PG SYSTEM PIOTR KLUZIK

Kraków

Opinie o PG SYSTEM PIOTR KLUZIK

Zmarniony 2011-12-02 18:00
Rok temu poszedłem tam w ramach zatrudnienia. Zaproponowali mi jeden tydzień za 6 zł na godzinę bez umowy. Przerobiłem 2 tyg, chciałem umowę i większą stawkę choć o 1 zł, to mi powiedzieli że się zastanowią i tyle. Jeszcze tydzień dociągłem i odszedłem stamtąd. Mało tego praca nie jest codziennie mimo że jest powiedziane z góry, że pracy jest pod dostatkiem. Po miesiącu pracy dostałem 300 zł i jeszcze powiedział mi \"tylko nie wydaj na nic głupiego\". Porażka totalna. Z tego co słyszałem to teraz jest jeszcze gorzej. Są to mega sknery, idziesz zatrudniony jako monter elektronik, a musisz robić wszystko, od kopania rowów, po kłucie, gładzie, malowanie, sprzątanie i do tego musisz sam dojeżdżać na miejsce pracy, nie ważne gdzie jest, niekiedy trzeba całe miasto przejechać. Czasem pracy jest na 2 godziny, a czasem na 15. LUDZIE TRZYMAJCIE SIĘ Z DALA, BO WAS WYKORZYSTAJĄ.
Czester 2012-01-08 22:38
[usunięte przez moderatora]! Widzę że tam nic się nie zmieniło. Pracowałem tam kilka lat temu i było dokładnie tak jak kolega niżej napisał. Pewnie nadal szukają studentów, żeby im dać 5 zł za godzinę bez jakiejkolwiek umowy. Mało tego dysponują wozem montażowym marki Cinquecento który praktycznie nie jeździ. NIE POLECAM TRZYMAJCIE SIĘ Z DALEKA OD NICH
android 2014-08-08 22:09
Od tego menela trzymajcie sie z dala gosc widzi tylko czubek swojej lysej wielkiej glowy a ten drugi co niby go tam nie ma a jest i do tego kulawy szczypiac sie na kazda zlotowke nawet sie potrafili klucic o cm kabla ludzie nie da rady 5zl na godzine w dzisiejszych czasach to stanowczo za malo juz lepiej oprozniac szamba niz tam robic
maciek 2016-04-28 11:05
Ale to chyba naprawdę nie jest możliwe @foka, szczególnie, że prawo pracy aktualnie tak się zmieniło, że takie głodowe stawki są naprawdę bardzo mało prawdopodobne. Kto by się na to godził? Naprawdę nie rozumiem...
Zostaw swoją opinię o PG SYSTEM PIOTR KLUZIK - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PG SYSTEM PIOTR KLUZIK