Opinie o Antolin Silesia Sp. z o.o. w Strzelin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Antolin Silesia Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Antolin Silesia Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Antolin Silesia Sp. z o.o. w Strzelin

krzysia

jak ja się ciesze , ze juz tam nie pracuje . przynajmniej teraz nie musze miec wypracowanych przymusowych nadgodzin by dostac urlop i to jest normalnosc

były uet

Uciekajcie z tego obozu póki czas. Jak chcecie się poskarżyć na mobbing to zrobią z was nierobów i postraszą sądem jak mnie Czterobrygadowka = brak życia a silesia to korporacja gardząca ludźmi

wozek

ekipa nowego dyrektora rozwali ten zakład jak swoje poprzednie i tyle w temacie Po decyzjach i mobbingowaniu pracowników widać że się śpieszą

Bribia

Nie jest tak źle magazyn zyskał nowego kierownika i widać zmiany

@Bribia

Jakie?

Pracownik Produkcji

Bardzo wysoko oceniam rekrutację na to stanowisko. Testy oraz rozmowa. Dostałem pracę.

Jakie mam doświadczenie w pracy na produkcji?

Pacynka

Tak sobie pozwolę na małe stwierdzenie, że terenerki (pierwsza i druga trenerka) z UETu 4 takie trochę rozleniwione są (oprócz Renaty). Robią wszystko by nie robić nic a jak się o coś poprosi to szukają wymówki i znikają. A jak przyjdą to z żalem, że musi stanąć na maszynie której nienawidzi. Mam wrażenie, że jedynym ich obowiązkiem jest przyjście do pracy. Jakie jest wasze zdanie?

Biały murzyn
@Pacynka

Trenr Renia złoty ???? człowiek reszta banda nietobów

:) :) :)
@Pacynka

Ktoś dobrze napisał ... Szkoda tylko ze nie widzą tego bohaterki może czasem warto o trochę pokory.. I to nie tyczy się tylko uetu 4. Poodbijalo dziewczyną po,, awanasach,, jakby conajmniej były asystentkami dyrektora.. Żenada

@Biały murzyn

Nie twierdzę tak ale (usunięte przez administratora)przychodzi na stanowisko i pyta czy nie potrzebujemy pomocy sumie nawet nie pyta tylko pomaga. Nie patrzy się czy to osoba z jej grupy czy nie.

Fjt
@Pacynka

Trenerki i liderki tej zmiany straszne nieroby na fajke na przystanek lataja w trakcie pracy niestety na prace czasu nie maja

@:) :) :)

Myślę, że to co zostało napisane to i tak przejdzie im koło d*py.

Kkiuy
@Pacynka

Może pora i czas pozmieniać strzelająca fochem liderke i jej nic nie robiąca trenerke...

@Pacynka

Ale tu mówimy o Agacie i Justynie?

Zołza
@Biały murzyn

Niewiem czy banda nierobów może kontrola palarni należy do ich obowiązków a Ty pracowniku pilnuj taśmy żeby Ci nie odjechała ????????????

@Pacynka

Nie tylko na 4 tak jest uet 2 nie lepszy każdy by chciał rządzić tylko pracować nie ma komu wszystko jest ok jak nic się nie dzieje jak się coś pieprzy to piździec. Atmosfera strasznie napięta to że w ogłoszeniu piszą że miła i przyjazna mija się z prawdą

M.
@Nowy

Dorota(usunięte przez administratora)panoszy się jakby to ona tam rządziła. Traktuje ludzi z góry zapominając, że jest tam tylko (usunięte przez administratora)

Ja chce napisać o możliwości,, awansu,,.. Pomimo tego, że firma się rozwija a na tablicy ogłoszeń zawisły ofert pracy na różne stanowiska to i tak spełniając warunki pracodawcy.... Nie nadajemy się..... A dlaczego bo kto puści takiego pracownika z produkcji który nie choruje i nie ma reklamacji???? Pytam więc czy trzeba się zwolnić żeby móc,, awansować,, czy mieć plecy? I po co to wszystko??rozumie, że wszędzie są potrzebne ręce do pracy ale takim blokowanie to jedynie zakład pozbywa się pracowników. Uważam to za wielkie oszustwo bo wszyscy wiemy, że na produkcję jest mniej chętnych dlatego tych co tam zostali nikt dobrowolnie nie puści....

Biały murzyn
@:)

Zgadzam się z twoją opinia tak źle jak teraz jeszcze nie było... Jestem długoletnim pracownikiem w tym zakładzie raźi mnie brak poszanowania dla Starego Pracownika który jest filarem zakładu więcej szacunku i pomocy w pracy otrzymują Ukraińcy stoją na lekkich maszynach nie ponoszą żadnej odpowiedzialności jeszcze trochę będą szybciej awansować niż my. Myślę że taktyka p Krzysztofa odbije mu się czkawką bo już coraz więcej nowych jak i starych pracowników składa wymówienia pracy postawił Pan na obcokrajowców którzy popracuj kilka miesięcy i wyjadą a rodzimi pracownicy też zwiną swoje manele i co wtedy. Nowych ani widu a ni słychu przy dobrym układzie przyjdzie 3 odchodzi 5 może lepiej śćiągnąć różowe okulary i zadbać o stara kadrę która wspiera Pana zakład od lat. Jeśli w porę nie zmieni Pan swojej taktyki to zatłoczone biuro zejdzie na produkcję bo nie będzie miał Pan innego wyjścia może wtedy uczciwie zarobią na swoją pensję. A tak na marginesie sam od jakiegoś czasu na poważnie przeglądam oferty pracy.

@Biały murzyn

Bardzo mądrze napisane tylko szkoda że do nie których nie dociera

A gdyby tak spróbować zorganizować dojazdy do Silesii. W sensie autobus. Może wtedy było by więcej ludzi do pracy.

Tatiana

No pewnie to dobry pomysł. Autobus na linii Strzelin- Kijów ???? Na pewno by się sprawdził....

Y

Jak przebiega rozmowa rekrutacyjna spotkanie

niedoszly

Czy danie odpowiedzi po rozmowie rekrutacyjnej jest az takim wielkim problemem? Naprawde zle to swiadczy o poziomie zawodowym pań z dzialu hr.

Ggggh
@niedoszly

Oddzwaniają po kilku dniach. I jeśli masz wszystkie kończyny, nie jesteś przypuęty do respiratora i nie wali od ciebie gorzałą na kilometr to niemal pewne, że cię przyjmą. Są zdesperowani, brakuje ludzi, mało kto nowy utrzymuje się dłużej niż kilka dni, miesiąc to już coś. Na rekrutacji dadzą na najprostszą maszynę, a potem niespodzianka! Wcale nie jest tak lekko, masa papierologii, boli wszystko, maszyny zapierniczają, pretensje czemu się nie wyrabiasz, blah blah blah.

chata Wuja Toma
@Ggggh

pewnie masz rację. Ale pomysl że nie wszyscy aspiruja na stanowisko operatora maszyn.

StatystycznyLikwidator
@Ggggh

Kolego zdesperowni ?? :D co ty wgl gadasz to juz jest płacz rozpaczy i wierzą w biednych ukrainców dają im najłatwiejsze maszyny tylko żeby nie uciekli buble żaden problem tylko żeby robili i nie uciekali a że oni nie pami maju to nie ich problem :D

Tyryryx3

Czy w Silesia jest dopłata do zakupu okularów?,

:) :) :)
@Tyryryx3

Tak dla biura na produkcji wzrok się nie psuje a poza tym tyle się tam zarabia że stać na zakup bez dofinansowania:) :) :) :podobnie zresztą jak z dofinansowaniem do studium dla produkcji... Nic z tego taka wielka figa:) :)

Piki

Ile zarabiają tam osoby na produkcji? Ale już netto

@Piki

Po przejściu okresu próbnego około 2600 na rękę po ostatniej podwyżce (już ze wszystkimi dodatkami, które można stracić za pójście na l4 - 400zl, drugie tyle to pula bez reklamacji, za które punktowo można stracić za buble, niezgodności)

:) :)

Zwolniła się czy nie to nie wiadomo to po pierwsze po drugie nowa pani kierownik nie wygląda na poszkodowana tu ludzie i tu wystarczy że będzie robiła co do niej należy dobrze kierowała zespołem i powinno być dobrze. Wszyscy ale to wszyscy jedziemy na tym samym wózku.. Nie rozumiem z kad tyle nienawiści między UETami?? Dajmy szansę 4 uetowi co dziewczyny tam leżą czy jak a produkcja pewnie sama się robi. Dajcie spokój jest mały bałagan ale tylko dlatego że nie ma kto nimi pokierować może teraz się to zmieni?? Poczekamy.. Zobaczymy :)

Dghtj
@:) :)

A czy ktoś tu jedzie po 4 uecie? Ot babka była zrzyta ze swoją grupą, swoimi ludźmi, lata współpract, a tu nagle rzucają ją jak workiem w obcą grupę i zaczynaj budowanie relacji od nowa.

Tyryry

Podobno zwolnili kierownicze UETU 4 to prawda?

Do tyrytyry
@Tyryry

Kierowniczka sama sie zwolnila jak ją do zwyklego pracownika produkcji zdegradowali, zabrali biurową posadkę (usunięte przez administratora), wrzucili go z powrotem na czterobrygadowke do dawnego uetu. Też chyba sie zwalnia? I tylko szkoda (usunięte przez administratora), przerzuconej na 4ty uet. (usunięte przez administratora) panie, (usunięte przez administratora)

Gggg

Uet4 Nasza nowa pani kierownik reprezentuje sobą przerost firmy nad treścią jest wolgarna i nie miła w stosunku do swoich pracowników wydaje się że jest nie do ruszenia że swojego stanowiska wciąż popełnia kardynalne błędy (wiecznie gubi wnioski urlopowe albo mówi że kierownik nie udzielił urlopu a w rzeczywistości nie widział go na oczy) Jej pupile stoją wiecznie maja fort stoją na lekkich maszynach bo przecież nie mogą się zmeczyc!!!! I co chwilę po wyjściu kierownika biega na fajkę. Swoich pracowników goni za jedzenie po maszynach a sama siedzi w biurze i na okrągło je a nas się czepia.... Woda sodowa uderzyła jej całkowicie do głowy funkcja kierownicza to nie tylko przywileje ale i także obowiązki (a ona nie potrafi się z nich nawet wywiązać) więc po co taka osobę trzymać na stanowisku.. Po objęciu przez nią nowego stanowiska dużo osób zastanawia się nad zmianą pracy na inną bo mają dość jej psychicznego znecania się i ciągłych fochow!!! Czy pan kierownik podjął dobra decyzję bo z konsekwencjami na dłuższą metę ani Pan kierownik ani my pracownicy 4 uetu dłużej nie wytrzymamy..

Poczytaj lili

Tyraj misiu
@Gggg

Cała firma to wielka porażka na czele że wszystkimi kierwonikami i inzynierami latają wszyscy jakby im ktoś soli na ogon nastał czepia ją się dosłownie wszystkiego te ich śmieszne louauty to istna komedia. Inżynier od danego projektu nie ma zielonego pojęcia o montowanu konkretnych części istna farsa namnożyło ich się jak jak grzybów po deszczu żeby jeszcze ich praca przynosiła jakieś wymierne korzyści. Krzysztof ma już pomocnika ale co z tego jak 2 planistów to wciąż za mało. Brakuje wciąż komponentów kontenerów itp rzeczy.. To dziwne że ta fabryka jakiś cudem jeszcze prosperuje. Kto wyżej współ się na stołek trzyma się go pazura bo kasa duża a robota żadna i przywileje spore satysfakcja zgnojenia zwykłego pracownika murowana.

@Gggg

Dodaje jeszcze, że podkręca maszyny jak kierownika nie ma.

Znęcanie psychiczne nie jest tylko na waszej zmianie 2 też nie ma lepiej

Abc

Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej, hej lalala

Qwrr

Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej, hej lalala

Kicn

Osoboście nie jestem tak wykwalifikowany jak wy, ale wspominając o waszej firmie i inżynierach którzy dochodzili i się szkolili na oczach latków. Na ten monet jest firmowa czarna dziura. Pewnie niektórzy mają z tego korzyści

Hela

Powiem tak czytam i czytam te wypociny i się zgadzam to najgorszy syf do jakiego mogłoby sie trafić sama tam jeszcze niestety pracuje:( i nieprawdą jest jest że na produkcji pracują ludzie bez szkoły sama mam studia ale niestety takie czasy że dzisiaj liczą się plecy .Atmosfera ....jak jesteś delikatny/a to sobie nie poradzisz zjedzą cię te stare wyjadaczki że starsze są stp. i td..Co chodzi o ploty to są popularne najlepiej mieć wy....ane .Obecnie szukam czegoś innego mam nadzieje że szybko coś znajdę i nie będzie to pier.... ona 4 brygadówka .Niech kierownik sam przyjdzie i pokarze jak się pracuje wpadnie mu z 4 reklamacje przy takim tempie to z miłą chęcią zapytam się go na 8D co się działo.....

Korpobiur
@Hela

Nie zgodzę się że aby trafić do biura trzeba mieć plecy! Mnie przyjęli bez żadnych znajomości poprostu z ulicy. Jak masz studia z pedagogiki itp. to jak. Chcesz pracować w biurze gdzie głównym wymaganiem są studia techniczne, znajomość języków i systemów? Tu nie liczą się znajomości i plecy tylko umiejętności

Hahahha

Przyjeli 10 osob, polowa zrezygnowala juz po tygodniu. Ciekawe czy ktokolwiek zostanie. Wszyscy nowi uciekaja. Dobra robota Silesio.

Xyz
@Hahahha

Póki nie zmienia systemu 4 brygadowego na zwykły 3 zmiany to wątpię że ktoś z nowych osób będzie zostawal.

Zdr@e-a
@Xyz

Prawda, "dyrektor" produkcji mysli,ze socjalem ludzi zatrzyma a nowi beda drzwiami i oknami sie pchac. Poki nie bedzie normalnej trzyzmianowki nimt tu nie przyjdzie a i starzy pracownicy dalej beda uciekac. I wreszcie moze gora powie p. Krzysztofowi PA! PA! Bo tylko on chce tej czterobrygadowki. A jak nie to zwina hale do Rumunii i bedzie dracula krzysztof tam z niewolnikow krew wysysal???????????? Pzdr.

Hahahha
@Zdr@e-a

Taki socjal ze hohoho. Wielki szum o otwierana stolowke, dofinansowania etc. Pic na wode, otwarte w godzinach pracy biura zeby ciezko pierdzacy w wygodne krzeselka mieli co zjesc, a ty szary pracowniku moze skorzystasz jak masz poranna zmiane. Smiech na sali hahahaha.

jelen
@Zdr@e-a

Dokladnie jak wyzej tylko normalny system pracy moze jeszcze przyciagnac ludzi, bo juz chyba nie ma jelenii do tyrania na 4 brygady? Wtedy nie beda potrzebne wymyslne socjale :-) Tylko trzeba by zaczac planowac z glowa, a nie tak jak teraz forma powisi nawet 10 czesci nie wyprodukuje i zakladaja nastepna.. Tego sie niestety krzysio boi ze nie ogarnie, ze bedzie musial prosic zeby w sobote przyszli. Dlatego jako jedyny broni tej swojej czterobrygadowki jak lew!!

Mhmm
@jelen

Oni są za tępi żeby ogarnąć, że 3 zmianówka = więcej chętnych do pracy = więcej maszyn może chodzić (teraz pół stojącej hali to norma) = większa produkcja.

@Hahahha

Widać że prawda ich boli kasują prawdziwe opinie A śmieci zostawiają ahahhahaah

Korpobiur
@Hahahha

Żeby móc powiedzieć na temat pracowników biurowych to najpierw trzeba mieć chociaż minimalne pojęcie co robią. Wiele osób siedzi w biurze do ciemnej nocy, kiedy pozostała reszta zrobi swoje w 8 godzin i idzie do domu. Hejtowanie osób z biura to zwykle prosta two. Zresztą mogłeś /mogłaś się uczyć i chcieć coś w życiu osiągnąć to nie byłbyś operatorem. Proste.

Megazespolomanka

Warto pracować bo pracujesz dla siebie a jeszcze w dobrej grupie to już sukces. Zapraszamy do tworzenia mega zespołu. Moje sugestie dla Silesia Plastic sp. zoo: Uzbrojenie się w cierpliwość i sila przebicia Lubię atmosferę w Silesia Plastic sp. zoo za: Zespol

:) :)

WITAM chciałam powiedzieć że wszyscy którzy podejmują ta prace mają przecież świadomość, że praca nie nie za biorkiem. KIEROWNIK wyraźnie oznajmia na czym praca polega... Tylko jest,, malutki,, problem.. Niektórzy to zawsze będą narzekać nawet jak będą za nich robić.

Zdziwiona

No tak, nowy dyrektor i nowe zmiany. Zabrali premie za pracownika roku i nic nie dali w zamian. Szkoda i przykro że nie ma jakiegoś dodatku za staż pracy. A jest grupa pracowników nawet ze stażem 10 lat. I tym sposobem przychodzą nowi pracownicy i pensję mają porownywalna z doswiadczonym i wykwalifikowanym pracownikiem.

Imię
@Zdziwiona

Bardziej wykwalifikowani w czym? Projekty się zmieniają, stare odchodzą, nowe przychodzą. Starzy pracownicy muszą uczyć się ich tak samo jak ci 'nowi'. A i często nowi są o wiele bardziej eksploatowani bo przecież trzeba ich wyszkolić. Praca na produkcji to nie wyższa inżynieria, w kilka miesięcy można dojść do wprawy wieloletniego stażem pracownika, a jak ktoś sprytny to i może się okazać lepszy. Wykwalifikowany pracownik bez problemu mógł awansować w poziomach wynagrodzenia jeśli faktycznie taki dobry. Na co dzień robi dokładnie tę samą pracę co każdy inny, nie widzę powodu dlaczego mieliby dostawać za to większą kasę. Co innego jubileuszówki.

Zdr@e-a
@Imię

Nowi sa bardziej eksploatowani a to dobre, tak bardzo,ze czesto trzeba za nich jeszcze papiery wypisac,zaraportowac itp bo im sie nauczyc nie chce. A skoro tacy dobrzy to czemu na nowa skode ciagna tych co faktycznie maja wprawe??? A co do nowych premii...szkoda gadac....

Imię
@Zdr@e-a

Nowi to nie tylko tygodniowi pracownicy. W pół roku jest się wystarczająco wykwalifikowanym, a nadal nowym wg stawek. Nie wiem na którym uecie jesteś, u nas nie ważne jak długo pracujesz, szkolą wszystkich wszędzie i od początku uczą i wymagają samidzielności w dokumentacji. I nie mów, że nowi zarabiają podobnie do starych, bo chyba nie znasz stawek.

oj
@Zdziwiona

Ktoś tu chyba czegoś nie zrozumiał. Przecież z prezentacji wychodziło, że właśnie dostaniemy więcej. Tylko, żeby to wiedzieć, trzeba umieć czytać ze zrozumieniem, a z tym u nas problem..

Zostaw merytoryczną opinię o Antolin Silesia Sp. z o.o. - Strzelin

• Jak się pracuje w Antolin Silesia Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Antolin Silesia Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 127.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Antolin Silesia Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 104, z czego 14 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 56 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Antolin Silesia Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Antolin Silesia Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Antolin Silesia Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 671 ocen.

Antolin Silesia Sp. z o.o.