Opinie o Antolin Silesia Sp. z o.o. w Strzelin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Antolin Silesia Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Antolin Silesia Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Antolin Silesia Sp. z o.o. w Strzelin

Nowa

A na jaki uet warto iść. W której grupie są trenerzy i lederzy w miarę ok?

Tyryry

Agata z uetu 4 już wogole nie pracuje... Oo jakie zmiany... A taka wielka Pani panoszyla się ????

Jeśli chodzi o ludzi i atmosferę to jest różnie ale w każdym zakładzie jakaś (usunięte przez administratora) i świnia potrafiąca umilić życie się znajdzie

Tam potrzebują prostych za dużo nie myślących i trudnych do zajechania ludzi jeśli taki jesteś to praca w sam raz dla ciebie im mniej myślisz i dyskutujesz tym lepiej i prowadzą ciebie jak barana (usunięte przez administratora)

Pracownik Produkcji

Bardzo wysoko oceniam rekrutację na to stanowisko. Testy oraz rozmowa. Dostałem pracę.

Jakie mam doświadczenie w pracy na produkcji?

Tyryry

Czy pracujesz jeszcze Agata na uecie 4 jako trenerka?

Maruda
@Tyryry

Nie

Wyrocznia
@Tyryry

(usunięte przez administratora)awansowała na liderke. Obwiesiła się biżu i wielka pani. Może zamiast tego czasem warto zainteresować się swoją grupą a nie tylko swoimi pupilami. Tak na marginesie weźcie się ze swoją koleżanką do roboty bo historia już pokazała że szybko można się wspiąć ale i równie szybko można spaść do pracownika produkcji.

Jaca

Czyli już od półtora roku nic się nie zmieniło dalej kicha teraz widać jak zwykłych roboli biuro ma w (usunięte przez administratora)

Greg

Dodatek 4ro brygadowym 280 zł śmiech na sali. Pamiętaj przychodząc do tego zakładu że w miesiącu wypadnie ci minimum 4 a maximum 8 sobot, niedziel łącznie. W normalnym zakładzie i przy normalnym rozliczaniu zgodnym z kodeksem pracy nie jakiejś 4ro brygadowce, jeśli zarobisz 140 zł na rękę dziennie to za te dni masz zapłacone 100 procent więc tylko za 4 takie dni wychodzi Ci 560 zł na rękę a za 8 dni 1120 zł na rękę i takich zakładów szukaj a nie dadzą Ci 280 złotych dodatku czterobrygadowego i to nie na rękę tylko brutto od tego podatek składki może zostanie 200 zł i nikt nie pyta czy się zgadzasz bo podpisałes cyrograf. Pomyśl czy warto

@Greg

Cały czas mowa o dodatkowych pieniądzach takich jakie w zamian za te dni oferuje antolin silesia. Bo dodatkowo w te dni masz płacone normalnie w zależności jaka wychodzi Ci stawka dzienna. Tak więc pracując w antolin im więcej wypadnie ci pracy w dni ustawowo wolne od pracy tym więcej jesteś stratny i finansowo i emocjonalnie i cierpi na tym życie rodzinne a rekąpensaty żadnej. A jeszcze jak ci wyjdzie z systemu czterobrygadowego, że musisz przepracowac więcej godzin w miesiącu niż huśtawka przewiduje to myślisz że będziesz miał zapłacone nadgodziny? Nic bardziej mylnego ponieważ w tym zakładzie obowiązuje roczny system rozliczeniowy i mają rok na to aby oddać Ci nadgodziny wtedy kiedy im pasuje a nie tobie naprzyklad wtedy gdy zakład ma przerwę między świętami a nowym rokiem zamiast na urlop oddadzą ci nadgodziny nawet te przepracowane w soboty i niedziele nie podwójne jak to jest w normalnie pracujących zakładach tylko godzina za godzinę jak czterobrygadowka no chyba że pracujesz w normalnym systemie pracy w tym zakładzie bo takie etaty też tam są i o tym należy pamiętać przy chęci zatrudnianiu się w tym zakładzie

Greg

Dodam jeszcze że nowemu pracownikowi dniowka wychodzi w Silesia około 150 zł na rękę wystarczy tylko że przyjdziesz w jedną sobotę i niedzielę w miesiącu do pracy i już jesteś 100 zł do tyłu no chyba że lubisz mieć w zamian za to wolne w zwykłe dni w tygodniu bo i tak się może zdarzyć w takim razie to praca w sam raz dla ciebie. Pomyśl!!!

Greg

Pamiętaj jeszcze że mowa tu jest o dodatkowych 100 procent za dni przepracowane ustawowo wolne od pracy za które w Silesia dostaniesz tylko 200 zł niezależnie ile ich przepracujesz w miesiącu a wolne dostaniesz po nocach 2 dni z których jeden musisz odespac bo nie ma że boli no i raczej bardzo mało prawdopodobne że wypada w sobotę i niedzielę o tym pamiętać należy idąc tam do pracy. Tak więc żadnej rekompensaty ani finansowej ani w dniach wolnych nie mówiąc o satysfakcji

Do coraz to nowszych pomysłów doszły kontrole na bramce na wyjściu. No tak, bo do naszych malutkich torebeczek na pewno wciśniemy drzwi od t6 hahaha

Ktos

Haha nie wierzę, jeszcze rendgena niech zamontuja żeby sprawdzić czy nie zjadłes tony granulatu.

Biały murzyn
@Ktos

Widzę że Pan biały nosek regularnie usuwa bieżące wpisy które mogą mu zaszkodzić w dalszej karierze w tutejszym zakładzie pracy. Spoko widzą i widzą już wszyscy to tylko kwestia czasu kiedy do badania alkotestem dołącza badanie na inne wspomagacze.

Kamila
@Biały murzyn

O jakich wpisach piszesz? Jeśli na GoWork to nie jest to możliwe. Nikt nie może usuwać tutaj swoich opinii. Może te kontrole są uzasadnione? Od razu napiszę, że nie jestem w żaden sposób związana z Antolin Silesia. Po prostu próbuję sobie wyrobić opinie o tym pracodawcy.

Produkcja z przemialu
@Biały murzyn

Pan biały nosek to przekleństwo tego zakładu - taka klątwa :-( Wogle adminstracja powinna uporządkować te posty bo brak tu chronologii ..

Biały murzyn
@Kamila

Regularnie śledzę forum i doskonale wiem ile było świeżych wpisów i i w dziwny sposób w kilka dni po ich publikacji zostały w skrupulatnie usunięte. Dotyczyły kierownictwa tejże firmy. Przypadek nie sądzę. Jeśli tak jak piszesz nie jesteś pracownikiem tej firmy i chcesz wyrobić sobie niezależna opinie to cofnij się kilka stron wstecz i zacznij czytać ze zrozumieniem. Jaśniej już nie mlx a napisać....

....

To co się teraz dzieje na produkcji to ponizenie psychiczne pracownika co to k... A ma być ten podział na grupy 1,2,3??kto i na jakiej podstawie ma decydować o tym gdzie kogo umieścić bo co jedna jest koleżanka drugiej i te,, najlepsze,, nie wiem też na jakiej podstawie bo ktoś sobie tak wybrał jakby też nawiasem mówiąc nigdy reklamacji nie miały już mają pretensje że nie będą j... C sory bardzo z to się nadaje do telewizji a kierownik specjalnie to robi żeby poroznic grupę i kolejne pytanie się nasowa czy ten podział wpłynie jakoś na finanse?pytam bo maszyna maszynie nie równa są takie że pot po d.. e kąpię a są i takie gdzie w nosie można dlubac jak to będzie weryfikowane jak brane pod uwagę i czy znowu liderki będą o tym decydować czy może w koncu kierowniczka wykaże inicjatywę bezspornie i bez żadnych kolezenkich podszeptów. No to tyle

Edi
@....

Najlepiej udawać tępaka, robić reklamacje to będą cię dawać na lekkie maszyny bez odpowiedzialności. A tylko pokaż, że dajesz radę i się starasz to będą doić do ostatniej kropli potu. Bo przecież tak im łatwiej.

@....

Jak będziesz w 5 grupie możesz mieć wszystko w (usunięte przez administratora) taki to podział na grupy

@Edi

Nie trzeba udawać tępaka bo się nim jest dalej godząc na to co tam się dzieje

Moja opinia

Co do pracy w silesii, wypowiem się jako pracująca tam od kilku miesięcy osoba. Praca nie jest lekka. Ok, są linie i formy gdzie jest fajnie, spokojnie i miło, ale są też takie gdzie nie masz czasu dosłownie na nic, nie mówiąc o wyłapywaniu wad. Normy i tempo pracy często są wyśrubowane. Inżynierowie zapomnieli, że oprócz wzięcia części z taśmy/pudła i zmontowaniu jej (jeśli trzeba) musisz jeszcze to obejrzeć, wyciąć wypływki, przetrzeć czasem, uważać na plamki wielkości kropki zrobionej długopisem, maszyny do montażu często działają jak chcą, wypełnij dokumentację, zaraportuj i jeszcze weź od czasu do czasu łyka wody. A potem się pytają "czemu ma pan/pani reklamację?". Ciągle piłują jak to liczy się dla nich jakość, ale tempa nikt nie dostosuje. Szybciej, szybciej, szybciej robocie. Bywają dni, że całe ciało boli, plecy, nogi, dłonie od montażu. Jest masa skrzynek czy pudeł do przeniesienia. Jeśli lider/trener znalazł u ciebie jedną źle zmontowaną/wadliwą część potrafią zabl8kować ci całą dzienną produkcję i zostajesz po godzinach pracy żeby przejrzeć swoje kontenery. O dostaniu urlopu na rządanie zapomnijcie. Niestety po zmianie w kodeksie pracy jest to legalne, że odmawiają. Jeśli nie było cię w jakiś dzień musisz to odrobić w swój wolny czas (do końca roku). Istnieje czasem możliwość wzięcia zmiany dodatkowej za dodatkowe pieniądze, dobre dla tych co potrzebują dorobić do budżetu. Płaca nie jest zła, to trzeba przyznać. Ciężko o lepszą poza dużym miastem. Za reklamacje i l4 zabierają premię (lub jej część). System czterobrygadowy potrafi dać się we znaki, ale to już indywidualna sprawa czy komuś to pasuje czy nie. System zmianowy z wolnymi weekendami moim zdaniem byłby niebo lepszy. Czy polecam? Nie jest to moja praca marzeń. Są dni, że chcęnodejść, ale są też dni w porządku, fajna atmosfera (nie wiem jak w innych uetach), radyjka grają, I o ile części idą ładne to jest ok. Praca raczej dla wytrwałych, potrafi dać nieźle po pupie.

Anonimus
@Moja opinia

Wszystko co napisałas,jest prawda,podziwiam ludzi,którzy tam pracują,zresztą sama tam pracuję :),traktują ludzi jak roboty,nie patrza na to jak podkręcaja maszyny,że ta ich świetna Poka Yoka nie nadąża,nieraz mam ochotę (usunięte przez administratora) tym wszystkim i iśc do domu,co do trenerek i liderek,na moim uecie,to są akurat OK,pomagaja,o ile im czas pozwoli.Bo jak ktoś do pracy nie przyjdzie,to wiadomo,muszą stanac na maszynie,a co do kierownictwa,to brak słów,pan Krzysztof,to prostak,noob :),i kutas,który sam nic nie potrafi,a wymaga od innych,chciałabym go zobaczyc na maszynie,jak zapierd.....,ale znajac życie to każe sobie zwolnić maszyne,i powie "dałem rade",:),Pan kierownik Sylwek biega koło niego jak tresowany piesek,juz nie mówiąc o Niedużaku,jeszcze większy Noob,szkoda pani Iwony,która odchodzi,co do pani Asi jest OK

@Anonimus

każdy tylko narzeka i chciała by dużo zarabiać a nic nie robic , praca nie jest lekka ale nikt was nie nie jaka odpowiedzialność ciąży na kierownikach , myślicie ze oni nic nie robia a nawet nie wiecie jak oni maja od góry narzucone ….. co do kieronika nie narzekajcie bo nie idzie na reke a ze wymaga to musi bo od niego tez wymagają .

www
@Anonimus

mysle ze ci co nigdy nie byli na stanowiskach kierowniczych w takich fabrych guzik wiedza co to znaczy....pracując w innej firmie kierownik miał wszystko gdzies więcej go nie było niż był a tutaj kierownik jest zawsze bo wie za co odpowiada dlatego tez wymaga , no ale przecież ludzie by chcieli nic nie robic a tylko dostawac dobra kase.

@Moja opinia

Dokładnie tak tam jest tylko co do atmosfery to bym się nie zgodził bo ludzie nawet ze sobą się nie potrafią przywitać jak przyjdziesz do pracy tacy są przybici tą robotą a o jakimś dofcipie czy żarciku to zapomnij (usunięte przez administratora)

Kiedy będziemy wiedzieć coś o urlopach?

Neutralny

Zobacz do kodeksu pracy jeśli chodzi o urlopy tam znajdziesz odpowiedź

Zyzio

A orientuje się ktoś jak jest w utrzymaniu ruchu? Warto składać papiery?

Dddd
@Zyzio

W utrzymaniu ruchu raczej znosnie, aby tylko nie na produkcje tam jest horror i dramat ????

@Zyzio

Składać zawsze warto tylko co z tego wyjdzie jak wylondujesz na produkcji!!! Możesz się zdziwisz ale najwyżej wtedy poszukasz czegoś innego jeśli nie będziesz zdesperowany śmiało bądź twardzielem i aplikuj!

Neutralny

Ściągasz się z robotami a jeszcze w między czasie masz posprzątać zapakować i załatwić pracę papierową i komputerową bez zwalniania czy o czym nie ma mowy wyłączania taśmy musisz stać się robokopem a nawet go przewyższac

@Neutralny

Fakt przy sprzątaniu to rzadko kto pomaga ale reszta roboty min papiery, pakowanie, raportowanie to już leży w po stronie pracownika. Przecież w innej pracy są takie same zasady a jeżeli są ludzie którzy twierdzą że będzie im lepiej niż w Silesii to nikt ich siłą tutaj nie trzyma. Wszędzie trzeba rypać.

@Aga

Najgorsze co to ten system czterobrygadowy.

Marco V
@Aga

Za cudowny system pracy pozostaje podziękować "panu" kierowniczkowi produkcji. Bo to tylko on od lat staje okońiem żeby coś zmienić w tym kierunku. Co by się ludziom przypadkiem lepiej się nie żyło.

@Aga

Tylko że w Silesia trzeba to robić w między czasie a tego miedzyczasu nie ma bo robót nad tym czuwa a jak chcesz go mieć to musisz go prześcignac najlepiej zostać po pracy i za darmo to zrobić i nie zapomnieć się zalogować i wylogowac bo może być kiepsko

@Neutralny

He he. Ktos to powiedzial że w między czasie można zrobić dużo rzeczy np: nic. To były nie mądre słowa gieniusza.

@Aga

Aga w żadnej pracy nie obowiązują takie zasady mamy 21 wiek a nie średniowiecze i człowiek powinien znać swoje prawa między innymi pracownika. A dlaczego tam nie istnieją związki zawodowe broniące praw pracownika czy to nie zastanawiające taki duży zakład?

Jaco

Dobrze płatna praca? Za pracę w niedzielę Świątek piątek w nocy i przychodzenie do pracy pół godziny wcześniej rozliczanie co do sekundy 2500 zł na miesiąc to wybacz Aga śmieszne chyba nie pracowałas nigdzie poza tym zakładem

@Jaco

Ale idąc do tej pracy to chyba jesteś świadom tego że jest to system czterobrygadowy i pracuje się w soboty i niedziele i nocki.

Bronia
@Marco V

Produkcja szok ale może nadejdzie taki dzień i dostaniecie kierownika takiego jak my mamy na magazynie, życzymy wam ogromnie i dziękujemy ogromnie że, ktoś taki jak nasz kierownik trafił do nas

dno i metr mulu
@Bronia

ten wpis wyglada jakby go BEZCZELNIE sam zainteresowany "kierownik magazynu" napisal . szacunek buduje sie postepowaniem a nie EGO-wpisami(usunięte przez administratora) .

Bronia
@dno i metr mulu

Twoim zdaniem tylko negatywne opinie są pisane przez pracowników?

barbi

A ja nie załuje Silesii . Slysze od kolezanek ktore pozostaly jeszcze w tym cyrku ze jest ich coraz mnie ze nowi mlodzi choc czesto maja (usunięte przez administratora) traktowani sa lepiej niz starzy doswiadczeni pracownicy a bywa ze i tak samo lub lepiej oplacani . Pozdro dla starych pracownikow produkcji :)

Beata

Ciekawe jak bardzo rozejdzie się po kościach dzisiejszy wypadek. Pewnie wszystko zostanie ukryte, aby tylko wskaźniki były na plus, a zdrowie ludzkie nic nie warte. Tablica na ochronie tylko odlicza, aby kierownicy byli szczęsliwi, bo przecież premie dostaną, bo tyle dni bez wypadku. Wszystko to jedna wielka ściema...

Gdi
@Beata

Co tam sie stalo czy tam jest niebezpiecznie

@Beata

Udowodnią, że to wina pracownika i będą dalej liczyć.

misia
@Beata

jeszcze go ukarają że zamiast się wzbić w powietrze to dostał w głowę i naraził ich na stres

K
@Gdi

Ktoś piernoł bez zalogowania i naraził na smród innych pracowników to się stało

Maruda

Czy warto iść do pracy do tego zakładu

@Maruda

Nie warto chyba że chcesz żyć wyłącznie silesią. Urlopów nie dają odrabiania nie ma gdy wyje alarm przeciwpożarowy zakładu nie można opuścić. Pracy na stanowisku masz w brud nie tylko montujesz ale również są wypływki do usnięcia to przecierasz albo tuszujesz wady na częściach i mało kto Ci pomoże a jak się coś dzieje to zapomnij o pomocy mijają Cię jak byś był trędowaty, raportujesz pilnujesz papierów czegoś nie napiszesz to cię wrócą z parkingu. Jak zrobisz coś źle lub czegoś nie dostrzezesz to zostajesz po godzinach za które nikt Ci nie zapłaci i przebierasz całą swoją produkcję jak nie to upierdzielą Ci z premi. Jak wkręcisz się w całą klikę to jakoś będziesz funkcjonować jak nie podpasujesz trenerkom i liderkom to Ci tak uprzykszą życie że sam z stamtąd zwiejesz bynajmniej na dwójce tak jest. Ukraińców traktuje się lepiej stoją na lekkich maszynach a są takie na których nie masz czasu się napić. Jeżeli uważasz że to wszystko jest ok to zapraszam. Nowi jak przychodzą to pracują tydzień dwa i uciekają bo kto normalny wytrzyma w takim obozie? Jak mi się coś trafi to też będę stąd uciekać .

kiedyś

tak źle nie było :( nowy dyrektor podaje każdemu rękę ale co nam z tego jak niechęć i (usunięte przez administratora) rośnie . gdzie szacunek dla starych pracowników ? dziś im więcej kto umie tym więcej musi zapieprzać :(

Bzb

Pan Krzysztof tzw syborg chyba dąży do tego aby nasze rodziny rozpadł się jak i jego. Ale nie tedy droga. Ludzie uciekną z tego obozu a i Pana jakiś Ukrainiec wykopie z ciepłego fotela.

Zostaw merytoryczną opinię o Antolin Silesia Sp. z o.o. - Strzelin

• Jak się pracuje w Antolin Silesia Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Antolin Silesia Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 127.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Antolin Silesia Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 104, z czego 14 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 56 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Antolin Silesia Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Antolin Silesia Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Antolin Silesia Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 671 ocen.

Antolin Silesia Sp. z o.o.