Opinie o Antolin Silesia Sp. z o.o. w Strzelin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Antolin Silesia Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Antolin Silesia Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Antolin Silesia Sp. z o.o. w Strzelin

Krzysztof

Witam ile tu można zarobic zarobić na rekę od - do

Neutralny

Pomimo usunięcia tekstu i tak wiemy do czego zostali zmuszeni przez Silesia ci co spłacają kredyty

Irek

Wiecie coś o jakiejś robocie w firmie? Warto szukać tu szczęścia?

Qwerty
@Irek

Nie nie warto, szukaj szczescia gdzie indziej

@Irek

Takie ogłoszenia o pracę znalazłam dla Ciebie w sieci: https://pracodawcy.pracuj.pl/antolin-silesia-sp-z-o-o,121796 Czy o któreś z tych stanowisk chciałbyś zabiegać? Jeśli tak, będę wdzięczna, jeśli napiszesz, jak Ci poszło i jak oceniasz proces rekrutacyjny w spółce Antolin Silesia. Ciekawa jestem też, dlaczego @Qwerty odradza pracę u tego pracodawcy. Mógłby/mogłaby uzasadnić swoją wypowiedź, dzięki czemu chętni do tej pracy wiedzieliby, czy warto się o nią starać.

Zajc
@Irek

To jest nasza miejscówka. Szukaj gdzie indziej.

Silesyjczyk
@Irek

Zdecydowanie nie warto. Coraz wiecej ludzi planuje uciekać. To co tu się dzieje ostatnio to istna komedia. Jeśli nie jesteś z ukrainy to uciekaj. Oni dostają najlżejsze maszyny, zero odpowiedzialności, a polaków zajeżdżają coraz gorszymi projektami i jeszcze niańczysz Ukrainianę.

@Irek

Szukają wózkowych na bank. Produkcja jak zwykle. Biuro przepełnione.

Kamila

@Nick To miłe, że jesteś tak pomocny. Oby jak najwięcej takich ludzi. A możesz napisać jak wyglądają warunki zatrudnienia na tym stanowisku w Antolin Silesia Sp. z o.o.? Chodzi mi o umowę, możliwości rozwoju, świadczenia pozapłacowe?

...
@Kamila

Brak możliwości rozwoju. Obiecują awanse, a i tak wezmą ludzi z zewnątrz. Na liderów nie ma tak dużej rotacji, może raz na kilka lat jak ktoś się wykruszy. Kaszana.

@Irek

Uważam, że warto, ale jeśli chcesz pracować, a nie kombinować. Firma istnieje od 11 lat, płaci uczciwie, duży pakiet socjalny, wypłata co miesiąc na koncie. Robisz swoje 8 h i idziesz do domu. Lekko nie jest, ale gdzie jest? zatrudnia ponad 300 osób, a jak widać sfrustrowanych narzekaczy na gowork niewielu ;-) Jak się zaliczy pracę w Amazonach, Dirksach itp. to można stwierdzić, że w Silesii jest jak w niebie :-)

????
@Nowy

Bierzesz chyba te same prochy co Krzychu jak widzisz tu niebo chyba że przyjechałeś z ukrainy wtedy nie dziwi mnie opinia

@...

Rozumiem i bardzo dziękuję za odpowiedź. Według Ciebie w Antolin Silesia brak jest możliwości rozwoju i awansów. A czy firma dba chociaż o odpowiednie przeszkolenie nowych pracowników?

Aga
@Kamila

W sumie na rekrutacji pracownik stawiany jest na stanowisku gdzie musi się wykazać swoją chęcią do pracy. Najgorsze jest to że jak już dostanie umowę, przyjdzie pierwszego do pracy i postawią go gdzie indziej to ten pracownik na drugi dzień nie przychodzi. Problem jest w tym, że nowy myśli iż będzie stać na takiej maszynie na której został przeszkolony.

@Irek

Najgorszy zakład w okolicy. Szanse maja tylko Ukraińcy bo albo nic nie panimaju albo ruki bolą wtedy jest duże prawdopodobieństwo że trafisz na lekką maszynę i będą obchodzić się z tobą jak z jajkiem. Jeśli nie to szukaj szczęścia gdzie indziej albo od razu zmień obywatelstwo wtedy twoje szanse wzrosną.

@Irek

Tak naprawdę to nie masz tu czego szukać chyba że jesteś z Ukrainy i nic nie panimaju i ruki bolą w tedy będą obchodzić się z tobą jak z jajkiem. Jeśli tak nie jest to szukaj szczęścia gdzie indziej albo od razu zmień obywatelstwo wtedy twoje szanse wzrosną

@Kamila

Stanowisko jest super jazdzisz wózkiem po całym zakładzie i nic cię nie interesuje i jeszcze ci za to płacą. Nawet się nie zastanawiaj tylko składaj papiery! Drugiej takiej pracy nigdzie nie znajdziesz jak tam przyjdziesz to się przekonasz

@Nowy

Narzekać e nie chcą sobie na darmo strzępic ryja dlatego nie dyskutują na tym forum

@Kamila

Tak firma dba o przeszkolenie nowych pracowników. W ciągu 15 minut masz przeszkolenie satanowiskowe i jak już zrobią ci pranie mózgu i będziesz zakręcona jak rondo w Waszyngtonie to w trakcie pracy kiedy nie będziesz mogła nadążyć odbierać detali z taśmy posuną ci do podpisu papier że szkolenie ci się podobało i było wystarczające ktw akcie desperacji podpiszesz????

Ktos
@Kamila

Ta firma o nic nie dba. Oszczędzają na wszystkim, w pomieszczeniach pełna komuna, buty robocze najtańsze, zero szkoleń, jeszcze ci premie zabiorą za byle (usunięte przez administratora) totalne dno. Może nowy dyrektor coś zrobi i zacznie szukać oszczędności tam gdzie trzeba.

@Nowy

Bo poza tymi kilkoma sflustrowanymi z tych pozostałych 300 pracowników nikt nie ma czesu ani siły fizycznej ani psychicznej po orce w tym zakładzie aby dyskutować na tym forum.

@Greg

Widać też jesteś tak sflustrowany że piszesz

@Nowy

Tam trzeba tyrac a nie pracować niedługo przy wejściu do kibla będzie czetnik żeby się zalogować i wylogowac a o kombinowania nie ma mowy jak w każdym innym zakładzie

Neutralny

Wózkowy to taka osoba poruszającą się na wózku? Niech poszukają w PFRON!

Iza

@Tego to świat nie widział, rozumiem, że masz takie zdanie o firmie, ale co mógłbyś napisać o dodatkach do wynagrodzenia takich jak pakiet socjalny lub szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe? Jakiego rodzaju umowy są podpisywane przez pracodawcę? Zlecenie, czy na czas określony? Czy myślałeś jak można by poprawić atmosferę w pracy i relacje z przełożonym? Może spokojna rozmowa mogłaby coś zmienić i poprawić warunki zatrudnienia na lepsze?

Majster
@Iza

Pracuję tu od początku a wcześniej w innych zakładach na dolnym śląsku i tam widziałam, jak wygląda chaos i bałagan. I uwierzcie lub sami pójdźcie gdzieś indziej to się przekonacie że tutaj nie jest źle. Przynajmniej do człowieka z szacunkiem się odnoszą i można pójść normalnie zgłosić problem i wiesz że cie wysłuchają i coś zrobią. Ale pensje to powinni podniesc.

;)
@Iza

warunki jak wszędzie na produkcji nie każdy sobie radzi ,praca ciężka ,latem upał naprawdę czasami nie do wytrzymania .Tak podnieśli nam stawkę podnieśli dodatek do cztero- brygadówki jest nagroda za świadectwa wycieczki paczki dla dzieci premie zza brak reklamacji absencji chorobowej nagroda za pracownika roku nagroda za najlepszy UET DODTEK NA WAKACJE I DODATEK NA ŚWĘTA .Teraz ma powstać stołówka (nie wiem jak to będzie wyglądało przerwa tylko 20 min)ale stołówka będzie i dofinansowanie na jedzenie 190 zł miesięcznie .ZAROBKI NAPRAWDE NIE SĄ ZŁE a pracować no cóż trzeba.POLECAM pomimo nie najlżejszych warunków .NIEKTÓRZY to zawsze będą narzekać nawet jak będą za nich robić:)

Stołówka
@;)

Ta stołówka powstaje już od początku roku i ciągle przesuwają termin. Uwierzę jak zobaczę. I ciekawe kto zdąży cokolwiek tam zjeść z tak krótką przerwą, chyba biuro hahaha

Jajaja
@Stołówka

Do dziś jej nie ma haha

@;)

Autografy wywiady wizyty w zakładach pracy a miało być tak pięknie trudno będziecie płacić nadgodziny coś mi to przypomina a dlaczego tu niema okien a dlaczego to nie ma klamek hahaha.

@Majster

Ja również pracowałem w innych zakładach na Dolnym Śląsku i myślałem że tutaj będzie lepiej blisko itd. Bardzo się zaskoczyłem jak kazano mi przychodzić pół godziny wcześniej przed pracą na zbiórkę jak w jakimś kołchozie a jak przyszedłem po długo oczekiwanej przerwie minutę po czasie zrobiono z tego aferę czekała już na mnie trenera lidera podkablowano mnie do kierowniczki a jak miałem problem to czekałem 20 minut i nikogo nie było jak zgłosiłem problem u kierowniczki dostałem odpowiedź cyt. Tak tutaj jest. Dlatego aby rozwiązać problem podjąłem decyzję o odejściu i problemy zniknęły. Dlatego nie rozumiem skąd taki optymizm w niektórych wypowiedziach bo pod kątem dołowania i ścigania pracowników zajmuje on na pewno jedno z czołowych miejsc nie tylko na Dolnym Śląsku. .

@Iza

Pieniądze na święta śmieszne aż wstyd się przyznać ile. Spokojna rozmowa z przełożonym jest nie możliwa to człowiek który nie da sobie nic powiedzieć a jak już się coś zdoła powiedzieć to wpada w złość bo przecież jest wszystko ok . Nigdy nie wiesz ile jest nadgodzin i tak naprawdę kiedy Ci je oddadzą bo o zapłaceniu nie ma mowy firma Ci je odda kiedy będzie miała potrzebę przestoju albo ci właduje w L 4 i pewnie jak wszystko w tej firmie jest to zgodne z prawem.

@Stołówka

Stołówka jest i możemy zjeść po pracy i przed pracą a w soboty i niedziele nie wydają posiłków bo wtedy biuro i pracownicy stołówki mają wolne a czarni pracują i nie muszą jeść

@Nowy

Pani kierowniczka uetu 3 bardzo sympatyczna i miła osoba można z nią porozmawiać ale trzeba również zrozumieć że nie wybiera sobie współpracowników i musi tańczyć jak jej zagrają. Dodam jeszcze że jest ładną kobietą

Testoviron
@Greg

Akurat nazywanie tej osoby kierownikiem jest błędem... Bardziej pasuje jej mop i miotła, niestety z kierowniem ludźmi ma mało wspólnego gdyby na mnie darla jape tak jak na swoich pracowników to byśmy się spotkali w sądzie. Niestety tak to wygląda jak osoby bez kompetencji zajmują ważne stanowiska. Uroda kobiety 60+ na dobrą sprawę widząc ją w nocy w lesie to portwel na kijju i ucieczka w 2 stronę. Jedynie co ona tańczy to głupa przed dyrektorem jaką ona nie jest dobra Panią Kierownik, osobiście pluje na jej zachowanie wobec pracowników.

duszek Kacperek
@Greg

Ha HA! to jest ŻART Roku 2020! Ta kobieta jest tak bardzo "sympatyczna" i "miła"że wszyscy uciekają z tego uetu jest tam najmniej osób i będzie jeszcze mniej, dużo osób się zwolniło właśnie z powodu tej "Pani". i że można z nią porozmawiać??? :D ona tylko potrafi się WYDZIERAĆ nic więcej. Powinni z nią zrobić to co z Beatą,miejmy nadzieję,ze pan Krzysztof w końcu przejrzy na oczy zanim mu się cała zmiana nie rozsypie.

duszek Kacperek
@Testoviron

No dokładnie

@Nowy

To nie były świadczenia świąteczne tylko śzfs więc na święta tak naprawdę nie było żadnych premi...

@;)

Ja myślę że jakby ktoś za kogoś robił to na pewno ten co by robił to by narzekał ale ten co by nie robił to by nie narzekał no tak mi się wydaje ale może się mylę trzeba było sprawdzić

Pracownik Produkcji

Bardzo wysoko oceniam rekrutację na to stanowisko. Testy oraz rozmowa. Dostałem pracę.

Jakie mam doświadczenie w pracy na produkcji?

Czy można w Antolin Silesia Sp. z o.o. liczyć na jakieś dodatki?

odp

tak są dodatki na -dopłata do paliwa ,karta na śniadania i obiady bonus pieniądze za EBIT dodatkek za pracę w godzinach nocnych i wiele innych.

Cleo
@odp

I po ebit... Teraz trzeba straty pokryć po ostatnim alarmie pożarowym....

Aga
@Cleo

A co to nasza wina, że alarm się włączył czy że późno drzwi ruszyły? Dlaczego mają zabierać nam pracownikom premie skoro to nie my jesteśmy za to odpowiedzialni..

Cleo
@Aga

No raczej ktoś jednak "pomógł " że alarm był skuteczny... I ebit również idzie na "nie przewidziane" wydatki typu uszkodzona brama itp co jest ogloszone na tablicy.

@odp

Wartość dodana to nowy kierownik na magazynie ciacho

@Bronia

Słuchajcie, na pracodawcy.pracuj.pl pojawiło się ostatnio kilka ofert pracy od Antolin Silesia. Szukają między innymi kogoś na stanowisko Specjalisty ds. personalnych. Firma ponoć oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę. Ale jest to umowa na czas nieokreślony? Wiecie coś?

@odp

I właśnie z tymi dodatkami zarobisz 2600 bez nich całe (usunięte przez administratora)

@odp

Oraz danie w mordę na stołówce w sobotę i niedzielę kiedy pracuje produkcja i nikt z obsługi stołówki tam nie przebywa bo mają wolne tak to jest właśnie

@odp

Bonus za ebit i (usunięte przez administratora)

@Kamila

Szukają na stanowisko do spraw personalnych bo ci co tam są nie mają już siły kłamać tych co przychodzą tam się zatrudniać

&
@K

Szukają kierownika działu od mieszania miału i młodszego specjalisty do spraw niepotrzebnych i mało ważnych

@odp

Jest wiele wiele różnych możliwości w tym zakładzie to szerokie perspektywy się roztaczają przed pracownikami

Korpobiur

Praca w automotive jest najbardziej wymagającym obszarem spośród innych branż. Gadanie że ciężko, że źle, że trzeba ciężko pracować a przecież można było zatrudnić się w mrozonkach i problem z głowy, tylko najpierw trzeba pomyśleć gdzie składa się cv. Producenci samochodów maja tak wysrubowane wymagania, że zatrzymanie Lini produkcyjnej na kilka sekund to koszt kilku baniek. Polecam zapoznać się z branżą w której chcesz pracować zanim już zaczniesz. Ja na pracę nie narzekam bo z reguły wszędzie dobrze gdzie nas nie ma a zawsze może być gorzej.

@Korpobiur

Praca w takiej branży rzeczywiście jest wymagająca. Zauważyłam, że firma obecnie prowadzi rekrutacje na kilka stanowisk. Są to między innymi: mechanik i elektryk utrzymania ruchu, specjalista ds. płac, księgowy oraz magazynier zaopatrzenia produkcji. Jak wnioskuje po Twojej wypowiedzi, jesteś pracownikiem z dłuższym stażem? Jeżeli tak, powiedz, co mógłbyś poradzić potencjalnym kandydatom, którzy szukają zatrudnienia w firmie? Na co powinni się przygotować i co powinni wiedzieć nim podejmą zatrudnienie w tym przedsiębiorstwie?

Bezstronny
@Kamila

Zapewne @Korpobiur pracuje w Silesia i sądząc że nie było odp to nawet ona nie wie:D śmiech na sali. Oni najwyraźniej nie zauważyli że jeśli produkcja się zbuntuje to te ich krzeseleczka się skończą i bd na ulicy bez pracy bo kto bd pracował inżynierowie logistycy wózkowi dyrektorzy?? Bez produkcji firma nie istnieje może kiedyś kobiety z linii pójdą na wymianę ciosów i kto wtedy straci?? Kogo potrzebują firmy do Okoła pracowników produkcji czy inżynierów dyrektorów?? :D także wyższe stołki są po to by głośniej z nich spaść..

@Bezstronny

Wychodzę z założenia że jeśli nie odpowiada Ci twoja praca to poprostu ja zmień albo zrób coś w tym kierunku żeby lepiej ci się żyło zamiast się uzalac nad swoim ciężkim losem i gadać że każdy inżynier to głupek i się nie zna. Skoro tak jest to dlaczego nie. Jesteś inżynierem.

Korpobiur

Też miałam okazję pracować jak ty i robiłam wszystko żeby to zmienić a nie tylko narzekać. To że pracownicy produkcji w silesi maja takie a nie inne warunki to każdy o tym wie od dawna, ale wy też zamiast współpracować to podkladacie sobie świnie pomiędzy uetami, godzicie się na chora rywalizację, a to przecież nie jest wina jakiegoś inżyniera czy innego lajika z biura.

Ale może być lepiej

@Korpobiur

Kilka sekund to kilka baniek? Chyba z mlekiem. Co ty bredzisz człowieku faktycznie musisz być nieźle nagrzanym albo przepracowany

&
@Korpobiur

Czy ty w ogóle wiesz co to jest praca w automativie jak to szumnie i dumnie określasz?

@Korpobiur

Na produkcji jest super za nic nie odpowiadasz i puszczasz buble a kierownictwo ma problem i tak ich trzeba załatwić nie ma innego sposobu tylko pracować jak Ukraina bo jak się starasz to później masz żal że nikt tego nie docenia

Jaki jebit?

A gdzie jest nasza kasa. Nie ma ebitu, nie ma kasy za pracownika roku, nie ma kasy na święta tylko ZFŚS 290 zł. Zawsze w grudniu były wypłacane pieniądze za pracowników roku za najlepszy uet na święta były pieniądze z firmy i ZFŚS więc były fajne pieniądze a teraz dostaliśmy 290 zł i nic więcej. Owszem dyrektor powiedział że do marca będzie EBIT ale ludzie do marca???? Serio. Wszystko poucinali i nic nam nie zostaje tylko szukać szczęścia gdzie indziej.

chyba żartujesz jak za darmo??? wiesz na harnasia jescze mnie stac i możesz sobie obrażać mnie ile chcesz ale myślę że mam prawo do własnego zdania nawet jako typowa polska cebula. dużo osób sie ze mną zgodzi,że za ciężki rok pracy naprawde trudnej niekiedy( bez marudzenia bez narzekania, czasami przychodzą osoby chore bo im zależy żeby plan byl zrealizowany i żeby jednak tą premie mieć na koniec roku) nazeży nam sie troche więcej niż 290 zł

Mam pytanie kto z Silesi usowa nagminnie nie wygodne komentarze? :) ponoć na tym forum jest dozwolone wyrażanie opinii? A tak ktoś miesza, że trudno się połapać o chronologicznie :)

@:)

Nie wolno tu mieć swojego zdania bo albo ktoś cię pojedzie albo usunięte zostaną komentarze

Silesia

Wiele rzeczy jest nie tak jak powinno być. Szczególnie podejście do Polaków i do Ukraińców. Polacy muszą sprawdzać kontrolować starać się a ukraina ma stać i robić i nic więcej nie musi. Jeśli z Polski pracownik czegoś nie zrobi czy zawali dostaje ochrzan premie mu zabierają itd. A jak Ukraina zawali to co jej zrobią? Nic. Oni się z nas śmieją. Koordynatorzy ukraińscy śmieją się z Pana k. ze maja w (usunięte przez administratora) Jego reklamację ważne że za ludzi im płaci firma. Dosłownie powtarzam ich słowa. Trener likla razy tłumaczy upomina tłumaczy upomina tłumaczy upomina Pani z Ukrainy kiwa głową ok ok ok a potem i tak robi swoje. Po czym jest odpowiedź ja nie pojemaju. To nie jest normalne. Trenerzy i liderzy jedni pracuja, biegają, starają się pomagac ale jak 50%zmiany ma wszystko gdzieś.... Nie mówię że wszyscy się starają bo są trenerzy i liderzyna niektórych uetach którzy mają wszystko w d.. Bardziej niż Ukraina. Polacy się denerwują bo są na 2 planie niestety nie ma już dla nich czasu. Przykre to jest bo gdyby nie ta nerwowa zwariowana atmosfera pełna negatywnych emocji sama praca by była całkiem fajna.nic już nie można nam robić uśmiechać się rozmawiać z nikim jak kiero zobaczy że ktoś się śmieje czy stoi i coś mówi do innej osoby czy nawet trener stanie albo lider z kims i rozmawia to już jest upomnienie że nikt nic nie robi tylko rozmawiamy spacerujemy nie staramy się. A wykonujemy wszyscy i osoby na produkcji i osoby funkcyjne kawał dobrej roboty i każdego dnia dajemy z siebie wszystko. Tylko nikt tego nie docenia.

@Silesia

Zapomniałeś dodać kawał dobrej nikomu nie potrzebnej roboty

@Silesia

Dobrze mówisz tylko Polacy sami napędzają taką atmosferę. Tak jak mówisz nie wolno rozmawiać bo zaraz dym ale jak trenerka zasiądzie na 19 i dyskutuję z koleżankami to ok im nikt nie zwraca uwagi im wolno np.na drugim tak jest. Do toalety nie wymieni bo nie ma czasu a że dwie maszyny dalej stoi i kontroluje liderke czy dobrze etykiete przybije to mało istotne ty stój i rób w spodnie! Pan K oczewiscie niczego nie widzi a skargi zatrzymują się u p.kierownik dalej nie wychodzą bo nie mają prawa wyjścia.

Stary
@Silesia

Masz rację Silesia uśmiech w tym zakładzie nie jest mile widziany i niedługo będzie zagrożony karą administracyjną utraty premii i odrabianie po godzinach za darmo włącznie

@Stary

Z tym zostawaniem po godzinach za darmo to przegięcie przecież jest od tego wyznaczona jednostka ale po co. Czas chyba najwyższy by zajeła się tym inspekcja pracy bo w antolinie robi się z ludźmi co chce!

Witam sprawie pracy czy są przyjęcia do pracy jako Operator Wywozu Odpadów Produkcyjnych

Czy są przyjęcia do pracy jako Operator Wywozu produkcyjnych

Nikt
@Adam

Jak popracujesz przez dwa lata na taśmie to może będziesz operatorem wózków!!!

@Adam

A jest coś takiego jak wózki produkcyjne bo jak sama nazwa wskazuje one muszą coś produkować. Może będzie tak że będą zamiest ludzi zatrudnianie w Silesia i nie trzeba będzie już pracowników, taki wózek produkcyjny wyprodukuje a operator go tylko sprawdzi i będzie git. Faktycznie powinieneś zatrudnić się w tym zakładzie bo takich tam potrzebują

@Adam

Albo wywóz produkcyjnych też fajna nazwa. Jak pracownicy produkcyjne popadają już ze zmęczenia to potrzebny jest ktoś do ich wywozu z zakładu i wtedy faktycznie ktoś mógłby się przydać więc może poszukują kogoś takiego?

Panie Wojciechu Pan wie co się dzieje na produkcji? Urlopu nie można sobie wziąść kiedyś była opcja odpracowania dnia wolnego teraz nawet to nam zabrano. Jednym słowem pracownika na produkcji można nazwać ,, współczesnym niewolnikiem " Całym naszym urlopem rządzi pan P. Pracujemy w takim systemie że niestety czasem weeknd potrzebny jest wolny my też mamy swoje rodziny swoje życie jeżeli jest jakiś w tym problem to proszę zrobić systemy trzyzmianowy. Ukraińcy pracują na lekkich maszynach najgorszą i najbardziej odpowiedzialną pracę robimy my, a odkąd pracuję mam wrażenie że firma robi wszystko by Polacy się zwalniali .

@Nowy

Przecież Ukraińcy mają wolne soboty i niedziele można? MOŻNA i o co chodzi. Ale oni znają kodeks pracy i was też nauczą jak trzeba pracować

@Nowy

A przecież zakład powstał w ramach strefy aby dać pracę dla okolicznych mieszkańców a teraz zatrudnia Ukraińców. Gdzie przepisy regulujące te zobowiązania. Powinny się tym zająć odpowiednie organizacje państwowe i sprawdzić jak to jest realizowane i pozbierać jak trzeba ulgi podatkowe itd

Nowa ja

Mam pytanie Jaka panuje atmosfera w firmie i jak się pracuje na produkcji ?

Stara ja
@Nowa ja

Coraz gorzej. Kiedyś była fajna atmosfera, teraz równia pochyła, wszyscy są przemęczeni fizycznie i psychicznie.

pietrek n
@Nowa ja

zgadzam sie z @Stara ja . choc pracuje nie tak dlugo to widze co sie dzieje . ukraincy na produkcji i pomiatanie nami polakami, a w biurze po zatrudniali jakies odpady z innych firm bez szacunku dla ludzi . dziasiaj normalny zaklad nie pozbywa sie dobrych pracownikow chyba ze silesia .

@pietrek n

Dlaczego odpady? u nas na magazynie przyszedł kierownik i wkoncu coś się dzieje i dla firmy i dla nas.

Nowa ja
@pietrek n

Wydaje mi się że traktują Was źle dlatego że są pewni iż nigdzie im nie uciekniecie bo niby dokąd? Zakładów pracy w okolicy ubogo a pieniądze potrzebują wszyscy Drogi Zarządzie Zakładu szanujcie swoją polską obsadę bo to oni pracują na to żeby Wam było lepiej i to oni pracują z odpowiedzialnością a Ukraińcy to tylko tzw statysci którym płacicie wyłącznie za to że są Dziś są a jutro też może ich nie być ????

@Nowa ja

Bardzo ładnie napisane. Szkoda tylko że do zarządu to nie dociera!

Broniu
@Bronia

Popieram najlepszy kierownik w magazynie od początku firmy!

@Bronia

Pietrek czyżbyś był kochający inaczej że tak Ci się ten nowy kierownik PODOBA?

Oburzona

Dzisiaj wskoczylo ogłoszenie na produkcję i tu moje zaskoczenie 3400-do 3700 brutto to proszę mi wyjaśnić jak na 4 poziome po 10 latach pracy firma doceni nas na jaką stawkę możemy liczyć bo z tdgo co widzę to szykują się podwyżki... Wniosek skoro tyle proponujecie na start to idzie lepsze tylko czekać podwyżek chyba, że lepiej się zwolnić i przyjąć na nowo bo coś mi się zdaje, że tak się więcej zarobi:) :)

:-)
@Oburzona

Czytaj ze zrozumieniem, te kwoty w ogłoszeniu to nie jest podstawa, tylko suma wszystkich składników wynagrodzenia, więc z pewnością mieścisz się w tych widełkach albo nawet je przekraczasz ….

@:-)

Z pewnością chyba nie... Pomimo tego, że panuje tabu na temat zarobków midz. Nowym pracownikiem a takim że stażem to nie raz się okazało, że różnica w pensji to 100..150 zł więc chyba nie do końca liczymy tak samo:)

@Oburzona

3700 brutto to 2600 netto, zarobki na poziomie 0. Poziomy i ich wynagrodzenia są jawne. Ok 100 do 150zl wiecej za kazdy poziom. Nie pamietam dokladnie. Bez przesady, ze nowi dostaja wiecej, bo to nieprawda.

Oburzona

Wiem ile to jest 3700 brutto i jak wcześniej jest w komentarzu różnica naprawdę jest znikoma ale punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

@Oburzona

Oceniasz staż czy faktyczny awans poziomowy? Bo silesia nie promuje za czas pracy tylko za brak błędów. Pracownik na 4 poziomie nie zarabia 150zl wiecej niż nowy na poziomie 0, już nie wymyślaj.

A czym jest brak błędów?? Stanie na maszynach od 1 do 17 i to jeszcze na 1 lub 2 operacji gdzie nie ponosi się żadnych konsekwencji typu 8 D brak premii i podwyżki. Później taki roczny pracownik nie potrafi nawet pakować a przecież promuje się awans poziomów żenada

Aha
@:)

Nie wiem, na którym uecie jest taki lajt, ale na 1 i 2 nie ma, że boli i nowi pracownicy bardzo szybko są szkoleni na trudniejszych maszynach wliczając pakowanie.

@Oburzona

A Aga mówi że to super zarobki najlepsze w regionie za tą orke na którą wszyscy w akcie desperacji się zgadzają!

@Oburzona

To się zwolnij i przyjmij z powrotem to się przekonasz ile dają na początku

@Aha

Jeśli chcesz stracić zdrowie bądź je sobie pogorszyć to tutaj jest dobre miejsce

Maruda

Ja słyszałam o tym zakładzie pozytywną opinie od starych pracowników . Dużo osób jest zadowolona z pracy w tej firmie.

@Maruda

Bo dużo pracuje w biurach i utrzymaniu ruchu a tam można wytrzymać

Tym

Jak się u was pracuje jaki system czterobrygadowy jak to wygląda co tam się robi na produkcji coś wkreca srubokretem jakie socjalne wczasy pod grusza są ci robią nowi czy są tam różne łatwe stanowiska zarobki 2300 itd

@Tym

Nowi leżą do góry brzuchem a starzy jedynie zapieprzaja za co są świcie wynagradzania przyjdź i zobacz sam polecam

@Tym

Srubokrentem to sobie możesz wykręcić nie powiem w co i co

Jfd

Pan k toleruje to lenistwo (usunięte przez administratora) itd moze to jego styl zarzadzania niedaleko pada jablko od jabloni

@Jfd

Jakie lenistwo tam każdy zasuwa i biega na wysokości lamperi nie zapominając przy tym logować się i wylogowac oraz przybijac pieczątki o jakim lenistwie mówisz tam nawet odlac się nie można bez wiedzy liderki

Tyryry

A Justyna K. Trenerka z uetu 4 pracuje czy też już sie zwolniła? A Syn Agaty pracuje czy też się zwolnił? ????

Wyrocznia
@Tyryry

Fizycznie pracują obie ale teoretycznie to za Wielkie słowo że pracują. Chyba że mamy różne pojęcia o wykonywanej pracy haha....

Riczi
@Tyryry

Przenieśli ja na Ukrainę wraz z Agata,otwierają nowego Antolina bo w strzelinie brak rąk do pracy.

Wyrocznia

Widzę że obeznama jesteś w temacie i o to właśnie chodziło. Ironia kojarzysz słowo.

Panie Krzysztofie może czas coś zmienić na tej produkcji od lat nie było żadnych zmian, może lidereczki trenereczki i kierowników pomieszać między uetami, może skończyło by się (usunięte przez administratora) A ludzie chociaż trochę może byli by traktowani na rowni. Jednym się premię zabiera inny nie ponosi żadnych konsekwencji jedni mogą zamieniać zmiany drudzy nie. Co uet to inny zwyczaj a zakład ten sam może jak kierownik nie radzi sobie ze zmianą grafiku niech ustąpi miejsca.

Fiku Miku
@Nowy

Bardzo dobry pomysł!!! Jestem za! i pewnie większość osób również. Teraz jest idealny moment święta a od nowego roku pomieszać kierowników,trenerki i liderki wymieszać wszystkich między uetami wtedy skończy się koleżeństwo i lizydu.......tamte liderki mozna było wymieszać to resztę tak samo. Może inne będą miały do nas szacunek bo w główkach im się poprzewracało.

@Fiku Miku

O tak poprzewracało a co jedna to mądrzejsza ludzi swoich też potrafią gnębić jak to się mówi zapomniał wół jak cielęciem był

@Nowy

Zobaczycie co się dopiero będzie działo po nowym roku jak wejdzie kilkanaście nowych projektów drzwi. Krzysztof nas zajedzie przeżuje i wypluje. Kto mu to będzie produkował bo na pewno nie Ukraina. My będziemy orać po 12 h bo przyjdzie i powie że firma w potrzebie... Może i w potrzebie ale w innych firmach uczciwie płaci się za nadgodziny a nie tak jak tu za to że się zostanie to jeszcze opr... ze za mało zrobione. Czarne chmury nad nami widzę w 2020r. Chyba czas zawijać żagle i popłynąć na inne wody takie mam wnioski z nowym rokiem

Zostaw merytoryczną opinię o Antolin Silesia Sp. z o.o. - Strzelin

• Jak się pracuje w Antolin Silesia Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Antolin Silesia Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 127.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Antolin Silesia Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 104, z czego 14 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 56 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Antolin Silesia Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Antolin Silesia Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Antolin Silesia Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 671 ocen.

Antolin Silesia Sp. z o.o.