logo devire.

devire.

Warszawa

Opinie o devire.

anonim 2009-03-26 20:05
Uczciwa firma, miłe pracownice. Pracę dla nich wspominam jak najlepiej.
2
anonim 2013-04-04 21:06
Byłem na rozmowie. Nie dostałem odpowiedzi zwrotnej o wyniku rekrutacji. Zwodzenie i ściemnienie przez maila, że niby jakiś proces się toczy, ale koniec końców brak jakiejkolwiek odpowiedzi.

Brałem udział w spotkaniu rekrutacyjnym i nie dostałem informacji zwrotnej pomimo zapewnień, że takową otrzymam. Do samej rozmowy miło i profesjonalnie, potem jednak totalna olewka.
Brak profesjonalizmu i niepoważne podejscie do kandydatów. Nie polecam
9
Magda 2014-02-01 10:31
Świetna agencja rekrutacyjna. Profesjonalne ale zarazem ludzkie podejście do kandydatów:) dzięki nim mam prace!
1
Katarzyna 2014-03-24 18:31
Byłam na rozmowie w sprawie pracy w innej firmie. Pani, która przeprowadzała rozmowę była bardzo niemiła i robiła miny słuchając moich odpowiedzi. Na koniec spotkania usłyszałam, że jest mało chętnych na to stanowisko więc może mam szansę. Jeśli moje odpowiedzi nie były zadowalające mogła zachować swoje myśli dla siebie. Nie polecam, wolę szukać pracy na własną rękę.
11
Marek 2014-06-10 02:33
Nie polecam, brak osoby kompetentnej do udzielenia informacji zwrotnej, a dokładnie pani u której byłem na rozmowie nie przekazała informacji zwrotnej, a na moje uwagi "nabrała wody w usta" - NIE POLECAM TEJ FIRMY (usunięte przez administratora)
13
Anna 2014-07-03 12:13
Moim zdaniem jest to bardzo dobra firma, znalazłam pracę za ich pośrednictwem. A Pani która przeprowadzała ze mna rozmowę była bardzo profesjonalna i o dziwio empatyczna. Ja jestem im bardzo wdzięczna.
henry 2014-07-07 08:08
Niezłe przekręty. Nie dość że dają umowę o dzieło albo zlecenie, to koniecznie chcą ludzi ze statusem studenta, (usunięte przez administratora) na dodatek tylko 12 zł brutto za godzinę.
7
Beata Paszko 2014-07-10 13:04
Odpowiadając na Pana powyższą opinię, chciałam podkreślić, że rodzaj umowy na jaki zatrudniamy pracowników oraz budżet na dane stanowisko zależy całkowicie od naszego Klienta dla którego świadczymy usługę rekrutacji i otsourcingu personalnego. Jako agencja pracy tymczasowej zatrudniamy naszych pracowników, wśród których są i studenci i osoby bez statustu studenta, zarówno na umowy o pracę, jak i umowy zlecenie. Na samym początku rozmów z naszymi Kandydatami informujemy jak wyglądać będzie zatrudnienie i jakie są oczekiwania naszego Klienta wobec Kandydatów. Jeżeli Pan, jak zakładam nasz potencjalny Kandydat, nie jest usatysfakjonowany warunkami danej oferty pracy na podstawie umowy zlecenia, zapraszam do zapoznania się z naszymi innymi ofertami pracy, które może Pan znależć na naszej stronie internetowej www.devonshire.pl. W zdecydowanej większości są to oferty pracy stałej, gdzie ofertą dla Kandydata jest umowa o pracę.
4
Phoebe 2014-07-11 09:10
Bardzo miły kontakt do czasu rozmowy i w jej trakcie.
Pani rekruterka sprawiła wrażenie bardzo kompetentnej osoby: rozmowa przebiegała w miłej atmosferze.
I na tym koniec pozytywnych wrażeń.
Od rozmowy minęły ponad 2 tygodnie i żadnej informacji zwrotnej (a taka miała być udzielona bez względu na wynik rekrutacji).
Dzwoniłam 2 razy do tej Pani i napisałam maila: zero odpowiedzi.
Ogólnie żenada i totalny brak profesjonalizmu...
4
Aga 2014-07-16 17:36
U mnie miły kontakt zarówno przed jak i po rozmowie. Mimo że nie dostałam się do pracy to Pani Rekruter która prowadziła ze mną pierwszą rozmowę pomogła mi znaleźć inną ofertę pracy i zaprosiła mnie do rozmów :) Ja jestem zadowolona z kontaktu z firmą, ale to chyba zależy na jakiego pracownika się trafi, każdy ma inne podejście:/
1
MDK 2014-09-04 14:31
Tak jak wskazali niektórzy przedmówcy, do momentu decyzyjnego bardzo miły i profesjonalny kontakt. Miałem otrzymać odpowiedź zwrotną, bez względu na wynik rozmowy w przeciągu 2 tygodni, zero kontaktu ( było to ponad 6 tygodni temu). Mimo prób kontatku mailowego (żadnej odpowiedzi), następnie telefonicznie - brak jednoznacznej odpowiedzi. Ogólnie firma wygląda profesjonalnie, natomiast informacja zwrotna do kandydatów jest na zerowym poziomie.
3
Oliwia 2014-12-26 11:52
Dla mnie firma ma ogromny plus, mimo, że nie otrzymałam pierwszej pracy tam gdzie chciałam, to pani rekruterka dzwoniła do mnie z kolejnymi ofertami, tak że w przeciągu miesiąca dostałam fajną pracę. Szczególnie polecam do kontaktu Panią Magdalene i jeszcze raz dziękuję za pomoc! :)
gruszka 2015-03-03 14:28
Polecam bardzo, fajna firma i fajni rekruterze.
1
zawiedziona 2015-03-17 12:37
Szczerze powiedziawszy trochę inaczej wyobrażałam sobie współpracę z biurem agencji. Pierwsze rozmowy, które przeprowadzała ze mną konsultantka były bardzo sympatyczne. Szybko otrzymałam zresztą odpowiedź o zaproszeniu na rozmowę z działem HR firmy zatrudniającej. Jednak to, co wydarzyło się później, zdecydowanie odbiegało od zachowania profesjonalnej agencji pracy. Przez ponad dwa tygodnie wydzwaniałam do konsultantki, która nie była mi w stanie udzielić odpowiedzi, na jakim etapie znajduje się proces rekrutacyjny. A przy ostatnim telefonie praktycznie na mnie wrzasnęła, że jak ja śmiałam tak źle wypaść na rozmowie i żebym więcej u nich nie aplikowała. Pomijając fakt, że trochę było mi przykro z powodu tego, że nie otrzymałam pracy, podejście konsultanta dobiło jeszcze bardziej. Po prostu - szkoda słów.
5
eM 2015-12-21 14:51
W rzeczywistości jest również stałe wynagrodzenie i pakiet socjaly. Podpisujesz przecież umowę :)
Artur 2016-08-03 21:42
Fajna firma, mili ludzie i zespół, który się wspiera. Bardzo dobrze wspominam tam pracę.
ja 2016-09-21 15:52
nie poleca oni zbierają tylko cv dla danynych aż się boje że tam wysłałem
2
ona 2016-10-12 23:13
Wysłałam CV, zostałam zaproszona na rozmowę. Miałam dostać oficjalnego maila z zaproszeniem. Oczywiście nic nie przyszło. Następnego dnia zadzwoniłam, by wyjaśnić sytuację. Odpowiedź: ale ja wysłałam, wyślę jeszcze raz [wg mnie gdyby wiadomość miała nie dojść, to by poproszono o inny adres mailowy]. Oczywiście maila znowu brak, ale za to SMS z zaproszeniem na rozmowę od osoby, z którą miałam rozmawiać. No ok, pojechałam. Wchodzi Pani rekruter, przedstawia się i kurczę - znowu inne nazwisko. Rozmowa przeszła pomyślnie, ale kasy dają mało - za tak odpowiedzialną pracę 1750 netto!!! Pomijam fakt, że owa Pani odpytywała mnie z angielskiego, to myślałam, że padnę. Spodziewałam się kogoś lepiej dobranego na to stanowisko, w końcu miała mnie sprawdzić. Wygooglowałam w domu ową Panią na goldenline czy linkedin [nie pamiętam już] - znajomość języka biegła!! Że co proszę? To ja nawet biegła nie jestem, a tak własnie mnie oceniono. Ludzie lubią koloryzować. Oczywiście zanim wyszłam i przeliczyłam wynagrodzenie + sprawdziłam opinię o firmie macierzystej, zgodziłam się na warunki. Dostałam odpowiedź telefoniczną, że zostałam zaproszona na rozmowę z firmą zatrudniającą. Pani rekruter obiecała, że wystosuje oficjalnego maila z datą i godziną spotkania. ZERO MAILA... ZERO! Nie poszłam więc... Bo gdzie, bo po co?
3
Malinka 2016-10-19 09:40
Niestety nie polecam. Korzystałam z pomocy tej firmy przy pośrednictwie pracy. W CV wyraźnie zaznaczyłam, że obecnie pracuję w branży, która wymaga ode mnie codziennego kontaktu z klientem, mimo to rekruterka przy pierwszej rozmowie telefonicznej nie chciała zgodzić się na rozmowę w godzinach, które mi odpowiadają. Nie poinformowała mnie również, że następna rozmowa będzie w języku angielskim. Akurat w trakcie rozmowy przyszedł jeden z moich współpracowników, jednak rekruterka jakoś się nie przejęła tym faktem, że jestem w niekomfortowej sytuacji i nie zaproponowała, że zadzwoni w dogodniejszych godzinach, jakby nigdy nic zadawała mi dalej pytania po angielsku. Mówiła bardzo niewyraźnie i ze słabym akcentem, jej poziom angielskiego oceniam na A2. Mimo to pod koniec rozmowy stwierdziła, że mój angielski nie jest na poziomie native speakera, więc nie nadaję się do tej pracy. W ofercie była wymagana dobra znajomość angielskiego. No cóż, nie jestem zadowolona - nie dość, że musiałam się zgodzić na rozmowę w godzinach, które kolidują z moim czasem pracy, rozmawiać z osobą która słabo zna angielski to jeszcze na koniec dowiedziałam się, że to moje zdolności językowe są słabe. Mało profesjonalna firma.
2
magio 2016-10-19 10:04
Konsultant ds Rekrutacji podobno jest potrzebny - rzekomo szukaj talentów - nop ciekawe i intrygujące zagadnienie z ich strony moim zdaniem - ciekawe czym musi się taki talent wykazać w kontekście rekrutacji - w to w hr jest jakieś miejsce na indywidualność?
malina 2017-01-06 16:01
to prawda. angielski rekruterow pozostawia wiele do zyczenia....
anonim 2017-02-08 14:02
O wypowiedzeniu umowy z ich winy informują tego samego dnia. Specjalnie przedłużali umowę o dodatkowy termin, by następnego dnia zadzwonić i powiedzieć, że jednak się pozmieniało i nie jestem już potrzebny. NIKOMU NIE POLECAM !!
Beata Pucyk - Executive Manager Temporary & Outsou 2017-02-12 16:34
Szanowny Panie / Szanowna Pani,

w odpowiedzi na Pana / Pani powyższy komentarz, pragnę zaznaczyć, że jako agencja pracy tymczasowej działamy na rzecz naszych Klientów, którzy w całości są podmiotem decyzyjnym, jeżeli chodzi o zatrudnienie danego Pracownika czy przewidywany okres takowego zatrudnienia. Część prowadzonych przez nas projektów rzeczywiście charakteryzuje się dużą zmiennością i dynamiką - wprost powiązaną z konkretnym zapotrzebowaniem naszych Klientów na dodatkowe zasoby ludzkie. Jest to spowodowane np. wzrostem ilości pracy, absencją stałych Pracowników czy potrzebą wykonania dużej ilości zadań o charakterze doraźnym w bardzo krótkim czasie.

Angażując Kandydatów na poszczególne projekty bądź do pracy tymczasowej, zawsze jako agencja pośrednicząca opisujemy dokładnie specyfikę i warunki danego zatrudnienia, podając opis przewidywanych obowiązków, charakterystykę zadań czy przewidywaną długość zatrudnienia.

Podejrzewam, że w Pana / Pani przypadku mieliśmy do czynienia właśnie z powyżej opisaną, "projektową" sytuacją, gdzie w trakcie zatrudnienia w kontekście pracy tymczasowej, nasz Klient zadecydował o zakończeniu projektu z uwagi na wygaśnięcie zapotrzebowania na dodatkowe zasoby ludzkie. Miał oczywiście do tego prawo, gdyż z pierwotnego założenia wynikało, iż jest to praca mająca trwać jedynie w określonym czasie, ściśle uzależniona od potrzeby biznesowej naszego Klienta.

Dodatkowo chciałam nadmienić, iż różne umowy naszych Pracowników posiadają odpowiednie okresy wypowiedzenia - np. brak okresu wypowiedzenia w przypadku Umowy Zlecenia czy 7-dniowy okres wypowiedzenia w przypadku Umowy o Pracę Tymczasową. Jako agencja zatrudnienia, działamy zawsze w oparciu o aktualne przepisy dochowując postanowień umowy.

Jeżeli doszło do jakiegoś nieporozumienia, bądź nie miał/a Pan/i odpowiednich informacji z naszej strony, oczywiście służymy wszelką wiedzą. Zachęcam także do współpracy z Devonshire w kontekście naszych innych rekrutacji. W zdecydowanej większości Devonshire poszukuje Pracowników do pracy stałej, gdzie ofertą jest umowa o pracę. Dokładniejsze informacje oraz konkretne ogłoszenia, może Pan/i znaleźć na naszej stronie internetowej www.devonshire.pl.
1
Weronika 2017-03-01 10:22
Hej! Widzieliście już nowe oferty pracy? Supply Chain Specialist (umowa na zastępstwo - 12 miesięcy) albo Business Analyst. Jak myślicie? ;)
op 2017-09-06 21:15
Pracowałam w devire tylko przez miesiąc, w dużej mierze wszystko zależy od działu do którego się pojdzie. W jednym jest beznadziejna atmosfera, sztywno i nudno, zero opieki nad nowymi pracownikami.
A w innym jest luźno, elastycznie i bardzo miło.

Naprawde ciezko powiedziec czy polecam firme, poniewaz kazdy dzial ma inna specyfike. Natomiast w dziale w ktorym ja bylam atmosfera naprawde super, duzy luz, dostawalam duze wsparcie, ale tez duza samodzielnosc w dzialaniu.

Jednak ogromnym minusem (dla mnie) bylo ciagle poruszanie tematow polityki i spolecznych. Sadzilam do tej pory, ze rasizm i seksizm sa w pewnym sensie zakazane. Firma, ktora chce miec dobry wizerunek powinna dbac o kulture w miejscu pracy i nie pozwalac na tak okropne teksty, ktore padaly (nie bede cytowac bo az wstyd). Poza tym kwestia zarobkowa tez jest dosc niejasna. Dwie osoby na tym samym stanowisku zarabiaja zupelnie inne pieniadze i nie mowie tu o prowizjach od placementu bo to jest oczywiste. Nie zdziwi fakt, ze pensje mniejsza otrzymywala kobieta.
Dla mnie cos takiego jest niedopuszczalne i firma powaznie powinna zastanowic sie nad wartosciami, jakie prezentuje.
Jestem jednak za tym by polityka i praca nie szly ze soba w parze, a zarobki powinny byc adekwatne do kwalifikacji, a nie do plci czy wieku :)

Na pewno sporo sie nauczylam, ale na dluzsza mete ciezko mi bylo odnalezc sie w firmie, ktora nie prowadzi nawet minimalnej polityki antydyskryminacyjnej.

Poza tym firma naprawde profesjonalna, polecam Klientom korzystac z uslug devire :)
Poldek 2017-09-13 12:07
Widzę, że Devire zaczyna dopadać problem braku pracowników. Chcąc mieć w swoim składzie dobrych fachowców chyba trzeba podnosić wynagrodzenie innego nie widzę rozwiązania.
Zostaw swoją opinię o devire. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie devire.