Opinie o Auchan Polska Sp. z o.o. w Piaseczno

Auchan Retail Jesteśmy jedną z wiodących sieci handlowych w Polsce i na świecie. Pracujemy w 16 krajach i zatrudniamy ponad 300 000 pracowników, w trzech kanałach dystrybucji: Hipermarkety Auchan, Supermarkety Simply, e-commerce AuchanDirect.pl.To ogromna szansa na rozwój i poznanie wielu wyjątkowych ludzi. Nie możesz jej przegapić! Hipermarkety Auchan Polska to 19 500 współpracowników w 76 sklepach i 6 platformach logistycznych. Od 20 lat poprawiamy jakość życia i siłę nabywczą klientów. Dbamy o jakość produktów, oferujemy je za najniższą cenę.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auchan Polska Sp. z o.o. w Piaseczno

Broniewski

Niech ktoś zrobi porządek z nową kierowniczką z Broniewskiego(usunięte przez administratora)My mamy być dla klienta mili a ta za karę do pracy przychodzi. Ten co ją tu przyprowadził to się nie zastanowił.

Kiko

Hej, czy ktoś pracuje w centrali Auchan jako kupiec lub koordynator regionalny? Będę wdzięczny za opinie, bo nie wiem czy warto aplikować na ogłoszenia z Auchan.

Bert
@Kiko

A kto to jest koordynator regionalny? Tak cały czas jestem pracownikiem ale już nie długo. Fala odejść to pokłosie nowej polityki firmy. Pracownik z Ukrainy ma na starcie + 100 punktów mimo braku kompetencji i języka polskiego. Tak firma rekompensuje sobie poczucie winy związane z handlem w Rosji. W kuluarach wciąż słychać kto bierze udział w rekrutacjach do innych przedsiębiorstw. Niedługo Ukrainiec będzie pomiatał Polakiem, pomagajmy ale z głową. Czy nam też będą płacić za wynajem mieszkań?

Śmiechu warte
@Bert

To taki ktoś kto ma własną wizję jak coś ma wyglądać i w którym miejscu stać i na tym się kończy bo menager,dyrektor i cała ,,elita" i tak ma własne wizje.Czyli wizjoner który wykona robotę rękoma pracownika i jeszcze mu za to płacą. Ukraińcy nas zniszczą. Żyją sobie jak pączki w maśle.Polak musi zaciskać pasa chociaż powoli nie ma już co a oni pranie 3x do dnia,kąpiel tak samo. Niczego nie szanują i z nikim się nie liczą.

Biały mudżyn

Auchan Opole Karolinka. Praca w tym (usunięte przez administratora) to katorga. Dyrektor to zwykły (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora) bez szacunku do pracowników. Ci co mają duo to tego nie robią. Robią za to zwykli pracownicy a nie mają za to płacone. Ochrona to banda erotomanów i Alkoholików którzy pilnują pracowników zamiast łapać złodziei. No i najlepsze. Bilanse i podwyżki to jakaś kpina. Jak nie jesteś pupilkiem kierownika i dyrektora to zapomnij że coś dostaniesz

@Biały mudżyn

(usunięte przez administratora) Fakt jest taki ze ciężko w pracy jest ale są pozytywny i trzeba ich bronić . No Dyrektor jest wśród ekipy wspiera ich i pokazuje co to jest handel a nie tylko się czepia i nie wie co dzieje się w ternie . dużo zmian jest wprowadzanych które pojda w dorbrą stronę . Najlepiej narzekać i ganić . Ja jestem zadowolony mamy wparcie i autonomie o managerów a dyrektor tez zawsze pomoże . Jestem Zadowolony

...

Czy w tym roku są tylko paczki dla dzieci? Dla pracowników nie będzie??

Ukry
@...

Za chwilę będą tylko dla ukraińców!!!

Stara stazem
@...

Paczki dla dzieci? U nas nigdy nie było paczek ????.

Iwona
@Stara stazem

A pracujesz na Puławskiej może? Ile u Was ma sprzedawca-kasjer na starcie? Piszą w różnych miejscach PL, że 3 250–4 000 zł brutto, ale ile konkretnie komuś ze znajomością kasy fiskalnej?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Katowice
Tutlo Sp. z o.o.
logo firmy Head of Talent Acquisition & Development
Huuuge Games

Hejka mam pytanie jeżeli zwolniłam się jakiś czas temu z auchanu czy miała bym możliwość powrotu czy nie bardzo proszę o odpowiedź.

Abc
@Ania

To zależy czy zapamiętali cię jako dobrego pracownika czy nie...

Edenred

Zasila jeszcze karty?

Arruba

Teraz chcą w ten sposób zachęcić ludzi do pracy.

Squad Game by Auchan
@Arruba

Umowy i tak nowym nie przedłużą,chyba że będą takie braki w pracownikach.

@Squad Game by Auchan

Nie przedłużają bo większość i tak rezygnuje.U mnie jest już za dużo osób i chcą się pozbyć firmy zewnętrznej.Niestety nie mogą bo mamy osoby które lubią siedzieć na L4 miesiącami.Koszt firmy zewnętrznej to ok.20tys.zł. I od 2023 będzie jeszcze wyższa.Bony stażowe rozdają pod warunkiem że przepracowałeś 3 lata i nie byłeś na L4 52dni.Niestety jest to śmieszna kwota.O podwyżkach cisza

Ktoś
@Renegat

Co to są te bony stażowe? Pracuje już 4 lata przez ten czas byłam tylko raz na L4 przez 2 tygodnie. A pierwsze słyszę.

Ava
@Ktoś

Czy bony stażowe będą wydawane na każdym Auchan ? Nie słyszałam o nich wcześniej, I kiedy je dostaniemy ?

Belia
@Ava

My od dziś mamy wydawane

Bartosz

Czy na dzieci dają coś na święta w zakładzie ? Jak w tym roku?

Karolcia

Ile ?

Malwa

Jak sądzicie będzie przed mikołajkami wypłata ? Buziaki

Jakie stawki dla managera handlowego? Czy to jest zastępca dyrektora marketu? Czy manager odpowiadający za dany dział?

Renegat

Prawda menedżer to nic innego jak pracownik tylko z większą listą zadań i żądań do zrobienia.Fakt zamówienia robi kto inny,grafiki kto inny np.kasjerom robi filar i menedżer tym się nie zajmuje.Wynagrodzenie śmieszne na start w ramach stażu który wynosi ok.6 miesięcy wynosi 3900brutto bez premii od wyników sprzedaży a ona wynosi od 1000 do 2000zl.za kwartał.A nawet i 0zł.Praca o różnych porach dnia musisz przyjść nawet w dniu wolnym.Nawet w nocy albo rano dostaniesz telefon że masz przyjść do pracy.Bo akcja, wizytacja itp.Ostatnio Auchan inwestuje w kasy,meble, oświetlenie LED,wagi,bramki antykradzieżowe itp.Na podwyżki i wsparcie na Święta nie mają środków tłumaczą się problemami finansowymi.Najmniej płacą i najmniej dają dodatków.Wiele osób w grudniu planuje iść na L4.Już widać że Auchan ma problem puste półki i brak towaru wiele dostawców i producentów ma problemy.A Auchan chce kupować po niższych cenach,a sprzedawać po droższych cenach.Menedzer nie może opuścić ceny czy marży.Cel większy obrót niż rok wcześniej.Ofert pracy w tej firmie nie brakuje szukają nawet dyrektorów hipermarketów, seniorów, menedżerów, specjalistów itp.

Krzyś

Hej wiadome kiedy dostajemy karty ma święta i w jakiej kwocie ?

Awatar
@Krzyś

Też jestem ciekawa jeśli ktoś wie niech da cynk

@Krzyś

Też jestem bardzo ciekawa. Bo taka cisza na ten temat. W zeszłym roku już 22 listopada były na karcie

Awatar
@Awatar

Mam jeszcze pytanie czy już gdzieś na sklepie jest tak że nie ma serwisu i wszytko przejął pok , jak to wygląda i czy się sprawdza .

@Awatar

Od stycznia mają być zmiany likwidacja tego stanowiska.Są dwie opcje przechodzisz na dział lub się nie zgadzasz i bierzesz 3mies.odprawę(likwidacja stanowiska).To samo jest z kasjerkami przechodzą na pracownika hali albo pracownika wsparcia klienta.I tu mają problem bo chętny na kasy nie mają.

Nie wiem czy wszyscy dostaną tle samo. Więc nie chce zdradzać. Ale kwota śmieszna nawet nie ma 500 zł. Mogli dać tyce co w zeszłym roku. Tragedia

@Anonim

Owszem nie ma nawet tych 500 zł, ale będą też bony papierowe wydane w okresie świątecznym więc ta kwota będzie z pewnością większa plus będzie bon na sylwestra, też zależy od tego jaki masz dochód w gospodarstwie domowym, jeśli mieszkasz sam nie masz żony dzieci albo mieszkasz z rodziną jesteś kawalerem ta kwota jest mniejsza, więc pewnie jak masz rodzinę to dostałeś nieco więcej drogi anonimie.

Sylwia

Ludzie uważajcie nie zatrudniajcie się do auchan Bytom małe zarobki, nie przedłużają umowy,

Ulga

Dzisiaj złożyłem wypowiedzenie, nie macie pojęcia jaka ulgę odczułem . Najlepszy tekst, jak złożysz nie dostaniesz benefitów świątecznych, moje stwierdzenie uff nie będę musiał robić w tym śmietniku zakupów . Poznań ????

Jarosław

Pracowałem na obiekcie Auchan Modlińska i nie mam zastrzeżeń do pracowników tej firmy.Uważam,że chyba każdy zatrudniony robi jak może najlepiej.Kierownicy kas"liniowi" starają się jak mogą,ale czasami każdego trzeba zrozumieć.Pozdrawiam wszystkich pracowników z Auchan Modlińska w Warszawie.Ja nie pracuje,bo słabe zdrowie.

Julia
@Jarosław

Czyli miło wspominasz pracę tam? Dawno się zwolniłeś? Ciężka jest ta praca, skoro zdrowie Ci nie pozwoliło jej kontynuować?

Jarosław
@Julia

Ja byłem tylko na umowę zlecenie.Dorabiałem,ponieważ po upadku Tesco starałem się o rentę.W sierpniu 2022 roku wystąpiły u mnie problemy z ciśnieniem.Był czas taki,że myślałem o próbie przyjęcia się na etat,bo pani Marzena nawet mówiła,że zatrudnia osoby z różnymi schorzeniami.

Adrianie

Pracowałem w dwóch obiektach na terenie Opola. Najpierw w dziale bezpieczeństwa (Karolinka) i doznałem szoku wiedzy i logiki kierownika tego działu. Zlecał śledzenie pracowników i notował jak któryś pracownik się "zagadał" z drugim. Zamiast obserwować obiekt pod względem bezpieczeństwa ludzi i mienia to obserwował jak nie pracowników hali to kasjerki. Później przeniosłem się na drugi obiekt w Opolu (tzw. Real) na dział Sport/sezon i kierownik mega ogarnięty, Paweł. Ludzie tam mają, przynajmniej mieli wyprane łby, donoszenie to była codzienności a menadżerowie to wyżej ... niż widzieli. Stawki to najniższe krajowe a każą upokarzać się przy bilansach za śmieszne pieniądze. Nie polecam firmy Auchan, brak motywacji finansowej a wymogi duże...

Rom

Wyglada na to ze siec idzie (usunięte przez administratora) the drain". "Managment" (w cudzyslowie celowo), chyba za bardzo nie wie co robi. A jak managment nie wie co robic, to co robi? - oczywiscie remodeling. To wyjasnia ten caly balagan ktory dzieje sie w Piaseczynskim oddziale. Poza tym - uzupelniane towarow w godzinach kiedy ludzie robaia zakupy?? Francuski pomysl?. Rada dla kupujacych - idz to Kauflandu, Biedronka tez nie jest zla....

Tadeusz

Biedronka wypłaca już drugą nagrodę w ciągu roku teraz 1500zł warunek prosty nie przekroczenie absencji powyżej 90dni i być zatrudnionym przed 7stycznia 2022.Auchan nic nie dał u mnie wyskoczyli z premią kwartalną na 1,2% śmieszni osoba na 1/2 czy 3/4 dostanie marne grosze bo liczą od etatu.Płaca minimalna wzrosła,a Auchan ma problem pewno wpadną na pomysł premii motywacyjnej 200zł do bilansu.Planują ponowne zawody akcja 700zł w bonach za brak absencji od 16.10.2022 do 16.01.2022(ale to nie przejdzie bo wiele osób oszukali).Były przypadki,że osoba oddała krew,miała urlop okolicznościowy oraz urlop za udzielenia się w akcjach charytatywnych traciła część bonów.Już teraz nie ma kto pracować i na zebraniu z dyrekcją usłyszeliśmy że osoby które pójdą na L4 poniosą konsekwencje.Na koniec mała ciekawostka dyrektorzy otrzymali premie za obroty,a pracownik nic.Auchan dodatkowo wyłącza ogrzewanie o 20 a rano dopiero uruchamia o 10.Nie gwarantuje kawy ani herbaty gorącej

Słodka Lusi
@Tadeusz

Kiedyś jeden z menagerów powiedział :,, za zrobienie sobie herbaty czy kawy na serwisie powinno się zwalniać". (usunięte przez administratora)

Konkretna
@Tadeusz

Po co robić te durne bilanse jak podwyżki dają jak chcą.czyli kogo lubię.zawracanie głowy..Żenada 145zl więcej.Psu na budę.A wymyślają aplikacje nie wiem dla mogą teta sreta.siedzisz przy kompie i tracisz czas.6 lat pracy to wystarczy.Chcesz wolne bo idziesz do specjalisty to usłyszysz nie ma obcji.No ja pikole co mam czekać (usunięte przez administratora) rok żeby się dostać czy jak stracę wzrok.Kretynizm z debilizmem

@Konkretna

Dokładnie, jak liżesz (usunięte przez administratora) szefowi/szefowej to masz podwyżkę jak nie to jej nie masz. Przepraszam, ale (usunięte przez administratora) tobie Panno .... lizać nie będę, masz od tego inne koleżanki, które liżą jak się da a jak Cie nie ma w pracy lub nawet jesteś to między sobą wysyłają wiadomości jak to bardzo mają Ciebie dosyć! Twojego marudzenia, nie wiedzy, jak odpisać na maile. Ja Tobie nie słodzę i słodzić nie będę. Zrozum jedno, w pracy nie ma przyjaciół, są wrogowie, a skoro nie wierzysz to się sama przekonasz jak to Twoje koleżanki kpią z Ciebie, z twych kompetencji , narzekają na komunikację, na Twoje zadania, na wypłaty, ale boja się odezwać. Dwulicowość jest najgorsza ale jak widać inni ją kochają.

Alan
@Konkretna

Bo dla tej firmy pracownik jest (usunięte przez administratora) i musi być dostępny na każde zawołanie.Podwyżki tylko dla dyrektorów, menedżerów i HR widziałem ile dostali od 500zł do 1000zł.Rozwój w tej firmie żaden pracuję 20lat i jestem pomiataczem. Pracownik działu i Kasjerki są najbardziej pomiatane (najbardziej narażeni na stres,atak słowny,poniżanie,poniewieranie).Auchan na to pozwala i jeszcze to praktykuje uczy w szkoleniach dla menedżerów.Teraz szukają kasjerów i pracowników działów ale chętnych nie ma.Ostatnio problemy z wypłatami do dzisiaj nie mam wypłaty.Maja swój bank SG Auchan Piaseczno jakaś francuska instytucja . Przelewy wysyłają z Francji i księgowania trwają dłużej.Pożegnaliśmy rzecznika prasowego Auchan odeszła na emeryturę.Prawda jest inna ucieczka przed tonącym tytanikiem

Wojciech z Krakowa

Auchan Bonarka wywiesiła ulotki na kasach z informacją o ofertach pracy Kasjer 3250zł do 3500zł.Wpracownik wsparcia 3250zł do 4200zł.W tym są premię czyli kasjer zarobi 3250zł pierwszy miesiąc szukają na pól etatu na popołudniówki i weekendy.Pensja 1625zł na pół etatu najlepiej od 18.30 do 22.30 lub 14.00-18.00(takie zmiany).Wolne wtorki i środy.Studentów nie chcą i osób z dziećmi.Bo to jest problem.Premia to śmiech na sali uzależnione od wyników.W Lidlu jest gwarantowane 600zł za brak L4, Kaufland 500zł i w Biedronce 600zł.Dodatkowo mają lepszy socjal i dodatki.Auchan proponuje paczkę prezentową z produktami, które nie są chodliwe.Socjal marny bony max 400zł inni dają do 1000zł wakacje pod gruszą marne max400zł.Biedronka dofinansowuje do kolonii wycieczek aż do 1000zł,,wyprawka do 300zł,pakiet z faktu urodzenia dziecka(Auchan tego nie ma).Oferują akcję Auchan nic nie warte bo cenę ustala Auchan.Tyle mi zaproponował Lidl 3650zł plus 600zł czyli 4250zł a Auchan 3250zł.Biedronka 4150zł,Kaufland 4050zł.Lidl i Biedronka gwarantuje podwyżkę co roku.Auchan tego nie gwarantuje.Rozmowa w Auchan z osobą rekrutującą była na najniższym poziomie.Szukali Jelenia ale mieli pecha bo przegrali stawkami.

Marcinek

I co dostał już ktoś wypłatę na konto jak faktycznie jest ma być dzisiaj czy nie ta wyplata

...
@Marcinek

Przelew jutro

Squad Game by Auchan
@...

Muszą mieć duże długi,ostatnio coraz później jest wypłata.To już ostatnia moja wypłata będzie w tej firmie. Tytanic 2 płynie co sił wprost na górę lodową.

@Squad Game by Auchan

Bo przelewy są przez ich bank Society Auchan France tak ostatnio było.Sprawdzcie przelew to zobaczycie że nie jest to bank tylko instytucja finansowa zarejestrowana w Francji.Nie mają środków w Polsce tylko we Francji.Przelewy będą jutro.

Kinia
@Renegat

Miesiąc temu przelewy były expresowe bo mieli błąd z systemem na Ujjjjjj piszą ze dzisiaj i gadają człowiek jedzie na zakupy a tu zonk

@Renegat

Cos wiecie na temat pracy na magazynie.Czy jest ok?

Ava
@Kinia

Dziś już pewnie nie będzie, w kadrach pytałam i miały wpłynąć dzisiaj , człowiek cały dzień czeka i nic

Belzebub 666
@Ava

Kłamią zawsze kity pociskają. Ostatnio była wypłata między 17 a 18 oni mają czas.

Ona
@Ava

Jest 10, wypłaty nadal brak.

Magdalena R.

Niestety, po prawie roku pracy w tym miejscu, żałuje.. Auchan Piaseczno - siedziba główna. Nie licz na rozwój, podnoszenie swoich kompetencji, zdobywanie nowej wiedzy - nie licz na to, bo tego tam nie ma. Nie licz na awans, podwyżkę. Bilans jest w maju, każdego roku, jeśli dostaniesz podwyżkę do podstawy to dopiero sierpień jeśli przepracujesz rok kalendarzowy! Kwota 100-400bruto max Nie masz dzieci? Nie masz dużej ilości dodatków, jesteś na marginesie. Segregacja. Ta może więcej, bo ma dziecko, więc może wyjść wcześniej BO DZIECKO! a idzie na zakupy na sklep lub jedzie nad jezioro. Nie sympatyczna atmosfera. Loża szyderców chodzi na obiady, by później przyjść do biura i mówić kto jak wyglądał, nasza "koleżanka" tak się dziś ubrała, a tą widziałaś. To ma być szacunek o którym piszecie w regulaminie? Ciągłe gadanie na drugą osobę. korporacyjne podejście. Tzw kopanie dołków bo tylko tak mogę do czegoś dojść - myślenie przez 90% pracowników. Wypłata 9 lub 10 każdego miesiąca. Im później tym lepiej. Nie polecam.

Magdalena R.
@Magdalena R.

Za darmo masz tylko wodę niegazowaną. Kawa płatna na stołówce lub w automatach. Herbata - musisz sobie kupić.

Jula
@Magdalena R.

I najlepiej być z Ukrainy. Wtedy wszelkie dodatki i awanse. Możesz być niponiemaju nie ważne

Zostaw merytoryczną opinię o Auchan Polska Sp. z o.o. - Piaseczno

• Jak się pracuje w Auchan Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Auchan Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 380.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auchan Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 313, z czego 24 to opinie pozytywne, 180 to opinie negatywne, a 109 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Auchan Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Auchan Polska Sp. z o.o. napisali 14 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Auchan Polska Sp. z o.o.