Opinie o Antolin Silesia Sp. z o.o. w Strzelin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Antolin Silesia Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Antolin Silesia Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Antolin Silesia Sp. z o.o. w Strzelin

Don Juan

Nie polecam, zakład pracy dla prawdziwych twardzieli z żelaznym kufrem, kopią w zad ile wlezie.

pyzia

i jeszcze wpisywanie odpadów to już porażka faktycznie jest ich 30 ale każą wpisać 2 dlaczego ....?bo ustawiacze będą mieli prze....ne ale my możemy szara masa niewolnictwo co sie tym w biurach wydaje że debile bez rozumu i szkoły zresztą tam wyżej takich tam nie brakuje :)ja pier ole co za syf tą firme powinno się zamknąć że jeszcze nikt się tym nie zainteresował to się dziwię .A kierownik jaki nawiedzony wydaje mu się że wszystko ogarnia ale jak coś lub ktoś jest do wszystkiego to jest do niczego spadam z tamtąd na szczęście już niedługo

Hela

Powiem tak czytam i czytam te wypociny i się zgadzam to najgorszy syf do jakiego mogłoby sie trafić sama tam jeszcze niestety pracuje:( i nieprawdą jest jest że na produkcji pracują ludzie bez szkoły sama mam studia ale niestety takie czasy że dzisiaj liczą się plecy .Atmosfera ....jak jesteś delikatny/a to sobie nie poradzisz zjedzą cię te stare wyjadaczki że starsze są stp. i td..Co chodzi o ploty to są popularne najlepiej mieć wy....ane .Obecnie szukam czegoś innego mam nadzieje że szybko coś znajdę i nie będzie to pier.... ona 4 brygadówka .Niech kierownik sam przyjdzie i pokarze jak się pracuje wpadnie mu z 4 reklamacje przy takim tempie to z miłą chęcią zapytam się go na 8D co się działo.....

wariat

Szanuj szefa swego , możesz mieć gorszego .

Pracownik Produkcji

Bardzo wysoko oceniam rekrutację na to stanowisko. Testy oraz rozmowa. Dostałem pracę.

Jakie mam doświadczenie w pracy na produkcji?

Xxx

Powodzenia (:

xxx

Chciałbym zasięgnąć opinię, jaki był u Was były dyrektor Witold S.? Objął to stanowisko kilka dobrych miesięcy temu w mojej obecnej firmie i jestem ciekaw co nas czeka pod jego przywództwem.

Włodzimierz

WITAM KOCHANI TOYOTA W JELCZ -LASKOWICE PADŁĄ FABRYKA ZAMKNIĘTA, NIEBAWEM CZAS NA SILESIE PLASTIC PROZE BYC SPOKOJNYM firma zapewni wyrzywienie każdemu pracownikowi przez 3 mca pozdrawiam

oooo

elektro mechaanika, następnego obiboka

daria123

Nie polecam tej firmy ,marne zarobki,kierownictwo złożone z listonoszy i sprzątaczek z tego co słychać na mieście fabryka upada ze względu na złe traktowanie ludzi dzięki którym ta fabryka powstała nie ma co tam zaglądać już w Amazonie lepiej xd

Ford jest nie zadowolony z czesci z Silesi dużo reklamacji itp części które same robią się białe każdy wie jakiego syfu są robione 140-180 ludi pójdzie w (usunięte przez administratora) pozdro

Jaro

kochani Silesia napewno nie znajdzie lepszego klienta od Forda dzieki któremu Silesia sie utrzymywała na rynku bedą ciecia napewno , a jeżeli chodzi o pracy jako Mechanik to do działu utrzymania ruchu anie na produkcje większośc starych pracowników już nie pracuje to znaczy ze firma nie stoi najlepiej pozdr.

neo

upada..hmm ciekawa sprawa co ma być to będzie a jak ktoś chce pracować to pracuje !!!! leniowi ani pieniadz ani nic nie dogodzi.!!!!!ludzie bądźcie poważni.

Administracja

Uwaga !!! silesia plastic upada straciła najwaniejszego klienta Ford 95 procent zamówień ,bedą poważne zwolnienia do końca 2016 roku ,Ford wkońcu sie dowiedział iż firma produkuje cześći z syfu ,informacja wiarygodna

tymek

jak ktoś może mi powiedzieć czy warto się zatrudnić w tej firmie?? czy kierownictwo jest spoko?? czy dyrektor jest ok??

biedronka

Jakie podstawowe zarobki tam są?

inna

jak czytam te wszystkie komentarze to aż mi ręce opadaja. nie wiem czemu wszyscy sie tak tego uetu 1 czepiaja i ludzi na nim pracujących. nie można wszystkich wrzucać do jednego worka. na każdym z uetówznajdzie sie ktoś kto sieje zamęt i robi fermen, ale jakoś na inneuety nie znalazłam nic jak tylko na ten pierwszy. co do dyskusji odnośnie kontroli to niezgodze sie ze wszystkie operatorki z 1 obgaduja dziewczyny. to jest sianie kłamst i poszeżanie propagandy. Co do pracy i warunków: praca nie jest zła, czasami trzeba umieć sie wyłaczyć z atmosfery jaka panuje. ale sama praca znośna,warunki nie najgorsze. Jak ktoś chce pracować i ma motywacje to warto złożyć cv.

r

A ty z papierem czy bez to i tak nie ma dla ciebie ratunku masz łeb jak sklep tylko puste pułki. A miejsce dla chętnych było to jakoś te panie mgr.sie nie pchały drzwiami i oknami.

Zosia

zgadzam się z tobą!!! a jestem z innego UETu jest dużo dziewcząt na produkcji po studiach a nawet jeśli ich nie mają nie oznacza że są głupsze od kontrolerek. Tamte rzeczywiście trzymają się łapami i nogami żeby ich nie...i nie jest tylko tak na waszej zmianie jest tak na wszystkich

inna
@Zosia

to może sama wróć do szkoły skoro czytać nie potrafisz

rrr

Kto się uczył ten ma lżej a ty jesteś jak widać po twoich słowach mało inteligentna wiec jesteś gdzie jesteś.

xyz

A jak ty siedzisz ropucho zielona to robisz? Chyba pod siebie haha. Jesteście gorsze od właśnie tych idiotek co krzesła fakt mają( po przerwie urlopowej) tylko jak tu posiedzieć by nic nie robić jak Wy!.. . święte krowy!!! Ale i tak wam za (usunięte przez administratora) się wzięli, wreszcie!

Zostaw merytoryczną opinię o Antolin Silesia Sp. z o.o. - Strzelin

• Jak się pracuje w Antolin Silesia Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Antolin Silesia Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 127.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Antolin Silesia Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 104, z czego 14 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 56 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Antolin Silesia Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Antolin Silesia Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Antolin Silesia Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 671 ocen.

Antolin Silesia Sp. z o.o.