Opinie o MMP Neupack Polska w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy MMP Neupack Polska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MMP Neupack Polska o rekrutacji.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MMP Neupack Polska w Bydgoszcz

Lesiu

Fajnie że dyro z solca zna się na robocie i wie jak nam premie zredukować aby nam dać kopa do pracy motywacja i atmosfera to podstawa na psychologii się gość zna sobie dołożyć a nam zabrać -bo to taki Janosik jest.pozdro dla sztanc

mth

podobno dojazd mu nie pasował

nowy

Czy ktoś Wie jakie były powody zwolnienia Kierownika utrzymania ruchu?

Proszę co to za firma. W piątek pozbyli się kierownika utrzymania ruchu. Dwa miesiące temu kierownika magazynu. Ciekawe kto następny... Pozdro dla ludzi z produkcji.

Kierownik Utrzymania Ruchu

Atmosfera , miła ale brak jakichkolwiek posłuchania jeśli chodzi o kwestie pomysłów na usprawnienia.

Bez sensowne , i nie mające celu.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
krzyż

Szkoda że borlas nie dostał nagrody bo tak chodził i się żalił na imprezie że go oszukali a przecież jest taki dobry w lizaniu d. i nie było jego laski co by go pocieszyła .szkoda.

zonkil

a jak tam Pałla?biega jeszcze za tym swoim chlopcem z bobsa ?pukaja sie po kiblach?czy juz tylko w lesie?na impresie bedzie sie dzialo pewnie,.,.

Zryty łeb

W oparciu o umowę o pracę? Chyba po trzech latach.Widocznie chyba coś się zmieniło :D Ale skoro tak, to życzę wszystkim zdrowia.

Ola

Przez... agencję zatrudnienia.Oferują,obiecują.

MBWS POLSKA

Moze troche nie na temat. W mojej firmie zaczela prace pani (usunięte przez administratora) dyrektor HR? Cos na temat tej pani? Pracowala u Was.

wczorajszy
@MBWS POLSKA

Zapytaj na forum zakładu w Józefowie, bo ona głównie tam siedziała. Tu prawie nikt jej nie zna. A jak się nazywa Twoja firma?

bonzo

Odpowiedzi na 2 pytania odnośnie pracy. 1-nowy sądząc po twojej pisowni to już wiemy że się nie nadajesz, więc daj sobie spokój analfabeto. 2 ur-jeżeli znasz zagadnienia napraw maszyn i umiesz to robić to warto się starać ,a jeśli nie bardzo to odpuść bo pseudo mechaników już posiadamy.Pozdro dla sztanc.

utrzymanie ruchu

witam. widziałem ogłoszenie dotyczące działu utrzymania ruchu. czy warto się starać o robotę w tym dziale. jaka atmosfera panuje w UR i jak układa się z mechanikami współpraca? dzięki za info. pozdrawiam.

nowy

możecie opisać pracę płacę na magazynie? Chcę tam założyć aplikację i oczekuję jakiś info, jaka atmosfera jaki kierownik i czy tam ciężko? za szybką odpowiedz będę wdzięczny

Ameba

Kto teraz żondzi na produkcji? ;)

Fasola
@Ameba

Zależy gdzie bo na sztancy Krzysiu K. a na klejeniu Patryk S.

rudi
@Fasola

A u nas wygląda to tak Kaszerka -Browar Sztanca-Gibon Klejenie-Kolanko Paskowanie-Bażant

Stanisław

Karolu widzę że masz problem ze sobą i akceptacją siebie na pewnych poziomach. Sprawia Tobie przyjemność takie wypisywanie negatywnych komentarzy. To świadczy o Tobie. Życzę Tobie abyś czasami pomyślał trochę perspektywicznie i z czasem może coś zrozumiesz i przez to zmienisz siebie i swoje otocznie oby na lepsze. Życzę Tobie i Twoim bliskim powodzenia w życiu.

Karolll

A i jeszcze jedno jeśli takie osoby jak Ty pracują w biurze to firma spada na psy przecież ty masz ruch jak ślimak problemy z wymową inteligencji tez nie posiadasz o wyglądzie nie wspomnieć to co Ty tam robisz kartki w segregator wkładasz (oby tylko kartki) co do firmy nic nie mam pracowałem byłem zadowolony przestałem pracować z powodów prywatnych osobiście polecam pracę w tym zakładzie dobra kasa płatna na czas atmosfera różna jak wszędzie

Szef
@Karolll

Je.bać neupack.

Karolll

Stanisław firma neupack musi mieć kogoś kto zagania i będzie od czarnej roboty ogólnie żal mi ciebie bo jesteś bublem genetycznym i wszyscy się z Ciebie śmieją pracuj pracuj bo tylko to Ci pozostaje a i portal roksa i strony xxx Pozdrawiam Karol

Stanisław

Karolll a może się przedstawisz i nie będziesz się ukrywał, jak piszesz takie szkalujące rzeczy na mój temat, nie zgodnie z rzeczywistością. Najłatwiej jak się nie ma rzeczowych argumentów to się obrzucać kogoś błotem. Powiem tylko że od ponad 3 lat w tej firmie pracuję, lecz już nie na wózku tylko w biurze w MWG. A odnosząc się trochę do Twojego wpisu i poziomu wnioskuje ze już od dłuższego czasu w MMP nie pracujesz, zastanawiam się w jakich okolicznościach rozstałeś się z firmą MMP... Stanisław

ghu

zalegly urlop trzeba wykorzystac do 30 wrzesnia-kary dla pracodawcow to nawet 30000 zlotych

Karolll

A Stasiu z magazynu ten muł bagienny który jest wyśmiewany i wali konia na wózku widlowym bo nie ma kobiety bo jest geym pracuje jeszcze czy go wkoncu zwolniono

Thomasss

Bylem pracownikiem tego zakladu i musze powiedziec ze zeluje ze tam juz nie pracuje

Zostaw merytoryczną opinię o MMP Neupack Polska - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w MMP Neupack Polska?

Zobacz opinie na temat firmy MMP Neupack Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MMP Neupack Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 4 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MMP Neupack Polska?

Kandydaci do pracy w MMP Neupack Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MMP Neupack Polska