Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe

A dają auto służbowe??

difi

Robert
@difi 16.05.2016 16:59

"Myślę, że samej podstawy będzie jakieś 1800 złotych, ale dochodzi jeszcze do tego premia, o którą warto się starać, bo może ona wynosić nawet 300-500 złotych " Rzeczywiście kokosy :)

Zostaw opinię o Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe