logo Selgros Cash&Carry

Selgros Cash&Carry

Gdańsk

Opinie o Selgros Cash&Carry

Magda 2014-07-08 14:51:48
Nie prawda, bo kazdy tylko gada ze tak jest ze nic sie nie da zmienic itp. Dlatego tak jest jak jest ze gnebi sie pracownikow bo nikt nie podejmuje inicjatywy zeby pociagnac innych.
Kasia 2014-07-25 15:20:44
Tylko strajkiem i wspolna postawa mozna wywalczyc lepsze warunki.
Asia 2014-07-29 11:36:08
Jak lubisz pracowac za małe pieniadze i duzo pracowac i 3 zmiany, to polecam selgrosa jak najbardziej
Agata 2014-08-11 08:47:37
A nadal tam za kazdym na hali w selgrosie w Osowie chodzi zmianowy i pilnuje aby nikt nawet minute nie odpoczał? Pytam na powaznie.
pracownica 2014-08-21 15:31:37
Ksiazeczka sanepid jest konieczna ze wzgledu na przepisy, jezeli chcesz pracowac z zywnoscia. Ale zarobi nie sa za wysokie tu wiec raczej kokosow nie zbijesz.
pracownica 2014-09-15 18:48:42
Selgros tez Cie skieruje na te badania i oni koszta ponosza, ale badz swiadoma, ze tam niezarobisz za duzo i praca 3zmianowa np 3 dni na rano potem na popołudnie itp i praca tez nie jest za lekka bo jak cie kierownik działu zobaczy ze nie mast roboty to odrazu ci ja da a jak bedziesz sie według nich obijac to ochrzan dostaniesz tak tam jest.
Selgrosz 2014-09-15 19:48:02
Żeby zrobić te badania sanepidowskie to musisz trzy dni z rzędu nawalić w słoik i codziennie rano zawozić na badanie.
pracownica 2014-09-17 14:47:30
Hehe dobre :) i dodac trzeba ze najpierw w selgrosie ci kregosłup złamia zebys pracowala jak nakrecona.
pracownica 2014-10-15 15:21:06
Daja umowe o prace, przynajmniej w Gdansku. Atrakcyjne warunki zatrudnienia sa sa ale na ich korzysc oczywiscie, mało płaca 3 zmiany, np pracujesz 3 dni na rano a potem dwa dni na nocke potem nastepne 3 dni na popołudnie, totalne wybicie z rytmu. Raczej na awans nie ma co liczyc.
dawna 2014-11-03 12:22:52
Płaca minimalna krajowa plus dodatki ustawowe za prace w godz nocnych. A godziny z gory narzucaja. Wiec praca o charakterze pracuj duzo nie zadaj za wiele.
dawna 2014-11-03 12:28:25
Za niedziele tez wiadomo ustawowo dodatek daja.
dawny 2014-11-21 09:51:01
Dostajesz 10zł brutto na godzine i masz sie z tego cieszyc i wiadomo ustawowo dodatki za prace w noce i swieta. I wiadomo musisz zasuwac bo jak chcesz sobie troche odpoczac (pomijajac ustawowe przerwy) to odrazu cie pogania kierownik zmiany. Wiem o czym mowie.
chetna do pracy 2014-12-09 17:08:36
A daja tez bony towarowe pracownikom na swieta?
chetna do pracy 2014-12-16 14:50:25
Daja bony czy nie?????????????
chetna do pracy 2015-01-22 22:57:26
Jest to forum wogole jeszcze zywe czy zywy trup????
chetna do pracy 2015-02-02 23:45:44
Widac forum wymarło smiercia naturalna heh.
Asia 2015-02-15 19:42:02
Szukaja na hale sklepowA??
Aga 2015-03-09 20:46:11
To złóż CV do selgros w Gdańsku ale nie licz na dużą płacę.
Aga 2015-05-01 17:18:38
Taak ale tylko swoi dostana tam dobre stanowiska by żyło się lepiej elicie...
gda 2015-09-11 08:37:34
czesc, mam rozmowę w poniedziałek,już drugą,pierwsa była przezpośrednika.
Mam stopień niepełnosprawności,w pierwszym wypadku powiedziałem, ża chce zarabiać 1700.
Nie wiem czy dobrze,oferowali mi stanowisko sprzedawca pracownk hali na rtv
Ten gośc co ze mną rozmawiał,mówił że to do negocjacji,czy mam odpuszczać...?
czy mam pozostać przy swoim

na czym polega paca
jak tam jes
mówią ze mam pracować po 7 godzin,czyli nocki odpadają

dajcie jakieś podpowiedzi
pracownik 2015-09-29 09:42:52
Negocjować warto zawsze ale często niestety bywa, że jak za wiele rządasz wezmą tego, który za mnie będzie robił z powodu dużego bezrobocia albo Ukrainca wezmą. W sklepach na budowach stoczniach coraz wiecej ich jest.
mam wy....ne 2015-10-01 02:46:05
Nie chodzi tylko jeździ na wrotkach
Nerko 2015-11-15 03:18:08
Posłuchajcie Pracuje w Selgrosie w Gdansku od 2003 roku czyli od otwarcia hali Nie ma czegos takiego ze 3 dni na rano potem nocki czy cos podobnego To bajki jakies. Osoby,które są zatrudniane na umowe zlaecenie to tak moze i maja ale nie na umowe o prace Co do kierownictwa działów że tylko patrzą zeby opieprzyc Hmm Nie wiem kiedys moze tak Teraz juz troche przybastowali jak juz im tez sie cos niecos powiedzialo Sa 2 panie do ktorych to jeszcze nie dociera wciąż ale mysle ze niedługo juz sie im ukróci Tak to kodeks pracy jestrz przestrzegany a co do zarobków no nie ma stawki takiej jak w Biedronce ale podobna i nie jest to najnizsza krajowa
dawny pracownik 2015-12-30 18:32:49
Jeszce 4 lata temu było właśnie na umowę o prace i co 3 dni zmiana albo nocka, albo poranna albo popołudniowa, wiec do bani i pilnowali jak murzynów z batem jak tylko parę minut stałeś bo akurat nic nie było odraz upomnienie, ze nie wolno się obijać. A stawka to była 10 ZŁ brutto, wiec mega mało.
nick 2016-03-31 20:53:52
wystarczy wejść na stronę www, ale jeżeli ktoś tego nie sprawdził i pyta na forum to chyba mu nie zależy na pracy aż tak?
Selgrosowa 2016-07-04 15:47:39
To powiem jak jest obecnie. Stawka na reke pracownika Hali waha sie w graniacach: 1600-1800, niektórzy jak maja jaja żeby walczyć o wyższe zarobki i harują cieżko, tak że czasami sie robi słabo od podnoszenia ciężarów po kilka, kilkanaście kilogramów dostanie te 2000zł po np.: roku czy 2 latach. Słyszałam ze niektóre kasjerki to i po 1500 maja..

Atmosfera przez ostatni rok pogorszyła sie masakrycznie. Oczekiwania kierowników Hali jak i samego dyrektora sa z kosmosu. Działy na których powinno być 8 osób maja po 3 lub 4 pracownikow. Ludzie pracują tam z przyzwyczajenia, nowi pracownicy wytrzymują do kilku miesięcy głownie z powodu zarobków małych jak na wykonywaną praca.

1700 na reke? Jak najbardziej jesli pracuje sie w miare swoich możliwości i jest sie rozumianym przez pracodawcę ale nie jesli jest Ci słabo z przepracowania a wymaga sie więcej i więcej przy śmieszniej liczbie pracownikow.

Ale da sie wytrzymać, trzeba mieć nerwy. Trzymają tutaj ludzie, którzy sa fajna ekipa, tylko ze stanowczo o polowe za małą..

Z tego co zaobserwowałam polecam prace na działach świeżych: ryby, mięso, warzywa. Nabiał moze tez tylko troche tam zimno.
Selgrosowa 2016-07-08 05:55:27
Atmosfera jest fajna, zalezy tez od działu. Ale pracownicy sie wspierają nie zależnie czy sa z foodu czy z nonfoodu czy tez z biur.
Wykształcenie średnie w praktyce być nie musi.
Kazdy dział ma braki i poszukują każdego do pracy.
der 2016-08-21 13:12:17
a napisze ktoś jak praca PH w Gdańsku? Jak z umową, jakie zarobki, jak z samochodem itd.
LG/smk 2016-08-24 20:53:59
Proszę wytłumaczcie mi po co zaopatrywać się w takim SELGROSIE/Makro skoro nie tylko nie jest taniej ale drożej niż nawet w marketach , do tego wybór żaden albo mizerny , daleko -- co dostaje sie w zamian gdzie jest fenomen tych centrów ?
kruk 2016-09-06 18:22:55
w selgros gdansk dużo ludzi odchodzi. kierownicy niedoceniają swoich pracowników.
kruk 2016-09-08 10:41:03
na calej dziale spozywczym brakuje ludzi
Kamila 2016-09-10 11:15:09
Praca ok, dużo się dzieje jak to w sprzedaży. Auto opel corsa, podstawa nie najwyższa plus premie za obroty. Spoko atmosfera, konkretny z fajnym podejściem kierownik. Minus to braki pracowników i wpływa to na współpracę bo jest ciężko wszystko ogarniać od strony hali.
kruk 2016-10-06 18:53:17
dużo ludzi samo odeszło bo już nie wytrzymywali psychicznie w selgrosie. a kolejna polowe zwolnili. lepiej szukac co innego niz selgros
Kasia 2016-10-11 19:11:14
Wejdź na stronę Selgros, przejdź do zakładki praca i tam są oferty pracy. Na każdym dziale brakuje ludzi. Mysle ze moze brakować ponad połowy personelu. Znajdziesz prace na każdym dziale, od Kas, Przyjęcia Towaru, przez Ryby Mięso Warzywa aż po Chemię Konserwy czy Nabiał. Do wyboru do koloru.
kololo 2016-10-11 20:46:01
Bez przesady, brakuje góra 20%, jednak przy obecnym stanie osobowym i organizacji pracy robi to kosmiczną różnicę.
Grażyna 2016-10-18 01:59:10
Spokojnie mozesz sie na tą chwile 1700 na reke spodziewać z dodatkami. Na działach gdzie jest zimno (typu nabiał wędliny czy owoce) dodatkowo koło stówki co miesiąc. Po jakimś czasie na pewno jakas podwyzka tez.
Grażyna 2016-10-23 12:28:21
mysle ze przez pierwsze 3 miesiące wyciągniesz 1700, po 3 miesiącach moze 1800, po roku czy dwóch moze 2000 będziesz mieć. Ale to wszystko zalezy od działu i kierowników tego działu czy bedą o Ciebie walczyć.
Kasia 2016-10-25 11:47:21
Za 1800 ZL?! Wow ale wyzysk i to na 3 zmiany, to chyba teraz Ukraincow beda zatrudniac co? Bo ci sie godza na taka kase, dla nich to dobra kasa.
Tomek 2016-11-03 01:14:29
No Kasiu, jesli znajdziesz prace w miłym towarzystwie bo takie wlasnie w tej firmie jest i po roku będziesz miała 2000 i będziesz chodziła do pracy z uśmiechem to daj znać
Kasia 2016-11-03 17:35:27
Za 2000tys ZL rodziny niestety nie wyzywie i choc atmosfera w pracy jest wazna to kasa niestety tez. Chyba ze zechcesz zostac moim sponsorem? :-D
Tomasz. 2016-11-06 00:38:50
rodziny nie wyzywisz tym bardziej nie mając pracy w ogole. Brak wykształcenia wyższego (stwierdzam to po tym ze szukasz pracy jako szeregowy pracownik w handlu) a oczekujesz zarobków pewnie ze 3 koła. No niestety to tylko na ulicy.
Kasia 2016-11-07 16:36:26
Ja jestem po licencjacie. A ty jakie masz wyksztalcenie panie madry? :-)
Tomasz 2016-11-08 11:50:37
2 magistraty, z zarządzania i handlu zagranicznego. Także mała różnica jest.
kololo 2016-11-09 10:30:55
Jedno proste zdanie, dwa błędy. Tyle jest warte Twoje wykształcenie.
Tomasz 2016-11-10 19:12:01
Kolejna osóbka, która błędy interpunkcyjne stawia ponad inteligencje i wykształcenie - to takie urocze :)
Pracuj dalej jako szeregowy pracownik za 1600. Prace na stanowisku kierowniczym za 5 koła zostaw innym - na przykład mi.

Teraz pluj jadem.
kololo 2016-11-10 23:58:11
Czyli dalej nie rozumiesz, bo nie w interpunkcji problem.
Jeśli jesteś rzeczywiście jakimś kierownikiem w Selgros, to bardzo źle świadczy o Tobie pogarda okazywana tym, którzy wykonują gorzej płatne prace. Zapominasz, że bez tych pracowników Ciebie mogłoby wcale tu nie być.
Wracając do meritum, o samej firmie moim zdaniem źle świadczy fakt, że wciąż nie jest gotowa zapłacić nieco więcej za lepszych pracowników i skutecznie pozbyć się tych, którzy niejednokrotnie tych 5 koła nie są warci.
Kasia 2016-11-11 13:56:50
Jestes lemingiem? :-D
Tomasz 2016-11-12 19:18:21
Ależ ja się z Tobą całkowicie zgadzam. Płace dla pracownikow hali i kasjerek to kpina. Nie pracowałem w Gdańsku ale mam wielki sentyment do tamtej hali.
I źle mnie oceniłeś - ja chyba jako jedyny z kierowników hali mowilem sam pierwszy dzień dobry do pracownikow ochrony czy sprzątaczek, pytałem jak dzien i jak im sie żyje. Rozumiałem ich problemy i starałem sie zawsze ich wysłuchać. Moim zdanie płaca minimalna do pracownika i całej lini kas to 2000zł na rękę - nie brutto.
kololo 2016-11-24 07:47:37
Prawda taka, jakby dyrektorzy nie podlizywali sie za kase zagranicznym wlascicielom i bardziej bali o interesy radokow pracownikow inaczej by bylo, a tak jestesmy tania kolonia dla nich.
Polemika 2016-12-03 15:33:45
Jeszcze w takim [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak w Horeca Selgros Gdańsk, to nie pracowałam. Wykorzystywanie pracowników pod każdym względem, zakłamanie potężne. Kierownik pilnuje, żeby tylko za bardzo się nie spoufalić z innymi pracownikami. Wymyśla intrygi, że jedno na drugiego powiedziało, a jak przychodzi do konfrontacji, to okazuje się, że nikt złego słowa nie powiedział, a to tylko wymysł przełożonego. Kompletnie brak jakichkolwiek kwalifikacji kierownika ds. Horeca do zarządzania grupą. Pracujesz na innych stanowiskach niż masz na umowie, zarobki koń by się uśmiał. NIEDOSTATECZNY dla firmy. To była mega lekcja na przyszłość, żeby nigdy, pod żadnym pozorem nie wrócić do Selgrosa. Choćbym miała tynk ze ściany zdrapywać, nigdy, przenigdy! Bez pozdrowień.
Zostaw swoją opinię o Selgros Cash&Carry - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Selgros Cash&Carry