Opinie o TWOJE WSPARCIE Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy TWOJE WSPARCIE Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TWOJE WSPARCIE Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TWOJE WSPARCIE Sp. z o.o. w Warszawa

Kandydatka

mam negatywne zdanie o tej firmie - przekładano moją rozmowę, po czym pan wmówił mi, że to ją przekładałam. ponadto pan nie zapoznał się z moim CV, rozmowa trwała 5 minut i nie odnosiła się do mojego wykształcenia, studiów, do mojej osoby; raczej miało to na celu szybkie pozbycie się kandydata. zero profesjonalizmu, radziłabym dowiedzieć się, jak przebiega proces rekrutacji oraz jak powinno wyglądać spotkanie z kandydatem. szkoda czasu. treść ogłoszenia w ogóle nie odnosi się do tego, co zostało zaprezentowane podczas rozmowy.

zniesmaczona....................

zniesmaczona.... pracownicy firmy to osoby bez wiedzy - choćby podstawowej, zachowujący się jak władcy świata, a nie zdający sobie sprawy z tego, iż obecnie rynek pracy należy do pracowników a nie do pracodawców, pracownicy firmy na dodatek w moim odczuciu, są mocno niegrzeczni z powodu braku poczucia wartości własnej podyktowanej kompletnym brakiem wiedzy i profesjonalizmu, popadli oni wg mnie również w manie wstrętnego zachowania, wobec, aplikujących i przyszłych pracowników, działając tym wyraźnie na szkodę, firmy i domniemam, iż raczej żaden wartościowy pracownik nie pozwoli sobie na takie traktowanie i nie podejmie zatrudnienia w takiej firmie......................................

Oszukana

Popieram wszystkie negatywne komentarze !!!!! Osoby reprezentujące tą firmę są niepoważne. ZERO, ZERO profesjonalizmu !!! Pod każdym względem! Obsługa, rekrutacja, opieka nad dzieckiem z pewnością też. Osoba rekrutująca nie ma pojęcia na czym polega rekrutacja i jak powinna przebiegać - Żadnego szacunku do człowieka. To oszuści. Wystawią ogłoszenie o pracę - nie podając żadnych wymagań - ogłoszenie nie spełnia żadnych wymogów formalnych, proszą na rozmowy, które przebiegają bez szacunku do człowieka i bardzo nieprofesjonalnie. Zmarnowany czas i pieniądze. Z pewnością nie szukają profesjonalistów. Nigdy nie skorzystałabym z usług tej firmy. Nie ma szans na profesjonalną opiekę nad dzieckiem, a dzieci to nasz NAJWIĘKSZY skarb. Pozytywne komentarze wystawiła tu ta sama osoba - pewnie z tej firmy.

Cv trzeba czytać

Ta firma to jakaś tragedia, nigdy w życiu się nie spotkałam z takim nie profesjonalizmem!!!! idąc na rozmowę liczysz na to, że osoba rekrutująca przeczytałam Twoje Cv a w tej firmie chyba mają wszystko w (usunięte przez administratora) za przeproszeniem. Jak się zapytałam czy Pan przeczytałam moje cv usłyszałam, że biedny nie miał czasu to ja się pytam na jakiej podstawie zaprosiła mnie na rozmowę?! Ale bardzo chętnie będzie Cię pouczał jak masz żyć. Po wszystkim zaproponował mi staż za 1 tyś zł. ponieważ nie mam dużego doświadczenia. Ale w cv wszystko było napisane. To jakiś żart co oni wyrabiają. Jeśli się zastanawiasz na rozmową w tej firmie daruj sobie, szkoda czasu i pieniędzy!!!!!!!!!!!!!!!!

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie TWOJE WSPARCIE Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Lena

Pytania rekrutacyjne typu nałogi, choroby psychiczne sa niezgodne z prawem i żaden pracodawca nie powinien ich zadawać, nie jest lekarzem medycyny pracy!

Biała 86

Byłam na spotkaniu w tej agencji kilka tygodni temu. Poziom rozmowy rekrutacyjnej poniżej godności. Pytania jak dla mnie uwyłączające. Rekruterka przed spotkaniem nie przeczytał mojego cv co świadczy o jego totalnej ignorancji. Najgorsze, że agencja wystawia ogłoszenie o pracę, które w rzeczywistości nie istnieje. Chyba tylko buduje bazę potencjalnych opiekunek. Przykre jest to w jaki sposób traktuje sie potencjalnego pracownika.

Zszokowana

Szukam pracy dodatkowej. Znalazłam ogłoszenie firmy na olx i przesłałam swoje cv. Zostałam zsproszona na rozmowę rekrutacyjną. Pani na miejscu mimo tego, że osobiscie się ze mną kontaktowała, nie miała pojęcia z kim ma przyjemność. Nawet nie widziała mojego cv. Rozmowe prowadziła strasznie chaotycznie. Wydaje mi się, że nie miała pojęcia czego oczekuje ode mnie i co ma do zaproponowania. Spogladala na mnie jakby w nadziei, że sama ze sobą przeprowadzę tę rozmowę. Po chwili motania się stwierdziła, że szukają profesjonalnych opiekunów z doswiadczeniem na co jej odpowiedziałam, że tak jak widnieje w moim cv owego doswiadczenia nie posiadam. Po czym stwierdziła, że oni jednak szukają osób bez doświadczenia. Następnie dodała, że powinnam sama się ogłosić w internecie i szukać rodziców chcących oddać dzieci pod opiekę na własną rękę. Powiedziałam tejże Pani, że ja chyba tutaj czegoś nie rozumiem. Wysłałam swoje cv, zaprosili mnie na rozmowę, po czym twierdzą, że jednak szukają osób z doświadczeniem i mają jeszcze czelność udzielać niepytani dobrych rad. Przepraszam bardzo co to ma być jakieś doradztwo zawodowe? ! Masakra ! Strata nerwów i czasu. Szczerze odradzam!

gość

Zmarnowałam u nich 2 godziny, maglowali ze wszystkiego i byli nieuprzejmi a na koniec nawet się do mnie nie odezwali. Na szczęście sama znalazłam rodzinkę u której opiekuję się dwójką świetnych dzieciaczków za normalne wynagrodzenie. Firmy więc nie polecam bo po co zatrudniać się przez nich- dając im tym samym zarabiać?

Aleksandra

Panie z Nanny Express przed spotkaniem rekrutacyjnym nawet nie przeczytały mojego CV. Obejrzały je dopiero jak przejechałam pół Warszawy w celu odbycia spotkania rekrutacyjnego i po przeczytaniu mojej daty urodzenia, odesłały mnie z kwitkiem twierdząc, że jestem o kilka miesięcy za młoda i żebym wróciła "jak dorosnę". Czy oby na pewno takie osoby powinny pracować przy rekrutacji osób zajmujących się dziećmi? Wymagają bardzo dużo, a same nawet nie znają pojęcia kultura i szacunek cudzego czasu,

Zostaw merytoryczną opinię o TWOJE WSPARCIE Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w TWOJE WSPARCIE Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TWOJE WSPARCIE Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 52.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TWOJE WSPARCIE Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 6 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TWOJE WSPARCIE Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 53 ocen.
  • ul. Wiertnicza 104/1
    02-952 Warszawa

TWOJE WSPARCIE Sp. z o.o.