chętnych do pracy jest a to o czymś świadczy. Tak w ogóle jak tam? Dalej zarząd robi potajemne imprezki dla elity w tajemnicy przed pracownikami? Hahaha żenada nawet to pokazuje jaki maja stosunek do zwykłych pracownikow. Nawet ukrywają przed wami swoje imprezki i myśla ze jesteście takimi (usunięte przez administratora) ze o tym nie wiecie.

Stokrotka
@Mrok

Akumulatory to w stokrotce nie w KobElnicy....znowu ten sam błąd widać że pisze ta sama osoba. Szok jaka nienawiść.....

Mam pracować w Auchan Kobelnica koło Słupska. Ktoś coś o atmosferze w tym sklepie napiszę jacy ludzie i ekipa . I kogo unikać Dzięki

Wiktoria
@Nowy

Kiedy masz zacząć pracę? Byłeś może na rozmowie? Jakie pytania Ci zadawali? Sama myślę czy by nie wysłać cv

Zadowolona

A ja polecam!!!!! Fajna ekipa i atmosfera!!! Ciężko czasem jak wszędzie zresztą. Ktoś tu pisze sam do siebie komentarze panie KOBELNICA. Ktoś chce robic pod górkę dyrekcji. Może AG i jej klika?? Albo KJ???? To już śmiech na sali te komentarze.

@Nowy

Posłuchaj ja pracuje w Auchan 2 lata nie jest to praca moich marzeń ale da się wytrzymać a ludzie są super przynajmniej w moim Auchan a znam wszystkich są spoko

Aleksandra

Najgorszy market w Polsce Aruchan Kraków ul. Bora Komorowskiego do likwidacji natychmiast

były pracownik dorywcza praca

Menadzerowie mają ból dupska o wszystko nawet nie można pogadać w czasie pracy nie mozna robić nadgodzin wszystkiego nie mozna ten menadżer niech się ogarnie i nie straszy pracowników bo zachowuje się jak rozwydrzone babsko błędy odrazu widzi ale jak ktoś sie stara to nie widzi nastawiona na karanie byle by karać ładnie pieknie gadka na spotkaniach rekrutacyjnych szkolenia itd ale jak przyjdzie co do czego to nawet o uzycie telefonu sie (usunięte przez administratora)i grożą konfiskata lub inną karą ktoś powinien sie tym zajać chyba bo nawet klienci niby nie wiedza ale wszystko słyszą tu ktoś powie tam ktoś powie nawet sam ostatnio słyszałem że skończy się to naganą bo pracownik postawił nie tak coś (usunięte przez administratora) ci ludzie tam tylko karać naganami itd ale jak coś zrobisz dobrze to docenią cię uświechem fałszywym do tego żałosne to jest

Heh
@były pracownik dorywcza praca

Ale wiesz ze nadgodziny robić możesz ? Tyle tylko ze nie pozwalają, bo byś za dużo zarobił

dzoana
@Heh

z reguły zawsze oddają rzadko zdarza się by zapłacili , a są tacy co generują nadgodziny duże ilości i potem rozwalają grafik wychodząc wcześniej lub biorąc wolne z nadgodzin np w weekend

Czesiek

Kiedy wypłata w Kwietniu wie ktoś?

Zapewne 7ego. Przecież prędzej ci nie dadzą .jakby mogli to i 10by dopiero wypłacili

Jolasia

Przecież określone było na samym początku że 10 więc o co chodzi?

Mokotów

A co z kartami bonusowymi? Ktoś wie?

Witam.w kwietniu 2023 Auchan prześlę wypłaty w piątek 8 kwietnia władzom tej sieci chyba święta się pomyliły z prima aprilisem do tego w SWadzimiu Pani Z ma ludzi za nic,pracownik dla niej to nikt. Inne osoby zarządzające jak kz i zł nie mogą nic zrobić żenada

Co to znaczy numer POL I POL lokalizacji podczas wypełniania dokumentów umowy o pracę?

@Anonim

To tak jakby twój numer „identyfikacyjny” :D a pol obiektu to najzwyczajniej w świecie nr sklepu .

Zły

Na czwartek.... Niestety w Auchan gdzie pracuje kolejny miesiąc bez premii jak tak dalej będzie szło to chyba będzie trzeba podziękować im za pracę... Jak się nie włazi nie podlizuje się przełożonemu to wypłaty kiepskie

Młody

Niestety firma zatrzymała się jakieś 10-15 lat temu w rozwoju zarówno technologicznym jak i metodach zarządzania. Większość nowych osób, które przyjdą do pracy do szeroko pojętego biura ucieka przy pierwszej okazji. Atmosfera panuje ogólnie jak w jakimś zusie czy innym skansenie poprzedniej epoki. Infrastruktura stara i zużyta, pracownicy wrośnięci w firmę z klapkami na oczach, wykonujący polecenia z centrali, której pracownicy na sklepie pracowali chyba tylko podczas szkolenia. Ogólnie jak jesteś starym człowiekiem i chcesz odklepać 8h nie myśląc i nie mając prespektyw na nic, bo emerytura za pasem to super fuszka. W innym wypadku raczej nie polecam.

@Młody

Pełna zgoda człowiek, który chce się rozwijać i godziwie zarabiać ucieka z tej firmy. Fatalna atmosfera o kiepskie wynagrodzenia.

Nie wiem

Można wogóle wchodzić na monitoring w Auchanach czy ci z monitorów nie pozwalają?Podobno na monitorach pracuje sporo kobiet.

żenada wszystko jest robione pod przykrywka szkoleń menadżerowie przypierdalają się o wszystko zabierają pensje wszystko nastawione na to żeby (usunięte przez administratora) się same konfitury i donosiciele sami (usunięte przez administratora) maniane a na kogos to odrazu donoszą szkoda czasu lepiej szukać pożadnej roboty za granicą a nie za ochłapy się (usunięte przez administratora)

Bilanse

Dziękuje za twoja odpowiedz. Szkoda ze nie wiedziałem o tym troszkę wcześnie ale niech to będzie przestrogą dla tych którzy wiedza ze to robią. ;)

Aneta
@Bilanse

w sensie, że u Ciebie jest coś inaczej? A bardzo zmienione to zostało? pytam, bo zastanawiam się nad tym czy czas kiedy zostałoby to zgłoszone odgrywałby jakąkolwiek rolę... zresztą do kogo wtedy z czymś takim się idzie?

Kornelia
@Aneta

jak może coś zmienić w bilansie, skoro po zakończeniu go, klikasz że skończyłaś i nikt już nie może tam nic zmienić??? więc jakim cudem doszło do zmian w Twojej części bilansu???

Masakra
@Kornelia

Oczywiscie ze można, nie to co się napisało ale to co się zaznaczyło. Z rozmów z pracownikami i na własnym przykładzie wiem ze managerowie zmieniają rubrykę odnośnie rozwoju, jesli zaznaczyłem ze chce się rozwijac to mng zmienił ze nie chce il;)

@Masakra

Menager może wszystko, może to otworzyć zmienić itp. Wypełnieni to jedno a rozmowa to drugie. Też po bilansie może dać Ci premie 100 zł brutto do podstawy ale też nic, bo np mu nie odpowiadasz.

Iza
@Kasia

Ale te zmiany to widać kto wprowadzał? Skoro chcesz się rozwijać to jak można zaznaczyć Ci że nie chcesz? Chyba że coś wam się pomyliło. Możecie dać znać jak ogólnie oceniacie warunki pracy? Ci managerowie są ok? Idą na rękę w kwestiach urlopów albo jakichś zamian?

Beti
@Kornelia

Właśnie że można menadżerowie i seniorzy mogą zmienić (usunięte przez administratora) i jeszcze raz (usunięte przez administratora)

@Iza

Ale to nic nie zmieni, chcesz się rozwijać, awansować, menago czuje zagrożenie i powie Tobie, że nie ma takiej opcji, za krótko pracujesz, co sobie wyobrażasz. W moim dziale szukali osób do pracy, więcej wyzwań, obowiązków, lepsza kasa, ale olali pracowników i woleli szukać kogoś z zewnątrz. Taka olewka pracownika, jesteś tylko do tego i nie licz na rozwój.

Ktoś
@Iza

Dorabiałam tam na zleceniu i pracownicy chodzili wiecznie (usunięte przez administratora) o grafik ,bo np ktoś miał wszystkie wolne weekendy a oni tylko ten jeden przysługujący albo ktoś miał same ranki a nie miał popołudniówek itp

20.03 było doładowanie

@.

20.03? My nie mamy

@.

Co z tymi doładowaniami na święta?

Siuda do Kalińskiego

Witam Na początek chciałbym przeprosić ze zajmuje czas ale widok sypiącego się czegoś co budowałem 10 lat , czegoś co działało , odnosiło pozytywne wyniki , co od 2 lat miało 0% rotacji w pracownikach, jeden z najniższych wskaźników L4mnie bardzo boli. I nie chodzi tu o to że zostałem zwolniony. Choć powody mojego zwolnienia są śmieszne, i do pokonania na pierwszej rozprawie. Oczywiście są też konkrety przed którymi chylę czoła ale uważam że nie to było powodem mojego zwolnienia. Może ktoś mnie nie lubiał za własne zdanie, a może za dużo wiedziałem, widziałem. Powód 1 BRAK UMIEJĘTNOŚCI ZARZĄDZANIA PRACOWNIKAMI To śmieszne bo od 10 lat w każdym bilansie mam wpisane że świetnie zarządzam ekipą i jestem super liderem , takie same wyniki miałem z testów robionych przez firmę zewnętrzną wynajętą przez auchan – a tu nagle nie umię…. Powód 2 SZKOLENIE E LERNINGOWE WYKONANE 4 DNI PO TERMINIE za co otrzymałem naganę. Choć niektórzy managerowie zalegają 8 miesięcy ze szkoleniami naganę dostałem tylko ja. Powód 3 ZNALEZIONE PRZETERMINKI W DZ SOKI W SUMIE 21SZT po inwentaryzacji firma sprzątająca wymiatała z pod regałów nieczystości i tak znalazły się te art. Otrzymałem naganę. Podczas mojego stażu nie raz były znajdowane takie art. Na innych działach i nikt za to pracy nie tracił a i nagan nawet nie wystawiano… Powód 4 NARUSZENIE PRZEPISU PPOŻ Na placu manewrowym za generatorem zostałem przyłapany na papierosie. W miejscu tym palą wszyscy . nawet manager ochrony którego nie raz tam widziałem ( ten sam który pisał na mnie notatkę). Leży tam w kratce 2000 petów. No i .. od kogo wszyscy wiedzieliśmy że tam kamera nie widzi?... od ochrony bo oni wszyscy też tam palą. Mój przełożony pali u siebie w biurze, fakt elektryka ale w Polsce palenie nawet elektryka w miejscach publicznych jest prawem zabronione. RZEKOME NIE ZROBIENIE BILANSU PRACOWNIKOWI bilans był zrobiony a w posiadaniu oryginałów jest SMRRH Agnieszka Brzezińska – faktem jest że w bilansie Daniela wpisałem omyłkowo inną datę ( zamiast 01 napisałem 04) ale to tzw” czeski błąd” przy przepisywaniu do wersji elektronicznej. WPROWADZANIE DO OBROTU ART. PRZETERMINOWANYCH – 2 BUT PIWA Faktyczni klient kupił piwo po terminie. Ale przy takiej ilości art. Takie rzeczy choć nie powinny się zdarzają. PRZEKROCZENIE LIMITU W STOKU W SEGMĘCIE 157 wielokrotnie zgłaszałem CDG że senior Michał Knapik poprawia i zwiększa moje zaangażowania dlatego uważam że jeśli sam sobie zamówił to on powinien za to odpowiadać. Oczywiście można sprawdzić po numerze pol kto domawiał towar . Uważam że to nie powód do zwolnienia managera z 10 letnim stażem. Ale przyjąłem wypowiedzenie i obicałem że nie będę robić problemów. Przekazałem 100% informacji , telefonów itp. Seniorowi. Na koniec obiecano mi że będę mógł sobie dorabiać na tzw serwisach puki nie znajdę czegoś konkretnego. Wszyscy byli mili …. Tak na prawde przez 2 tyg. Czekali równiutko 14 dni bym się nie odwołał do sądu pracy. Po 14 dniach otrzymałem informację że nie wolno mi dorabiać. Tak całkiem przypadkowo po 14 dniach…. Tak jak wcześniej napisałem chciałem rozstać się w zgodzie. Zwolnili… trudno pracy w Krakowie jest dużo , a i po sądach się nie będę włóczyć bo jeśli ktoś nie chce ze mną pracować to nie będę go zmuszać. Ale p. Knapik i p. Koruba zaczęli oczerniać bezpodstawnie moje imie. Dlatego uchyle rąbka tajemnicy na temat jego wspaniałej osoby. 1 używanie słów zakrawających wręcz o (usunięte przez administratora)względem managerów 2 wykorzystywanie stanowiska na prywatne potrzeby – wysyłanie na polecenie służbowe pracownika prywatnym samochodem na lotnisko - w godzinach pracy Wysyłanie pracowników i managerów – nawet dyżurnych po hamburgery i słodkości dla swojej … miłości – tak by śniadanie czekało na nią w biurze - żenada 3 wykorzystywanie stanowiska i przyjmowanie korzyści majątkowych w dniu 01,06,2018 otrzymałem polecenie służbowe bym znalazł przedstawiciela z budżetem na wykup . ( często przedstawiciele wykupują straty , czy wykupują art. A później zostawiają je jako gratis) oczywiście wykonałem polecenie . w dniu 07,06,2018 zjawiła się pani przedstawiciel firmy Jurajska i zrobiła wykup. Jak się okazało to nie wykup a zakup mebli ogrodowych które przywłaszczył sobie p. Knapik. Stół i fotel na łączną kwotę 598zł- po wcześniejszej mocnej przecenie przez ówczesnego managera M. Wietachę – oczywiście można to sprawdzić wystarczy z systemu kasowego wydrukować kopię faktury. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Auchan Polska Sp. z o.o. - Piaseczno

• Jak się pracuje w Auchan Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Auchan Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 381.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auchan Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 314, z czego 24 to opinie pozytywne, 181 to opinie negatywne, a 109 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Auchan Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Auchan Polska Sp. z o.o. napisali 14 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Auchan Polska Sp. z o.o.