Opinie o Plastic Omnium Auto Sp. z o. o w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Plastic Omnium Auto Sp. z o. o. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Plastic Omnium Auto Sp. z o. o o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Plastic Omnium Auto Sp. z o. o w Gliwice

Rodrigo

Hej słyszeliście że od stycznia mają być tylko 2 zmiany po 12 h i mamy pracować od pon do czw . Dajcie znać kto co słyszał i jak się zaopatruje na to

Alicja
@Rodrigo

Niestety, nie pracuję w Plastic Omnium Auto, a więc nie znam odpowiedzi na Twoje pytanie. Ale powiem Ci, że rozważam aplikowanie tam i dlatego to może właśnie Ty mi pomożesz. Orientujesz się, czy wspomniany pracodawca wymaga od kandydatów dużego doświadczenia?

Kingsajz

Po Kleszczow totalny rozp...nikt tam nie panuje nad tą śmieszna robota a roboty tyle ze z pleców leci wyzysk ludzi ponad siły ludzi mało robisz za trzech kobiety noszą ciężkie elementy ważące po 30 kg gdzie jest pip...? Tam nawet Ukraina nie chce robić nie polecam nikomu chyba że ktoś lubi ekstremalny tryb życia.

ŻAN KLOD VAN DAM

Witam kochani moi jeśli lubisz być traktowany jak idiota polecam pracę w tej firmie. Poziom logistyki jest wręcz porażający, rotacja na magazynie szybsza niż (usunięte przez administratora) uciekający przed poclicją. Aha zapomniałem dodać o wirtuozach logistyki zarządzających magazynem ps. z większą liczbą kretynów i idiotów w jednym miejscu napewno się nie spotkasz w swoim życiu. Pozytywne opinie są pisane przez pracowników wyższego szczebla. Wydaje mi się że mamy rekord Guinesa w postaci skupiska w jednym miejscu wręcz Geniuszy logistycznych. Pozdrawiam przyszłych pracowników tego syfu i polecam za wczasu znaleźć sobie dobrego psychiatre bo po przygodzie w tej firmie napewno będzie ci potrzebny. Podsumowując jeśli chcesz się czuć jak partyzant na urodzinach Hitlera jest to praca dla Ciebie. ps omijajcie ten (usunięte przez administratora) szerokim łukiem

ono
@ŻAN KLOD VAN DAM

a jakie zarobki na początek jako wózkowy na magazynie???

Niepolecjusz

Nie polecam. (usunięte przez administratora) obciążenie, niezdrowe warunki, wykorzystywanie, hipokryzja, kolesiostwo.

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Plastic Omnium Auto Sp. z o. o na stanowisko Praktykant / Stażysta w dziale Inżynierii Produktu? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
Niewaze

Pracowałem kilka lat. Duzo sie czlowiek nabiega. Mnie zdrowie na to nie pozwalalo dlatego zrezygnowalem i zmienilem prace na lżejsza. Szlo zarobic nawet 5000. Ale czesto i 2400 sie wychodzilo ,premie latwo stracic. Ogolnie polecam. W pracy nie ma kolegow i kolezanek po pracy wszyscy dobrze sie integruja.

ana11

Ubezpieczenie grupowe w plastic Omnium przy umowie o pracę na czas nieokreślony w jakiej jest firmie?

A

Alians

Madzia

Allianz

Tutek

Alianz

Hime

Pracuje ktos przez AAS jak to jest z ta firma? P£aca, ile na reke i czy w terminie.

Zaintersowany

Witam jestem zainteresowany pracą. Do tej pory pracowałem jako operator wózka widnego, mam uprawnienia udt i doświadczenie w pracy na wózkach czołowych. Interesuje mnie praca jako operator lub pracownik produkcji. Stąd moje pytania: Gdzie mogę popytać o pracę do tej firmy? Jak wygląda wynagrodzenie? Ile jest podstawy ile premii miesięcznej? Czy zatrudnienie jest bezpośrednio pod firmą czy przez pośrednika? Czy soboty są pracujące, a jeśli tak to jak płatne? Na jakie bonusy można liczyć poza wynagrodzeniem?

Lena
@Zaintersowany

Rekrutację prowadzi agencja Tenkwalder. Zarobki: 2550 brutto+ 250 premia...Nadgodziny w sobotę płatne 100% dla chętnych. Można też zrobić nadgodziny w tygodniu, kwestia do uzgodnienia z kierownikiem zmiany i Twoich chęci. Na spotkaniu z agencją dostaniesz wszystkie wiadomości. Wypłaty są zawsze na czas. Mogę Ciebie polecić ,ale muszę mieć twoje CV by zanieść je do biura personalnego. Napisz czy jesteś zainteresowana/y. Podaj swój adres e-mail to porozmawiamy.

Daria K.

Prawie 400 opinii i ocena 2/6 .Dziękuję i powodzenia każdemu poważnemu.

Muuuu

Praca w tej firmie to jeden wielki koszmar! Wykorzystanie pracowników na każdym kroku, zwłaszcza w dziale lakierni.

xx
@Muuuu

czy w gliwicach tak jak w lublinie też wprowadzili okulary ochronne?

Krystian
@xx

Tak, od jakiegoś czasu są obowiązkowe i bardzo zwracają na to uwagę, co do rękawic i czepków też się tyczy.

Biały

Jedna wielka prowizorka.Przekrety,chamstwo i samowolka daja po oczach,szczególnie w akwariach.Dziwne ze PIP omija takie firmy szerokim łukiem! W HR bajzel którego nikt nie ogarnia od lat a kadra menagerska udaje ze nic nie widzi i nie słyszy... Moje sugestie dla Plastic Omnium Auto Sp. z o. o: Przyjrzyjcie się jak wyglada praca kierowników i ich stosunek do dyscypliny w pracy. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zwiększyć kwalifikacje średniego personelu kierowniczego.Podniesc dyscyplinę pracy z naciskiem na BHP oraz podstawowe formy koegzystencji.

Malutqaaa94

Czy ktoś dojeżdża z Bytomia i ma 1 miejsce wolne ?

Elka
@Malutqaaa94

Ja będę dojeżdżać z Bytomia samochodem jeśli będziesz chciała się ze mną zabierać to napisz do mnie na elzbieta.pia@wp.pl

pracownik z Melgiewskiej z lub

Pracuje u was bialkowski jako szef produkcji czy na innym stanowisku

steam18

CZEŚĆ właśnie aplikowałem na te stanowisko i zapraszają mnie na rozmowę. Ciekawe ile mam zaproponować

babajaga
@steam18

min 12 tys netto ale to jest moje zdanie.

Rysiek

Hejka pojawiło się ogłoszenie na kierownika magazynu jest to nowe stanowisko? czy starego kierownika spuścili

Raf

Witam. A jak z praca na magazynie ? Ile daja na poczatek i jak wyglada tam praca ?

LELEK Filip

dzień dobry, Czy był ktos na rozmowie pracy jako laborant? na czym polega praca ? prosze o odpowiedz. pozdrawiam

Pani P.

Witam. Idę jutro na rozmowę rekrutacyjna w charakterze pracy laboratoryjnej, głównie na komputerze (zwiększona odpowiedzialność itp) - wie ktoś co to za dział produkcyjny, na czym polega, czy jest ciężko?? Nie potrafię sobie wyo radzić na czym to może polegać, w agencji nie znają specyfiki. Z góry dziękuję za odpowiedź oraz pozdrawiam.

Renia

Witam mam pytanie gdzie trzeba zlozyc cv zeby dostac sie do tej firmy???

Alicja
@Renia

Aplikować możesz poprzez stronę internetową Plastic Omnium Auto. Pod linkiem: https://careers.plasticomnium.com/poland/apply/# znajdziesz aktualne oferty, natomiast jeżeli żadna z nich nie dotyczy stanowiska, które Cię interesuje, możesz skorzystać z opcji "otwarta aplikacja". Jeśli zdecydujesz się złożyć cv i zostaniesz zaproszona do udziału w procesie rekrutacyjnym, napisz nam koniecznie jak przebiegał. Będzie to nieoceniona wskazówka dla przyszłych aplikantów.

Hela

Nie nue został zwolniony sam sie z syfu zwolnił

Borys

Mi mniej dawali a bylem nie tak dawno na rozmowach.

antyPO

10.000 co on pier lider dostaje może z 3500 brutto kierownik zmiany może z 5000 ale brutto czym jezdzi prywatnie pewnie 10-15 letnim bmw albo passatem a zarabia 10.000 netto ?? hahahahaa

Zostaw merytoryczną opinię o Plastic Omnium Auto Sp. z o. o - Gliwice

• Jak się pracuje w Plastic Omnium Auto Sp. z o. o?

Zobacz opinie na temat firmy Plastic Omnium Auto Sp. z o. o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Plastic Omnium Auto Sp. z o. o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 9 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Plastic Omnium Auto Sp. z o. o