Opinie o Auchan Polska Sp. z o.o. w Piaseczno

Auchan Retail Jesteśmy jedną z wiodących sieci handlowych w Polsce i na świecie. Pracujemy w 16 krajach i zatrudniamy ponad 300 000 pracowników, w trzech kanałach dystrybucji: Hipermarkety Auchan, Supermarkety Simply, e-commerce AuchanDirect.pl.To ogromna szansa na rozwój i poznanie wielu wyjątkowych ludzi. Nie możesz jej przegapić! Hipermarkety Auchan Polska to 19 500 współpracowników w 76 sklepach i 6 platformach logistycznych. Od 20 lat poprawiamy jakość życia i siłę nabywczą klientów. Dbamy o jakość produktów, oferujemy je za najniższą cenę.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auchan Polska Sp. z o.o. w Piaseczno

Reklamacja

Takie zdarzenie w Auchan w Grójcu.Starszy, prawie 90 letni Pan robi zakupy.Wykłada wszystkie towary,płaci i wychodzi.Zapomniał o gazecie,którą zostawił w koszyku.Łapie Go ochroniarz i wzywa policję.Ci dają człowiekowi mandat 200zł. Jestem obserwatorem.Dzwonię. potem na waszą infolinia.Miła Pani obiecuje wyjaśnić sprawę z Auchan w Grójcu.Mija już chyba 2 tygodnie i żadnej reakcji. Podałam swój mail. Może należałoby tego człowieka przeprosić. Bo chyba nie na tym polega rola ochrony.

Mila

W kobylnicy pan po 40tce w zielonej koszulce irytujacy!

Vanessa

Jak to jest że We Wrocławiu w Auchan ciągle te same osoby dostają najwięcej 2 zmian,nikt tego nie sprawdza ? Czy załatwiane zmiany są po koleżeńsku ????.Mam na myśli dział ogród i AGD?

@Vanessa

Czyli rozumiem, że na drugiej zmianie jest lepiej? Możesz napisać dlaczego? Lepiej płacą na drugiej zmianie, czy może mniej jest pracy? Czy te przywileje dla tych osób ograniczają się tylko do ustawiania ich na drugiej zmianie, czy może też mają jeszcze jakieś inne przywileje np. zarobkowe lub premiowe?

Leon

Za każdym razem kiedy robię zakupy w auchanie ceny przy kasie różnią się od tych przy kasie trzeba dopominac się o zwrot w dziale obsługi zaczyna to być żenujące

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Programista Systemów Wizyjnych
Tarnów
ELPLC S.A.
Zła mas knapik kaliński

knapik jesteś głu pszy niż ustawa przewiduje. Nie potrafisz nawet pisać ani czytać. Hi po kry ta i be zmózg jakim jesteś nie będzie pouczać w jakiejkolwiek kategorii. Równie głu pi oszołom trzyma takich jak ty pustaków, ponieważ łatwo się nimi steruje. W kwestii języka polskiego: partykułę - poza tym pisze się oddzielnie, mianownik - rzadki pisze się przez rz, spójnik - póki pisze się przez ó bła źnie nadworny, po dnó żku kalińskiego (następnego pu sta ka stajennego, o którym masz takie zdanie jak wszyscy). O interpunkcji już nie wspomnę. Mieć wykształcenie, to nie być wykształconym - tego jak i całej reszty przekazu nie zrozumiesz, boś głu pi. Rzadkość ma polega na tym, że w przeciwieństwie do ciebie posiadam mózg, zatem myślę zawsze (taki biały kruk - nie ogarniesz). Magii kopiuj/wklej nawet nie rozkładam na czynniki pierwsze, bo ci to pu sto stan zburzy, a kolegom Ali płacić musisz. Wiem, że to co jest w tym tekście zawarte jest dla ciebie nie do odkodowania, ale wiedząc że jesteś miłośnikiem auto pośmiewiska na szeroką skalę udzielam ci tej lekcji języka ojczystego (chociaż jakżeś obrzezany i pozszywany to może jednak nie ojczystego...) mój niepojętny uczniu, by twej widowni dostarczyć niezapomnianych wrażeń. Piszesz tu, gdy jesteś odurzony u ży wka mi(błędy robisz także na sucho, tylko czy zdarza ci się być bez wpływu, skoro przyjmujesz różne specyfiki i jak twierdzisz handlowałeś nimi?) zaprzeczasz faktom, o których wie nie tyłko osio łom krakowski, ale ogólnoświatowy - tak, ogólnoświatowy i patrząc na siebie w sieci twierdzisz, że to nie istnieje. Jesteś chory, a upo śledzony system au cham owski lubi w takich jak ty buty wycierać. Bezpłodnie zajmujesz stanowisko, nie przestrzegasz regulaminu wewnętrznego, kodeksu pracy, cywilnego oraz karnego i mimo to jesteś trzymany w tym azylu dla takich jak ty sam nie u da czni ków, którzy poza tym miejscem nic nie osiągną w żadnym innym, bo bez litości i pro te kcji ani rusz. Chodzisz szpagatami, jakbyś przepłynął Bałtyk na beczce od śledzi będąc zwykłym zerem. Czym jesteś zatem? Jesteś regularnym śmie ciem spod znaku towarowego - pi to ka. Artykuł przedstawia niepodważalne fakty poparte materiałami dowodowymi, oraz zeznaniami świadków. Umieszczone w artykule słowa i nazwiska powszechnie uznane za obraźliwe są zamierzone i jak brawa zasłużone. Artykuł zawiera lokowanie produktów jakimi są sylaby, zgłoski - element struktury fonologicznej aktu komunikacyjnego.

żałosne

podwyzki są ekstra z 3490 na 3528 i w lipcu nie na 3600 tylko aż na 3700 no (usunięte przez administratora) teraz to się pożyję a tak (usunięte przez administratora) serio to możecie sobie takimi podwyzkami i tą waszą premią (usunięte przez administratora) wytrzeć żałosne wszystko pod przykrywką szkoleń

SernikOva
@żałosne

Podwyzki..? Jakie podwyzki.. Heh ja nic nie dostalam wyrownania do 3600 tak jak byc powinno od stycznia. 3200..brutto. (usunięte przez administratora)

Miś
@SernikOva

dlaczego 3600 od stycznia? :o

Jolasia
@SernikOva

Od stycznia najniższa prawie 3500 a 3600 od lipca jeśli za mało trzeba szukać takiej pracy gdzie dadzą więcej nikt nikogo nie trzyma po co to biadolenie.

Mariusz x

Ta firma nie wie na czym stoi.Wpłynęło zgłoszenie do centrali o błędnym naliczaniu wynagrodzenia i premii u większości pracowników.Wynagrodzenie i stopień zaawansowania miał wzrosnąć w lipcu.Tak się nie stało kadrowa z działu personalnego interweniowała.O to odpowiedź z centrali Brak środków finansowych na realizację podwyżek z powodu iż pracownicy zarabiają więcej niż minimalna.Teraz pytanie co z aneksem do umowy nikt nic nie wie.Premie są liczone jak się komu podoba.I często tylko papier podpisujesz i jest zabierany.Firma coraz bardziej poniewiera pracownika.Nie masz prawa wyrażania swojej opinii bo Auchan odbiera to jako atak.Nikt nie rozmawia z pracownikiem,a problemy są zamiatane pod dywan.

@Mariusz x

Przy braku środków finansowych to firma nie istnieje , zastanów się czasem co piszesz!

qwerty

Wyjąłeś jego słowa z kontekstu. Parafrazował pismo z centrali, w którym wg. niego pisano o tym, że brak środków finansowych na realizację podwyżek, z powodu, iż pracownicy zarabiają więcej, niż minimalna. No to, ile w takim razie płacą tu pensji zasadniczej i za co oraz ile otrzymuje się premii? Kolega pisał, że premie są tu liczone, jak się komu podoba.

Tak z ciekawości

A osoby,które siedzą na monitoringu to są zwykli pracownicy Auchan?Czy jakaś specjalną firma ochroniarska?

Ktoś wie, kiedy w tym miesiącu mają wysłać przelewy z wypłatą?

knapik nieudacznik michał

knapik jesteś głu pszy niż ustawa przewiduje. Nie potrafisz nawet pisać ani czytać. Hi po kry ta i be zmózg jakim jesteś nie będzie pouczać w jakiejkolwiek kategorii. Równie głu pi oszołom trzyma takich jak ty pustaków, ponieważ łatwo się nimi steruje. W kwestii języka polskiego: partykułę - poza tym pisze się oddzielnie, mianownik - rzadki pisze się przez rz, spójnik - póki pisze się przez ó bła źnie nadworny, po dnó żku kalińskiego (następnego pu sta ka stajennego, o którym masz takie zdanie jak wszyscy). O interpunkcji już nie wspomnę. Mieć wykształcenie, to nie być wykształconym - tego jak i całej reszty przekazu nie zrozumiesz, boś głu pi. Rzadkość ma polega na tym, że w przeciwieństwie do ciebie posiadam mózg, zatem myślę zawsze (taki biały kruk - nie ogarniesz). Magii kopiuj/wklej nawet nie rozkładam na czynniki pierwsze, bo ci to pu sto stan zburzy, a kolegom Ali płacić musisz. Wiem, że to co jest w tym tekście zawarte jest dla ciebie nie do odkodowania, ale wiedząc że jesteś miłośnikiem auto pośmiewiska na szeroką skalę udzielam ci tej lekcji języka ojczystego (chociaż jakżeś obrzezany i pozszywany to może jednak nie ojczystego...) mój niepojętny uczniu, by twej widowni dostarczyć niezapomnianych wrażeń. Piszesz tu, gdy jesteś odurzony u ży wka mi(błędy robisz także na sucho, tylko czy zdarza ci się być bez wpływu, skoro przyjmujesz różne specyfiki i jak twierdzisz handlowałeś nimi?) zaprzeczasz faktom, o których wie nie tyłko osio łom krakowski, ale ogólnoświatowy - tak, ogólnoświatowy i patrząc na siebie w sieci twierdzisz, że to nie istnieje. Jesteś chory, a upo śledzony system au cham owski lubi w takich jak ty buty wycierać. Bezpłodnie zajmujesz stanowisko, nie przestrzegasz regulaminu wewnętrznego, kodeksu pracy, cywilnego oraz karnego i mimo to jesteś trzymany w tym azylu dla takich jak ty sam nie u da czni ków, którzy poza tym miejscem nic nie osiągną w żadnym innym, bo bez litości i pro te kcji ani rusz. Chodzisz szpagatami, jakbyś przepłynął Bałtyk na beczce od śledzi będąc zwykłym zerem. Czym jesteś zatem? Jesteś regularnym śmie ciem spod znaku towarowego - pi to ka. Artykuł przedstawia niepodważalne fakty poparte materiałami dowodowymi, oraz zeznaniami świadków. Umieszczone w artykule słowa i nazwiska powszechnie uznane za obraźliwe są zamierzone i jak brawa zasłużone. Artykuł zawiera lokowanie produktu jakim są sylaby, zgłoski - element struktury fonologicznej aktu komunikacyjnego.

Zainteresowana

Dzień dobry, czy jest tu ktoś, kto brał udział w Programie Managerskim w Auchan i zechce podzielić się swoją opinią na ten temat?

Rafał
@Zainteresowana

Nie warte zachodu całą robotę zrzucą na Ciebie.Nic się nie nauczysz bo nikt nic nie wie.Sam musisz się nauczyć przed komputerem i poświęcić swój prywatny czas.

wawa

Firma powinna poważnie zastanowić się nad kadencyjnością ,,DYREKTORÓW,,!!!!!!Dwa lata i nowe miejsce. Nie tworzyłyby sie wtedy takie (usunięte przez administratora)!!!!! przez które zwykły pracownik nie może się przebić!!!! Klika zauszników i (usunięte przez administratora)ma za nic problemy pracowników. DYREKCJO GENERALNA pomóż NAM! Zróbcie może anonimowe ankiety, przesiejcie malkontentów ,wyciągnijcie wnioski i pomóżcie Nam pracować w godnej atmosferze.Wzorcowy był mój dział,wyniki super ale rozwalili bo nasze dobre relacje były jak cierń w oku tym co szczuja. Pomocy.

Biedronka

Auchan Bielawa. Mogłabym spokojnie polecić, gdyby nie pewna część kierownictwa które uważa się za pępek świata i pewnie z wielką chęcią przejęła by stołek managerski. Atmosfera między ludźmi jest dobra jedynie te osoba potrafi doszczętnie zepsuć humor i życie wszystkim dookoła, bo co jej nie tak w danym dniu jest.

$$$"

Pracodawcy z Auchan wystawiają ogłoszenia non stop. Ale jak ktoś się zgłosi do pracy jest dyskryminowany. Chodź na duże doświadczenie w sklepie. Nawet takiej osoby nie chcą. Tam w biurach pracują raczej ludzie po podstawówce ponieważ jak ktoś ze zgłoszajacych ma minimum 5lat doświadczenia w pracy w handlu nawet nie chcą do pracy takiej osoby piszą mejle z odmowa do danej pracy ale zadzwonić nie potrafią. Tragedia ci ludzie w Auchan co tam pracują w biórach i zamieszczają ogłoszenia że przyjmą do pracy nawet bez doświadczenia mają mały iloraz inteligencji. Achana trzeba zamknąć ten sklep w Toruniu to jakiś nie wypał. To jest śmieszne i żałosne jak wystawiają ogłoszenia że przyjmą do pracy a później jak ktoś się zgłosi to piszą im odmowę. Zmieńcie tam osoby prowadzące sklep i tych co siedzą w biurze bo oni są kompetentni . Dla tego sklepu dobrze by było jak by tam pracowali doświadczeni ludzie a nie po podstawówce.

Mala

Ile czekaliście na wyplate za Akcje pracownicze .

nick

zakonczylem wlasnie prace w sklepie, ktory cieszyl sie dobra opinia jako miejsce do pracy jak na (usunięte przez administratora)w handlu detalicznym sieciowym jak i malym,moje doswiadczenia sa dwojakie, z punktu widzenia pracownika dzialu handlowego i obowiazkow to swietnie przemyslane rozwiazania systemowe i organizacyjne, ulatwiajace prace, automatyzacja, wszystko jest podane na tacy, zapewnia to robote z gorki, sklepy moga dzialac perfekcyjnie przy stosowaniu kilku zasad przy pracy, ale tak nie jest, brak wdrozen w to pracownikow, bo "to wszystko nie jest potrzebne", praca na autorskie pomysly kierujacych zapewniaja totalny haos, przyrost pracy dwu lub trzykrotny, co powoduje konsekwencje w stratach czy problemach z zatowarowaniem, niezgodnosci cen, brud wszedzie, awantury z tego powodu, ze "nie jest zrobione" i wyniszczenie ludzi, to nie jest prawda, ze ludzie odchodza bo malo placa, tak sie mowi by nie miec klopotow i nie spalic mostow w razie czego(ja tak powiedzialem), haos mobbing i awantury, kto moze ucieka od razu badz pracuje dopoki wytrzyma (mowie o osobach sumiennych, pracowitych i odpowiedzialnych), i tu jest pies pogrzebany, ludzie... ale to tez wynika z wymuszania posluszenstwa na managerach badz wymianie ich na poslusznych bez wiedzy merytorycznej i do (usunięte przez administratora), to prawda ze zamawia sie za duzo, bo dyrekcja o tym decyduje a manager nie rozumie jak naliczyc odpowiednia ilosc(zamawia sie recznie mimo swietnie dzialajacego automatu na nowym algorytmie!!!),wspolpraca z centrala jest podobno "trudna", z sytuacji, ktore widzialem niezrozumiala zla wola z magazynami centralnymi jeszcze gorsza, permanentny konflikt gabinetowy, rywalizacja na zasadzie podstawiania nogi innym a nie zrobieniu czegos, no i spychologia w dol pracy i odpowiedzialnosci... wracajac do ludzi... no jest selekcja negatywna, to wystarczy zeby sie domyslic ze trzon stanowia ludzie ktorzy zyja zgodnie z zasadami polswiadka... co tu pisza to wszystko razem prawda, mimo ze kazdy ma inna perspektywe, czasem ofiary a czasem przynaleznosci do kliki, kliki pacownikow poswiecaja tez swoich, ci to maja dopiero poczucie krzywdy... widzialem wendetty na ludziach jak ktos na kogos nie tak spojzal lub zmuszany nie wykonal za kogos pracy, to nie donosy, to byly konfabulacje, ludzie kasuja innych pomowieniami hurtowo, gora razem z dolem i dol przy pomocy gory, wzajemny brak szacunku do siebie i swojej pracy, pogarda na najwyzszym poziomie(tez pracownika do pracownika) dobrzy ludzie ukrywaja sie z tym, doswiadczylem polecen od przelozonych za wykonanie ktorych mialbym dyscyplinarke(ci co je wykonywali czasem wylatywali), o problemach sie nie mowi, jak zglaszalem ze tu i tu cos trzeba bo bedzie klops zaraz, albo ktos odwala lipe i bedzie problem to sie zaczynalo wyciaganie z tylka zaniedban, podwajanie obowiazkow dopoki czlowiek nie padl,, i ostracyzm, takie prostowania i zamykanie japy moglo trwac miesiacami, czasami "jak sie nie podoba to droga wolna" mowione wprost, pol sklepu calymi dniami spceruje pol pracuje ponad sily, nikt sie tym nie interesuje, robote trzeba robic za innych, prawda jest tez to ze nowi nie biora za siebie i prace odpowiedzialnosci, jest to ogromny problem, ale starzy tez, czlowiek grzecznie prosi, po latach potrafilem uslyszec od starej kadry "pffff nic mi nie zrobisz", lub "ja mam umowe na czas nieokreslony nikt mnie nie zwolni" i to jest prawda, starzy nauczyli sie udawac ze pracuja i maja dobra opinie, mlodzi maja (usunięte przez administratora) ale wiadomo takie jest zycie, lecz to nie jest przyzwolenie lecz standard , filozofia obowiazujaca, nie mam sily opisywac przypadkow ale podsumowujac, pracowac sie da dopoki ma sie sily, praca jest ok choc czasem ciezka, tak jak wszedzie jest tak ze pierwsi ktorzy przyjda pogadac czy sie zakolegowac pierwsi wbija noz i beda brac udzial w gnojeniu Ciebie, chca wywachac kim jestes, jesli musisz pracowAC w sklepie nie odkrywaj sie, nie licz na dobre wdrozenie i na gore w razie co, jak dobrze trafisz z managerem to ok jak nie to mysl o przyszlosci i wytrzymaj, jesli jestes pracowita osoba odejdz jak odczujesz wzrost obciazen, jesli sie przejmujesz odpowiedzialnoscia ukryj to bo bedzie mobbing, jesli znasz sie na robocie i masz leb na karku czekaj jakis czas i nie rob wiecej niz polecenia, bo oni sie panicznie boja ludzi z fachem i wiedza , bolesnie ci wytlumacza ze jestes zerem, badz sie zrobiles za madry i lba nie masz, po jakims czasie nie od razu, obudzisz sie skasowany, zyczliwosc jest udawana, masz wybor, dystans i proba sil lub udawanie niegroznego popychadla i odejscie lub zlajdaczenie sie do poziomu innych, trzymajcie sie, niedajcie sie, pamietajcie ze to nie jest tak ze w takim sklepie ciezko pacuja zwykli ludzie, nie!!! nie pracuja, ty bedziesz pracowac za nich a gora bedzie z ciebie szydzic, nie zwykli ale polowa to (usunięte przez administratora) (gora 80% patusy) odszedlem tylko z powodu ludzi, to system gnojenia, chyba zalozony centralnie, praca ok, ludzie dno, i zadnego swiatelka w tunelu, no, jaki pan taki kram

Brawo dla pracowników Auchan korona Wrocław sami zorganizowali za własne pieniądze imprezę integracyjną.Firmy na to nie stać?.

Konkretna
@Ania

To że pracownicy sami zorganizowali imprezę nie świadczy o tym że to impreza integracyjna.Ta impreza była prywatną pod każdym względem.Prosze o nie wypisywanie głupot.jak się nie posiada żadnych rzetelnych informacji

@Ania

Nie bylo żadnej imprezy integracyjnej pracownicy spotkali się prywatnie.prosze nie pisać głupot

Hmmm

Każdy sam decyduje ile razy coś czyta. Jeśli czytasz i czytasz, to o czymś świadczy...

Czy dostał już ktoś z was zasilenie na kartę z okazji dnia dziecka na dziecko ?

@..

Czy Wy takich rzeczy jak doładowanie karty (przecież nie wszystkie sklepy mają dodatkowe doładowania) czy informacje o dniu wpłaty nie możecie się dowiedzieć w Waszym dziale personalnym????? Takie pytania powtarzają się co miesiąc. Go Work to nie miejsce na takie pytania, wierzę w to że Kadrowa lub inna kompetentna osoba w Waszym sklepie potrafi odpowiedzieć na nurtujące Was pytania i z miłą chęcią to zrobi. Pozdrawiam i życzę miłego dnia dziecka.

tureczyn

chciałbym pochwalić personel stoiska z wędlinami w Waszym markecie przy Broniewskiego. To nie tylko sympatyczne ekspedentki ale odznaczają sie empatią w stosunku do klienta. To coraz mniej widoczne cecha. I nie tylko doradztwo ale uśmiech i życzliwość. I to dla mnie jako wieloletniego klienta tego marketu, i niestety zrzędliwego faceta 80+, jest bardzo, bardzo ważne. I najważniejsze - to właśnie w tym stoisku się spełnia. Czasem piszę krytycznie, czasem wręcz odwrotnie ale tym razem z przekonaniem. Tak trzymać!!! Pozdrawiam Andrzej Turski Warszawa

Zostaw merytoryczną opinię o Auchan Polska Sp. z o.o. - Piaseczno

• Jak się pracuje w Auchan Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Auchan Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 381.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auchan Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 314, z czego 24 to opinie pozytywne, 181 to opinie negatywne, a 109 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Auchan Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Auchan Polska Sp. z o.o. napisali 14 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Auchan Polska Sp. z o.o.