Opinie o Antolin Silesia Sp. z o.o. w Strzelin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Antolin Silesia Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Antolin Silesia Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Antolin Silesia Sp. z o.o. w Strzelin

Julka

Hej, ktoś już napisał o dodatkach. Do tego paczki dla dzieci, nagroda dla dzieci za swiadectwo z czerwonym paskiem, dla chętnych karta multisport i dodatek za pranie. Jest jeszcze nagroda dla pracownika roku-jak spełni się określone warunki. No i wycieczka - miejsce wybierają pracownicy, koszt pokrywa zakład.

Cleo

Witam, jest dodatek do dojazdów do pracy, zakład opłaca pzu, opieka medyczna medicover, dodatek na Boże Narodzenie, dodatek wakacyjny, premia czterobrygadowa, premia-20%z podstawy. System pracy trzyzmianowy-czterobryadowy.

Zarobki

Bardzo proszę aby podał mi ktoś ile zarabia się na produkcji podczas okresu próbnego. To naprawdę bardzo dla mnie ważne.

Julka

Tak, praca jak praca, najłatwiej nie jest. Niestety brak zainteresowania ze strony liderek, głupie komentarze a nawet czasem problem z wyjściem do toalety bo akurat czasu nie mają żeby zmienić. I to nie jest żart. Najgorzej jak jest problem na maszynie, często brak reakcji i pracuje się na niepoprawnie działającej p-y pół zmiany. A z nerwów może człowieka szlag trafić. Nadrabiaja benefitami. W końcu jest stołówka i nawet zdaje to egzamin, szkoda że weekendy nie działa. W końcu my pracujemy w ruchu ciągłym a posiłki można kupić od pon. do piątku i to w określonych godzinach.

@Julka

bo to stołówka dla pracowników biurowych niestety z pracownikami produkcji nadal się nikt nie liczy

Stolowkowa kpina
@ja

Ta stolowka to kpina. Super dla biura, a o pracownikach hali nikt nie mysli. Wywiesili bzdurny, niemozliwy do zastosowania harmonogram kto kiedy ma czas skorzystac. W rzeczywistosci produkcja chodzi na przerwy w bardzo roznych godzinach. Ranki czesto trafiaja na GODZINNA przerwe techniczna, podczas ktorej nawet bulki nie kupisz bo panie ustawiaja szklaneczki na kompocik. A ty siedz glodny bez sniadania. Popoludnia to w ogole porazka, przerwy zaczynaja sie kiedy stolowka sie zamyka. Brawo.

Dariusz
@Julka

Czy prócz stołówki i bonów na gorące posiłki są jeszcze inne benefity? Mam na myśli premie, bony na święta lub dofinansowanie do wakacyjnego wypoczynku. Czy praca jest na akord i na ile zmian? Napisz kilka słów na ten temat.

Pracownik Produkcji

Bardzo wysoko oceniam rekrutację na to stanowisko. Testy oraz rozmowa. Dostałem pracę.

Jakie mam doświadczenie w pracy na produkcji?

Leszno
Gfhrh5grgrgrg

Antolin Silesia hmm .. polecam bardzo, unikac tylko dzialu produkcja !!!! Szkoda nerwow i zdrowia. Na produkcji rzadzi (usunięte przez administratora)...

Pracująca ????

Praca jak praca jak ktoś chce pracować to będzie pracował a jak nie to nie, pamiętając o tym że każdy powinien robić to co lubi a nie na siłe bo może akurat mi się spodoba - każdy zakład pracy ma jakieś wady i zalety - nie znam takiego który byłby idealny - a wszyscy ludzie tam pracujący od A do Z - to tylko ludzie - idealnych też nie znajdziecie. Jedynym ogromnym MINUSEM JEST CZTEROBRYGADÓWKA !!! Ale może kiedyś ... nadzieja Matką Głupich ???????? Jeśli kt[ś pracował na produkcji i dawał sobie rade to i w naszej firmie też sobie poradzi a jeśli któś idzie pierwszy raz to z góry powinnien dać sobie czas na wprawienie. ???? Zmiana systemu pracy produkcji. ...

Żenada
@Pracująca ????

Nie polecam nikomu tego (usunięte przez administratora) Trenerki mają w zupie nowych pracownikow. Widzą że nie radzą sobie z nową poznana maszyną ,zamiast pomóc to jeszcze doluja. Jeszcze ujdzie Beatka a reszta wyżej głowę nosi niż Sra. Marzena to wogole tragedia!!!

Żenada
@Żenada

Dodam że na produkcji pracuję dlugo i do emerytury dociagne. piszę co widzę dookoła. Żal mi tych młodych ludzi niech szukają czegoś innego i to nie nie jednemu mówiłam.

Ble
@Żenada

Masz rację z tym co mówisz, dodam jeszcze że zamiast pomóc nowej osobie to tylko chodzą po innych maszynach i swoim ulubionym koleżanką tylek obrabiaja zamiast pójść i pomóc. Jeśli nie trzymasz z liderkami to zapomnij że pójdziesz do toalety wiecznie nie mają czasu, a jak już to usłyszysz tekst z łaską "no dobra idz tylko szybko bo ja czasu nie mam" a prawda jest taka że one są właśnie tam po to jak du.a od sra..a

@Żenada

O tak Marzenka pomyliła zakład pracy z kabaretem :)

Ciekawski z natury

Witam, Obecnie pracuje dla duzej Brytyjskiej firmy produkujacej auta klasy premium na stanowisku Launch Quality Leader Grupa Silesia Plastic jest czescia firmy Grupo Antolin? Jesli sie nie myle? Patrzac w przyszlosc rozgladam sie i czytam z ciekawosci komentarze odnosnie pracy w Polsce, warunków itp. Kto wie, moze kiedys :) Szkoda, ze tak duzo komentarzy a tak malo konkretów :) Pozdrawiam

Julia

Witam. Szkoda że posty są usuwane. Praca jak praca, wszędzie trzeba pracować. Niestety od kiedy nastali nowi kierownicy Pan P i Pan S, to jest tyle zamieszania że dosłownie brak słów. Od lat nie było takiego cyrku. Inż jest tylu a ciężko przekazać inf że np. P-y wadliwie działają i utrudniają pracę na produkcji. Często się zdarza że mówią nam "nic z tym nie zrobię".... Więc nie wiem za co im płacą. Trenerki często nie mają na nic czasu i zdarza się że jest problem z wyjściem do toalety. Rekrutacja cały czas trwa, chętnych zapraszamy.

Iza

@Jak nie my to kto, z tego co piszesz jesteś zadowolony z atmosfery w pracy i relacji ze współpracownikami. Czy mógłbyś napisać więcej informacji na temat rodzaju umów zawieranych przez pracodawcę i dodatków do wynagrodzenia? Nie znalazłam żadnych nowych ofert pracy. Czy trwa aktualnie rekrutacja i są przyjmowani nowi pracownicy? Zachęcam Cię do dodania opinii.

Jak nie my to kto
@Iza

Pierwsza umowa jest na 3 miesiące, kolejna na 2 lata. Czy potrzebują ludzie do pracy? Cały okrągły rok potrzebują, niektórzy nowi tylko wytrzymują 3 miesiące bo trzeba"odrobic ciuchy i nożyk z pieczątką" a niektórzy rzucają ta prace w pierwszych dniach po podpisaniu umowy, nieliczni zostają tam z tych nowych. A i starzy teraz słyszę że coraz częściej się zwalniają, nic dziwnego jak nawet Ukraińcy nie chcą tu pracować.

Jak nie my to kto

I powiedzieli bedzie lepiej więc czekamy..... Moje sugestie dla Silesia Plastic sp. zoo: Będzie lepiej więc czekamy .... Lubię atmosferę w Silesia Plastic sp. zoo za: Ludzie

Tego to świat nie widział

Nie polecam Silesi ktoś nowy jest traktowany jak ktoś gorszy, trenerki i liderki uważają się za nie wiadomo kogo, zwłaszcza Dorota, która pomiata ludźmi a sama na niczym się nie zna tylko by kablowala ze poka yoki są oklejanie metkami. Cztero brygadowka jaką świat nie widział. Co chwile zaglądają w kontener ze twoimi wyrobami i nie daj Bóg znajdą coś nie tak wtedy trzeba zostawać po pracy ( za darmo) żeby sprawdzić wszystkie swoje kontenery. Jeśli potrzebujesz wolne dostaniesz w zamian za to że przyjdziesz odrobic w swój dzień wolny. Kierownik S.W. też pomiata ludźmi jak sam chce, podkręcanie maszyny żeby jeszcze szybciej i wiecej zrobić to jego ulubione zajęcie na zmianie. Sam nic nie robi siedzi w swoim biurze z rękami za głową i nogami na biurku. Socjal jakim zachęcają nowych pracowników (np. Jeśli twoje dziecko ma w szkole wysoką średnią może otrzymać 500zl premii) w rzeczywistości tylko dzieci pań z biura dostają te pieniądze, dzieci pracowników produkcji zawsze mają za niską średnia, choćby miały same piątki i szóstki to i tak nie dostana. Teraz budują nowa hale, nie wiem czy Ukraina ma tylu obywateli chętnych do pracy w silesi???????? Ogólnie to zapierdziel Świątek piątek i niedziela oraz poniewieranie ludźmi. Aaa jeszcze muszę dodać że jeśli podpisujesz umowę o pracę z Silesia to każą podpisać klauzulę że jeśli nie przepracujesz okresu próbnego (3 długie silesijskie miesiace) musisz oddać swoje pieniądze za ciuchy 350zł i za ten stary nożyk i pieczątkę 150zl razem 500 zl twoich ciężko zarobionych pieniędzy. Jak masz rodzinę i dzieci i chcesz ich widzieć to szukaj innej pracy.

No nie do końca.
@Tego to świat nie widział

Co za paplanina rozgoryczonego (byłego?) pracownika. Dzieciaki pracowników produkcji normalnie dostały nagrody za świadectwo. Więc to jest bzdura. Chyba dobrze, że coś w kontenerze znajdą niż żeby przyszła reklamacja? Przy okazji mogą wyłapać coś, czego człowiek nie zauważył lub nie wiedział. Ale zostawanie do przeszukania powinno być nieprzymusowe, na własną odpowiedzialność. Kierownik nic nie podkręca, wręcz przeciwnie. Nie raz maszyny zwalniał jak szły podkręcone lub w szalonym tempie. Staje i pomaga się wyrobić gdy coś nawali. Zwrot za ciuchy cię dziwi? Kto by wydawał kasę na niepewnego pracownika, który może za dzień lub tydzień się zwolni? Widziały gały co podpisywały, trzeba było się nie zgadzać jeśli nie pasuje.

@Tego to świat nie widział

(usunięte przez administratora) ludzie uciekajcie z tamtąd

@Jajaja

Macie coś z głową?? Że kasujecie moje wypowiedzi

Uspokoj sie
@Jajaja

Nikt nie kasuje twoich wypowiedzi tylko niecenzuralne slowa są kasowane.

@Uspokoj sie

Czyli że kierownik S.W podkręca celowo maszyny aby linka szła szybciej i wten sposób testuje nowych pracowników to dlawas niecenzuralne słowa?? Hahahaha przecież to śmiech na sali to potwierdźcie że prawda was boli a nie niby nie cenzuralne słowa!!!! A to że staje na lince i pomaga to, totalna bzdura pomiata ludźmi jak chce A panie liderki + trenerski pożal się Boże wniczym nie są lepsze A reprezentują sobą nie wiadomo co jak by były tam jakimiś Boginiami niech staną na lince i robią A nie całą zmianę przesiedzą w tej waszej niby "stołówce " pijąc kawę i obgadując każdego jak leci silesia to chyba nie jest klub dyskusyjny tylko zakład pracy więc każdy jeden pracownik powinien być traktowany jednakowo A jak widać niektórzy mają taryfy ulgowe więc nie dziwcie się że ludzie uciekają od was po tygodniu pracy ludzie trochę szacunku dla innych osób

@Jajaja

Jeśli pali się na danym stanowisku andon to znaczy że ktoś ma problem i potrzebuje pomocy Ale po co liderka, trenerka czy też "kierownik " maja ruszać swoje szanowne 4 litery jak w tym czasie kawa im wystygnie lepiej komuś wpisać reklamację i wy chcecie żeby ktoś tam przyszedł na dłużej z takim kierownictwem nikt nie bendzie chciał pracować

@Uspokoj sie

Zamurowało?????? Bo coś ucichłaś/eś

@Tego to świat nie widział

Ogólnie nie rozumiem tego zakładu skoro ktoś na rozmowie mówi że kandydat pójdzie na kontrolę jakości to jakim cudem znajduje się na produkcji może mi ktoś to wytłumaczyć

Marysia
@No nie do końca.

Niezgone z przepisami bhp zaklad ponosi koszty za odziez ochronna a nie pracownik PIP powinna przeswietlic ten zapis ktory podpisuja ludzie

księgowa

Wstyd, że tacy pazerni ludzie piastują tak wysokie stanowiska! Żenada... Niech Pan to zgłosi organom ścigana. Trzeba tępić cwaniaczków w stylu tego dyrektorka.... Budować imperium na ludzkiej krzywdzie- haniebne....

Strzelin city

To skoro nie zapłacił Panu to czemu Pan tego nie zgłosił!? Nie rozumiem totalnego hejtu na ten zakład co zakład to inne standardy i inne życie. Chcesz robić to rób nie chcesz nie rób. Jeśli ktoś ci coś zrobił w pracy powiedział coś nie miłego nie wytłumaczył to zgłoś to. A nie jak większość od razu podpisuje że przeszedł szkolenie. Sami się dajecie a później marudzęnie.

Tyryryry

Praca okropna Nie wytłumacza trenerki dobrze co się robi na maszynie 5 minut postoją i idą... A Ty się męcz. Potem znajdą źle części w kontenerze to raban robią na pół hali. I każą zostawać po godzinach sprawdzać a jak nie możesz zostać to blokują kontener i wpisują Ci reklamację.. Mądre to jest????Chyba nie..

@Tyryryry

Dokładnie ale nie martw się twoją wypowiedzi też skasują jak zobaczą bo są ty "niecenzuralne słowa " hahahaha

Iza

Aktualnie firma szuka pracowników produkcji i technika do spraw pomiarów 3D w Strzelinie. Pracodawca oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze, wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji, miesięczna premia, bogaty pakiet socjalny, środowisko pracy oparte o nowoczesne technologie, rozwój kompetencji poprzez udział w ciekawych projektach oraz w szkoleniach. Na stanowisku pracownik produkcji firma gwarantuje także dodatek z tytułu pracy zmianowej w trybie czterobrygadowym. Zainteresowane osoby mogą aplikować na stronie firmy.

Cyrk
@Iza

Nowoczesne technologie - zamiast poprawić formy to każą ci wycinać wypływki, zadziorki, przecierać świecenia, ciapać pieczątką po częściach żeby ukryć białe plamy bo /może przejdzie/. No technologiczne cudo jak nic.

Gjt

+zrujnowane zycie przez ten wspanialy system wart 280 zloty

Pygayoztyuio34556xdggg
@Gjt

W gwoli ścisłości 280 zl brutto.

@Gjt

Oj tak ludzie to nie roboty A wy robicie z nimi co chcecie jak zagracie tak tańczą haha jak marionetki brak slow aż rece opadają hahsh

bbbbbb

Witam zaczyna pracę W Autolin Strzelin czy jest cieszko

Rychu
@bbbbbb

No jak idziesz na produkcje to lekko nie jest.

bbbbbb
@Rychu

na produkcje

Robol
@bbbbbb

Na poczatku dadza cie na lekkie maszyny zebys nie uciekl za szybko. Potem zaczniesz zapierniczac, zaczna wymagac, maszyny szybkie, ledwo wyrabiasz a oni jeszcze chca zebys mikro kropeczki, ryseczki, niedolania zauwazal czy wycinal to co durni inzynierowie nie sa w stanie naprawic w formach. Kit kit i (usunięte przez administratora)

bbbbb
@Robol

dam radę

@Robol

Gorzej niż amazon hahaha powini zamknąć ten (usunięte przez administratora)

@bbbbb

Hahhaa pasujecie wpisy bo pisze prawdę i to was boli hahaha to jest (usunięte przez administratora)!!!@

Kasujecie*

Asia

Zdecydowanie nie polecam silesii!!!!! Ludzie pracują, nie wytrzymują i jada na tabletkach przeciwbólowych.Zamknąć ta silesie bo jest to wykorzystywanie ludzi!!!

@Asia

Dokładnie tak

Yyyyyy

Jaki jest okres wypowiedzenia dla stalych pracownikow ,dla jednych miesiac , dla innych 3 od czego to zalezy

Ciekawy bardzo jestem

Jakie stawki ma technik jakości i a jakie technik produkcji??? Warto???

vvvvvvv

Witam zrezygnowałem Pracy Autolin. było ciężko

Xyz
@vvvvvvv

Bardzo wyczerpującą opinia.

Dora

Moja opinia jest taka płacą nie jestega wysoka ale też nie można powiedzieć że tragiczna. System 4 brygadowy to tragedia. Atmosfera na produkcji tragiczna - cała odpowiedzialność za jakością części spada na pracownika. Inżynierowie jedynie co robię to myślą co zamówić sobie do jedzenia. Jeśli ktoś was idzie na produkcję to musi się w to wczuć bo lekko nie jest. Co do opinii poniżej to wydaje mi się że w 95% są to opinie ludzi którzy zostali zwolnieni.

Zostaw merytoryczną opinię o Antolin Silesia Sp. z o.o. - Strzelin

• Jak się pracuje w Antolin Silesia Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Antolin Silesia Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 127.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Antolin Silesia Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 104, z czego 14 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 56 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Antolin Silesia Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Antolin Silesia Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Antolin Silesia Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 671 ocen.

Antolin Silesia Sp. z o.o.