Opinie o TAGO PPC TADEUSZ GOŁĘBIEWSKI w Radzymin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie TAGO PPC TADEUSZ GOŁĘBIEWSKI. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w TAGO PPC TADEUSZ GOŁĘBIEWSKI o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TAGO PPC TADEUSZ GOŁĘBIEWSKI w Radzymin

marian..

5 tys. na każdym stanowisku.

praconik 01

Informacje o rzeczywistości wyciekają na zewnątrz - I bardzo dobrze!!! widzę na co dzień i słyszę rozmowy. To prawda, faktury nie zapłacone, maszyny kupowane nie potrzebnie, ale jak dostaje się % od wartości do łapy to warto kupować i nie za swoje.

WiemWidziałemOdczułem

Dyrektor kiepsko sobie radzi z tą firmą. Sam decyduje o tym kto ile zarobi, on wylicza niektórym godziny i pensje a nie księgowość. Przynosi same straty dla firmy. Pakuje grube pieniądze w rzeczy które się nie zwracają ani nie powodują że firma się rozwija, ładuje w bezużyteczne rzeczy. Jeśli chodzi o brygadzistów - jedni lepsi, drudzy gorsi, jak wszędzie. Nie wszystkim dogodzisz. Ale grubego to powinni już dawno usunąć z firmy chociażby za to jak traktuje pracowników - traktuje jak śmieci. Mobbing i wyzwiska nawet jeżeli się człowiek zna dobrze na swojej robocie i wykonuje ją sumiennie. Niektórzy z ochrony - święte krowy, czują się jak dyrektorzy, uważają że wszystko im wolno i mogą rozporządzać harmonogramem pracy każdego pracownika - oczywiście nie mówię to o wszystkich. Tadeusz ewidentnie już ma wywalone na tą firmę albo po prostu nie wie jakie jaja tam się dzieją. Firma pada na ryj, faktury u dostawców surowców nie popłacone, samochody służące do rozwożenia towaru to totalne ruiny, ponoć strach tym jeździć, pełnoletnie auta z przebiegami po milion km, sypią się. Można by książkę napisać. Niestety nieodpowiedni ludzie na nieodpowiednich stanowiskach - w tym tkwi cały problem że każdy tam by chciał być szefem. Szkoda, bo firma kiedyś prężnie się rozwijała i była w dobrej kondycji, teraz jest co raz większy syf. Pieniądze co raz mniejsze, obcinają hajs bez powodów. Jak Tadeusz się tym interesował to wszystko było jak należy - porządek był, pieniądze były, chętnie się tam przychodziło. Szkoda strzępić ryja..

Katarzyna

@Articles ... w których oddziałach jest lepiej?? w biurze na górze? PANIE TADEUSZU im szybciej dokona Pan zmian w zarządzie tym lepiej dla wszystkich.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie TAGO PPC TADEUSZ GOŁĘBIEWSKI? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Katarzyna

@hgtr produkowane jest więcej odpadu jak dobrego produktu, który trafią spowrotem tam gdzie powinien. Za poprzedniego dyrektora Polski pracownik potrafił być doceniony.

Zatrudniają ukrainki, tną koszty na pracowniku

Tragedia- pensje i godziny pracy jak w obozie. Powinna zająć się tym zakładem Inspekcja Pracy! Żenada!

olo..

może dyrektor niech poszuka sobie nowego siedliska

olo..

potencjalni kandydaci na dyrektorów powinni zostać wyłonieni z kierownictwa , które pracuje tyle czasu i zna się na rzeczy ..

12..

uważam , że nowy ma rację, też tutaj pracuję i widzę co oni wyczyniają, szkoda że SZEF tego nie widzi..

nowy

Jumak -> Nie raz było udowodnione, ze dyrekcja jest do wymiany i co ?????????? nadal siedzą i okradają

nowy

Nie raz bylo udowodnione, ze dyrekcja jest do wymiany i co?

Marc...

Firma jest super, dyrektorzy są też super, brygadzisci jeszcze lepsi, same plusy, "mila" atmosfera , zero donoszenia.

Paw..

-> Min , co jest fajnego w firmie? może jakieś szczegóły.

ali

na czym polega awans w tej firmie? czy kierownik jest przyjaźnie nastawiony do pracownika?

ali

skoro atmosfera jest dobra, spokojnie można aplikować CV?

może ktoś wie czy są przyjęcia?

czy warto aplikować swoje cv do tej firmy? czy są przyjęcia?

Gienek

Nie warto. Przynajmniej jeśli nie chcesz na to złych nawyków! brakuje przeszkolonych pracownikow, duzo nieprofesjonalnie przygotowanych, pracownikow. Słabo wyglądają rownież zarobki w tej firmie! Ja sam nie uważam zeby to była dobra firma! I dyrektorstwa słabo zarządza.

ewent

Myślałam że Hgtr mi coś podpowie czy warto starać się o pracę w tago tym bardziej że mam parę kilosow żeby tam dojeżdżać

ewent

Hgtr zgadzam się ze wynagrodzenie zależy od wielu czynników nie kryje faktu iż od wielu lat jestem związana z gastronomia na stanowisku kierowniczym a teraz szukam stabilnej pracy z rozsądnymi zarobkami .Tak więc dla mnie wynagrodzenie jest istotną kwestią

Zostaw merytoryczną opinię o TAGO PPC TADEUSZ GOŁĘBIEWSKI - Radzymin

• Jak się pracuje w TAGO PPC TADEUSZ GOŁĘBIEWSKI?

Zobacz opinie na temat firmy TAGO PPC TADEUSZ GOŁĘBIEWSKI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

TAGO PPC TADEUSZ GOŁĘBIEWSKI