Opinie o Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe, a także Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe w Toruń

Anita

Nikomu nie polecam, szczerze odradzam. Okropna atmosfera, pracownicy w jednym pokoju przedzieleni meblami na starych i nowych - lepszy i gorszy sort. Promowani i wyróżniani mierni, bierni (no w każdym razie ci nie myślący samodzielnie, których koronnym argumentem jest "bo tak zawsze było"), ale wierni i włażący w (usunięte przez administratora) przełożonym. Doświadczyłam mobbingu, tzn. mój zakres obowiązków był mniej więcej na 1/3 etatu (choć pracowałam na cały), wszystkie ciekawsze, choć trochę ambitniejsze zadania dostawały wyżej wymienione osoby (o dużo gorszych kwalifikacjach niż moje), choć radziły sobie z nimi dużo gorzej i wolniej niż ja bym sobie poradziła. Straszne kumoterstwo. Przełożona, kobieta niezrównoważona psychicznie, chyba cierpi na chorobę afektywną dwubiegunową, raz w euforii, raz w depresji, zachowuje się jak rozkapryszona gówniara, której wszystko wolno, kieruje się wyłącznie subiektywnymi przesłankami (swoim widzimisię), zero obiektywizmu – i w taki sposób traktuje pracowników, niektórych nawet nazywa idiotami w rozmowie z panią Prezes. Może tylko dział multimediów funkcjonuje bardziej normalnie, tak się przynajmniej wydaje. Z rzeczy praktycznych - płace bardzo niskie (4000 brutto), po roku pracy (!) są bony na święta i "wczasy pod gruszą (około 600 zł jedno i drugie) i nagroda roczna, ale bardzo "uznaniowa".

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe?

Joanna
Kandydat

Jest nowe ogłoszenie na pracuj jak myślicie ile około zaproponują jako Koordynatora promocji serii podręczników dla szkoły podstawowej (zespół przedmiotów ścisłych i przyrodniczych) bo nie wiem czy wysyłać cv jak maja słabo płacić chciałabym minimum 10 tys na rękę

Jakub
@Joanna

Aplikowałaś na te ogłoszenie, czy jednak postanowiłaś tego nie robić? Od Twojego wpisu minęło dwa tygodnie, więc może finalnie zdecydowałaś się tam aplikować bądź brałaś udział w procesie rekrutacyjnym i możesz coś w tym zakresie napisać? Zdradź mi to proszę bo nie ukrywam, że bardzo mnie to ciekawi. Mogę na Ciebie liczyć?

Anonim Nowy wpis
@Joanna

Kasę na którą realnie można liczyć to 3000 na rękę. Jako PH. Niby jest premia roczna, ale jej wysokość zależy od potencjału Twojego terenu. Możecie próbować na rozmowach oczekiwać więcej, ale podejście jest raczej że pracownik to biały murzyn. Pani prezes twierdzi ze łatwo jest znaleźć nowego pracownika do wymiany, ale nie chce płacić na tyle żeby ludzie chcieli tu pracować. Nie dajcie sobie wmówić stałej umowy po 1.5 roku. W praktyce to tak nie działa.

Pytanie Nowy wpis

Na jakie benefity można liczyć w Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe?

Kasia Nowy wpis
@Anita

O tak potwierdzam ! Święte słowa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Anita

I żeby było jasne - chodzi o Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe w Gdańsku przy Grunwaldzkiej - w Alchemii - to zmyła, w Toruniu nie ma żadnego GWO - co najwyżej przedstawiciel regionalny.

Jak wygląda ścieżka awansu w Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe?

Mm
@Pytanie

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej. To żenada. Zamiast rozmowy, zrobi test z matematyki. Chyba przypadkowy. Wymagania to mgr z matematyki, a weryfikują wykształcenie zadaniami typu: ile samochodów będzie stało w 22 km korku. I ankieta do wypełnienia jakiej muzyki słucham. Wstyd.

Barbara

Wypłacają kilometrówkę ?

Franczeska
@Barbara

Jak wypłacają chyba Ty im płacisz za kilometrówkę bo dają ci samochód i jak jeździsz prywatnie płacisz kilometrówkę.

Franczeska
Kandydat

Fatalne warunki proponują do pracy. By się wstydzili. Mamy 21 wiek. Teraz mi się przypomniało jak dawno temu byłam na rozmowie. I na jak niskim poziomie ona była. W życiu nie chciałabym u nich pracować. Desperaci tylko podejmują się tej pracy.

hahaha

pogubilam sie ale ok

Kandydat

Rzeczywiście tak niewiele płacą w GWO przedstawicielom? Przecież średnia krajowa to 3500 na rękę !!!!!! I to żenada, że nie można prywatnie korzystać z samochodu służbowego, chyba że tu podajecie nieprawdziwe informacje

To uwierz
@Kandydat

3500 chyba brutto jest najniższa krajowa. Tutaj mowa o netto. No auta nie można używać chyba ze będziesz płacić ze swoich za kilometrówkę coś około 35-40 groszy kilometr.

Money Money Money
@Kandydat

Auto służbowe można używać do celów prywatnych. Tylko płaci się 40 gr za km. Ktoś dawno temu pytał o flotę. Można różnie trafić. Ogólnie bez większych problemów. W tej pracy trzeba się przygotować na dużą ilość jeżdżenia bo PH mają duże tereny. Co do zarobków to jest więcej niż 1800 zł na start. Po 3 miesiącach jak Tobie się spodoba i GWO nie będzie mieć zastrzeżeń dostajesz umowę na rok z wyższą kasa. Ale tak w innych wydawnictwach kasa jest wyższa. Tu nie zmienia się za to PH jak rękawiczki. Co do atmosfery to bywa różnie. Raz jest lepiej raz gorzej. Ogólnie można zawsze liczyć na wsparcie innych PH i centrali. Ogólnie nie ma tragedii w każdej pracy jest na co narzekać.

Kandydat

Warunki jakie gwo proponuje poniżej godnego poziomu życia. Ze wszystkich wydawnictw najmniej oferują

Ex przedstawiciel

Kadra zarządzająca w Gdańsku fatalna stary PRL. Główna szefowa działu sprzedaży to wiedźma. Koordynator w terenie totalny nieogar, prymityw.

Co jaki okres czasu w Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe można ubiegać się o podwyżkę?

Elefunk
@Pytanie

Premia jest raz w roku po sezonie taka większa np 5 tys. po semestrze jakieś grosze np 800 zł Auta nie można używać prywatnie. Pod względem finansowym najgorsze wydawnictwo nie ma co porównywać zarobków z konkurencja. Sam z partyzanta do drzwi nauczycieli pukasz czy dyrekcji

Elefunk

Nigdy. Po 3 msc potem po roku potem po 2 a potem wcale

wgo
@Elefunk

Przy tak niskiej podstawie nie ma premii miesięcznej? Doświadczony handlowiec może liczyć na negocjowanie wynagrodzenia? Z tym autem to kiepsko jak nie można użytkować prywatnie ;/

Marzena
@wgo

Warto mieć na uwadze, że każdy z nas ma zupełnie inne oczekiwania finansowe. Dlatego też jedni uznają podstawę w Gdańskiem Wydawnictwie Oświatowym za wysoką, a inni z kolei za niską. Od Twoje aktywności na forum minął miesiąc. Zdecydowałeś się ostatecznie na aplikowanie tam? Daj mi koniecznie znać.

Justyna

Przedstawiciele handlowi praktycznie sami wyrabiają swoją pensję. Firma jest bardzo dobrym pracodawcą o potrafi docenić fachowców.

Anna
@Justyna

Nie rozumiem Twojej wypowiedzi. Co znaczy „sami wyrabiają swoją pensje”? Chyba każdy pracuje z pobudek finansowych. Ale jeśli wynoszą one 1800 zł..to chyba nie ma czego oczekiwać.

Anna

Obecnie jest ogłoszenie na pH. Czy naprawdę podstawa dla doświadczonego przedstawiciela w branży edukacyjnej to 1800 zł?! To chyba jakiś żart. Ile w takim razie można dostać miesięcznej premii. ? Jaka jest flota i czy można korzystać prywatnie ? Ilu wizyt dziennie oczekują? Kto je umawia - pH , infolinia czy porostu akwizycja spod drzwi ?

Bronisław

@Ph Czyli można sądzić, że Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe w sposób uczciwy wynagradza swoich pracowników - małymi krokami do przodu. A nie wiesz, jak wygląda system premiowania jeśli chodzi również o inne stanowiska pracy? I na podstawie jakiej formy umowy jesteście zatrudnieni - czy to też jest zależne od zajmowanej posady?

Ph

1800 na start dalej jest po 3 miesiącach 2200 potem 2400 to są zarobki przedstawicieli. Premie raz do roku.

Ktoś z Was obecnie pracuje w Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe? Na jakie warunki zatrudnienia można liczyć? Co możecie doradzić osobom zainteresowanym pracą w tej firmie?

fffffff

A dają auto służbowe??

difi

Robert
@difi

"Myślę, że samej podstawy będzie jakieś 1800 złotych, ale dochodzi jeszcze do tego premia, o którą warto się starać, bo może ona wynosić nawet 300-500 złotych " Rzeczywiście kokosy :)

Zostaw merytoryczną opinię o Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe - Toruń

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe