Opinie o Montico Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Montico Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Montico Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Montico Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Pan Spawacz Nowy wpis

Montico i robisz za friko

Klecha Nowy wpis

(usunięte przez administratora) nie polecam tej agencji mają biuro w Polsce w Warszawie .Nie szanują ludzi omijać ta agencje szerokim łukiem Szukają fachowców na Tiga za 150sek łodziejjje

Grażyna Nowy wpis

Robię tam 5lat zero podwyzki.kwateery porazka

Aleksandra Nowy wpis
@Grażyna

A te podwyżki to są jakkolwiek deklarowane? O kwaterach każdy negatywy pisze, Tobie to jak się trafiło i sama w sobie praca pod względem specyfiki to jak przebiega?

Luźny

Nie polecam prawda kwatery zarobki porażka

Edyta
@Luźny

Ale czemu zarobki takie słabe? Podasz jakieś widełki? Bo ciężko się zorientować czytając tylko to, że są "niskie". Dla każdego to może być inna kwota przecież.

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Montico Polska Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku DĄBROWA GÓRNICZA - SZUKAM PRACOWNIKÓW. Jaki był jej rezultat?
Pseudo spawacz Krystian

Nie polecam (usunięte przez administratora) zimne brudne stare kwatery małe zarobki pensje są zaniżone niezgodnie z prawem .odp w biurze zaniżona stawka bo zatrudniliśmy więcej osób gdzie Nidy się nie spotkałem z obniżka a raczej z podwyżka

...ccc

Jak z zarobkami w tej firmie?

Honorata

W Montico prowadzą obecnie nabór. A szukają między innymi kogoś na stanowisko montera rusztowań: https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/monter-rusztowan,lento.pldc082e6c3532b3784c04e79fe8978b70,dabrowa-gornicza Co ważne, oferują stałą pracę na podstawie umowy o pracę. Ale wiecie może, czy jest to umowa na czas nieokreślony? Będę wdzięczna za informacje.

Czy ktoś pracował już z tą firmą Montico Polska .Chciałbym się czegoś o niej dowiedzieć mam wyjechać do pracy przez tą firmę do Szwecji

Zostaw merytoryczną opinię o Montico Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Montico Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Montico Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Montico Polska Sp. z o.o.?

Montico Polska Sp. z o.o.
  • Grzybowska 12/14 lok. 37
    00-132 Warszawa

Montico Polska Sp. z o.o.