Opinie o MMP Neupack Polska w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy MMP Neupack Polska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MMP Neupack Polska o rekrutacji.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MMP Neupack Polska w Bydgoszcz

Natalia

@Renatka dziękujemy za pozostawienie opinii na temat pracy w firmie MMP Neupack Polska. Czy ktoś jest może w stanie odpowiedzieć na pytania użytkownika forum ''Puma''? Jeśli ktoś jest zainteresowany pracą w tej firmie to właśnie poszukują Grafika komputerowego.

Renatka

Napewno jest praca ponad! normy dzwigania.Na każdym dziale.Wielu pracowników nie daje rady.Erka-szpital.Ale wypłaty na czas.Praca 7 dni w tygodniu.System.Ale w zależności od produkcji.Jest praca-bardzo szybko ,pracujesz po 12 godz.kilka dni.Nie ma,zabierają ci nadgodziny,dają wolne na telefon.Premia którą oferują jest zależna od 'kosmosu".Więc nie ma co liczyć na to.Ale jak ktoś chce niech się sam przekona.Może da radę.Ocena pracodawcy? teraz-zła.Kiedys była lepsza.

Rob...

Kierownicy magazynu zmieniają się jak rękawiczki Stara gwardia byla naj lepsza Krzysztof K i Andrzej L ale stare lata. Wszystko się zmieniło teraz to wyścig o stanowiska i kasę.

Jajko

Kierownicy patrzą tylko na wskaźniki. Obsługa gów... ich interesuje i więcej od nas oczekują a w zamian co dają? ... Co to za kierownik który nie zna języka obcego? Obóz pracy i kalafior który wielcy kierownik a nawet dzien dobry nie potrafi pierwszy powiedziec. Świadczy to o kulturze którzy kierownicy nie posiada! Najlepiej zdeptać i rozgnieść człowieka jak katalucha. GDYBY NIE PRACOWNICY TO FIRMA BY NIE FUNKCJONOWAŁA

Kierownik Utrzymania Ruchu

Atmosfera , miła ale brak jakichkolwiek posłuchania jeśli chodzi o kwestie pomysłów na usprawnienia.

Bez sensowne , i nie mające celu.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
kolega z mcdonalda

Pracowałem pol roku w tym obozie. I powiem tak pani Hanna krolowa produkcji nie szanoje nikogo, ważne tylko wykresy. Darek z nadrukiem " Brygadzista" nastepny cwaniak i oczywiście Robercik z mcDonalda co mysli ze jest kims bo od lizania dupy jezor mu puchnie nastepny damianek co mu mama zalatwila operatora i kolanko pajac po podstawówce to przez te osoby odszedłem bo jeżeli nie jesteś chłopcem na posylki lub konfidentem to nie popracojesz tam dlugo

xxxx

Co znów zwolnili kierownika magazynu?

xxxx

witam a ile moze zarobic operator wozka widlowego??? pozdrawiam

fdd
@xxxx

zarobisz dwa koła...ale wyspisz się na nockach i w weekendy do bólu. .nowy kieras przemyka oko.więc wbijaj smialo..

Rybkos

Witam, orientuje sie z jakiej platformy korzysta MMP NEUPACK ? Czesto wozimy towar dla nich lecz nie mamy ich z platformy tlyko od sepow z transa.

Już od jakiegoś czasu przyglądam się ....Ludzie wpisujecie tu bzdury,obgadujecie się a to nie pomaga osobą szukającym podjąć decyzji podjęcia pracy w tym obozie! Dla poszukujących pracy. Jeśli szukasz pracy,nie chcesz się rozwijać i brak Ci ambicji lub jesteś zdesperowaną osobą to możesz się zdecydować na pracę. Jest kilka działów ,klejarki -praca monotonna 12 godzin na nogach a i przerwy w biegu bo linia nie może stać bo w kadrach wykresy spadną.Tak jest na wszystkich działach z tymi wykresami. Kierowniczka....O losie !Zatrudniają przez agencję więc wyzysk na maksa a płaca ....Hmm...Możesz zarobić jeśli przekroczysz 200h miesięcznie.Sztanca -dostaniesz się za pomocnika i będziesz biegać w pocie czoła.Kaszerowanie- tam też nie masz szans na szybki awans bo stanowiska obstawione.Jako pomocnik to masz szanse ,będziesz kulać rolki jak żuk gnojarz !No i masz magazyn jeszcze. Tam to się dopiero dzieje.Bałagan straszny! Brak organizacji, brak obsługi, ludzie z dnia na dzień dowiadują się na jaką idą zmianę. Pracują bez wolnych weekendów po 12h w niewiadomym systemie . Mają jakiegoś nowego nad sobą....Tragedia! Jeśli chodzi o zarobki to ok 12 na h.później trochę więcej jeśli dostaniesz umowę. Umowa to rzadkość. Będziesz się dopominał to zamienią Ciebie na innego pracownika.Nie wszyscy zgodzą się ze moją opinią ale to jest moje zdanie. Ci którzy nie mają innych innych widoków na przyszłość nie będą publicznie wytykać niczego ale po kątach gadają. nadmienię jeszcze,że jeśli jest wolny wakat to znaczy,że ktoś poleciał. Z rozmów dowiaduję się ,że kilka osób chce odejść w tym ja też bo ile można tolerować takiego traktowania....Jeśli będziesz z kimś rozmawiał to dowiesz się,że zarobił XXXX.....Niech tylko powie ile miał godzin w miesiącu. Płaca nie jest adekwatna do czasu pracy a i premię stracisz nawet za kogoś. Walczą o zabranie Ci 50 zł,a i urlop na żądanie musisz zgłaszać 12h wcześniej. ha ha ha :) Ktoś kto to wymyślił nie zna przepisów :) Stanowczo odradzam !!!

na układy nie ma rady...czasem oferta to tylko fikcja, tak żeby było, żeby ktoś nie doczepił się...

mija

@bb jestem tego samego zdania,bo nie widzą,albo jest im wygodnie.Papierki,słupki itp.Ale jak na produkcji ktoś nie daje rady,zwalniają go,lub ucieka-a reszta ma robić tak jakby był."wyżej"jak nie daje rady zatrudniają następną osobę,i następną...i narobiło się.Kierowników,zastępców itp.

sat

a czy to prawda ze miss stolca kujawskiego zmienila krysia ze sztanc na starszy model????

zryty
@sat

hejka mloda olej tych emerytow i wbijaj do AWANGARDY tam gdzie zwykle

mija

Może teraz na produkcji zatrudniają szybko na umowę o pracę.Wcześniej było inaczej.Rok-2 lata na umowę zlecenie.Każdy chciał tam pracować.Ale teraz niestety uciekają pracownicy.Powód? zła organizacja pracy.Za dużo biurowych,nikt nad tym nie panuje.Wczesniej kazdy wiedział od dołu do góry co ma robić.I produkcja była.Teraz na"dole'chcą robić,ale "góra'maile sobie śle i nic z tego nie wynika.Bo nikt za nic tam nie jest odpowiedzialny.Załosne.

obiektywny
@mija

przepisy zmieniły się, srają się , że pip dowali się, muszą dać umowę o pracę

Obserwator

Pewnie też ją synek podesłał to umowa szybko i sciemnia jak tych dwóch kolesi co niedawno przyszli.

zzz

Ty FAJNA, głó.... wiesz ,ludzie tam pracuja po kilkanascie lat i długo musieli zapierd....żeby dostać umowę,a ty 3 miesiące robisz i niby wiele wiesz a tak naprawdę nic nie wiesz dziewczyno.Z Choinki się urwałaś ???

fajna

Hey pracuje w tej firmie od trzech miesięcy dostałam już umowę o pracę firma godna polecenie ;) zarobki bardzo dobre więc nie wiem dlaczego tyle negatywów znając życie wypowiadają się osoby które nie pracowały zbyt długo albo wogóle. Pozdrawiam

xxx

Dokładnie pracujemy razem a każdy sobie podkłada nogę,na imprezie zakładowej to każdy wchodzi każdemu w tyłek a w pracy tylko patrzy kiedy podp... do kierasa .Sami robicie syf a potem jest jak jest.

była

pracowałam w tym syfie i żałuje, teraz jestem za granicą i wiem ze zyje,mam wypłate która starcza i żyje jak człowiek że mi nie brakuje i życie jest tu droższe niż w Polsce to i tak jest lepiej,W Neupacku,ja osobiscie uważam że za dłuże wymagania a mała kasa ,tutaj polakom pomagają i nie dziwi mnie to że jest tutaj u mnie coraz więcej Polaków,bo tutaj kierownik jest jak kumpel ,przede wszystkim pomaga i się pyta czy coś się stało czy mogę jakoś pomóc ,nie to co w neupacku ,wielcy kierownicy ,którzy nie mieli pojęcia o niczym no i nie oszukujmy się ludzie robili sobie sami syf,jeden drugiego obgadywał a za chwilkę się uśmiechał na palarni jak najlepyszy kumpel...kumpela .A ja mam podejscie do życia inne ,jak w firmie kierownictwo miało nas za nic tylko (usunięte przez administratora) to chociaż my pracownicy moglismy trzymać się razem a nie że przyjdzie nowy pracoenik i się stara a robicie mu pod górkę i własnie tutaj tego nie ma POLACY sobie pomagaą,wspieraą za granicą a u was każdy jeden drugiemu chce zaszkodzić ...jak by nie można żyć bez stresu i nerwów bez robienia pod górkę nowym ... i żyło by wam się lepiej iNAPRAWDĘ TRZYMAJCIE SZTAMĘ NA ZŁOŚC GÓRZE

AOL

@omam: zwolniony nie zna niestety powodu. @ziom: dziękuję za dobre słowo i trafną ocenę sytuacji, @murat: nie firma, ale człowiek chce najlepiej dla siebie, bardzo dobrze mi się z Wami współpracowało, mam wrażenie, że zmiany przeze mnie wprowadzane komuś musiały przeszkadzać. jak to mawiają, jak nie wiadomo o co chodzi... pozdrawiam Adam

nowy
@AOL

AOL czy wiesz coś więcej na temat zwolnienia Kierownika UR podobno z potencjalnym nowym następcą też się nie dogadali ciekawe co tym razem było nie tak?

ziom

Hej "nowy" pytasz jakie były powody zwolnienia kierownika UR... Ja odpowiem tak: wreszcie coś się ruszyło w kwestii planowania napraw, konserwacji i ogólnie reformy UR. Cały temat zaczął iść w dobrym kierunku. Na pewne zmiany trzeba czasu i niezbędnych narzędzi, aby je wprowadzić w życie. Podsumowując... Temat UR zaczął działać lepiej i kierownika zwolnili. Pozdro.

Zostaw merytoryczną opinię o MMP Neupack Polska - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w MMP Neupack Polska?

Zobacz opinie na temat firmy MMP Neupack Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MMP Neupack Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 4 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MMP Neupack Polska?

Kandydaci do pracy w MMP Neupack Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MMP Neupack Polska