Opinie o TWOJE WSPARCIE Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy TWOJE WSPARCIE Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TWOJE WSPARCIE Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TWOJE WSPARCIE Sp. z o.o. w Warszawa

Paulina

Jak oceniacie doświadczenie opiekunek w tej firmie?

@Paulina

Czy chodzi o opiekunki do dzieci czy o opiekunki osób starszych? - firma Twoje Wsparcie (dawniej Nanny Express) już od ponad roku nie świadczy opieki dla dzieci gdyź właśnie od roku specjalizuje się w opiece nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi.

Paulina
@TWOJE WSPARCIE Sp. z o.o.

Chodzi o opiekę nad dzieckiem.

@Paulina

Tak jak pisałam, firma od roku nie prowadzi już usług opiekuńczych dla dzieci i nie zatrudnia opiekunek do dzieci. W tej sytuacji jest to pytanie do niewłaściwej firmy. Proszę dokładnie sprawdzić o opiekunki z jakiej firmy Pani chodzi i zwrócić się bezpośrednio do tej firmy.

Ola
@TWOJE WSPARCIE Sp. z o.o.

Piszecie ze od roku nie zajmujecie się opieka nad dziećmi ale na Google nowe opinie ‚pozytywne’ dotyczą opieki właśnie nad dziećmi. Ogarnijcie się

@Ola

Szanowna Pani, komentarze na stronie GoWork pisze Pani do firmy Twoje Wsparcie Sp. z o.o., która wcześniej rzeczywiście nazywała się Nanny Express Sp. z o.o. i jeszcze rok temu usługi opieki nad dziećmi rzeczywiście świadczyła. Proszę sprawdzić jaka firma używa obecnie nazwy Nanny Express bo ja nie mam wyłączności na nazwę. Firma ponad rok temu zakończyła świadczenie usług opieki nad dziećmi i od tamtej pory zajmuje się opieką nad seniorami - stąd zmiana nazwy.

Szymon

Jestem pod wrażeniem opieki nad moim dziadkiem. Bardzo polecam, szczególnie po tym co ostatnio zaobserwowałem.

@Szymon

Bardzo się cieszę, że jesteście Państwo zadowoleni z opieki sprawowanej przez naszą opiekunkę :) Będę wdzięczna za informację, w której miejscowości mieszka Pana dziadek - pozwoli mi to przesłać feedback koordynatorowi, który pracuje wraz z zespołem opiekunek na danym terenie :)

Natalia
@Szymon

A co tak bardzo Ci się spodobało?co zauważyłeś? Czy jesteś równie zadowolony z ceny?

Szymon
@Natalia

Zdecydowanie trzeba zwrócić uwagę na uprzejmość a sama opieka jest wzorowa. Z czystym sumieniem stwierdzam, że cena jest adekwatna.

Polecam.

@Paweł

A co Pan konkretnie poleca?

M

Komentarze typu „pracuje w firmie x lat” nie mają racji bytu. Podczas mojej pracy w tym miejscu najdłużej zatrudniona osoba pracowała zaledwie pół roku. Pozytywne komentarze są pisane przez Panią Barczuk. Wynagrodzenie potrafi nie zostać wypłacone przez okres kilku MIESIĘCY. Po złożeniu wypowiedzenia UMOWY ABSOLWENCKIEJ (na umowę o pracę nie ma najmniejszych szans) trzeba się kłócić o każdą jedną godzinę. Jeśli ktos tam pracuje i robi nadgodziny/ pracuje z domu - radzę zbierać potwierdzenia na poświęcony czas, ponieważ po rezygnacji z pracy zostajesz odcięty od poczty firmowej itp, więc nie masz możliwości udowodnić, że pracowałeś, więc nikt nie zamierza wypłacić Ci wynagrodzenia. Jedyną osobą otrzymującą wynagrodzenie ZAWSZE na czas jest rodzina Pani prezes.

Edyta
@M

A skąd to wszystko wiesz? Pytałaś każdego z pracowników czy mają wyplaty na czas?

Ktoś
@Edyta

Edyto, to znaczy Pani Gosiu, proszę się uspokoić

Olga
@Ktoś

To pytała czy nie pytała? ;p Ostatecznie to nie mieli?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie TWOJE WSPARCIE Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Ona

Pani Barczuk … karma wroci . Zal mi Pani i wszystkiego najgorszego stara babo, umyj uszy bo nigdy nie słyszysz !!! Nikt Cię nie posuwa i się to odbija na biznesie xd

XD
@Ona

O ktoś tu prawdę napisał

Edyta
@Ona

Czemu używasz takich ostrych słów? Nie przesadzasz troche? co niby ona Ci takiego zrobiła?

Bo tak
@Edyta

Nie pracowałaś z nimi dziewczyno , co ty piszesz żałosne

Dorota
@Bo tak

no to skoro piszesz, że to żałosne, to sam napisz jak jest...

Małami

Ja pracowałam tam w okresie od 14 stycznia br najpierw jako „wyszukiwacz „ kontaktów na facebook’u do studentów (najlepiej , bo najtaniej ) , którzy chcieliby opiekować się dziećmi . Tego samego dnia pani Barczuk stwierdziła , ze pójdę na górę do pracy z Niescioruk , w poniedziałek tak się stało . Zaczęłam prace na gorze . Ciagle pochwały , ze super , ze potrzebują takiego rekrutera jak ja drugiego . Wszystko było Ok , raz Pani Barczuk chciała żebym usiadła na recepcji kolejnego dnia , bo nie było nikogo , ale ja nie przyszłam ze względu na dziecko i miałam dzień wolny . Kolejnego dnia znów normalnie na górze z Panią Niescioruk , zajmowałam się szukaniem i opiekunek os starszych , pedagogów , psychologów itp . itd proponując im prace za niska stawkę , bądź pytać w ramach reasearchu ile by chcieli zarobić . Raz się udało panią do os starszej zatrudnić na odstawię umowy która sama napisałam . Po świetnych dniach w firmie nastąpiła fala krytyki ze stronyBarczuk wobec mnie jak , ale także wobec Pani Niescioruk , wszystko było nie tao i złe . Pani Barczuk jest rozchwiana emocjonalnie , nie słyszy , niw rozumie ,ciągle trzeba jej powtarzać , istny dramat . Bez zasad moralnych !!! Zachorowałam także jak to i to bardzo , słychać było ze nie mogę mówić , nie przyszłam do pracy , zaproponowano mi prace zdalna za 50 zł ,przez 3 dni wykonywałam ją śle później warunki ciagle sie zmieniały . Zrezygnowałam . Łącznie powinnam otrzymać zacnej czas 1300 zł obiecane przez panią Niescioruk , oczywiście mam korespondencje ale SMS z obiema Paniami o wypłacie jedna kazała przyjechać , druga ze przeleje na konto , byłam nie dostałam ani przelewu ani gotówki od 18 lutego . Umowa o prace miała być ale jak złoże wniosek ja do Powiatowego urzędu pracy w Piasecznie a to ina jako pracodawca powinna ! Oczywiście jej prawnik po prośbie o wypłatę @ napisała o podpisaniu umowy .,.. pani Barczuk wcześniej nie była chętna jakoś . Wyprała się ze tam pracowałam inspektorowi bhp , bo napisalam skargę . Pismo przedsadowe nie dotarło .Na adres wiertnicza , żałosne nazwa spoko to już nie care Express a twoje wsparcie . Tyle .

Konrad

Początkowo praca w firmie zapowiada się bardzo atrakcyjnie. Mimo wynagrodzenia niewiele wyższego niż najniższa krajowa i umowy na zlecenie praca w biurze jest przyjemna. Niestety, schody zaczynają się już po kilku dniach pracy. Okazuje się, że szefowa cały czas daje sprzeczne polecenia - niby to dlatego by każda osoba znalazła to w czym najlepiej się odnajduje, jednak stosowana jest technika manipulacji, w której najpierw dostaje się same pochwały, a następnego dnia za dokladnie to samo jest się ganionym. Dodatkowo to, co robiło się wg niej super (np "znakomita komunikacja z Klientem!") po chwili ma być zmienione bo jednak tak jest źle, kolejnego dnia znowu wracamy do pierwszej opcji i tak w kółko. Do tego można się przyzwyczaić, najlepiej po prostu pracować po swojemu i robić to co się sprawdza z własnego doświadczenia. Jednakże te sprzeczności w komunikacji z pracownikiem odbijają się na całej współpracy. Kiedy byłem chory zaproponowano mi pracę online. Chorowałem kilka dni, prawdopodobnie na covid, naturalnym było, że nie mogę pojawić się w biurze. Po dwóch dniach pracy online dowiedziałem się, że nasza współpraca jest wstrzymana. Zero wytłumaczeń, nic. Po spotkaniu się w biurze po chorobie dowiedziałem się, że jednak nadal pracuję ale "w tej firmie nie ma możliwości pracy zdalnej". To czemu mi ją proponowano? Czemu w tym samym czasie inna osoba pracowała z domu? Dobrze, więc wiemy niby na czym stoimy: pracujemy z biura. Po kolejnych dniach dostaję wieczorem sms, by zacząć przychodzić do pracy na 5 godzin zamiast 8, mimo umowy na cały etat. Niestety, wtedy podjąłem decyzję o rezygnacji z pracy ponieważ absolutnie nie da się przewidzieć zarobków. O dziwo wypłata była na czas - jedyne co było okej. Nie wspomnę o tym, że CV niań jest pisane nie przez nianie, a pracowników oraz że nianie nie są w najmniejszym stopniu weryfikowane. Na profil na Facebooku nianie współpracujące z firmą dobijają się w wiadomościach ponieważ nie otrzymują wypłat, a wtedy zamiast dostać informację są blokowane. Firma chce prawdopodobnie odzyskać dobry wizerunek kasując negatywne komentarze z internetu ale to miejsce to jeden wielki cyrk. Gdyby nie dwie fajne dziewczyny, które tam pracują to to miejsce nie miałoby racji bytu.

Dorota
@Konrad

piszesz o umowie zlecenie... a co, nie można liczyć na umowę o pracę?

@Dorota

Możliwe, że po przepracowaniu dłuższego okresu jest proponowana, ale z tego co mi wiadomo, to nikt na taką nie jest zatrudniony. Za to osobom młodym proponowana jest umowa absolwencka, nawet nie zlecenie. Ja byłem na zleceniu ponieważ z racji wieku absolwencka już mnie nie obowiązuje.

Była pracownica
@Konrad

Mam zamiar wejść na drogę sądowa z Panią Barczuk proszę o podanie adresu działalności , wysyłałam przedsadowe wezwania i nic , Panie Konradzie proszę o pomoc ta dziwna kobieta wykorzystuje ludzi !!!!

@Była pracownica

Dzień dobry, adres aktualny to ten na Wiertniczej w Wilanowie, jeśli pismo jest wysyłane tam to nie ma szansy zeby było zignorowane

Maria
@Konrad

Zgadzam się w 100%. Pani B. jest po prostu człowiekiem bez żadnego kręgosłupa moralnego. To jest przerażające jacy ludzie chodzą po tym świecie. Niezrownowazona kobieta. A o umowie o prace nawet nie ma mowy więc się nawet lepiej nie łudzić.

Kama
@Konrad

@Konrad - dosłownie opisałeś moja sytuację z czasów, gdy ja tam pracowałam. Dosłownie zostałam identycznie potraktowana. Wtedy nie było jeszcze tylu komentarzy dotyczących "Pani" B. więc na początku myślałam, że to coś ze mną jest nie tak, że może ja nie rozumiem jej poleceń itp. "Pani" B na początku była miła ( 2,3 dni na samym początku pracy) - później zauważyłam u niej dwubiegunowość - jednego dnia potrafiła przy wszystkich pracownikach zrobić ze mnie pośmiewisko, kolejnego się uśmiechać i to wieczne zostawanie po godzinach, bo 5 minut przed moim końcem czasu pracy nagle zaczęła zasypywac mnie kolejnymi zleceniami. Co do kompetencji niań - śmiech na sali, dosłownie "łapanka" z ulicy, większość załatwiana online, bez kompetencji. Dodatkowo- wynagrodzenie nie było na czas, musiałam wykonać wiele telefonów i prosić się o swoje... Ludzie-z dbajcie o swoją psychikę i uciekajcie póki możecie.

Julia

ej, nie trzeba od razu obrazac ludzi, moze jakos mniej dosadnie opiszesz warunki pracy w tej firmie ?

Pomocny

Proszę przeczytać opinie które są ukryte na samym dole. Same negatywne. To mówi samo za siebie.

brak wynagrodzenia

nadal brak wypłaty zaległej wypłaty ze strony Pani Prezes

Grzegorz
@brak wynagrodzenia

Czy udało się w końcu otrzymać zaległe wynagrodzenie?

Aktualność
Jaki jest najlepszy benefit pracowniczy?
Dzisiaj przeczytałam ogłoszenie o pracę w którym benefitem była… nielimitowana liczba dni wolnych.
Brzmi genialnie, wręcz praca marzeń, tylko pytanie… jakie faktycznie są warunki pracy?
Jako CEO firmy, jest mi ciężko wyobrazić sobie sytuację w której pracownik notorycznie przebywa na urlopie.
Niewątpliwie powyższy benefit będzie na miejscu pierwszym w rankingu pracowników, lecz również benefity związane z opieką nad seniorami, dziećmi oraz pupilami zostały wysoko ocenione przez pracowników.
Trudno jest znaleźć rzetelną nianię, czy osobę, która będzie sprawować opiekę nad naszym psem, podczas naszej nieobecnej, dlatego z pomocą przychodzi nowy rodzaj benefitów.
Bardzo często na etapie rekrutacji, przyszli kandydaci pytają o benefity, ponieważ pakiet medyczny oraz sportowy stał się złotym standardem w wielu firmach.
Z badań wynika, że Polacy coraz chętniej sięgają po prywatną opiekę abonamentową, ponieważ pandemia zmusiła do wizyt komercyjnych. Firmy świadczące pakiety medyczne zwiększyły cenę średnio o ponad 10% ze względu na zwiększony popyt.
Z jakimi benefitami najczęściej się spotykacie? Może są jakieś ,,perełki”?
Agata

Współpracuje z firmą 2 lata. Bardzo miła atmosfera. Wynagrodzenie miesięczne w ustalonym terminie. Bardzo miłe i sympatyczne panie. Polecam współpracę z tą firmą.

Opieka jako Benefit
Jeszcze kilka lat temu benefity pracownicze miały zupełnie inny wymiar. Służbowy laptop, telefon lub samochód były traktowane jako benefity. Udostępnienie odpowiednich narzędzi do pracy należy do obowiązku pracodawcy. Wyjątkiem jest sytuacja w której podczas zawarcia umowy, pracownik wyrazi zgodę na korzystanie z własnego sprzętu.
Kolejnym etapem benefitów były owocowe czwartki, pizza w piątek oraz napoje bez ograniczeń. Przedsiębiorcy chcieli być unikalni i w opublikowanych ofertach pracy, można było dostrzec różne dni tygodnia, połączone z benefitem.
Pamiętam jak w jednej ofercie była informacja, że w poniedziałek można przyprowadzić kota do pracy. Był to startup w branży marketingowej.
Obecnie najpopularniejszym benefitem jest pakiet medyczny oraz sportowy. Niewątpliwie znaczna część kandydatów, zwraca uwagę na te dwa aspekty.
Z raportów wynika, że w dobie pandemii, pracownicy częściej wyrażają zgodę na zakup pakietu medycznego.
W niektórych branżach np. IT, standardowe benefity już nie wystarczają. Programiści poszukują ,,czegoś więcej”, więc warto szukać innowacyjnych benefitów.
Weronika

Niech Państwo nie usuwają komentarza :)) Dwa tygodnie oczekiwania na wypłatę, może byłoby i więcej, albo wcale bym jej nie widziała. Rodzice płacą wynagrodzenie, które ma trafić do niani(usunięte przez administratora)Za opiekę nad dzieckiem, która to jest bardzo odpowiedzialną pracą, cóż więcej pisać. Ponadto, bardzo nieuczciwe z ich strony zagranie, gdy w ogłoszeniu jest napisane, że dziecko ma 3 latka, a po przyjściu na miejsce, słyszę od mamy, że ma 2 latka i dwa miesiące. No i ze wszystkich sił nie chciałam, aby było widać moje emocje w tamtej chwili. (usunięte przez administratora) Później zadzwoniłam do rodzica ponownie, okazało się, że wcale nie odwoływał opieki. Więc zażądałam wyjaśnień ze strony firmy, no i nie mieli innego wytłumaczenia niż to, że zamienili mnie na kogoś, kto dłużej u nich pracował. A, że zlecenie było, a niani nie, poprosili mnie o opiekę na gwałt, zaraz po tym, gdy byłam w siedzibie załatwić sprawy z dokumentacją itp. No tak się nie robi. Totalny brak szacunku na wszystkich płaszczyznach. Serdecznie nie polecam. Lepiej już poszukać opieki/pracy w inny sposób (i z uczciwymi i jasnymi warunkami)(usunięte przez administratora)

AON- Asystent Osoby Niepełnosprawnej
Jest wsparciem dla osoby chorej lub niepełnosprawnej. Pomaga na co dzień, towarzyszy w spacerach i innych aktywnościach oraz zapewnia podopiecznemu rozrywkę. Wiedza zdobyta na kursach i szkoleniach pozwala asystentowi dobrze rozumieć potrzeby oraz problemy osób niepełnosprawnych i chorych, a ponadto – w razie konieczności – umie on także udzielić pierwszej pomocy. Asystent osoby niepełnosprawnej musi przede wszystkim być obecny przy swoim podopiecznym. Należy jednak pamiętać, że jego zadaniem nie jest wyręczanie, sprzątanie czy decydowanie za osobę, którą się opiekuje – ma za to zwiększać jej motywację do rehabilitacji, zachęcać do aktywności oraz pobudzać do działania.Rola Asystenta to wpieranie podopiecznego w organizacji czasu wolnego i pełnieniu ról społecznych, ale także pomoc w obszarach związanych z życiem zawodowym!
 Ponadto asystent osoby niepełnosprawnej współpracuje z pracownikiem socjalnym, który odwiedza danego podopiecznego. Asystent jest kimś w rodzaju reprezentanta, który pomaga osobie niepełnosprawnej odbudować lub nawiązywać relacje oraz w miarę możliwości usamodzielnić się i zerwać ze stereotypem osoby niezaradnej życiowo.
Zatrudniamy Asystentów osoby niepełnosprawnych w całej Polsce. Wiecej informacji tel. 785872555
M

Przestrzegam kandydatów i klientów przed tą firmą. Firma nie wypłaca zaległych wynagrodzeń, a gdy sie o to ktoś ubiega to Pani (usunięte przez administratora)zasłania sie osobami pracującymi w kadrach i nie potrafi nawet odpisać na email ani odebrać telefonu. Po prośbie pisemnej o przelanie wynagrodzenia zaległego za miesiąc październik zostałem poproszony o wykaz czynności. (usunięte przez administratora) P.S prosimy administratorow o nie usuwanie opinii, które mogą przestrzec przed tą firmą.

@M

Chodzi o wynagrodzenie dla kogoś kto już odszedł z pracy, czy o pensje na bieżąco? Ty osobiście masz takie problemy? Nie da rady się dogadać?

@Adam

Pensja na bieżąco była opóźniania mimo warunku który mówił "do 10 dnia miesiąca" A po odejściu cały czas muszę się pytać Pani Prezes kiedy otrzymam swoje zaległe pieniądze. Nie dostaje odpowiedzi bezpośrednio od niej, ani od drugiej prezes zarządu. Moje smsy i oficjalne wiadomości email są ignorowane. Nie wspominając o próbie połączenia telefonicznego. (usunięte przez administratora)

R
@M

To jest skandal!!!!, jak można pracownikowi nie wypłacić zaległego wynagrodzenia!!

N

Niestety opinie są usuwane, gdy tylko nie są pozytywne :) firma chyba ma poważne problemu finansowe, skoro Pani prezes wykłóca się o 2h pracy zdalnej, oczywiście na jej własne polecenie. Odradzam pracy w tym miejscu chociażby z powodu nie przestrzegania przez Panią Prezes warunków umowy (jeśli w ogóle ją dostaniesz) mam na myśli punkt 10 umowy, który dotyczy terminu wypłaty wynagrodzeń, a nie ma co na to liczyć. Pani Prezes niestety z uczciwością ma niewiele wspólnego, więc nikomu nie życzę takiego pracodawcy.

Poszkodowany
@N

Podpinam się

@N

Nie sadze, żeby opinie były usuwane. Bo w jakim celu? Przecież każdy może się tu wypowiedzieć bez względu na to, czy jest zadowolony czy nie. Jeśli chodzi o termin wypłat to są jakieś problemy? Pieniądze nie przychodzą na konto wtedy kiedy powinny?

Ktoś
@Adam

Ale czy tutaj jest co sądzić? To że niepochlebne komentarze są usuwane przez panią prezes to jest fakt a nie opinia.

OSTRZEGAM!!

Pani prezes (prezes Care Express) wbrew temu co o sobie uważa jest wyjątkowo (!!) oderwana od RZECZYWISTOŚCI i nawiedzona, można nawet powiedzieć że niepoczytalna w swoich zachowaniach względem pracowników. Ma manie kontroli, podważa kompetencje swoich pracowników niemal cały czas, przerywa, nie daje dojść do słowa oczywiście umyślnie. Nie znam jej prywatnie natomiast Praca z tą Panią to jeden wielki emocjonalny roller-coaster.

R
@OSTRZEGAM!!

Możesz opisać na czym polega ta mania kontroli?

KT
@R

Mogłabym wręcz napisać książkę. Niestety ale na forum nie mogę za bardzo się wdawać szczegóły z tego względu ze pani prezes usuwa niepochlebne komentarze. Proszę przeczytać sobie w internecie znaczenie pojęcia ,,mania kontroli”. Myślę że to wystarczy.

Magda

Nie polecam. Uważajcie na to miejsce, bo tylko z zewnątrz wydaje się fajne. Dwa dni pracy przekonały mnie, że nie ma sensu spędzać tam czasu.

N

Niestety po zakończonej współpracy nie można liczyć nawet na wypłacenie pensji, która Ci się należy.

Zostaw merytoryczną opinię o TWOJE WSPARCIE Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w TWOJE WSPARCIE Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TWOJE WSPARCIE Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 52.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TWOJE WSPARCIE Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 6 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TWOJE WSPARCIE Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 53 ocen.
  • ul. Wiertnicza 104/1
    02-952 Warszawa

TWOJE WSPARCIE Sp. z o.o.