Opinie o STEGMANN Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie STEGMANN Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w STEGMANN Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STEGMANN Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Jaki dress code obowiązuje w STEGMANN Polska Sp. z o.o.?

Joanna I Spolka Nowy wpis

Pracownicy, nawet nie maja pojecia ze mieli nie wyplacone pieniadze za nadgodziny, ale za to pracownicy Stegmana tak, i to oni (usunięte przez administratora)pracownikow z nadgodzin, Kaczorek, Gos, Gaik, robili przekrety i doslownie (usunięte przez administratora)pieniedzmi.

Antysemita. Nowy wpis

Stegman to Semitska firma i pracownicy!

Danek Nowy wpis

Można starać się o pracę na część etatu? Jest szansa o umowę na 1/2?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie STEGMANN Polska Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
logo firmy Serwisant rowerowy
CHAIM

Jest Zydowka z przedwojennej Starowki, ma prawdziwe nazwisko GROSS

Natasza

Joanna Gos podajaca sie za osobe w zwiazku, wprowadza interesantow w blad. Byla Panna do 2018 roku dokladnie sierpnia. Wowczas to zawarla zwiazek malzenski z Ukraincem- Rekruterem z Warszawy , bedac jednoczesnie w nie formalnym zwiazku ze Zdzislawem. S. ktorego podstepnie usidlila i okradla.

Jakub
@Natasza

Nie można podawać danych osobowych innych osób, także pisanie na publicznym forum o prywatnych sprawach tych pracowników jest raczej w złym tonie. Nie uważasz? Jeżeli chcesz się wypowiedzieć napisz kilka słów o warunkach zatrudnienia i wynagrodzenia w Stegmann. Pomożesz w ten sposób innym osobom szukającym pracy.

meli

firma stegmann to oszusci szczególnie joanna .gos

Mariola
@meli

Z to osoba trzeba trzymac dystans, jest zdolna do wszystkiego, od wielu lat leczy sie Psychiatrycznie. Wyrafinowany sposob na unikniecie odpowiedzialnosci Karnej. Ostatnio Podjebala partnera na Policje za Stalking. On przylapal ja na rozmowie jak maja dac w leb partnerowi podczas placenia rachunku w Post Banku. Chcieli go ojebac z kasy i karty kredytowej, fagas jest Ciapaty Albaniec. Sadyzm, Msciwosc, i Zachlannosc- odpowiednia reklama Firmie DAK München. Znalazla kolejne ofiary- Asia Gos!

Bolo
@Mariola

Ta pani powinna juz od dawna byc osadzona w zakladzie Karnym, (usunięte przez administratora), wybiera osoby z duzymi dochodami. Zwiazki Partnerskie konczy doniesieniami na partnera Niemieckiej Polizei. A ma ich na koncie wielu. Obecnie mieszka w München Drygalski Allee 118, wlasnie 15 Marca Podjebala partnera ktory mieszka z nia na Policje, pod pretekstem Stalkingu. Malzonek nakryl ja na rozmowie telefonicznej z Andrzejem Siereszynskim, ze, maja mu dac w leb w Post Banku podczas oplacania rachunku Bankowego.

RODO
@Bolo

HAHAHA

Maja

@Zbyszek zdecydowałeś się na pracę za pośrednictwem firmy? Chętnie usłyszymy o Twoich wrażeniach.

siemens

pracował ktos u nich w siemensie ?

gdyż

Ale wiecie czy wypłata jest u nich terminowa? Dzięki

kate

Pracuje ktoś w Tchibo jako komisjoner? Jak jest ?

Zbyszek

Witam Mam okazje rozpoczac prace przy wymianie opon w firmie ATU za posrednictwem Stegmann ... Prosze o informacje od osob , ktore pracuja w tej firmie.. czy nie oszukuja, czy placa nadgodziny... czy jest Zeitkonto... bardzo prosze o szczere informacje na maila frambu@vp.pl Z gorz dziekuje, pozdrawiam Zbyszek

Zbyszek

Paskual

Pani Joanna, nie ma prywatnego zycia, cale jznie tak jak ty zabieraja niezrownowazeni psychicznie, ktorzy jak w obecnym przypadku swoj alkoholowy problem przenosza na barki tej cennej osoby. Pani Joanna jest Psychologiem, jednak jej profesja jast na tyle tolerancyjna , ze daje szanse rowniez tym ulomnym psychicznie.

shami

Witajcie ,agencje stegman znam od 3 lat ,kilka razy pracowałem dla nich ,pracowałem z p. Joanną , która zresztą jest strasznie zakłamana , ale to na marginesie, ostatnio prosiła mnie o pozytywną opinie ,bo maja straszna, jak sam sie przekonałem właśnie tak jest,do rzeczy nikomu nie polecam , ciągłe pomyłki w ksiegowości , zmiana decyzji , no i ich kłamstwa,był do nie dawna Sebastian to był gość , no ale był dobry wiec sam odszedł,w obiecanki nie wierzcie szczególnie w diety , bo sami zapłacicie za mieszkanie z diety, a gdy bedziecie chorzy , to po pierwsze zwolnią was , a diety nie wypłaca bo się nie nalezy tak? , a jak się upomnisz o wszystko zostaniesz obluzgany , Gosowa ma problemy sama z soba , wiec w jej piękne kłamstewka nie wierzcie, z tego co wiem firma podupada z pracownikami , kto był to wie jest wiele innych dobrych agencji

joanna gos to oszustka

meli

firma stegmann to oszusci szczególnie (usunięte przez administratora)

Damian

Ja jako osoba pracująca u nich około roku nie dam sobie złego słowa powiedzieć na temat pani Joanny jak i Sebastaia czy pani Marioli , jest to filia zajmująca się rekrutacją do innych filiali i z czystym sumieniem mogę rozwiać te bzdury pisane przez innych na ich temat , to ze wy buraki myślicie ze nasciemniacie podczas rekrutacji a potem wychodzi wasz Niemiecki jak i reszta to wcale się nie dziwię ze zapiepszacie 6 dni w tyg przy oponach , osobiscie spotkałem nie jednego ktory bełkotał po Niemiecku i sam sobie tym robił problemy . Co do mieszkań organizowanych przez nich , ani razu sie nie spotkałem z czymś takim zeby był syf czy jaki (usunięte przez administratora) mieszkania konkretne których nie jeden z was nawet w Polsce nie ma , i w dodatku firma pokrywa koszty zakwaterowania.Jeśli chcecie się wypowiadac na temat tej firmy to radzę wam sie zastanowić a przede wszystkim nauczyć tego ze skoro wam tak zle sie nauczyc niemieckiego i tak zle wam jest w tym de to wroccie do polski zapiepszać za grosze.

Paula

Przez ponad 2 tygodnie czekałam na świadectwo pracy, nie mogłam sie zarejestrować jako bezrobotna, straciłam prawo do zasiłku. Brak słów, to co zostało z tej firmy to jakaś karykatura, Pan Rafałek, że o całym dyrektorze, pożal się Boże nie wspomnę. Zero poszanowania do ludzi, nawet nie potrafią telefonu odebrać

pie

Witam jesli chodzi o stegmana w niemczech i pania Joanne to wielke cyganstwo praca w A.T.U jest ja (usunięte przez administratora) Unikajcie duzych warsztatow oni gadaj ze potrzebuja mechanikow a tak naprawde od rana do wieczora opony 6 dni w tygodniu lepiej szukac na budowie bo czlowiek wiecej zarobi a mnie sie upracuje. Mieszkania najtansze i byle jakie e reszte powiedza ze placa 500€ i nie ma nic innego. Ta praca to wielkie kretactwo i to wszystko robi Joanna i Sebastian tez sie nauczyl juz nie wiezcie ze bedziecie dlugo pracowac bo tak noe jest nie przestrzegaja waronkow umowy jak chca cie zwolni to daca to albo za porozumieniem stron albo kaza ci jechac np 200 km dalej i dojezdzac do pracy 50km czyli sam odejdzoesz unich tylko ty masz sie trzymac umowy nie oni odradzam i co rok mniejsz placa szukajcie innej firmy mogl bym duzo pisac i gadac o nich i duzo osob jest takich jak ja tylko tu nie napisali jic jeszcze

Zostaw merytoryczną opinię o STEGMANN Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w STEGMANN Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy STEGMANN Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STEGMANN Polska Sp. z o.o.?

STEGMANN Polska Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 34 ocen.
  • Mikołaja Kopernika 14 lok. 9
    40-064 Warszawa

STEGMANN Polska Sp. z o.o.