Opinie o Awiteks Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Awiteks Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Awiteks Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Awiteks Sp. z o.o. w Kraków

Aldona

Praca za najniższą krajową, żadnej premi,paczek na święta czy pączka na Tłusty Czwartek. Na L4 lepiej nie chodzić bo albo dostajesz wypowiedzenie albo przeniesienie na gorszy sklep. Nie polecam a czytając nie które komentarze zastanawiałam się ile kierowniczek je pisze żeby podreperować wizerunek firmy... Mam nadzieję że w końcu Pan Nakielny zacznie jeździć po sklepach i pytać się dziewczyn jak naprawdę wygląda pracą w jego firmie. Pozdrawiam i nie polecam tego pracodawcy.

Wolna
@Aldona

Kierowniczki czatują tutaj żeby wybielać wizerunek firmy. Podobnie jak przed kamerami czatują, żeby mieć jakieś haki na pracowników

Da

Chcecie wiedzieć jak wygląda praca w Awiteksie? Zatrudniają Cię najpierw pod jedną spółką na okres trzech miesięcy, później pod kolejną znowu na trzy miechy i tak praktycznie w kółko byle jak najbardziej odciągnąć zatrudnienie na czas nieokreślony (co wydaje mi się w tej firmie nieosiągalne). Następna sprawa, wynagrodzenie. Podstawa minimalna krajowa, reszta "pod stołem" a papier podsuwają do podpisu z minimalną... Nie polecam z całego serca. Same problemy.

Lala
@Da

Tak to prawda kredytu w banku nie dostaniesz bo nie masz dochodów z pracy pracownicy banku otwierają oczy ze zdziwienia że XXI wiek a pracodawcą daje pieniądze do ręki

@Da

Nie wiem skąd ty wyskoczyłaś, ale 90% umów w AWITEKSIE jest na czas nieokreślony. Chyba masz coś z głową. Sprzedawczynie są zatrudnione tylko w jednej spółce. Tak, masz coś z głową,

@Lala

Ojej, chyba musimy się rozpłakać z tego powodu.

Srututu
@Da

Firma nie szanuje nikogo tylko ich żyjąc k się liczy podsuwają dokumenty do podpisu strasząc że jak się nie podpiszę to do zwolnienia podpisuje się papiery na których firma zarabia każą zostawić chleb nie dość że przyszedł stary to jeszcze ma zostać na jutro składy chlebów nie mają nic wspólnego z tym co podają w na stronach. stery chleb ciasta sklepy trzymają nawet tydzień a płacicie jak za tzw woły omijajcie awiteks raz że względu na jakość towaru dwa że względu na jakość obsługi

klient

Jesli jest tak OK to dlaczego nie placa na konto tylko do reki .To niepasuje do tak duzej firmy

Janusz
@klient

Dzień dobry. To co się dzieje obecnie w tej firmie jest pod osłoną covid. Szef na tym zarabia. Ludzi traktuje się odgórnie. Nie chcesz-nie pracuj. Duża firma a traktuje pracowników wstrętnie. Kto ma znajomości ma dobre punkty. Kiedyś tak nie było. W tej firmie wszyscy wszystko wiedzą.. Szkoda, że właściciel nie zrobił jeszcze z tym porządku. Praca pod presją coraz bardziej wdaje się w tej firmie we znaki, a podlega to nie którym paragrafom.

odp
@Janusz

jakbyście wszyscy mu rąbneli ostrzegawcze L4 na tydzień, bez łamistrajków to nie miałby wyjscia musiałby dać podwyżki,albo interes by mu sie zawalił,a tak jak baby jęczycie tylko to was doi ile wlezie

Klient

Kupiłam bułkę z łososiem, ale nie dało sie zjeść. Łosoś chyba 7 kategorii. Jeszcze niedawno te bułki były bardzo smaczne, teraz niejadalne.

Lidka

Nowy sklep na Złotym Wieku błędna informacja na drzwiach sklep klimatyzowany, wchodząc jest gorąco.

Olga
@Lidka

Uważaj żebyś się nie roztopiła.

@Olga

byłaś jak nie to się zamknij !!!

Olga
@zainteresoway

Czego można się spodziewać po osobie, która potrafi powiedzieć tylko tyle ???? Jak nie odpowiada Ci robienie zakupów w tamtym sklepie, to szukaj sklepu z pełną klimatyzacją.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Awiteks Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Klient

Witam. Czy praca w sklepie Awiteks w Brzesku w ostatnim tygodniu opiera się tylko na dwóch uśmiechniętych uprzejmych, zaangażowanych w swoją pracę oraz jak zauważyłam przemęczonych paniach? Czy kierownictwo nie widzi co się dzieje? Jak dwie dziewczyny zasuwają na pełnych obrotach, ale ja je rozumie że jak jest jedna osoba na zmianie to niestety musi robić się ogromna kolejka przez co no niestety Panie Szefie ludzie idą do konkurencji.

Jan
@Klient

A czy jak stoisz w kolejce w Biedronce lub Lidlu albo w aptece to też piszesz na forum opinie aby dorzucili kogoś do kas bo pójdziesz do konkurencji??? Od poniedziałku masz limit osób więc też będziesz stał i czekał czy Ci się to podoba czy nie. Proponuję abyś napisał skargę do rządu co Ci się nie podoba

Mariola
@Jan

W Biedronce czy w Lidlu panie przy kasie siedzą i jest więcej kas niz jedna. Poza tym hest podział obowiązków.

@Klient

Nie dość że mało obsługi to klima nie działa !!! Firma ta to jden przekręt !!!

@Klient

Nie dość że mało obsługi to klima nie działa !!! (usunięte przez administratora)

Obiektyw

Faktem jest że pracę dadzą, ale nie ma co liczyć na zatrudnienie na stałe.

Do obiektyw
@Obiektyw

Jak się nie sprawdzisz to chyba normalne że nie dadzą i się chyba nie sprawdziłeś bo Ci nie dali

Obiektyw
@Do obiektyw

Chyba raczej " byle zaoszczędzi kasy"

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Awiteks Sp. z o.o.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Jest marzec a Ty pytasz o wigilię?? Haha Czemu mój komentarz został usunięty przez administratora??

fifa

pytanie chyć ty się jakiej roboty a nie zadawaj durnowatych pytań :))))

Daria

Widzę ze macie słaby kontakt w firmie co?

Ola
@Daria

Eee nie

Gienek

Od strony pracownika piekarni mogę powiedzieć, że firma dobrze sobie radzi i tak ogólnie na rynku pracowniczym w Krakowie na pewno należy do takich godnych polecenia. Pracuję już od kilku lat i jeśli chodzi o wynagrodzenie jest na dobrym poziomie, w branży trudno znaleźć gdzieś lepsze pieniądze, choć tak ogólnie mówiąc wiadomo że każdy chciałby więcej zarabiać, ale trzeba się pogodzić z tym jak jest. Warunki pracy w porządku, pojawiają się jakieś benefity więc nie jest tak, że firma jest w jakaś stagnacja i nie starają się o pracowników. Więc jak ktoś szuka pracy w tej branży to myślę, że warto się ich ofertą zatrudnienia zainteresować, może być to niezła opcja.

G

Spam!

Jaaaa

Jakie benefity??? Haha

Julia
@Gienek

Hahaha dokładnie jakie benefity ? Z roku na rok kasa jest coraz niższa a niby średnia krajowa się zwiększa...

Pravownik były
@Jaaaa

O benefitach mozna zapomnieć w tej firmie. Dużo ludzi odchodzi praca za 2000, robisz wszystko..... I tyle.

Grzegorz

Na Wgorzach obsada sie zmieniła, kiedyś fajne babki robiły. Obecnie średnio, jedna starsza juz długo ma humory, nowa jakąś z kosmosu. Pozdro

@Grzegorz

Z tego co kojarzę to od jakiś 2 lat są te same osoby bo robie tam codziennie zakupy więc o jakiej starej załodze mówisz?? Faktycznie ta ciemna starsza osoba nie jest uprzejmą ale pozostałe są ok

Halina
@Grzegorz

Mam podobne zdanie i odczucia co do obslugi na Wzgórzach. Pani ta co ma czarne włosy porażka, wiecznie narzeka, a jak nie narzeka to głupio dogaduje. A ta nowa blondynka taka dziwna, ciężko wyczuć. Szkoda, że realia są inne.

@Halina

Ale co chcesz powiedzieć przez ;taka dziwna ciężko wyczuć " ja mam właśnie inne odczucia . Pani kutra tam pracuje naj krucej jest bardzo uprzejma i miła nie zdążyło mi się nigdy aby nie była uśmiechnięta mimo że każdy z nas może mieć gorsze samopoczucie. Byłem wielokrotnie świadkiem ja obrywały panie tam pracujące za jakość pieczywa lub drożdżówek mimo że nie one pieką A tylko sprzedają więc może Pan był klientem po takiej akcji i wtedy odniósł złe wrażenie.

!!!!
@Piotr

Dokładnie tak. Zgadza się. Pozdro

Klientka
@Grzegorz

Tak jest, tez to zauważyłam. Jest pani która trochę odpycha ludzi Na Wzgórzach.

Robert

Panie Nakielny Pan zacznie szanować pracowników bo za takie pączki (twarde i stare) to Pana pracownice że sklepu na Wzgórzach to wylądują na l-4 z głęboką depresją i nerwicą. Klienci szaleją i wydzierają się na te Panie a One bronią Pana biznesu jak tylko potrafią najlepszego lepiej. Jedna z Pań (blądynka która pracuje tam najkrócej ) po wyzwiskach od jednego z klientów chyba śię popłakała .Panie otrząsnij śię Pan.

@Robert

Robert chyba przesadzasz, wcale nie były złe. Akurat nowa blondynka się popłakała??? ???????????????? Ludzie co wy wypisujecie Ogarnijcie się nie chce wam się pracować to zmieńcie branże. Nowa blondynka też może. Żenada

@Klient

Dodam jeszcze jedno. Sprzedawczynie powinny zachęcać do kupna a nie zniechęcać klienta, jak to słyszałem nie raz na Wzgórzach. Miłego dnia.

Janina

Robię codziennie zakupy w sklepie na Wzgórzach Panie które tam obsługują to ANIOŁY nie ludzie. Miłe zawsze uśmiechnięte dzięki nim znalazłam pieczywa które są dobre dla mojego żołądka. Mam tylko nadzieję że są godziwie wynagradzane w tak ciężkich czasach. Pozdrawiam Janina. W.

Tadeusz
@Janina

Muszę panią rozczarować, proszę mi uwierzyć, że jednej pani do Aniołów to dużo brakuje. Może chodzi do kościoła i się modli, ale pracując wsrod ludzi trzema mieć dystans. Raz jak mnie obsłużyła taka najstarsza to do tej pory omijam i nie wchodzę jak ja widzę. Może pani, pani Janino ma inne zdanie ale ja swojego nie zmienię. Pozdrawiam

Maciek

Kupiłem dziś pączki w waszym sklepie na Wzgórzach .Czy macie nas klientów za (usunięte przez administratora)tych twardych starych pączków nie da się jeść czy wy je pieczecie tydzień wcześniej. Takim sposobem to daleko nie znajdziecie. I jeszcze jedna kwestia panie sprzedające tam mają przechlapane przez niską jakość waszej produkcji. Już słyszę klientów którzy wydzierają się na nie bo dostali stary nie nadający się do spożycia produkt .

Dlaczego stałych pracowników traktuje się gorzej? Przyjmuje się koleżanki koleżanek, kierownictwa i one mają lepsze miejsca pracy.

Loko

Nie pogardziłby człowiek dodatkiem na święta, niestety chyba to nie możliwe :)

Paulina
@Loko

O, no to wielka szkoda. Wiadomo - taki dodatek świąteczny może chociaż trochę podreperować domowy budżet, co w okresie świątecznym jest szczególnie ważne. Podobno w Awiteks chcą teraz przyjąć osobę na stanowisko sprzedawcy. Jakiej formy umowy należy się tam spodziewać na początku?

Ola
@Paulina

Przecież nie ma przyjęć, czemu kłamiesz?

klient

bardzo duzy wybór ciast, super

Awiteksik

Panie Nakielny pchasz się pan do gipsu ludziom obciął pan wypłaty pod pretekstem spadku obrotów a sam wozi się pan Porsche a spadek obrotów wywołał pan sobie sam żeby załapać się na tarczę antykryzysową dobrze Pan sypia w nocy?

Czy mogę dziś nie przyjść do pracy u strajkować z kobietami?

Lola

Tak, ja idę z Tobą

Greg

Najgorsza i jedna z droższych kaw jakie piłem t w Avitex lura jakich mało z expresu przy ulicy Garncarskiej nie polecam lepiej do Lajkonika lepsze ciacha sprzedają a ceny podobne

On
@Greg

Piszesz opinie A nawet nazwy firmy dobrze napisac nie umiesz nie wspomnę juz o słowie- Expres. Jestem klientem i za taką cenę kawy nie oczekuj tez cudow. W wielu lokalach za kawe zapłacisz 9-12 zl. A Tu masz ceny na każdą kieszeń.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Awiteks Sp. z o.o.?

personel

Nie i nie zanosi się żeby były.

Tak tylko kazdy płaci za siebie

Xyz

zaśmiałam się aż, przepraszam, ale w tej firmie pracownik niezbyt jest doceniany. Jeśli nie ma żadnych dodatków to nie można wymagać wyjazdów czy spotkań integracyjnych, to byłoby zbyt duże poświęcenie pieniężne dla szefa ????

obserwator
@Xyz

Jak przestaniesz się śmiać to idz do urzędu i załóż sobie firmę na siebie zatrudnij ludzi i daj im dodatki do pensji. Nikt nie zmusza cię do pracy na etacie. Zobaczysz wtedy jakie to miady w państwie pis prowadzić działaność gospodarczą i przetrwać. Powodzenia

Odpowiedź
@Xyz

Jak nie doceniany to się zwolnij i znajdź coś lepszego lub jak ktoś wyżej napisał załóż sobie firmę i za sponsoruj sobie wczasy

Zostaw merytoryczną opinię o Awiteks Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Awiteks Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Awiteks Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Awiteks Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 7 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Awiteks Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 268 ocen.

Awiteks Sp. z o.o.