Opinie o Auchan Polska Sp. z o.o. w Piaseczno

Auchan Retail Jesteśmy jedną z wiodących sieci handlowych w Polsce i na świecie. Pracujemy w 16 krajach i zatrudniamy ponad 300 000 pracowników, w trzech kanałach dystrybucji: Hipermarkety Auchan, Supermarkety Simply, e-commerce AuchanDirect.pl.To ogromna szansa na rozwój i poznanie wielu wyjątkowych ludzi. Nie możesz jej przegapić! Hipermarkety Auchan Polska to 19 500 współpracowników w 76 sklepach i 6 platformach logistycznych. Od 20 lat poprawiamy jakość życia i siłę nabywczą klientów. Dbamy o jakość produktów, oferujemy je za najniższą cenę.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auchan Polska Sp. z o.o. w Piaseczno

$$$

I co kasy brak ostatnio coraz później płacą ktoś już dostał wypłatę

Halina
@$$$

To o ile dni jest wypłata opóźniona?

David

Wie ktoś z was kiedy będą wysyłane pieniądze na konto ????

Olo
@David

Może 1 a może 4 a może 15 wyślą

David
@Olo

Tzn ale chodzi o godz czy jak bo nie rozumiem

LIDKA

Witam. Jak mam umowę o pracę do końca roku a chce złożyć wypowiedzenie to ile dni wcześniej muszę napisać i dać kierownictwu ??

1964
@LIDKA

Nic nie musisz. Kończy się umowa i cześć. Jak chcesz być fair to im powiedz, że nie przedłużasz umowy.

Michael
@LIDKA

Skoro masz umowę na czas określony to nie musisz jej wypowiadać, rozwiązuje się z datą do której była zawarta

ernesta

szkoda

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Montaż hoteli dla owadów/ Proste prace manualne
Łubianka
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
zainteresowana

Zaczynam pracę na dziale przemysłowym, czego mogę się spodziewać?

@zainteresowana

Napewno niczego dobrego w Auchanie

Nie polecam Auchan Jubilerska, (usunięte przez administratora) Senior to istna porażka, menagerowie niesprawiedliwi, nie znają się na niczym. (usunięte przez administratora) na premiach, bilans "nowemu" pracownikowi daja dopiero po 2latach, nie polecam

Jakies opinie o Auchan Direct(praca kompletacja zamówień) w Piasecznie? Jak ktoś nie ma książeczki sanepidowskiej to wyrobią na swój koszt? Jeśli w trakcie wyrabiania zrezygnuje bo np.znajde lepszą oferte pracy to musze oddac im kase za te badania?

Nowa pracownica

Witam od wrzesnia podpisuje umowe czy moze mi ktos napisac czy na kasie(bo tam bede pracowac) na wrazie manka odciągane jest to z wyplaty? I wyplata to 1500 brutto czy netto na 1/2 etatu.

Ala1800
@Nowa pracownica

Ja również zaczynam po zrobieniu badań pracę w tej firmie jako kasjer tylko, że na 3/4 etatu.Pol etatu brutto to 1505 zł. Mnie zastanawia inna kwestia.Dlaczego jest taka duża rotacja ludzi w tej firmie ? Chyba ,że to tylko jest tak w mojej miejscowości.

Kgggg

A i dodam że proces rekrutacji do nich w Olsztynie to jakaś kpina oczekiwania do pracy w supermarkecie za 2350 zł czyli najniższą krajową nie wiem jakie i 100 pytań i nawet w tym samym dniu nie dadzą ci odpowiedzi to jest absurd że człowiek godzi się tyrać za 2300 a oni nawet ci nie dadzą tej roboty już od razu tylko jakieś etapy masz przechodzić jesteście nienormalni!!!!! Chora firma która wyzyskuje ludzi i nie daje nic oprócz śmiechu wartych 2300 zł !!!! Polska to chory kraj

Dobrawa
@Kgggg

Zgadzam się w 100℅, chora firma która płaci ludziom jałmużne za ciężką pracę, odradzam wszystkim, może jak już nikt tam nie będzie chciał pracować to pójdą po rozum do głowy, albo najzwyklejszy w świecie upadną.

Renegat
@Dobrawa

Nikt już nie chce w moim hipermarkecie zwolniło się 10osób w lipcu teraz 8osób wypowiedzenie złożyło.Podwyżki tak śmieszne,że aż je ujawniać a tekst dyrektor bezcenna.Jesteśmy nierobami i tylko rękę wyciągamy po pieniądze,a nie zdajemy sobie sprawy,że firma ponosi straty z naszej winy.Prezes i regionalny kibicuje takim praktykom nawet zachęca by tak się działo.Wszelkie zgłoszenie czegokolwiek kończy się udawaniem, że nic się nie stało,albo że nic nie wpłynęło.Straszenie,poniewieranie na porządku dziennym wmawianie,że Auchan to firma z zasadami i przyjazna pracownikowi oraz klientom nic bardziej mylnego.Oszukuja na rekrutacjach,wypłatach,premiach.Szkolenia tak śmieszne,że nic nie wnoszą tylko bardziej ogłupiają.Auchan ma problem bo konkurencja zaczyna zabierać pracowników i co ciekawe potrafią przebić stawkę.Ostatnio piekarz cukiernik z papierami dostał propozycję przejścia do typowej piekarni i cukierni różnica ponad 1000zł.Auchan płaci najniższą stawkę i to osobie z papierami oraz doświadczeniem.Auchan nie stać na nic nawet wody nie zapewniają bo nie mają takiego obowiązku.Osoby mdleją złe samopoczucie praca w stresie,strachu,niepewności.Ta firma potrafi takie atrakcje zapewnić.Warto się zastanowić czy warto zdrowie tracić.Awans tylko dla znajomych i krewnych reszta nie ma szans mimo aspiracji i umiejętności

Misia
@Renegat

Nie wiecie może jakie są zarobki na stanowiskach kierowniczych?

Ktoś

Słyszałam że max 3500zł

Misia
@Ktoś

Dzięki wielkie. Niestety słabo... A możesz mi powiedzieć, czy kierownicy w Auchan na kasach też pracują?

Ktoś
@Misia

Nie bynajmniej nie w tych których pracowałam . W jednym Auchan dużo menagerów.odchodzi i to wygląda tak ,że pani od warzyw i ryb ogarnia jeszcze piekarnie pan od nabiału serów i to ogarnia całe mięso wędliny grill.Pani od słodkiego słonego ma jeszcze chemię i pani od przemysłówki ma 4 działy w sumie TXT/EM/Kultura-zabawki/ogród.W drugim trzyma się z menagerow dużo osób myślę ,że to dlatego ,bo pracują od początku Reala.

Askier
@Renegat

To samo czytałem w opiniach pracowników Tesco, praktycznie identycznie jest w Carrefour. Zobaczymy jak długo Auchan pociągnie w Polsce.. Dla mnie szkoda bo ja widzę z drugiej strony nierozpakowane palety, sfrustrowanych pracowników i są produkty których gdzie indziej nie ma jak francuskie wina czy sery.. Zadziwiające jest podejście Francuzów do prowadzenia biznesu w Polsce

@Dobrawa

Będą menagerowie podwijac rękawy i tyrać. Wielu kierowniczkom się to przyda,oj przyda,takie mądre są, popędzają,a jak poczują na sobie,to może się trochę ogarną xD Te mądrości rodem z kolczingu niech sobie mówią jak im pot będzie ściekał po czole.

@Misia

Takie jak na stanowisku pracownika hali....

Aga
@Kgggg

2350 brutto?

Bardzo proszę

a ja proszę o opinie o sklepie auchan piaseczno. chetnie poczytam czy mam takie samo zdanie. chaos, nerwowa atmosfera, bilanse szok i niedowierzanie przebudowa dramat ..

@Bardzo proszę

Tak tam jest,masakra jednym słowem. Przebudowa kompletnie nieprzymeyslanie robiona,klienci wściekli i słusznie. Ten sklep zaczyna opuszczać coraz więcej pracowników i bardzo K dobrze ????

W Krakowie nie jest lepiej

W Krakowie Auchanie kierownictwo obcina pracowniką pensie miesięczna do 1900zł na rękę za co tu żyć ludzie i nik nie wie za co obcinają kierownictwo pensie nam chyba sobie bierą nasze dla się bo biorą nam też Pensie za motywację jak tu żyć niech się kto za to weźmie .... Pozdrawiam ???? i proszę się wziąć za nich a jak nie to zwolnić tych idiotów w kierownictwie ...

Max data

Wie ktoś czy przelewy wysyłali dzisiaj

@Max data

podobno nie

Weronika
@pracownik

To którego są wypłaty w każdym miesiącu?

Pracownica Ada
@Weronika

Zwykle 8, bywały też 6,7, ale pierwszy raz pd roku nie było wczoraj, teoretycznie mają czas do 10, ale... no.slabo ostatnio coraz później cóż firma ma problemy finansowe zysku prawie wcale

Merchandiser

Auchan Sosnkowskiego CD Tutaj dużo jest pracowników od otwarcia Reala .Czyli od lat 90 . Oni wszystko wiedzą a ty masz się zamknąć .To są ludzie tego typu "mało płacą" "jak tu jest źle " ale roboty nie zmienią

Xxx

Daliby kasę przed weekendem przydała by się jak myślicie jest szansa

Bartłomiej

znajdę lepszą robotę niż wy, starych pracowników nowy przyjdzie ta sama stawka + premia czy Beata Baldy, tego nie widzi krzywdzicie starych pracowników, nie chce takiego derektora który mi w mawia nic nie robię, bb

Bart

nie dziękuje za przeniesienie magazynu mam prawo być zmęczony, 5 dni Glovo magazyn, co ty Beato cudów chcesz, w poniedziałek, w wtorek przebudowa zamiast odbudowa dziękuje, cenny itp z dzbany Gold service sobotę widziałem co robi

Bartłomiej

art 13 płaca nie adekwatna, do pracy macie premie motywacja 200+ zlikwidowane bilans do czego do niczego, pani sama przeniesie magazyn pani sama obuduje kulturę po strefie, Pani Beat B stosuje Mobing, bo pani nie chce takich pracowników tyle ok, jak nie Mobing pozdrawiam

Zenada

Auchan w Radomiu to jeden wielki cyrk. Na kierowniczych stanowiskach osoby które normalnie do kopania rowów się nie nadaja, a co powiedzieć do pracy z ludźmi... Auchan Żółkiewskiego Radom

Jolka
@Zenada

Pani Jadwiga najlepsza , machloj narobiła w Warszawie to ja dali do Radomia. Dyrektor wstydu nie ma że to trzyma w pracy

@Jolka

Jeżeli nie wiesz dlaczego Pani Jadwiga nie pracuje w Warszawie tylko w Radomiu to sie dowiedz a nie (usunięte przez administratora)kocopaly!!

Jurek
@1234

Pani ha ha , wiem świetnie dlaczego

nom
@Zenada

mógłby już upaść ten cyrk. oszołomy dokładnie tam pracują. ochrona zajmuje sie segregacja sanitarna, a sami nosza maski na brodzie i tak samo pracownicy. żenada. mozna isc i krasc. tego nie zauwaza, ale osobe bez maski owszem. czemu nikt nie robi z nimi porządku. panstwo w panstwie. niewolnicy zagranicznego kołchozu

Belzebub 666
@nom

Upadnie kwestia czasu,to co się tu (usunięte przez administratora) przechodzi ludzkie pojęcie.Ochrona ma poziom IQ 30.Kiedyś nosiłem na nosie teraz mam to gdzieś . Od kiedy prawie co zemdlałem,niezakrywam nosa. Po twoim wpisie widać że (usunięte przez administratora)! Słuchawki z Manty,Selecline (usunięte przez administratora)

@nom

N.w. materiały posiada od dawna dyrektor (usunięte przez administratora)

Giena
@nom

Giena ja pracowałam w Auchan ale nie przedłużyli mi umowy bo jestem za stara czyli 60 plus jestem osobą b. Energiczna nigdy nie mialamL4 pracowałam na kasie nie jedna młoda musiała by się ode nie uczyć wszystkiego kultury słownictwa i życzliwości do klientow

Damian
@Giena

I jak długo tu pracowałaś? Czy przy sporym stażu pracy w Auchan można liczyć na podwyżki wynagrodzenia? I jakie są tu zadania pracowników konkretnie? Jak jest tutaj z awansami?

@Damian

Ja ci odpowiem bo po parunastu latach pracy miesiąc temu odeszlam z tej firmy. Podwyżki wynagrodzenia są co rok. Nie wiele, tak żeby mieć o 100, 200 zł więcej niż najnizsza i to niezależnie czy pracownik z rocznym czy dziesięcioletnim stażem. Natomiast zadania pracowników są w zależności od działu na który trafisz. Robisz zamówienia, zakładasz promocje, przeceniasz towar, sprawdzasz daty, rozkładasz palety i dbasz o czystość swojego działu, wymieniasz codziennie cenówki itp. Jedyne czego nie robisz to mycie sklepu bo od tego jest firma sprzątająca i praca na kasie bo od tego są kasjerki, które zajmują się tylko i wyłącznie kasowaniem. Jako pracownik hali jesteś praktycznie odpowiedzialny za wszystko na swoim dziale chyba że zatrudnisz się jako pracownik wsparcia, wtedy pracujesz tam gdzie akurat jest potrzeba rąk do pracy.

Wykorzystywana
@Była

Tu akurat ,,Była" się mylisz odnośnie sprzątania. Podłogi owszem ,ale na RTV czy AGD trzeba kurze z półek ścierać,myć.Na kasę też każą iść bez przeszkolenia w Grudniu gdy jest najwięcej klientów!Najgorzej pieczywo,jest tego mnóstwo, bony ,skarbonki i inne pierdoły. Pracownik wsparcia-wyzysk.Osoby z działu dają najgorszą robotę,a same się odbijają i robią częste przerwy czy znikają gdzieś. Ludzi do pracy coraz mniej,urlopy,ktoś weźmie urlop na żądanie w sobotę i zostajesz sama na 3 działach. Musisz: ogarnąć dostawę,obsługiwać kilku klientów jednocześnie,kasować,dwa alarmy się włączą,telefon dzwoni,papier w foto- kiosku się skończył.Można wymieniać bez końca,a klienci wściekli ich to nie obchodzi że jesteś sama. Po takim dniu masz dość.

@Wykorzystywana

Pracowałam 15 lat na rybach. Grudzień to zawsze był horror. Co do sprzątania to pisałam o sklepie, nie o dziale. Wiadomo że na swoim dziale sprzątasz sama i podłogi i półki. Znam to dobrze o czym piszesz. Odeszlam po 15 latach. Lepiej późno niż wcale.

X
@Była

W normalnych sklepach za czystość sklepu odpowiada firma sprzątająca. W Krakowie tak się obijają, że szkoda słów. Jak zadzwonisz, żeby przyjechali z maszyną posprzątać rozbity słoik to jeszcze mają pretensje i fochy. Mycie pułek, listew itd to jakaś żenada. Rozumiem posprzątać u siebie w alejce towar, ale zapierdzielanie ze (usunięte przez administratora) Na magazynie walające się kartony, klejące się podłogi, smród ze strat i pełno latających much.

@X

Oszczędności, oszczędności. W każdym Auchan to samo. Po co płacić firmie sprzątającej jak mogą pracownicy to zrobić. Pracowników coraz mniej a obowiązków przybywa. Niestety, lepiej nie będzie. Dodatkowo firma sprzątająca też ma coraz mniej pracowników więc powstaje błędne koło.

Hahaha
@.

Chodzi o zagubionego kalinskiego ????

Konkretna
@Była

haha prtacownik wsparcia żenada,pracuje tam gdzie potrzeba.Kolejki na kasie w regaly a pracownik wsparcia kasjer zamyka kase i idzie na dzial towar wykladac .A klienci niech stoja w kolejkach.

Konkretna

TAAAA alez głupoty piszesz i kto tu lamie przepisy.

Konkretnaì

Należy brać pod uwagę że to są tylko pracownicy którzy mają wszystko narzucone od gronie.A klienci pokazują wyższość nad nizsxoscia.

yhy
@Konkretnaì

czyli jak wam każą zjesc go wno to zjecie, bo macie narzucone?

obywatel
@Zenada

A do tego wspierają putina, wstyd pracować w takim miejscu

To ja
@Zenada

Pewnie masz rację. Dużo jest negatywnych opinii. Jak czytałam kilka opinii na temat innych sklepów to były całkiem podobne.

Dionizy

pozdrowienia dla Halinki z działu spożywczego od Dionia , wspomnień czar :-)

Merchandiser

Pracowałam w 2 auchanach Karolinka na PGC .w Karolince da się normalnie pracować i robić swoje .W tym drugim nie wszystko załatwiane jest krzykiem dezinformacja 15 różnych wersji jak coś robię nie tak jak chce a jak chce ta to tamta wyżywała się na mnie i na innych pracownikach do końca zmiany .Powiedzieli mi o 1 tg a w piątek znowu awantura że mam tg nie zrobione bo miały być 3 .Jak widzę kierowniczkę to aż mi się żołądek przewraca również nic jej się nie podoba doszło do absurdu że dziewczyna musiała udowadniać że towarawała zdjęcia przed i po .Na etat bym tam nie poszła ,bo tam rządzą układy które widać słychać i czuć .Ta nie będzie na nocki chodzić ,bo ma układy ta nie będzie chodzić na 6 tylko na 7 ta nie będzie chodzić na popołudnia Do końca tygodnia jeszcze pracuje ,potem zostaje na Karolince

Zostaw merytoryczną opinię o Auchan Polska Sp. z o.o. - Piaseczno

• Jak się pracuje w Auchan Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Auchan Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 380.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auchan Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 313, z czego 24 to opinie pozytywne, 180 to opinie negatywne, a 109 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Auchan Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Auchan Polska Sp. z o.o. napisali 14 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Auchan Polska Sp. z o.o.