Opinie o Antolin Silesia Sp. z o.o. w Strzelin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Antolin Silesia Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Antolin Silesia Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Antolin Silesia Sp. z o.o. w Strzelin

ola

Byłam tam jeden dzień,Jezu,tojest (usunięte przez administratora) dyrektor mysli ze jest przystojny i zabawny,tylko mu się tak wydaje.

pol

ten zapach jest rakotworczy

uet 1

To wybierz uet w którym nie ma plotkar! Najlepiej zostań na swoim i utwierdzaj się w przekonaniu że u ciebie nie plotkują.....A tak wogule to przyszłaś odrabiać czy podsłuchiwać??????

uet

odrabiałam w uecie 1 jakie tam są plotkary

iiii
@uet

mechanicy tak samo robia:)

Pracownik Produkcji

Bardzo wysoko oceniam rekrutację na to stanowisko. Testy oraz rozmowa. Dostałem pracę.

Jakie mam doświadczenie w pracy na produkcji?

logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
ponad połowa społeczeństwa

Nie masz znajomości, kim jesteś? Kogo obchodzi, że dałeś się naciągnąć na Nieuczciwość w silesia City center.Oszustwo i naciąganie. Nie szanowanie praw obywateli, prostych ludzi uczciwie żyjacych.Nie idą nie kurwią się ani nie kradną. SĄ OSZUKIWANI....Za zakupy masz przywilej po co wcześniej zrobiona lista...Pokażą Ci Twoja nieważność czekaj, bo masz pięć lat i ich wyniesiesz. Zarabiają i tak. Większość nie lubi długich, emocjonalnych przekazów. Zrozumienie wymaga szerszego postrzegania i czasu.. Promocje zrobiłeś zakupy za określoną kwotę 500 zł gdzie Ci się należy obiecane przywileje według marketingu...Po co? Jak można Cię w jajo zrobić>?Nie liczyć się z człowiekiem...Ba odpuści jak cholera...Czekaj gwiazdy i lans...W niczym nie lepsi od innych, ale zakwalifikowani z innej warstwy...Czekaj...Mało, kto jest doceniaj ich...aby ewulowali do poziomu nikogo...śmieci...w Twoim układzie...Ale czemu wszystkich jedną monetą...?Można docenić jedynie działanie pracowników starających się jakoś odgórnie narzucone machlojki załatwiać w sposób ludzki oraz jak wszędzie ludzie są różni to kadrę pracowniczą nieuczciwi formaliści nastawieni na profity zdarza się ,że mają czasami dobrą . Boje się bardzo wrogów … Z braku szacunku haos brak odpowiedniej formy...bo żeby się wysilić trzeba mieć dla kogo..a to jak ja potrafię pisać wiem tylko ja...ale na szybko bo szkoda czasu ale jeszcze całkiem możliwe ,że sobie popisze

officer

cza sie było uczyć to też byś był na tej imprezie

...
@officer

Brawo Jasiu! ...nie chodzi o fakt imprezy... tylko o szacunek do ludzi pracy n/c

ona ja
@officer

Masz racje Halina.Odwalamy na produkcji najgorsza najbardziej odpowiedzialna robotę.Dostajemy reklamacje opiernicz i zapierniczamy na maxa.Ustawiacze z kontrolerkami jakości na nockach spia.Liderki nie maja czasu zmienić Cie siku ale one na fajkę czas maja.Ale wycieczki proszę bardzo najmniej pracujący dostają.A brak szacunku ze strony wozkowych do operatorów szczegolnie na pierwszym uecie będą na święta pewnie wynagrodzeni.To jest Silesia.

MARIANKA
@ona ja

ZA TO JEST FORUM NA KTÓRYM KAŻDY PIEPSZY CO CHCE

halina

...Kierownicy, biuro, liderzy, mechanicy, ustawiacze... mieli SWOJĄ imprezę, sponsorowaną przez SILESIE. A pracownicy produkcji, bez których produkcja by nie poszła, to co???!!! Tak o to Silesia dba o pracowników produkcji!

blond ja

Hej hej co tu taka cisza?już nie macie tematów silesyjnych?zapodajcie coś to może utworzy się jakaś ciekawa dyskusja :-)Pozderki

ona ja

premie możesz utracić za reklamacje które zrobisz,za naruszenie dyscypliny pracy,jak Ci minut brakuje itp.

jakie sa zrobki? dla nowch i czy nei urywaja premi jak urywaja to za co?

anna p

reasumując powiem jedno... WARTO! warto się przykładać, bo kasa zajebista (a to przecież najważniejsze;)... przełożeni idą na rękę, można się dogadać, tak ,aby premii nie stracić... najwięcej narzekają starzy wyjadacze, ci co mają wy**bane i ci, co nie mogą pogodzić pracy z domem... (czyli jak wszędzie ;)) ...JEST OK! :)

Nunati

Racja jak się chce pracować to nie jest źle.trzeba umieć się dostosować do danego środowiska.A Ci co tak narzekają to niech lepiej siedzą w domu a nie głupoty wypisują.Pozdrowionka dla wszystkich pracownikow.I pamietajcie wystarczy chcieć.

anna p

w sumie na produkcji nie jest źle :) ...na początku, trzeba mieć niestety dystans do ludzi i nowo przyjęci powinni uważać przy kim i co mówią...(jak wszędzie ;) :) ...jeśli zależy Ci na pracy to DASZ RADĘ! :)

GT

Z tego co słyszałem to już chyba wszystkie agencje rekrutacyjne znają go od tej "dobrej" strony . No ale ma swoją firme i niech sobie tam zarządza jak dyktator. Blade miał pojęcie o zarządzaniu tak u nas jak na Mazowszu. Ciekawe kto go z takim CV zatrudni, chyba desperat z Mozambiku , nie obrażając tego pracowitego narodu :)

Obcy

Szczegółów nie znam ale swoim egoistycznym zarządzaniem (wszystko co powiedział i zrobił tak musiało być )bez względu czy było dobrze czy nie ,nie przyjmował żadnych uwag.Nawet Japończyków uczył kaizena bo on wiedział zawsze lepiej wszystko . Musiał komuś z zarządu mocno dać się we znaki bo pozbyli go się w tempie expresowym podobno próbował jeszcze na koniec stawiać swoje warunki. Prawie wszyscy cieszymy się że go nie ma (miał też swoich wazeliniarzy którzy często siedzieli pod biurkiem) tylko oni rozpaczają,mam nadzieję że drugi taki się nie trafi.

nnnn

a czemu tak szybko polecial?

Obcy

Tak masz rację równiutki roczek u nas pracował i narobił takiego bałaganu że przez kilka lat nie dojdziemy do ładu Taki człowiek jak (usunięte przez administratora) nie powinien pracować pełniąc obowiązki Dyrektora Zakładu. Cieszę się że go już nie ma , a współczuję tym którzy będą z nim pracować.

Jk

To nasza ruda gwiazda i na Mazowszu nie powalczyła, szybko się na nim poznali :) u nas bujał ponad dwa lata , tam roczek mu wyszedł:) teraz to chyba tylko Suwałki albo Białoruś bo wszyscy go znają od tej " właściwej" strony :)

jasna

... przetrwać to trzeba recepcjonistkę, która na ciebie warczy, a w najlepszym wypadku olewa gadając z jakimiś koleżankami. Kpina po prostu :)

mimo-to

Obecnie jest rekrutacja na stanowisko pracownik produkcji. Lecz musisz "przetrwać" parę etapów, a w szczególności Panią która Cię oceni pod względem koncentracji i dokładności. Zatrudnienie jest całkowicie przez firmę Silesia Plastic, system zmianowy jest 4-brygadowy. Nie za bardzo wiem po co Ci wtryskarki, ale tak są przecież to zakład wytwarzający części z plastiku dla branży motoryzacyjnej, więc muszą być wtryskarki. Powodzenia i miłej pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Antolin Silesia Sp. z o.o. - Strzelin

• Jak się pracuje w Antolin Silesia Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Antolin Silesia Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 127.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Antolin Silesia Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 104, z czego 14 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 56 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Antolin Silesia Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Antolin Silesia Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Antolin Silesia Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 671 ocen.

Antolin Silesia Sp. z o.o.