Opinie o TAGO PPC TADEUSZ GOŁĘBIEWSKI w Radzymin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie TAGO PPC TADEUSZ GOŁĘBIEWSKI. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w TAGO PPC TADEUSZ GOŁĘBIEWSKI o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TAGO PPC TADEUSZ GOŁĘBIEWSKI w Radzymin

ewent

Czy ktoś wie ile zarabia pakowacz w tago

Megan81

Słabe zarobki maks 2 tys. Brak dodatkowych profitów. Ucinają premie bez powodów. Słaba atmosfera. Odradzam!

Ponoć dyrektor Artur za 2 tysie przyjmuje tak mój kolega się dostał

Mark

Tzn. Co to jest to "coś więcej"?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie TAGO PPC TADEUSZ GOŁĘBIEWSKI? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Serwisant rowerowy

Bo szkoleń tam nie ma. Zresztą nie tylko szkoleń ;D

Jaro

A jakie sa te szkolenia?

Zdecydowany

1. Brak szkoleń i ścieżki rozwoju. 2. Brak zaufania do wiedzy i doświadczenia specjalistów. 3. Niskie zarobki oraz demotywowanie poprzez notoryczne ucinanie premii. 4. Ciągła zmienność decyzji i warunków współpracy. 5. Chaos w zarządzaniu

Zdecydowany

Tak, firma ma kiepską opinię na rynku pracy. Głównie za sprawą zarządzania zasobami ludzkimi i podejścia do etyki biznesu. Potwierdzam NEGATYWNE opinie!

Potwierdzam negatywne opinie. Brak motywacji, fatalny sposób zarządzania, niskie płace, brak jakichkolwiek dodatkowych profitów. Prowincjonalne przedsiębiorstw z fatalną kadrą kierowniczą na pokładzie.

Artur

Warunki kuszące? Sporo chętnych? O czym wy piszecie? Firma ma fatalne warunki i opinię jako pracodawca! Brak szacunku do pracownika! Kłamstwo i obłuda, a na każdym kroku próba obcinania premii! Praca tylko dla odważnych! Dziś żeby przyciągnąć najlepszych trzeba coś zaoferować! Tago nie oferuje nic prócz układu "Pan - sługa". Dodać należy, że całe kierownictwo jest mega niekompetentne. Myślę, że za jakiś czas będziemy czytać jak przedsiębiorstwo z 50 letnim dorobkiem w 2 lata rozparcelowali słabi gospodarze. Niestety praca kiepska, warunki słabe, kasa słaba. Nie polecam!

MilowyKrok

Firma ma fatalną opinie głównie ze względu na sposób zarządzania pracownikami. Kadra dyrektorska "mydli oczy", obiecuje złote góry, a prawda jest taka, że firma traci rynek i opinie. Produkty są coraz gorszej jakości, a pracownicy otrzymują wynagrodzenia z każdym miesiacem niższe nawet o 20%. Miałam okazje pracować w tej firmie i niestety potwierdzam negatywne opinie! Firma jest fatalnie i niegospodarnie zarządzana! Zamiast latać do Dubaju zainwestujcie w dobrego dyrektora marketingu!

JakasPani

Niestety zgadzam sie z opiniami! Warunki slabe! Kasa to maks 2tys.

JakasPani

Niestety zgadzam sie z opiniami! Warunki slabe! Kasa to maks 2tys.

Karlos90

Nie polecam tej firmy ze wzgledu Na panujacy w niej chaos I fatalne zarzadzania! Warunki finansowe bardzo niskie!!!!! NIE POLECAM!!!!!!

XaweryDunikowski

Kolejny miesiąc bez premii ;)? Ciekawe, czy na pensje ogóle będzie. Firma tonie....

Agata

;) Niestety potwierdzam. Kasa bardzo słaba! Atmosfera w firmie również. W sumie nie ma miesiąca jak ktoś się nie zwalnia...

Argus83

Kasa słaba. Jeśli chcesz się dopiero czegoś nauczyć i zadowala cie 2000 zł na ręke to aplikuj. Osobiście uważam, że są lepiej płatne etaty również u konkurencji np. gerard, delicpol. Zdecydowanie lepiej płacą. Firma jest w bardzo słabej kondycji, zarządzanie kuleje, a dyrektor tego nie dostrzega. Szkoda gadać ;/ ....

Agrus83

Hahah! Jeśli szukają jelenia ;) Ja osobiście odradzam!!!! Bardzo słabe zarobki! Firma raczej dobra na początku raczej nie dla kogoś z doświadczeniem.

Adrian

Poszukuje, Ale zarobki to maks 2,5 tys. ;(

Martin

Niestety zarobki słabe, atmosfera słaba, masa donosicieli, którzy donoszą na wszystko tylko po to aby premie dostać wyższa :/. Brak kultury i brak szacunku do pracownika. Odradzam!

Zostaw merytoryczną opinię o TAGO PPC TADEUSZ GOŁĘBIEWSKI - Radzymin

• Jak się pracuje w TAGO PPC TADEUSZ GOŁĘBIEWSKI?

Zobacz opinie na temat firmy TAGO PPC TADEUSZ GOŁĘBIEWSKI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

TAGO PPC TADEUSZ GOŁĘBIEWSKI