Opinie o Agroster w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Agroster. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Agroster o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agroster w Poznań

Marek Nowy wpis

Czy na nowy rok firma podwyższyła stawki?

Iwo Nowy wpis

Tak dobrze się pracuje, że nie ma chętnych do pisania?

alex Nowy wpis
@Iwo

Pot z (usunięte przez administratora) leci,i nie ma sil na pisanie.Firma zmierza ku koncowi....

smok Nowy wpis

2 dobre osoby za burta i co teraz bedzie.? kiedy firma padnie przzy zamowieniach mniejszych niz 1-2 lata temu?

SMOK WAWELSKI

ok moze nie kapok ale lodke lub kolo ratunkowe.

Aplikowałeś do firmy Agroster? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.

Ale ja nie umiem plywac i co mam zrobic bez kapoka.?

kuna

Uciekamy uciekamy z tonacego okretu............OSTATNI GASI SWIATLO.

kuna

Obowiazki asystentki sa znane a te dodatkowe obowiazki to glebokie gardlo potrzebne.

xxx

szczerze nie polecam pracy, widzę że poszukiwana jest osoba do biura. Tak wiec z czystym sercem mogę napisać że musi to być osoba o mocnych nerwach i zerowym braku szacunku do swojej pracy i osoby... niestety od szefostwa nigdy nie usłyszy że jest dobrym pracownikiem- baa duzo częściej usłyszy, że jest osłem kretynką itp. kompletnie nie warto - szkoda czasu - niczego się tam nie nauczy nikt (mimo że będzie musiał robić za asystentkę pakowaczkę i milion innych funkcji) brak organizacji pracy brak organizacji produkcji pełen chaos i bardzo nerwowo!Szef wpada w furię i wiecznie jest nie zadowolony...

Robuś

Widzialem rzucanie krzeslem o podloge,widzialem walnie klawiatura o stol i rzucanie myszka i papierami a takze slyszalem krzyki szefowstwa na pracownikow wiec prosze nie piszcie ze atmosfera sie moze zmienic na lepsze a szefowi mozna cos zasugerowac. Jedynym okresem w firmie kiedy jest atmosfera ok to czas jak szef jest na urlopie. Pracownicy nie stworza tu atmosfery bo nie maja czasu sie wysrac a co dopiero tworzyc atmosfere [byl taki jeden co psul atmosfere zwal sie kuna ale juz go nie ma]

xxxx

A to witamy siostre szefa na stanowisku asystentki.Na kogo teraz bedzie sie szef darl i w kogo rzucal papierami?

xxxx

Szef sie nie zmieni wiec sugestia nie ma sensu a szkoda bo firma ma potencjal mimo ze trzeba ciezko pracowac.

xxxx

Niestety z powyzszych 2 opini prawda jest ze pracownicy sa zastraszeni a atmosfera jest tragiczna a szef swoim zachowaniem zapewnia atrakcje w postaci wyzwisk i obrazania.Gdyby nie atmosfera ktora serwuje szef to byla by to najlepsza firma w wlkp.Da sie zarobic za ciezka prace ale kto da rade wytrzymac stres i jak dlugo..?

Nie mam pozytywnego zdania o firmie- pracę wykonują po najniższej linii z najtańszych materiałów węże może i tańsze niż konkurencja ale co z tego jak są słabe i co chwilę trzeba poprawiać .Pracownicy wyglądają na wystraszonych, facet który jest właścicielem to typowy burak jeżdżący BMW - ani kultury ani wyglądu jedyne co potrafi to krzyczeć wyzywać i zastraszać ludzi. Kto ma więcej oleju w głowie ten już tam nie pracuje.Będąc tam nie raz słyszałem traktowanie pań z biura przez właściciela - szkoda słów. Ogólne wrażenie skoro Ci płacą nie masz prawa dyskutować mimo że ktoś obraża , wyśmiewa i wyzywa cię przy postronnych osobach. Ogólnie nie polecam pracy w tym miejscu.

alojz

Zadzwon i spytaj sie a jak tego nie potrafisz to nie nadajesz sie.

Stawka akordowa czy godzinowa ?

Przemo

Zadzwon i sie spytaj to nic nie kosztuje. Praca na 1 zmiane bez sobot i swiat i pensja na konto na czas. Ale nic za darmo...trzeba ciezko pracowac.

jack

witam, jak obecnie wygląda sytuacja, czy praca jest tylko na jedną zmiane? po ile godzin? i czy są potrzebne ręce do pracy?

Jacenty

Nie ma ofert pracy bo rekrutuja non stop.Jak? poprostu jedziesz,spotykasz sie z szefem i pracujesz lub nie.Placa w zaleznosci od kwalifikacji czyli od 16 do 20zl netto.Praca po 8h dziennie bez zmian.Umowa o prace. Ile dostaniesz to zalezy od rozmowy a ze szef sie nie zna to jak nabajerujesz to i pewnie uda ci sie dostac ok 20zl.

szuwarek

wyscig szczurow juz jest ze strachu przed szefem. Starzy pracownicy maja od 13 do 18zl netto. 13 netto maja idioci ktorzy nie maja podstawowych pojec o obrobce skrawaniem ale dobrze udaja ze pracuja jak szef patrzy i sie zbliza do stanowiska pracy a 17-18 nowi i ci ktorzy cos/sporo umieja....

szuwarek

Dziwne zwyczaje panuja w firmie bo przyjmuje sie ludzi ktorzy nic nie mieli nigdy wspolnego z obrobka skrawaniem a dostaja na start wiecej niz ci co pracuja po 3 lat i wiecej i ciagna ten wozek.Faktycznie rotacja jest wieksza niz w biedronce a ludzie wytrzymuja w firmie max 3-4 miesiace ale dawanie swezakowi ktorego teraz przyjeli 17zl netto to kpina z innych pracownikow.

Zostaw merytoryczną opinię o Agroster - Poznań

Agroster