Opinie o TWOJE WSPARCIE Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy TWOJE WSPARCIE Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TWOJE WSPARCIE Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TWOJE WSPARCIE Sp. z o.o. w Warszawa

B

ciekawe ile prezes firmy zaplacila, zeby nie miec negatywnych komentarzy :)

Jakie godziny pracy obowiązują w nanny express (6YETPC)?

Katarzyna

Przynajmniej jedna opinia inna, choć negatywna! Wszystkie poprzednie co do jednej są z użyciem słów 'odklejona' i 'oderwana', co wskazuje na jednego autora. Przykre to, co piszesz, ale zastanawia mnie jedna rzecz, mianowicie co to za stanowisko, na którym każą Ci pracować z domu? Chodzi o rekrutera niań?

L
@Katarzyna

Niestety poprzednie opinie nie były od jednej osoby. To przykre, że w tej firmie nie można normalnie pracować w zdrowej atmosferze na żadnym stanowisku. Od recepcji przez b2b aż do b2c praca w którymkolwiek z działów jest istną męczarnią. Pani (usunięte przez administratora)żyje w swoim własnym świecie. Jednego dnia jest z Ciebie super zadowolona, drugiego stwierdza, że nic nie robisz i zwalnia Cię. Dziś ustalasz plan pracy na kolejne dni, a jutro dostajesz od Pani (usunięte przez administratora) pytanie dlaczego postępujesz według wczoraj ustalonego planu. Z tą kobietą nie da się funkcjonować. Istny rollercoaster. Oczywiście nie ma co liczyć na dodatkowe wynagrodzenie za dodatkowe zajęcia, których nie było w umowie, a broń Boże nie waż się pytać o warunki pracy- przecież to niedorzeczne! Firma „stałe się rozwija” i szuka pracowników „na dłużej” - to słyszysz podczas rozmowy kwalifikacyjnej. W trakcie pracy orientujesz się, że nikt tu nie pracuje dłużej niż kilka miesięcy, nie masz szans na żaden awans, ba, lepiej uważaj na każdy swój ruch, bo nigdy nie wiadomo kiedy Pani (usunięte przez administratora)poprosi o sprawozdanie z tego co robiłeś przez ostatni tydzień, a nawet miesiac. Nikomu nie polecam pracy w tym miejscu. Uważam, że to jakiś nieśmieszny żart. (usunięte przez administratora) Współczuję każdemu kto musi tam pracować i życzę jak najszybszego znalezienia oferty normalnej pracy.

Gal anonim
@Katarzyna

SKORO SĄ PISANE PRZEZ JEDNĄ OSOBĘ TO CZEMU MAJA TYLE LAJKÓW OD WIELU OSÓB HM?

@L

Widzę, że nie masz z kierowniczką najlepszych relacji. Taka nerwówka faktycznie nikomu nie służy. Jak atmosfera jest kiepska to chociaż może wypłaty są dobre? Napiszesz ile można tam wyciągnąć na czysto?

Nasz Customer service wspiera klientów i kandydatów w godzinach 8.00-20.00 mamy dyżur telefoniczne 24/7 w sprawach ważnych 885023998 Pracujemy w biurze od 9-17.00 Online zawsze możesz do nas napisac na chat

A.
@TWOJE WSPARCIE Sp. z o.o.

Proszę nie wierzyć w te brednie. Faktycznie podczas rozmowy o pracę dostaniecie takie info, a potem szefowa będzie do was wydzwaniać po godzinach pracy że trzeba asap znaleźć opiekunkę na pilna opiekę na 7 rano. Co do wynagrodzenia to pracownicy otrzymują umowę absolwencką 'na start' czyli na 3 miesiące za (usunięte przez administratora)zł BRUTTO miesięcznie. Już asystenci osób niepełnosprawnych i opiekunki otrzymują przynajmniej(usunięte przez administratora)zł brutto/h, kiedy w przypadku pracowników jest to (usunięte przez administratora)zł brutto/h. W obliczu galopującej inflacji oraz zakresu obowiązków jest to śmieszne wynagrodzenie za ciężka pracę.

L
@Adam

14.90zl/h i nie łudź się, że się to zmieni podczas pracy :)

Nie polecam, to tylko strata czasu. W ogłoszeniach podają dość duże widełki jeśli chodzi o wynagrodzenie, niestety na rozmowie kwalifikacyjnej okazuje się, że masz pracować za 15zl/h i mimo obietnic to się nie zmieni :) Nie ma co liczyć na premie, rozwój kariery zawodowej. Jedyne czego można się nauczyć w tej firmie to że nie po każdym widać, że jest psychicznie chory. Pani prezes zachowuje się jakby miała chorobę conajmniej dwubiegunową.

x

firma nie wypłaca zaległych wynagrodzeń za pracę na umowę zlecenie

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie TWOJE WSPARCIE Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Osoba

Jeżeli nie chcecie zostawać po godzinach, za które wam nikt nie zapłaci, to nie polecam. Tutaj albo zostajecie za darmo po godzinach albo jesteście zwolnieni. Pani Prezes nie posiada kręgosłupa moralnego i z chęcią wykorzysta pierwszą lepszą nieasertywną osobę aby pracowała dla niej za darmo. To przykre jacy są poniektórzy ludzie.

...

Nie przychodżcie nawet na rozmowę kwalifikacyjną w tej firmie. Pani Prezes zapomina o umówionych spotkaniach, nie szanuje cudzego czasu, można czekać godzinę na rozmowę z tą Panią. W ogłoszeniach wystawianych oferują stawkę 18,5 za godzinę. Bzdura. Najpierw wrzucają Cię na umowę absolwencką, gdzie stawka wynosi ledwie 14 zł za godzinę. Wszystko robione byleby lecieć po kosztach. Nianie nie są szkolone, oglądają jeden filmik i to wszystko. Ale więcej o Pani Prezes - kobieta zmienia humor co 2 minuty, mobbinguje pracowników cały czas monitorując ich pracę, wytykając każdy błąd i pomyłkę, ale jak już coś Ci się uda, to udaje, że tego nie widzi. Mówi o tym, że chce szkolić nowych pracowników i tworzyć ekipę młodych ludzi, ale po tygodniu pracy oczekuje, że wszystko będziesz wiedział. Ba, nikt Cię nie przeszkoli i do wszystkiego musisz dochodzić sam. Nie możesz się nie zgadzać z tą Panią, jeśli nie podzielasz jej jakiejkolwiek opinii, to od razu przekłada się na to, że będzie traktowała Cię gorzej od pozostałych. Poza tym wykorzystuje pracowników do zostawania na bezpłatne nadgodziny. Ta Pani nie rozumie co się do niej mówi, zleca obowiązki, które już wykonałeś. Ciągle tylko się słyszy "ale ja nie wiem o czym Pan/Pani mówi", "nie rozumiem", "nie mam czasu żeby to tłumaczyć". Praca tam to psychiczna męczarnia, nawet nie zastanawiajcie się nad nią.

Niekryty krytyk

Osoby, które chcą się tu zatrudnić proszę o przeczytanie tej opinii. Ostrzegam, iż - W tej firmie nie ma ścieżki rozwoju, ani awansów ani żadnych podwyżek. Nie wspominając o premiach, bo one nie istnieją (nawet po wyproszeniu się Pani Barczuk za dobre wyniki w sprzedaży) - Nikt tutaj z szefostwa Cię nie doceni, a (usunięte przez administratora) z działu sprzedaży (Pani kierownik z syndromem Sztokholmskim, która jest nieustannie gnębiona przez Panią Barczuk. Co Ciekawe ta Pani współpracuje z nią bardzo długo) jedynie Cię zgnoi pod koniec współpracy. Nieważne ile razy jej pomożesz ponadprogramowo - Pod żadnym pozorem nie zgadzaj się na stanowisko rekrutera. Bardzo szybko wylecisz stamtąd, ponieważ Pani Barczuk stwierdzi że nic nie robisz (tak jak w przypadku poprzednich osób na tym stanowisku) - Unikać Pani Gosi jak ognia, ta kobieta nic nie rozumie co sie do niej mówi, jest w swoim świecie. Odpływa podczas rozmowy, przerywa nieustannie - Nie ma jasno wytyczonej ścieżki stanowiska, na początku Pani Gosia mówi o jednym stanowisku, a później o innym gdzie w rezultacie i tak lądujecie jeszcze gdzieś indziej - Wieczne niezadowolenie Pani Prezes, nieustanne kontrolę - O własnych pomysłach to nawet nie ma co mówić, bo i tak zostaną zgaszone i wyśmiane przez wyżej wymienioną Panią. Również może zdarzyć sie tak, że wyśmieje wasz pomysł a następnie sama nie niego skorzysta i będzie uparcie twierdzić że to jej zasługa Tak w skrócie o tym piekle

Nickname

Po przeczytaniu opinii, postanawiam napisać swoją. Pod żadnym pozorem nie zatrudniajcie się w tej firmie, Pani Prezes obiecuje gruszki na wierzbie i śliwki na sośnie a tak naprawdę da Wam zadania szeroko wybiegające poza Wasz zakres możliwości, zwalnia ludzi, ponieważ ma taki kaprys i zły dzień, jest zupełnie odklejona od rzeczywistości. Przeprowadzi z Wami rozmowę o której na drugi dzien już nie będzie miała pojęcia, że coś takiego było z Wami omawiane. Stawka która proponuje jest nieadekwatna do zadań powierzonych pracownikowi. Z całego serca nie polecam pracy w tej firmie i współpracy z tą kobietą.

Ola

Pod żadnym pozorem nie zatrudniajcie się w tej firmie. Pani prezes tylko stoi nad pracownikiem i się nad nim pastwi. Co więcej, ta Pani jest bardzo odklejona od rzeczywistości . Nie chcę zainwestować we własną firmę, ani w narzędzia ani w pracowników. Nie wypłaca wynagrodzeń na czas, a osoby które zwalnia zostawia bez wypłaty. Ogólnie porażka

Karol
@Ola

Pastwi? W jakim sensie? Opowiedz coś więcej o tym, zaciekawiłaś mnie teraz :D

...
@Karol

Pewnych rzeczy nie warto poruszać...

S

Kategorycznie odradzam współpracę!!! Podczas rozmowy wszystko super, chcą żeby zacząć od zaraz. Człowiek zwalnia się z pracy i idzie do nowej. Okazuje się, że to dzień próbny, bezpłatny!!! Na taki dzień przychodzi 3 albo 4 osoby i jest rotacja. Inna stawka podczas rozmowy, potem inna (niższa) podczas pracy. Aplikujesz na stanowisko, przez kilka dni robisz to mniej więcej co było w ogłoszeniu, zaraz dostajesz inne dodatkowe obowiązki, w innym dziale. Następnego dnia jeszcze inne i tak w kółko. Zgłaszasz nowe rozwiązania, info od pracodawcy że chcą je wdrożyć, robisz plan itp. po czym temat się urywa i Twoja praca idzie do kosza. Totalny bałagan, śmieciowe umowy i marna kasa. Opinie w google nie są prawdziwe. Pewnego dnia, rano było 1,4, a za kilka godzin 4,6 :D Porażka

Katarzyna
@S

Ale ale! Nie ma czegoś takiego, jak dzień próbny bezpłatny. To od razu kwalifikuje się do pip. Zgłaszał ktoś, Ty lub inni?

PaniGosiaJestGlupia

Pani Gosia "Prezes zarządu" (usunięte przez administratora) się zna i tylko kontroluje swoich pracowników na każdym kroku. Firma według niej jest w trakcie "rozwoju"... rozwoju od 15 lat. Nie traktuje poważnie swoich pracowników nawet tych, którzy pracują z nią od 10 lat.

AG

Totalny brak profesjonalizmu, opiekunki przypadkowe, zlecenie zaklepane dużo wcześniej i rezygnacja w ostatniej chwili. Potem próba złapania na nasze zlecenie kogokolwiek. Ta firma na pewno ma w nosie zadowolenie klientów, bezpieczeństwo dzieci i lubi chodzIc po sądach kiedy nie chcą zwrócić pieniędzy za niewykorzystane godziny. PORAŻKA

Mariusz

Jako osoba współpracująca (wykonawca usług) zdecydowanie przestrzegam przed podejmowaniem współpracy z tą firmą i Panią Małgorzatą. Bardzo wiele wymagań, cotygodniowe call`e o postępach, sporo przeznaczonego czasu (również nad tematami poza określonymi obowiązkami), dużo zrobionej solidnej pracy i zero wynagrodzenia od kilku miesięcy. Oprócz mnie w podobnej sytuacji są też inne osoby, co nie zostanie oczywiście bez dalszych konsekwencji. Unikajcie współpracy z tą firmą!

szpieg007

Rotacja ! Rotacja i jeszcze raz rotacja ! Tutaj pracownicy pracują tylko na umówię o dzieło / umówię absolwenckiej . Nikt nie dostaje innej umowy chyba ze jesteś studentem. Tanimi kosztami lecą . No i po 3 miesiącach jak obiecują Ci umowę o prace to oczywiście ze nie dostajesz tej umowy (dzień dobry P.Robercie????) … a Organizacja firmy jest zerowa , bałagan w papierach spóźniają się z wypłatami dla pracowników zewnętrznych i rekruterom karzą się tłumaczyć . Szefowa jest oderwana od rzeczywistości co załatwisz z nią jednego dnia drugiego już nie ma tematu .

Agnieszka

Firma szlak Wysyłają opiekunek bez żadnych papierów - jeżeli coś się stanie z dzieckiem, nikt nie bierze za to odpowiedzialności. Rekrutacja trwa 5 min - i to w najlepszym wypadku. Kłamią że mają szkolenia ale po 5 min rekrutacji opiekunkę od razu wysyłają na zlecenie. Żadnych szkoleń, szukają tylko studentek aby zaoszczędzić, mówią że opieka odbędzie się nad jednym dzieckiem, natomiast faktycznie - nad 3. Do tego wszystkiego sami piszą sobie opinie pozytywne - byłam tego świadkiem. Nie polecam. Każda firma jest lepsza!!!

@Agnieszka

Potwierdzam każde słowo!

Nickname
@Agnieszka

Oj potwierdzam! O tej firmie można pisać książkę jak nie prowadzić firmy . OMIJAĆ Z DALEKA !!! Wypłaty po czasie, wszystko co negatywne to jest w tej firmie. Także to co piszą tutaj jest prawda a szefostwo dodaje komentarze i mydli oczy !

Nowak

Znalezienie odpowiedniej opiekunki dla ukochanego dziecka nie jest łatwym zadaniem, na szczęcie koleżanka poleciła mi firmę Nanny Express. Pani Ula przychodzi do nas regularnie od ponad pół roku i szczerze nie mogłabym sobie wyobrazić lepszej niani. Polecam!

Aneta
@Nowak

Witaj @Nowak, zawsze dobrze wiedzieć, że klienci Nanny Express są zadowoleni. Forum ma jednak pomagać pracownikom w wyrobieniu sobie opinii o pracodawcy. Czy masz jakieś przydatne informacje dla osoby rozważającej pracę w firmie?

Aga
@Nowak

Widać, że opinia jest nie prawdziwą! xD

Jak wygląda ścieżka kariery w nanny express (6YETPC)? Czy trudno jest zdobyć awans?

Nie ma żadnej ścieżki kariery. Po okresie próbnym (3 mies.) podwyżki nie dostajesz. Również nie ma co liczyć na umowę o pracę. W żadnym wypadku nie polecam tą firmę!!!

Dzwonilam dzis wyklocac sie o swoja wyplate chyba z 5 razy, tragiczna firma, nawet nie zastanawiajcie sie nad praca tu

X

Firma tragiczna, na szczescie konczymy wspolprace, o wyplate trzeba prosic, brak szkolen dla pracownikow, ogolnie tragedia

Michalina K.

Praca niani, jak każda inna praca ma swoje wady i zalety. Ja w Nanny Express znalazłam zdecydowanie więcej zalet : ), dlatego pracowałam u nich przez kilka lat. Polecam

Karol
@Michalina K.

To może wymienisz te zalety o których piszesz? Skoro pracowałaś tam wiele lat, to na pewno możesz sporo powiedzieć na temat pracy w nanny express. Daj znać jak tu wygląda kwestia zarobków oraz jakie jest podejście do pracowników w firmie. :)

Zostaw merytoryczną opinię o TWOJE WSPARCIE Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w TWOJE WSPARCIE Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TWOJE WSPARCIE Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 52.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TWOJE WSPARCIE Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 6 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TWOJE WSPARCIE Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 53 ocen.
  • ul. Wiertnicza 104/1
    02-952 Warszawa

TWOJE WSPARCIE Sp. z o.o.