Opinie o Gnsbud w Skawina

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Gnsbud. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Gnsbud o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gnsbud w Skawina

Leszek

Bardzo pomocny i chętny do współpracy Team!

Magdalena
@Leszek

Potwierdzam! Pomagają w dobrze i przeważnie dają najniższe ceny

Zadowolony

Tam zawsze warto!

Polecam wszystkim szukającym najlepszej obsługi!

Kajtek

logo firmy Młodszy inżynier projektu
Bolszewo
Balex Metal Sp. z o. o.

anonymous2

A co pracujesz w max fliz, że polecasz akurat ich? Go work miał być portalem dla pracowników byłych i przyszłych, a nie klientów...

Robert

Firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy i nie che się wierzyć w niektóre informacje na forum!

@Robert

Widać trafił im się jaki frustrat :/

Lec.T

Im dłużej wchodzę na tą stronę tym bardziej potwierdzają się Twoje słowa @Tomek :)

@Robert

MASAKRA

Dorota

Bardzo polecam ten sklep internetowy!

@Dorota

Też mam same miłe wspomnienia z zakupów w tej firmie.

Chyba normalnym w firmach jest, że praca nowych osób jest analizowana przez kierownika?

ciekawe

Jak jest monitoring i podsłuchy to jak szef tego nie sprawdza?

ZTD

Hehe :) no przecież to oczywiste że kierownik jak sama nazwa wskazuje ma być od czegoś bliżej nie sprecyzowanego, ale według Ciebie na pewno nie od decydowania czy ktoś ma zostać w pracy czy nie :))

Ulka

Czy firma potrzebuje pracowników? Jaka jest atmosfera?

Magdalena K.

Pracowałam tutaj 3 miesiące, odeszłam przez inne zobowiązania. Co do samego miejsca zatrudnienia: szef bardzo sympatyczny, widać było, że zależy mu, aby każdy pracownik czuł się w firmie komfortowo, umowa o pracę, wypłata w terminie, zgrany, pomocny zespół, luźna atmosfera, godziny pracy 8-16 lub 10-18, praca wymagająca, czasem nawet stresująca, ale dająca dużo satysfakcji :). Polecam osobom komunikatywnym, otwartym oraz cierpliwym - nieraz trzeba po kilka razy tłumaczyć klientom pewne kwestie. Jedynie dojazdy busami były dla mnie problemem, dlatego dobrze mieć prawko :)

Czy mógłby ktoś napisać jaka jest atmosfera w pracy?

Tymon

Jaki socjal macie aktualnie?

PPPD

Nie pracuję tu, ale kilka razy wyposażałem moje mieszkania w tej firmie. Obsługa na bardzo wysokim poziomie ( niestety miałem przyjemność kupować już w innych lokalnych firmach) widać że zespół przeszkolony, dobre ceny i terminowe dostawy.

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej i firma wydaje się być jak sensowna. Z tego co się dowiedziałem to stały skład pracuje tam od kilku dobrych lat, każdy po 3 monitory i że mają własną sprzątaczkę. Jak się dostanę to opowiem co tak naprawdę w trawie piszczy.

A.SD

Firma jak każda inna, dużo pracy, ale socjal dobry - nawet owoce są zapewnione. Szkolenia produktowe kilka razy w miesiącu, praca na dobrym sprzęcie komputerowym. Spoko ekipa. Jak potrzebowałam coś załatwić w godzinach pracy nikt nie robił problemów z wyjściem. Ogólnie OK.

Alicja

@rrrr piszesz o tym, jak wyglądała sytuacja pracowników w zeszłym roku. Czy jednak od tego czasu nie zaszły w Gnsbud jakieś zmiany? @GGS czy wszyscy pracownicy są zatrudnieni właśnie na umowie zlecenie? Czy jest możliwość przejścia na umowę o pracę po przepracowaniu w firmie dłużej?

A.P

Pracowałam w tej firmie i rozmawiałam z ludźmi tam zatrudnionymi, wszyscy mieli umowę o pracę. Z pracujących tam ok 13 osób tylko jedna studiowała i też miała normalną umowę. Pewnie nikt się nie wypowiada w kwestii wynagrodzeń bo każdy ma inną podstawę - było to dla mnie dziwne ale tak jest. Była podstawą, premia od obrotu i uznaniowa od szefa z tych 3 wychodziła fajna suma. Zwolniłam się bo wraz z chłopakiem wyjechaliśmy do Finlandii gdzie warunki płacowe odbiegają od PL. Jeśli ktoś zamierza zostać w PL to polecam. Atmosfera b. Przyjazna ale też praca bardzo wymagająca.

rrrr
@A.P

w 2016 roku jedna osoba miała umowę o pracę, a zarobki 2 tys podstawa plus śmieszna prowizja

Lucyna

Fajna firma - już któryś raz robię u nich zakupy - ludzie wyglądają na zadowolonych z pracy - każdy pomocny i ogarnięty. Pozdrawiam !

Alicja

@TOOT, jesteś zatrudniony w Gnsbud? Jak oceniasz firmę?

TOOT

Firma spoko, widziałem ich biuro - technologicznie wymiatają!

Zostaw merytoryczną opinię o Gnsbud - Skawina

• Jak się pracuje w Gnsbud?

Zobacz opinie na temat firmy Gnsbud tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gnsbud?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gnsbud?

Kandydaci do pracy w Gnsbud napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gnsbud