Opinie o MMP Premium Polska Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy MMP Premium Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MMP Premium Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MMP Premium Polska Sp. z o.o. w Bydgoszcz

VIP

Nie polecam pracy na klejeniu. Okropne kierownictwo z praktykami zahaczającymi o (usunięte przez administratora) Duża prowizorka, maszyny stare i w fatalnym stanie, a Ty masz na nich wykręcać cudowne wyniki, aby kierownik mógł zgarnąć premię.

Mistrz

Co się dzieje w dziale jakości? Co chwilę szukają inżyniera albo kontrolera.

@Loko

Od kiedy te oferty dla inżynierów obserwujesz? Piszesz, że „znowu” ciekawi mnie ile razy z rzędu już faktycznie się pojawiło? I czy cokolwiek w treści się zmienia? dorzucili cos dodatkowego może?

Czy poziom wynagrodzeń w MMP Premium Polska Sp. z o.o. uległ zmianie od czasu dodania ostatnich opinii? Pojawiły się nowe ogłoszenia na Pracuj.pl 21 września.

@XD

Czemu ta wspomniana pensja wyżej postawionej osoby nie ma jak urosnąć? Firma faktycznie nie posiada na tyle środków finansowych by wszystkim przydzielić podwyżki inflacyjne, o których była mowa? co dalej, ludzie zaczynają odchodzić?

Ewelina Nowy wpis

W ogłoszeniu dla magazyniera napisane jest wprost, że jego wynagrodzenie składa się ze stawki godzinowej oraz premii miesięcznej. mniej więcej jak one wychodzą? Uważacie że sama praca jest co do nich adekwatna?

Violet Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 8 dni.

Ten zakład to jakiś żart. Kierownicy powinni chyba mieć jakieś szkolenie z traktowania ludzi z szacunkiem, ponieważ tego nie umieją. (usunięte przez administratora) To jest szok jak one się tam rozpanoszyły! Pozwalają sobie na poniżanie nowych pracowników i kręcenie nosem bo mają kogoś szkolić. Przychodzisz do pracy i stoisz jak (usunięte przez administratora) bo kierowniczka zmiany na kawie. A dyrektor (kierownik operatorów maszyn?) jakiś niespełna rozumu chyba bo najpierw każe ci czekać a po chwili mówi że nie możesz tak stać i nic nie robić. Tragedia. Jedyna miła osoba to pan od szkolenia BHP. Niestety z nim pracować nie będziecie. Także polecam omijać ten zakład (usunięte przez administratora)

NOWA

Hej dostałam ofertę pracy na produkcji ... oklejarka ... nie wiem czy dobrze zrozumiałam ale czytając opinie zastanawiam się czy w ogóle przyjść na rozmowę kwalifikacyjną ... Czterobrygadówka po 12 godz i 3 dni wolne czy jakoś inaczej niż dostałam informacje z kadr ?

Tosia Nowy wpis

Czemu w ten sposób piszesz? Sama myślałam czy by nie spróbować a oferty na produkcję jeszcze wiszą. Nie wiem tylko jak się przestawię na te 3 zmiany. piszą ze trzeba mieć doświadczenie, niby je mam ale u nas na jedną się pracowało.

Marlenka Nowy wpis

Hejka, chcę się rozeznać w tym jaką macie teraz sytuacje na kontroli jakości. ogłoszeń na takim portalu jest trochę wystawionych i jedno właśnie kieruje na kontrolera. liczę na stabilna pracę a piszą nawet w ofercie o umowie na nieokreślny. Tylko zastanawiam się przy jakiej atmosferze tam na dziale teraz się pracuje?

Aplikowałeś na stanowisko Elektronik oferowane przez firmę MMP Premium Polska Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
VIP

100% normy

Praca tylko dla przodownikow pracy zarówno w biurach jak i na produkcji. Wielu toksycznych pracowników. Naprawdę bardzo dziwna firma z jeszcze bardziej dziwnymi priorytetami.

A ma ktoś jakieś szersze / może bardziej merytoryczne uzdatnienie tego by nawet bramy firmowej nie przekraczać? Też patrzyłam wcześniej na te ofertę dla specjalisty ds. reklamacji, tylko w moim przypadku do biura jest daleko i zastanawiam się czy nie maja zamiaru wprowadzić trybu zdalnego / hybrydowego?

Masz pewność, że znikają? Po przejrzeniu ostatnich widzę, że to kierownictwa słabo ludzie się tu odnoszą i generalnie odradzają ze względu na jakieś zachowania. Można coś wobec tego zrobić? Mnie interesuje praca na dziale jakości i nie wiem na ile to wszystko będzie miało wpływ na warunki pracy w tym przypadku?

Eliza

Faktycznie jest taka ogromna rotacja jak piszą? Ja bym chciała się o dział reklamacji podpytać, bo właśnie do niego oferta jest widoczna. Przyczyna jest rotacja czy może na tym dziale jest inaczej? po prostu posiadam doświadczenie i mieszkam niedaleko. Warto aplikować?

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w MMP Premium Polska Sp. z o.o.?

A coś więcej na tym klejeniu się dzieje? Ktoś teraz niedawno stwierdził, że ludzie są źle traktowaniu, bo obserwuje się ich na kamerach, ale to tyle? miedzy sobą pracownicy jakie utrzymują relacje?

Klejarkowo

Sporo się dzieje i to bardzo źle się dzieje. Relacje kierownika z pracownikami to totalne (usunięte przez administratora), jest ogromna rotacja ludzi

DOD

To jest skandaliczne jak traktowani są ludzie przez kierownika i jego pomagierke na dziale klejenia. I to ciągle obserwowanie ludzi na kamerach wbrew przepisom kodeksu pracy. Jesteśmy dla nich jak typowe (usunięte przez administratora) do robienia cyferek.

Czy to teraz więcej osób tak miało z tą całą zwrotką po rozmowie? u kogoś widzę, że bywały chyba jakieś problemy sądząc po komentarzu. Teraz jak jest? chce się upewnić, bo jakiś czas temu wystawiono ofertę dla asystentki do działu utrzymania ruchu. myślę czy by na nią nie aplikować. kiedyś jednak pisali cos o tym, że na dziale może być jakaś gorsza atmosfera. czy to prawda? Możliwe ze cos się zmieniło?

Kandydat do pracy

Nie polecam udziału w prowadzących rekrutacjach. Od 2 miesięcy brak informacji zwrotnej ani mailowej telefonicznej. Wiem że stanowisko obsadzone. Brak szacunku dla osób odwiedzających czas i niezależnie od wyników rekrutacji należy się informacja zwrotna. Pozdrawiam i nie polecam

Niezdecydowany35

Witam. Chciałbym się dowiedzieć conieco o firmie MMP Premium i o pracy na stanowisku - Inżynier Jakości. Oczywiście proszę o odpowiedzi osób, które są oznajmione z tematem i coś wiedzą. 1. Jaka jest stawka na "dzień dobry" na okresie próbnym na tym stanowisku? (I o ile ta stawka wzrośnie po przejściu na umowę na stałe) 2. Czy firma MMP Premium to typowe korpo, gdzie występuje ciśnienie psychicznie pracowników? Czy jest choć trochę normalnie i da radę wytrzymać? 3. Jak wygląda sytuacja w firmie - Czy jest duży przemiał pracowników jak w typowym korpo? 4. Czy stali pracownicy są szanowani i jest możliwość awansu na inne stanowiska - czy jest pozajmowane przez "znajomych królika"? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Ludzie jakimiś podnośnikami się wymieniają? Czy na obsłudze klienta także brakuje jakichś sprzętów? Chce sprawdzić jaki będę mieć komfort pracy zapewniony o ile jeszcze będę aplikować, ponieważ widnieje oferta. czy znajomość francuskiego lub niemieckiego jest może jakoś lepiej wynagradzana? Piszą o nich w mile widzianych

Paso

Bonusem za znajomość języka francuskiego lub niemieckiego jest więcej pracy ;)

Podnośnik

Robią produkcję wartą miliony złotych, a ciężko kupić 2-3 podnośniki po 2 tysiące złotych, żeby ludzie nie musieli ich sobie podkradać ze stanowisk

Mistrz

Co się dzieje w dziale jakości? Co chwilę szukają inżyniera albo kontrolera.

czemu go nie zna? chodzi o rozbieżności czasowe w zatrudnieniu? widzę, że już nie pracuje a u Ciebie jest status pracownik, jesteś na bieżąco? to jaki ostatecznie jest ten cały podział tak dla jasności?

Loko
@Mistrz

No te ogłoszenia praktycznie nie schodzą z pracuj.pl. Znowu jest ogłoszenie na inzyniera????

@Loko

XD

Co roku jest podwyżka inflacyjna, chociaż w tym roku to nie wiadomo, bo pojawił się nowy dyrektor, a produkcja od paru tygodni jest na pół gwizdka

@XD

Co to w praktyce oznacza, że na pół gwizdka i co się tam u was dzieje? Ze dwa lata temu ktoś pisał, że zmniejszała się co roku różnica pomiędzy wynagrodzeniem operatora maszyn a pracownikami wykonującymi proste zdania, faktycznie tak jest? ile ta rozbieżność wynosiła kiedyś a ile teraz?

XD

Ta różnica się zmniejsza, bo najniższa krajowa jest coraz większa i większa, a pensja bardziej zaawansowanego pracownika nie ma jak urosnąć względem kogoś kto przychodzi z ulicy i robi coś prostego

@MMP Premium

Stanowczo nie polecam!!!! Ciągle wiszą te samy oferty pracy. Są nieuczciwy, kłamią na każdym kroku. W dziale utrzymania ruchu (usunięte przez administratora) naszelnik bezszelny i bardzo nieprzyjemny. Do tego wypłaty trochę więcej niż minimalna krajowa. Więc..... omijajcie szerokim łukiem.

Bramka ewakułacyjna.

Nie polecam, produkcja ciężka praca za marne pieniądze. Totalny brak szkoleń. Można by długo wymieniać. Praca dla desperatów.

Emila
@Bramka ewakułacyjna.

Opiszesz szerzej ten cały cykl produkcyjny jaki teraz mają? Czemu taki ciężki się zdaje? Pisali wcześniej, że coś się dzieje na jakości czy to ma ze sobą związek? Macie sporo błędów? Jakie są normy?

Zostaw merytoryczną opinię o MMP Premium Polska Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w MMP Premium Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MMP Premium Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MMP Premium Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 2 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MMP Premium Polska Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Równa 2
    85-846 Bydgoszcz

MMP Premium Polska Sp. z o.o.