Opinie o Selgros Cash&Carry w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Selgros Cash&Carry. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Selgros Cash&Carry o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Selgros Cash&Carry w Gdańsk

Poszukiwacz- kierowca

Jak wygląda praca kierowcy kat. C w firmie Selgros Gdańsk i jak z zarobkami?

Damian
@Poszukiwacz- kierowca

Nie tak dawno interesowała Cię praca w firmie Selgros Cash&Carry na stanowisku kierowcy. Czy mimo braku odpowiedzi na forum wysyłałeś może swoje CV i próbowałeś dostać się do pracy w tej firmie?

Izydor

Może jednak nie tak ciężko niektórzy pracują skoro firma tyle płaci?

Pawel

Kierownik działu informacje reklamacje Jakie zarobki na tym stanowisku Jakie auto sluzbowe?

zainteresowany

Witam, mam pytanie, niedawno słyszałem od byłego pracownika, że na okresie próbnym nie są wypłacane pensje, a wypłata przychodzi po 3 miesiącach, po zakończeniu okresu próbnego(całość). Trochę nie chce mi się w to wierzyć, ale wole zapytać, czy to prawda?

@zainteresowany

Czy próbowałeś uzyskać potwierdzenie tej informacji bezpośrednio w firmie Selgros Cash&Carry? Być może zaszło jakieś nieporozumienie? Jeżeli uda Ci otrzymać oficjalną informację na ten temat, prosimy, podziel się nią z nami. Dla potencjalnych kandydatów będzie to zapewne bardzo ważny aspekt zatrudnienia.

zainteresowany
@Dominika

Dowiedziałem się. Nie jest to prawda. Płacą co miesiąc.

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
der

a napisze ktoś jak praca PH w Gdańsku? Jak z umową, jakie zarobki, jak z samochodem itd.

Kamila
@der

Praca ok, dużo się dzieje jak to w sprzedaży. Auto opel corsa, podstawa nie najwyższa plus premie za obroty. Spoko atmosfera, konkretny z fajnym podejściem kierownik. Minus to braki pracowników i wpływa to na współpracę bo jest ciężko wszystko ogarniać od strony hali.

Dominika

Co chciałeś nam przekazać za pośrednictwem swojej opinii? Nie zgadzasz się z Twoim przedmówcą? A może masz podobne zdanie tylko chciałbyś coś dodać? Czekamy na Twój komentarz.

Dominika

Warto uważać przy generalizowaniu i ocenianiu innych osób. Ktoś kto również pracuje w danym miejscu może poczuć się urażony. Jeśli przeszkadza Ci zachowanie współpracowników to czy zwróciłaś im na to uwagę? A może rozmawiałaś z pracodawcą na ten temat? Na forum niewiele osób będzie w stanie pomóc Ci rozwiązać te sytuacje.

Stefan

Może problem tkwi w tym, że nie każdy ma chęci do pracy?

Jarek

,Czasami nie potrafimy spełnić oczekiwań firmy i nie zostajemy w firmie!!

Kierowca

Zajrzałem bo słyszałem, że są tutaj wpisy o pracy kierowcy w Selgrosie. Poniżej to wpis kolegi prawdopodobnie, który nie był zatrudniony w selgrosie i już nawet nie jeździ u nas jako kierowca firmy zewnętrznej, tylko oni przychodzą na 8 do pracy, naepwno w miesiącu nie jeżdżą więcej niż 160 godzin, masa nieprawdy w stiwerdzeniu, że pracują po 12 godzin, punktów obsługujemy dużo dużo więcej niż 90, kierowców też jest więcej niż 5. Z tego co się orientuję to ci dwaj z zewnętrznej firmy nie przepracowują się i zarabiają dobrze, że ktoś marudzi na wszystko zawsze to normalne w polsce. Mandaty poza prędkością firma jeżeli nie są to częste przypadki zwraca nam. Pracujemy od 5 40, jeżeli zdarzą się nadgodziny to są oddawane w inny dzień jeśli nie ma możliwości to płacone, mamy nowe auta, dba się o naprawy przeglady, jest normalna atmosfera nie ma chamstwa,pomagamy sobie, są premie dodatkowe miesięczne i za sezon, jak się robi błędy czy uszkodzi towar lub auto to premia zabierana, dostajemy ubrania robocze, ogólnie normalna praca ok, kasa oczywiście mogłaby być wieksza w podstawie. Minusy to dużo papierów, problemy z kompletacją towaru błedy, przez które wyjeżdzamy później zamiast ruszyć o 7-8 przeciąga się czasami nam do 9, cięzko z dostawami w trudnych miejscach jak centrum miasta, ograniczenia godzin dostaw, jesteśmy u klienta i jak ma jakieś uwagi czy problemy to my zbieramy opieprz za błedy nie swoje to duzy minus ale tak jest wszędzie w transporcie, wystarczy pogadać z kurierami. Szefostwo wymagające i zabiegane ale jak jest z tego co słyszę jakiś problem to starają się pomóc. Ogólnie ocena dobra z minusem, proównując do innych firm nie ma tragedii.

Ja całe szczęście zakończyłem już swoją przygodę z Selgrosem a jak się okazało razem ze mną 3 kierowców. Więc około 90 punktów w trójmieście i okolicach obsługuje teraz 5 kierowców, współczuje chłopakom i właścicielom restauracji którzy teraz towar będą odbierali o 22... Firma aktualnie zatrudnia dużo pracowników z Ukrainy. Stawka skutecznie odstrasza ludzi z Polski.

Dominika

@Gdańsk dzięki za wypowiedź i informacje o pracy w Selgros Cash&Carry. A powiedz czy nie ma możliwości porozmawiania z pracodawcą, żeby przychodzić później do pracy skoro o 8 nie macie nic do robienia i czekacie na zamówienia?

@Dominika

Już załatwiliśmy żeby przychodzić na 8 bo wcześniej była to 7 i stało się jeszcze dłużej.

Tragiczna organizacja pracy. Wynagrodzenie na bardzo niskim poziomie. Kierowcy którzy przychodzą na 8 rano i do godziny 10-11 czekają na zamówienia, żeby o 11:30 dostać informację o punktach i faktury, a pierwsze 5 punktów miało zaznaczoną dostawę między 8 a 10. Obwinia się kierowcę za to. I zawsze jest porównanie do jednego magicznego pracownika który kiedyś pracował i robił 400 km w ciągu 3 godzin. (usunięte przez administratora) U klientów wieczne tłumaczenia z braku produktów i błędami w kompletacji zamówienia. Umówiony grafik na miesiąc do przodu po czym w wolną sobotę telefony o 8:30 rano że musisz przyjechać do 9 bo jest dużo zamówień a klienci już dzwonią (usunięte przez administratora). Obciążenie kosztami za uszkodzony towar kiedy rozpakowujesz u klienta paletę mąki i pod 4 warstwą znajdujesz zgniecione paczki ciastek. Ciężko powiedzieć o godzinach pracy, bo zazwyczaj dostajesz tyle punktów i tak rozproszone od Juraty przez Wejherowo po stare Miasto że (usunięte przez administratora)cały czas na 110% wyrobisz się koło godziny 19-20. Ale raz na miesiąc może Ci się trafić dzień kiedy ktoś się pomyli i da Ci tylko 5 punktów i skończysz o 14 to wtedy usłyszysz od pana "k" że kierowcy powinni jeździć 12 godzin a nie 6. Niestety takie sytuacje są na wszystkich stanowiskach z wyjątkiem przedstawicieli handlowych bo tam to pracują same (usunięte przez administratora)u których duży klient zamawia 300 kg ryby na duże przyjęcie a oni zapominają o tym bo przecież jest piątek i tak będę miał wyłączony telefon. Klient ten zrobił imprezę bez ryby... Pracując w tej firmie człowiek się zastanawia jakim cudem to jeszcze się toczy i jak duże straty musi przynosić ten oddział. Zapotrzebowanie na pracowników jest bardzo duże, na całe szczęście na 100 osób które przychodzą na rozmowę/dzień próbny 99 ucieka a jedna się nadal zastanawia. Odradzam pracę w tej firmie jak i u podwykonawców. Lepiej już iść do McDonald's, tam przynajmniej godzinowka jest lepsza.

Dominik
@Gdańsk

Poważnie, na rozmowy o pracę przychodzi po 100 osób? NMSP :-)

znawca

Do sadu idz najlepiej.

znawca

I poszlas do sadu?

Roland

Proszę o info nt. charakteru pracy jako ph. ds horeca. Orientacyjne zarobki, jaki samochód i ogólnie jak się pracuje. Dzięki. prmag@o2.pl

PolemikA
@Roland

Najpierw szkolenie przez 3 miechy na hali, gdzie sprzątasz, zbierasz towar, czyścisz regały. Później Cię kierownik bierze na spyty, czyli musisz pod kimś dołek podkopać. Jak nie podkopiesz, marne Twe szanse. Po 3 miesiącach jeśli Ci się nie spodoba spróbuj się zwolnić - dostajesz w umowie, że zapłacisz karę około (usunięte przez administratora)tysięcy o ile pamiętam (bo tyle warte Twoje szkolenie). Tak, właśnie te, gdzie zbierasz towar na hali, łazisz po mroźniach, czyścisz regały. Pensja? Koń by się uśmiał. Premii nie jesteś w stanie wyrobić. Czyli dostaniesz jakieś (usunięte przez administratora)jak dobrze zagadasz. Auto wyposażone w GPS.

Radek
@Roland

Rzeczywistość jest zupełnie inna niż opisywana powyżej. Praca jest bardzo przyjemna i w dobrej atmosferze. Nie jest to typowa korporacja gdzie tylko wynik się liczy. Jeżeli uczciwie pracujesz to będziesz uczciwie traktowany. Z każdym problemem mogę iść do kierownika i wiem że mi pomoże. Atmosfera jest olbrzymim atutem tego działu. Mamy fajny zespół, każdy jest inny ale uzupełniamy się nawzajem i możemy na siebie liczyć. Nie wiem skąd te pomysły z kopaniem dołków, w innych postach. Płace są rynkowe (pensje możesz nawet podwoić jak zrobisz plan). W ostatnich czterech miesiącach trzy razy zrobiłem plan. Jeździmy Oplami Corsa, rocznik 2016. Pracuję jako przedstawiciel ds. Horeca kilka lat i będę pracował nadal:) Firma się rozwija i jest idealnym miejscem dla dobrych handlowców. Jeżeli masz więcej pytań, pisz :)

cos wiem o tym
@Radek

Selgros to miejsce pracy gdzie pracownik ma robic robic robic za mala kase.

Czekoladowa

Aniu, kolega pytał sie o warunki przedstawiciela handlowego a nie pracownika hali. Przedstawiciele dostają z tego co wiem samochód służbowy, telefon oraz tablet. Trudno zeby kazdy pracownik dostał taki zestaw, pomysł troche. A to ze prace "Ci zawsze znajda".. chyba przyszłaś do pracy czy nie? Masakra.. jesli stawka Ci sie nie podoba to zmień prace i tyle.

@Czekoladowa

Pracowac tak ale nie za 10ZL!!! Trza miec cos z pracy, zeby z czegos moc zyc, a nie wegetowac. Pracuje sie po to, zeby z tego zyc, czy masz inne zdanie na ten temat? A pracowac w pracy, owszem po to sie tam idzie, ale nie po to, zeby tyrac jak wol., chyba ze ty tak lubisz? :-)

Jaa
@Ania

Ja pracuje jako przedstawiciel w zupełnie innej firmie. Ale mam wykształcenie wyższe dwukierunkowe wiec taka prace mam. Osoby z ledwo wykształceniem średnim powinni z pokora przyjąć stawkę 10zl i dalej sie dokształcać by zająć inne stanowiska lepiej płatne.. nie oczekuj ze ktokolwiek da Ci 15-20zl na godzine z średnim wykształceniem i równie średnim doświadczeniem. Kazdy chciałby posadę kierownicza lub dobrze płatna bez zadnego wkładu własnego poprzez naukę lub ciężkiej pracy.

@Jaa

Z pracy powinno sie byc w stanie utrzymac, nawet ze srednim wyksztalceniem srednim, anie wegetowac z pensji, z ktorej nie da sie zyc. A wyksztalcenie wyzsze nic nie musi gwarantowac w tym swiecie pelnym kolesiostwa i pracy zalatwionej po znajomosci, gdzie nieraz nie trzeba miec wymaganych kwalifikacji, bo znajomosc wystarczy. A potem mamy jak mamy nieraz, ze na niekompetentnych natrafiamy.

Agnieszka

Witam, Czy ktoś jest w stanie określić jakie jest wynagrodzenie na stanowisku kierownika działu, np. spożywczego/przemysłowego, na takie właśnie ogłoszenie wysłałam CV. Nie wiem w jakich widełkach kwotowych można się poruszać jeśli zapytają na rozmowie rekrutacyjnej ile chce zarabiać ?

Paulina

To tam jest istny (usunięte przez administratora) jak piszesz, a wigilie firmowa robia choc?

Wigilia
@Paulina

Wigilia firmowa? Hahahha tak, od 6 do 14 w półkach 24 grudnia masz wigilie

Paulina

To tam krotko mowiac jest bardzo nieciekawie.

Dzisiaj zrobiłam zakupy na dziale rybnym kupiłam karpia 1,14 a pani skasowała mnie za śledzia 8,518kg proszę sprawdzać paragony przy kasie ja sprawdziłam dopiero niestety w domu wróciłam się do sklepu pani zrobiłam ksero paragonu powiedziała że do mnie zadzwoni z łaska dała mi ksero i pieczątkę postawiła teraz czekam od nich na tel widocznie pracownicy nie są szkoleni nie przykładają się do pracy bardzo się zawiodłam

M
@Marek

Potwierdzam jeśli chodzi o Gdańsk- nabijają co innego niż się faktycznie kupuje, też się nadziałam niestety :(

nell
@Marek

Jaka płaca taka praca.

cos o tym wiem
@nell

W Slegrosie i nie oplaca sie pracowac ani zakupow robic, bo drozyzna na maxa tam jest.

Za 1800 ZL?! Wow ale wyzysk i to na 3 zmiany, to chyba teraz Ukraincow beda zatrudniac co? Bo ci sie godza na taka kase, dla nich to dobra kasa.

@Kasia

No Kasiu, jesli znajdziesz prace w miłym towarzystwie bo takie wlasnie w tej firmie jest i po roku będziesz miała 2000 i będziesz chodziła do pracy z uśmiechem to daj znać

@Tomek

Za 2000tys ZL rodziny niestety nie wyzywie i choc atmosfera w pracy jest wazna to kasa niestety tez. Chyba ze zechcesz zostac moim sponsorem? :-D

Tomasz.
@Kasia

rodziny nie wyzywisz tym bardziej nie mając pracy w ogole. Brak wykształcenia wyższego (stwierdzam to po tym ze szukasz pracy jako szeregowy pracownik w handlu) a oczekujesz zarobków pewnie ze 3 koła. No niestety to tylko na ulicy.

@Tomasz.

Ja jestem po licencjacie. A ty jakie masz wyksztalcenie panie madry? :-)

@Kasia

2 magistraty, z zarządzania i handlu zagranicznego. Także mała różnica jest.

@Tomasz

Jedno proste zdanie, dwa błędy. Tyle jest warte Twoje wykształcenie.

@kololo

Kolejna osóbka, która błędy interpunkcyjne stawia ponad inteligencje i wykształcenie - to takie urocze :) Pracuj dalej jako szeregowy pracownik za 1600. Prace na stanowisku kierowniczym za 5 koła zostaw innym - na przykład mi. Teraz pluj jadem.

@Tomasz

Czyli dalej nie rozumiesz, bo nie w interpunkcji problem. Jeśli jesteś rzeczywiście jakimś kierownikiem w Selgros, to bardzo źle świadczy o Tobie pogarda okazywana tym, którzy wykonują gorzej płatne prace. Zapominasz, że bez tych pracowników Ciebie mogłoby wcale tu nie być. Wracając do meritum, o samej firmie moim zdaniem źle świadczy fakt, że wciąż nie jest gotowa zapłacić nieco więcej za lepszych pracowników i skutecznie pozbyć się tych, którzy niejednokrotnie tych 5 koła nie są warci.

Jestes lemingiem? :-D

@kololo

Ależ ja się z Tobą całkowicie zgadzam. Płace dla pracownikow hali i kasjerek to kpina. Nie pracowałem w Gdańsku ale mam wielki sentyment do tamtej hali. I źle mnie oceniłeś - ja chyba jako jedyny z kierowników hali mowilem sam pierwszy dzień dobry do pracownikow ochrony czy sprzątaczek, pytałem jak dzien i jak im sie żyje. Rozumiałem ich problemy i starałem sie zawsze ich wysłuchać. Moim zdanie płaca minimalna do pracownika i całej lini kas to 2000zł na rękę - nie brutto.

@Tomasz

Prawda taka, jakby dyrektorzy nie podlizywali sie za kase zagranicznym wlascicielom i bardziej bali o interesy radokow pracownikow inaczej by bylo, a tak jestesmy tania kolonia dla nich.

Grażyna

mysle ze przez pierwsze 3 miesiące wyciągniesz 1700, po 3 miesiącach moze 1800, po roku czy dwóch moze 2000 będziesz mieć. Ale to wszystko zalezy od działu i kierowników tego działu czy bedą o Ciebie walczyć.

Grażyna

Spokojnie mozesz sie na tą chwile 1700 na reke spodziewać z dodatkami. Na działach gdzie jest zimno (typu nabiał wędliny czy owoce) dodatkowo koło stówki co miesiąc. Po jakimś czasie na pewno jakas podwyzka tez.

Zostaw merytoryczną opinię o Selgros Cash&Carry - Gdańsk

• Jak się pracuje w Selgros Cash&Carry?

Zobacz opinie na temat firmy Selgros Cash&Carry tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Selgros Cash&Carry?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Selgros Cash&Carry?

Kandydaci do pracy w Selgros Cash&Carry napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Selgros Cash&Carry