Opinie o Gnsbud w Skawina

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Gnsbud. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Gnsbud o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gnsbud w Skawina

Pa

Z tego co słyszałam nowa rekrutacja ma się odbyć po nowym roku.

ach

Może wiesz czy taka oferta pracy na specjalistę ds. sprzedaży handlowca jeszcze się niedługo pokaże? @kara, też sam chętnie bym się na to załapał teraz.

Ann

tak na handlowca, byłam teraz na drugim etapie więc chyba trzeba się pospieszyć...

Ann

Byłam w tym tygodniu na rozmowie kwalifikacyjnej i osoba przeprowadzająca rekrutację wspominała, że zatrudniają jedynie na umowę o pracę.

logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
Natalia

Osobiście odbierałam kilka razy towar w krakowskim oddziale firmy i dawno nie spotkałam się z tak uśmiechniętym i zadowolonym zespołem.

S.

Opis stanowiska pracy jest inny , niż rzeczywistość ... nikt świadomie się nie zgłasza do tzw " call center " gdzie większość asortymentu z oferty jest dostępna od "ręki " tylko w "systemie" , a potem wysłuchiwać ok 90% czasu w pracy jak klienci wylewają swój żal.

J.W.

Zatrudniają głownie studentów...umowa "zlecenie"... podstawa wynagrodzenia bez szału...po 3 mies. pracy w takim stresie..gdzie głownie wysłuchujesz przez tel. niezadowolonych klientów...... sam odejdziesz lub zatrudnią "lepszego" handlowca na twoim miejscu;).. nie dostaniesz nawet PIT do rozliczenia, ..szef cały czas kombinuje;),a kierowniczka hipokrytka...

Najfajniejsza w firmie byłą atmosfera, młodzi ludzie i wszyscy przyjaźni. Zarobki również dobre na samej podstawie spokojnie wyżyjesz a z premia to już była bomba. Ja nie wiem gdzie wyście pracowali wcześniej, ale ja mam porównanie z innymi tego typu sklepami i w Gnsbud jest na prawdę ok. Odeszłam ze względu na przeprowadzkę do innego miasta.

takajaka

W sumie to nawet nie dziwi. Dziwi jednak fakt, że zamiast wziąć sobie do serca tego typu uwagi, niektórzy wolą tracić czas na pisanie do gowork.pl- jakaż fascynująca musiała być argumentacja :) fora są po to panie właścicielu, żeby można było się na nich swobodnie wypowiadać.

takajaka

Zadziwiający jest fakt znikających opinii na tym forum, czyżby to przypadek?

A
@takajaka

Mnie to też zaintrygowało ;) W sumie niema co się dziwić wiadomo, o co chodzi...

lolo

Jak widać nie wszyscy są w stanie się pogodzić z faktem, że uczciwe traktowanie pracownika popłaca, no cóż, patrząc na powyższe opinie chyba szkoda czasu na szukanie pracy w tej firmie, dziękuję że istnieją takie fora, przynajmniej się nie naciąłem. (usunięte przez administratora)

odradzam

Nie polecam pracy tutaj, ogromny stres (dużo większy niż w innych firmach na analogicznym stanowisku), marne wynagrodzenie (usunięte przez administratora)Praca w GNSBUD to była strata czasu, polecam się przyłożyć do szukania czegoś lepszego. Gorzej być nie może. Jedyny plus to wypłata w terminie.

J.

Ogólnie nie polecam.(usunięte przez administratora)marna podstawa,prowizja od sprzedaży nie osiągalna, atmosfera stresująca.Jedyny plus ,wypłata w terminie.

Beata

Ogólnie w porządku. Po kilku msc pracy odeszłam. Terminowo wypłacane pensje, miła atmosfera.

t

Pracowałam tam kilka miesięcy i jestem zadowolona. Otrzymałam taką pensję jaką podałam na rozmowie kwalifikacyjnej. Znalazłam trochę bardziej odpowiadającą mi branże więc odeszłam. Ogólnie ok.

A.

rozmowa rekrutacyjna mało profesjonalna...

s

Firma dla klientów jest bardzo profesjonalna, konkurencyjne ceny, profesjonalna obsługa, dobrej jakości produkty, jednak pracownicy w firmie juz nie są tak dobrze traktowani. Marna podstawa oraz demotywująca prowizja od sprzedaży (oczywiście po okresie próbnym), śmieciowa umowa = umowa zlecenie oraz brak jakichkolwiek szkoleń produktowych oraz sprzedażowych podwyższających kwalifikacje pracowników. Wyzysk. Ogólnie nie polecam :) pzdr

Zostaw merytoryczną opinię o Gnsbud - Skawina

• Jak się pracuje w Gnsbud?

Zobacz opinie na temat firmy Gnsbud tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gnsbud?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gnsbud?

Kandydaci do pracy w Gnsbud napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gnsbud