Opinie o Selgros Cash&Carry w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Selgros Cash&Carry. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Selgros Cash&Carry o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Selgros Cash&Carry w Gdańsk

dawny

Idz najlepiej do informacji potem do kierownika i sie dowiesz jak aktualnie tam jest. Ogolnie nie pracowałbym tam juz wiecej.

dawny

Akurat nie robiłem nadgodzin, a praca jest 3zmianowa, pare dni dzien potem popołudnie potem nocki itp, za mała kase a pracy nie ubywało to chyba zadna praca sie by nie podobała.

dawny

To musisz sie u kierownika zapytac, ale tam to trzeba pracowac i pracowac

dawny

W Selgrosie polecam prace jak ktos lubi duzo za mało pracowac.

chetna do pracy
@dawny

Witam was, czy w selgrosie szukaja pracownikow do kasy, na hale itp? I czy mozna tam po jakims czasie awansowac?

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
Kaska

Jak tam w selgrosie nadal tak mało groszowo płaca jak rok temu?

?

Powiem tyle, o 15 Zł to mozesz zapomniec,

dawny

- 2013-09-28 12:13:53 dawny, to ile orientacyjnie macie teraz pracując na sklepie? Chyba ponad 10 zł jest, nie? Do tego jakieś bonusy?Hey czytaj z uwaga, nie pracuje juz tam wiec z kad mam wiedziec.

dawny

anonim - 2013-09-09 13:01:33 dawny, to znaczy ile zarabiać? Bo słyszałem, że dostaje się 15 zł/h prawda to? Chyba selgros nie jest taki zły...Tyle to dostaniesz jak na kartce sobie narysujesz.

dawny

Kto lubi mało zarabia¢ i tyrac to polecam prace tam.

anonim - 2013-08-14 14:29:40 pracownik, a możesz jaśniej? Czyli Selgros nie płaci za nadgodziny? Ani nie a dodatków za weekendy i noce?Najlepiej osobiscie sie tam zapytaj jak teraz tam jest.

anonim - 2013-08-12 16:32:27 Jak to mozliwe, że w takim markecie jak Selgros dzieje sie tak źle? Słyszałem, że chociaz dobrze płacą, 12-15 netto prawda to? Jakies dodatki za prace w weekend lub noc?Takie zarobki dostaniesz jak po pracy dodatkowo komus chate wysprzatasz.

Były pracownik-firma zewnętrzna

Mam pytanie do osób które tam pracują lub pracowały. Jak to sie dzieje ze selgros jest zamykamy na klucz nocą a otworzyć może tylko gwny kiero jeśli przyjedzie? Co z przepisami BHP i PPOZ? PPOZ - w razie pożaru pewnie wyjścia by otworzyli jakies awaryjne/przeznaczone do tego, ale co jak by zdarzył sie w nocy wypadek np komuś by cos obcielo/urwalo itp i aby dało sie odratowac, pogotowie musiało by zabrać niemalże natychmiast. Karetka tam w kilka min dojedzie, a kiero nie. Więc pytam sie jak może tak być? Czy to nie jest niezgodne z jakimiś przepisami? Kiedyś miałem tam wypadek i karetka po chwili była, a jesli wydarzyło by sie to w nocy?

dawna

A w selgrosie na hali nadal pracowac musicie na najnizsza krajowa?

szukam pracy

Czy w selgrosie potrzebuja do pracy kogos aktualnie?

ona/on - 2013-04-04 22:05:39 A jak sądzisz....?A w gdansku byliscie w selgrosie kiedys?

ona/on

A jak sądzisz....?

pracownica

To tam jest jeszcze gorzej niz w Gdansku?

A to prawda ze w selgrosie panuje rotacja pracownikow?

najlepszypt

to przestań jeździć albo się wyśpij. Tacy kierowcy stwarzają niebezpieczeństwo na drodze. Przyjeżdzają tacy brudni niechlujni i jadą z nabiałem porażka

chetna do pracy

A w selgrosie daja wogole jakies premie albo swiateczne bony?

Zostaw merytoryczną opinię o Selgros Cash&Carry - Gdańsk

• Jak się pracuje w Selgros Cash&Carry?

Zobacz opinie na temat firmy Selgros Cash&Carry tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Selgros Cash&Carry?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Selgros Cash&Carry?

Kandydaci do pracy w Selgros Cash&Carry napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Selgros Cash&Carry