Opinie o TWOJE WSPARCIE Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy TWOJE WSPARCIE Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TWOJE WSPARCIE Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TWOJE WSPARCIE Sp. z o.o. w Warszawa

Ola

Jestem po rozmowie kwalifikacyjnej. Wszystko przebiegło bardzo profesjonalnie i rzeczowo. Jestem bardzo dobrej myśli i mam nadzieję, że dostanę pozytywną odpowiedź. Warunki zatrudnienia są zgodne z moimi oczekiwaniami.

Monika K

Z firmą Nanny Express jestem związana od kilku lat i nie wyobrażam sobie lepszej pracy. Od momentu pierwszego dnia pracy bardzo jasne i przejrzyste warunki współpracy. Jestem bardzo zadowolona i śmiało polecam tą firmę wszystkim zainteresowanym.

@Monika K

A na jaką umowę można liczyć w Nanny Express? Czy umowa o pracę wchodzi w grę? Zastanawiam się, ile godzin tygodniowo pracuje się w tej firmie i czy są to mniej więcej stałe liczby godzin? Pomóżcie.

ola ola

Mam kilkuletnie doświadczenie w pracy jako niania za granicą. Ze względów osobistych wróciłam do Polski. Złożyłam tutaj CV i bardzo szybko zostałam zaproszona na rozmowę i tydzień później po podpisaniu umowy zaczęłam nową pracę. Cały proces zatrudnienia był bardzo profesjonalny, dobre warunki finansowe. 5/5

@ola ola

Powiedz proszę, czy znajomość języków obcych będzie jakimś plusem na rozmowie rekrutacyjnej w Nanny Express? Jako, że pracowałaś za granicą na pewno znasz odpowiedź na to pytania:)

Aneta

Nanny Express poszukuje Koordynatora Opiekunek. Wiecie może na jakie wynagrodzenie można liczyć? Napiszcie, czy firma zawsze na czas wywiązuje się z warunków umowy i jest sprawiedliwa, jeżeli chodzi o nadgodziny?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie TWOJE WSPARCIE Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Jestem bardzo zadowolona z pracy w tej firmie. Elastyczne godziny pracy dały mi możliwość pogodzenia pracy z zajęciami na uczelni. Dobre warunki pracy, wynagrodzenie zawsze na czas. Polecam

Proiski Wragow :)

Od szczerego serca NIE POLECAM tą firmę. (usunięte przez administratora) na każdym kroku Pracowałam jako niania i powiem szczerze ze nie milam żadnego szkolenia. I ogóle nie byłam nawet w biurze tej firmy. Po prostu przez telefon zadzwoniła Pani, zaproponowała parę godzin pracy na rano jaki niania i koniec. Dobrze ze ja jestem psychicznie normalna ale jest wiele nie zdrowych osób których przez telefon nie możliwe sprawdzić. Uważajcie na tą firmę , bo jako niania do was może przyjść chory człowiek i opiekować się waszym dzieckiem.

Niestety nie polecam tej firmy. Wiele ofert pracy się przegląda, gdy jest się na studiach i szuka się czegoś dodatkowego. Ogłoszenie przejrzyste, idealne dla studentki pedagogiki. Można dorobić, w wybrane przez siebie dni - super! Wysłałam CV w środę o 10:00, dwie godziny później telefon, bach - ma Pani pracę! Od jutra do półrocznego dziecka. Ja ucieszona z takiego obrotu spraw jadę następnego dnia do dziecka, a tu bach - dziecko jest "młodsze" niż było to napisane (i to dużo młodsze). Kolejnym bonusem był fakt, że na miejscu zamiast jednego dziecka zastałam trójkę, którymi również według rodziców miałam się zająć (oczywiście w umowie nie było słowa o tym, ani w zgłoszeniu rodziców). Zrezygnowałam po kilku dniach, bo jednak te wszystkie nieścisłości skłoniły mnie to sprawdzenia, co to za firma. Aktualnie czekam na przelew, który już się opóźnia kilka dni, a księgowa robi "błędy" przy wpisaniu numeru konta. UPPPPSSSI! Na jedyną pochwałę zasługuje Pani Sylwia pracująca tam na obsłudze klienta, jest miła, stara się pomóc i widać, że ma dobre serduszko. Na jej miejscu poszukałabym innej pracy, bo w tej się najzwyczajniej marnuje.

Nie polecam!

Cześć wszystkim, Na wstępie napisze, że kontakt z firmą miałam dość duży i jedyne co mogę napisać o Nanny Express to "Przestrzegam Was przed tą firmą". Nie wiem od czego zacząć. Może od faktu, że osoba zarządzająca firmą - Pani Małgorzata (możecie sprawdzić na oficjalnej stronie NE) jest osobą fałszywą, nie szanującą innych osób, poniżającą oraz najzwyczajniej w świecie chamską. Pani Małgorzata na samym początku obiecuje "gruszki na wierzbie", chwaląc się jaka to firma Nanny Express nie jest fantastyczna i jak bardzo elitarnie powinniśmy się czuć pracując tutaj. Stosunek do pracownika to jedno wielkie wywyższanie się i poniżanie. Kolejnym aspektem jest pensja. Aktualnie w popularnych dyskontach zarobicie zdecydowanie więcej niż na usługach Nanny. Dochodzą do tego problemy z wypłaceniem pensji. Zawsze znajdzie się powód, żeby albo nie wypłacić albo zmniejszyć Wasze wynagrodzenie. W momencie kiedy zaczyna się bronić i domagać swojego to Pani Małgorzata zaczyna straszyć prawnikami. Kolejnym aspektem jest biuro. Przyznam szczerze, że gorszego syfu jeszcze nie doświadczyłam. Rozpadające się biurka. Ekspres do kawy aż lepki i otoczony pojemnikami z zapleśniałymi odpadami po kawie. Brudna podłoga. Sprzęt dla pracowników to jakiś żart. Komputery sprzed epoki oraz rzekome "materiały" do pracy z dziećmi pamiętają 3 bądź 4 pokolenie. Sama salka gdzie przeprowadza się "rozmowy rekrutacyjne" to scena z horroru. Dalej. Organizacja pracy. Nie ma czegoś takiego jak organizacja pracy w tej firmie. "Testy psychologiczne" - są to dostępne testy za darmo na Internecie. Stąd przestrzegam rodziców, którzy myślą, że jest to coś warte. Można byłoby napisać elaborat jednak nie chce już ani minuty dłużej poświęcać na ten cyrk. Jeżeli szukacie pracy w tej branży to KAŻDA inna firma będzie lepsza. Przestrzegam.

ala
@Nie polecam!

Potwierdzam. Osoba zarządzająca ta firmą jest okropna, fałszywa i podła

Pod żadnym pozorem nie zatrudniajcie się w firmie Nanny Express. Umowa, którą podpisujecie nie ma żadnego urzeczywistnienia! Firma nie wypłaca należnych pieniędzy, kręci, fałszuje żeby tylko zarobić. Twój zakres obowiązków szeroko wykracza poza oferowane pieniądze. Brak szacunku do pracownika, bezczelne lekceważenie. Najgorsza firma z jaką miałam styczność! Uważajcie!

XYZ

Tragedia, nie traćcie czasu na rozmowy rekturacyjne w tym miejscu. Kompletny brak poszanowania czasu drugiego człowieka. Jedyny plus za młodą dziewczynę w rekrutacji, która próbowała załagodzić sytuację i naprawdę się starała. Reszta bez komentarza, żałuję straconego czasu na rozmowę, która koniec końców się nie odbyła (!). Pani, która miała przeprowadzać rekrutację spóźniła się, a gdy po 40 minutach już przyszła stwierdziła chyba, że nie ma czasu teraz na rozmowę i przekazała młodszej koleżance żebym przyjechała innego dnia na dzień próbny. Na stanowisko nie wiadomo jakie, z nieznanymi zarobkami i zakresem obowiązków. Hit. Szczerze dawno nie poczułam się tak zlekceważona, a nie jestem osobą bez doświadczenia, która przychodzi na swoją pierwszą rozmowę o pracę i można jej czymś zamydlić oczy. Czytałam przed rozmową opinie tutaj i wiedziałam jak może być ale mimo to poszlam tam z pozytywnym nastawieniem. Teraz wystawiam własną - jeśli szanujecie swój czas to dajcie sobie spokój :)

Madzia

Rozmowa o prace przebiega szybko?

gość

Firma "krzak" .Niestety. Nie czuć profesjonalizmu. Siedziba firmy, czyli front biuro , dostosowany lokal po byłym sklepie z butami czy odzieża. Nijak nie kojarzy się z firmą, która świadczy usługi związane z dziećmi. Zimno, odrzucająco. Na rozmowie pytania typu: Czy w poprzednich firmach zostawał Pan po godzinach ? Jesli tak, to ile ? Minus. Czy zna Pan marketing sieciowy ? Czyli MLM , aktualnie najbardziej rozpowszechniona forma wyłudzania pieniedzy. Minus. Odniosłem wrazenie,że szukaja tzw. jeleni ;-) za grosze. Reasumując szkoda czasu.

EX
@gość

potwierdzam, ja nadal nie otrzymałam informacji zwrotnej po rozmowie - pozytywnej / negatywnej - nieważne. ale brakiem kultury jest brak informacji zwrotnej o wyniku. albo inaczej - brak profesjonalizmu. ciekawa jestem jak wygląda opieka nad dziećmi z ich ramienia..

@gość

Człowieku widać że nie dostałeś pracy w tej firmie i teraz sie mścisz, wiesz ile kosztuje wynajem jakiegokolwiek biura w Panoramie? Chyba nie wiesz, bo nikt tam nie wynajmuje poza sklepami z dziełami sztuki, Land Rover i sklepami z markową odzieżą. Nawet małe biuro w tym budynku to wysoki prestiż dla firmy. Też chciałam dostać tam pracę ale przebierać w ofertach mogą tylko ludzie dyspozycyjni znający dobrze języki i mający wykształcenie wyższe kierunkowe. Klienci są z półki premium więc nie licz że jakaś Kowalska tam pójdzie i rząda 3-4tyś na start bo wychowała swoje dzieci i na tym jej kwalifikacje sie konczą, albo studenci którzy chcą żeby się do nich dopasowywać jednocześnie oferując od siebie niewiele .

@EX

NIgdzie nie oddzwaniają jeśli nie chcą cię zatrudnić to normalne w firmach.

koko
@Kasia

O, widzę, ze kasujecie opinie, więc napiszę raz jeszcze. Nieoddzwanianie to patologia i (usunięte przez administratora) takich właśnie kanalii.

koko
@Kasia

A szefowa jak zwykle pasywno-agresywny bełkot. Pluję na was kanalie.

Magda
@Kasia

Kasia, powinnaś wiedzieć, ze w każdej NORMALNEJ firmie oddzwania się do kandydata z informacja zwrotna, pozytywna i negatywna. Brak kontaktu oznacza nieznajomość procesu rekrutacji, (usunięte przez administratora) i brak szacunku do drugiego człowieka.

byly pracownik

Najwiekszym minusem jest oszukiwanie na umowach - brak mozliwosci legalnego zatrudnienia, tzn jesli pracuje na caly etat to powinno sie dostac umowe o prace, a nie laczyc kilka roznych umow, ktore nie daja wystarczajacego zabezpieczenia ani zdolnosci kredytowej

Czy pracodawca nanny express (6YETPC) organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

babysitter

Hej, raczej nie, pracuję już trochę w tej firmie i poza wstępnym szkoleniem (pierwsza pomoc, wyrobienie nawyków w pracy z maluchami, na co zwracać szczególnie uwagę), to nic nie jest organizowane.

Byłam na rozmowie, pani była bardzo profesjonalna zaoferowała mi coś do picia. Spędziłam 2,5 godziny , najpierw szczegółowa rozmowa , następnie bardzo długi test. Dostałam 3 oferty pracy niestety były z mamami w domu a ja nie chce pracować z rodzicami których nie znam , wiadomo trzeba się dobrać charakterem , a na wstępie trudno mi zweryfikować czy dogadam się z mamą. Wiem że były też super oferty ale musiałbym znać dobrze języki. 90% ofert które dostaje ta agencja to oferty u bogatych rodzin główni obcokrajowców. Myślę że firma pod względem rekrutacji bardzo wymagająca , referencje też sprawdzili a podałam do 3 rodzin.

Wiktor

Szkoda, że osoby mające krótki lub bardzo krótki kontakt z firmą wystawiają negatywną ocenę! Może trzeba czasami spojrzeć na siebie?

@Wiktor

A nie wie Pan, że liczy się pierwsze wrażenie i jeżeli jest bardzo złe, to jak można przekonać się do takiej firmy?

non
@Wiktor

wystawiłam negatyw a pracowałam 5lat ponad

non

Panie piszące tutaj negatywne opinie mają rację. Zwalniają za to że się za mąż wychodzi albo proponują pracę zupełnie/ nie zgodną z twoim profilem które same stworzyły. Aby zdobyć klienta są wstanie wiele zrobić. Będąc na wypowiedzeniu chodziłam na rozmowy z klientami z przykazaniem żebym nic nie mówiła bo jak mnie łykną to potem najwyżej zmienią opiekuna i zyskają na czasie jak ja tam będę siedzieć.Am poprawa stawek to jest dowcip. Moja stawka pod koniec była mniejsza niż na początku. Zatrudnić murzyna wykorzystać murzyna zwolnić murzyna. (piszę murzyn nie dlatego że jestem rasistką tylko dlatego że kojarzy się z niewolnictwem)

Jak długo czekaliście na odzew z nanny express (6YETPC)? Oddzwaniają zawsze?

Odpowiedź

Bardzo trafne pytanie. Niestety osoba, która się tym zajmuje ma stosunek zlewczy. Nieważne jak się z nią kontaktujesz to i tak nie licz na kontakt - czy to mail, czy to telefon. Na maile nie odpowiada, jak zazwonisz, to zawsze zajęta. Ma oddzwonić później, a tego nie robi. Maile to typowy spam. Za każdym razem to samo. Jeśli ma natlok i nie ogarnia, to powinna zatrudnić dodatkowe osoby.

Minierka

Odpowiedź brzmi: nie odpowiadają wcale bo mają Cię gdzieś.

Niestety mają straszny bałagan wszedzie, wiec moga do Ciebie nigdy nie oddzwonic

Robert

@minierka ale mówisz o kontakcie po rozmowie o prace tak? A jak ona przebiegła ?

@opiekunka a możesz powiedzieć w takim razie, jak długo pracowałeś w nanny express (6YETPC)? Zastanawiam się, w jak długim czasie Twoja stawka w firmie nie wzrosła? Zastanawiam się, czy jest szansa, że być może w dłuższej perspektywie czasu ta kwestia wygląda inaczej. Czy są tu może pracownicy firmy z naprawdę długim stażem?

opiekunka
@Karolina

Pracowalam rok. Przed rozpoczeciem pracy mialam juz spore doswiadczenie w opiece i dobre referencje.

Mimi
@Karolina

Moja nie wzrosła nawet o grosz a przepracaowalan tam 1,5 roku dla jednej rodziny

Zostaw merytoryczną opinię o TWOJE WSPARCIE Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w TWOJE WSPARCIE Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TWOJE WSPARCIE Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 52.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TWOJE WSPARCIE Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 6 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TWOJE WSPARCIE Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 53 ocen.
  • ul. Wiertnicza 104/1
    02-952 Warszawa

TWOJE WSPARCIE Sp. z o.o.