Opinie o MMP Neupack Polska w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy MMP Neupack Polska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MMP Neupack Polska o rekrutacji.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MMP Neupack Polska w Bydgoszcz

A ja sądzę, że zmiany wprowadzone były bardzo potrzebne!!!!

oj

Ale o jakich zmianach Pan pisze?

Pewnie jesteś jednym z przydupasów dlatego tak piszesz.

Śmiech na sali

Jak tam rumuny z Neupacka cały czas po 12 h dzień w dzień robicie bez życia prywatnego?

@Śmiech na sali

A ty nadal na zasiłku ?

@Espaniol

Nie.Już pracuję w lepszym zakładzie , gdzie nie traktują ludzi jak niewolników.

Byly pracownik

Jestem jednym z tych 67 zwolnionych z Toruńskiej 149, niestety wszyscy maja racje piszac że to (usunięte przez administratora), ściagneli z niemiec za grubą kasę norberta d. który poza podkręcaniem maszyn nic nie potrafi i twierdzi że klienci są bezmózgami których nalezy wykiwać, ogólnie działa na szkodę firmy i czuje się tam jak szef ale ktoś mu na to pozwala. Poprzedni właściciele amerykance byli o noebo lepszymi pracodawcami niż austryjacy, ale cóż ten co wywołał 2 ws też był austryjakiem, ci chcą dokończyc jego dzieło.

Treść tych opinii dotyczy zakładu na ul.Równej czy tej nowej lokalizacji którą przejęli na ul. Toruńskiej?

wiocha pl.
@anonymous

W tej nowej lokalizacji dzisiaj pocisnęli 67 osób przed świętami puścili na bruk.

@wiocha pl.

A taki prezent na święta ???? hoł hoł hoł

Kierownik Utrzymania Ruchu

Atmosfera , miła ale brak jakichkolwiek posłuchania jeśli chodzi o kwestie pomysłów na usprawnienia.

Bez sensowne , i nie mające celu.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Neupack psychiatryk

Ten zakład to jakiś cyrk

wiocha.pl
@Neupack psychiatryk

Nie cyrk tylko (usunięte przez administratora), niestety polskie prawo pozwala obcemu kapitałowi na takie traktowanie. U siebie tak nie mogą więc się wyżywają na polaczkach.

Neupack psychiatryk

Zdecydowanie odradzam tego chorego zakładu gdzie za marne pieniądze wymagają od Ciebie wyrobienie chorych norm kosztem niszczenia stawów.Pozdrawiam Lukasza operatorka z Alpiny co zgania wszystko na pomocników a sam się nie przyzna do pracy bo mu wstyd przyznąć się do błedów które popełnia po 10 latach nieogarniety czlowiek

t\

Był AUDIT zewnętrzny,teraz i wcześniej.Ciągle ktoś przychodzi na planowaną kontrolę i co?Nadal zimą zimno,latem gorąco[ponad normy].Dzwiganie każdego działu ponad normy.A wyłączenie windy[bo audyt]i znoszenie po schodach ciężkich przyrządów to już było przegięcie.Kto to wymyślił?A gdyby coś się stało?Ten Audit by odpowiadał?

Neupack psychiatryk

Dotyczy to dwóch zakładów i normy są z kosmosu a stawy to idzie szybko sobie zniszczyć i napawde przestzegam przed tym zakładem w łeb idzie dostać i codzienne męczarnie są w tym zakładzie.Praca tylko dla zdesperowanych ludzi.

On30-UR

Czy ktos z was wie może jak wygląda dział utrzymania ruchu, system pracy kierownik itp.??

już nie w mmp
@On30-UR

Szczerze odradzam, niedawno odszedł kierownik, poprzednika wywalili, a jego poprzednik też sam odszedł ... przypadek? 12 godzinna zmiana, już po 6 godzinach masz dosyć, a tu jeszcze trzeba do rana przetrwać, po takich 3,4 dniach przez następne 2-3 dni dochodzisz do siebie i znów musisz wrócić do roboty...

moni

Powinna sprawdzić inspekcja pracy normy dzwigania!!!

@moni

A po co ? powie ci kierowniczka ba prawdę ci powie XDDDD

Natalia

@Espaniol czy powiesz coś więcej o warunkach pracy? Czy jest możliwość rozwoju osobistego w firmie MMP Neupack Polska? Aktualnie firma poszukuje do pracy jako Specjalista w Dziale Zarządzania Łańcuchem Dostaw. W ofercie napisali, że oferują interesującą i odpowiedzialną pracę w międzynarodowym środowisku, konkurencyjne i motywujące warunki zatrudnienia, szkolenia wstępne, podnoszące kwalifikacje oraz kursy językowe. Czy ktoś zastanawia się nad aplikowaniem?

Karol
@Natalia

Aplikuj to dowiesz się więcej.

@Natalia

Co tu mówić , zarobki w miarę przy normalnych godzinach szału nie ma ani nie krzywdzi , w zależności gdzie trafisz sortowanie lub praca monotonna 12 h na linii maszyny klejącej Omega lub Domino.Jeśli chodzi o konkretniej no cóż namachasz się jak kobiety z klejarek chyba że stać cię na więcej i czegoś porządnego oczekujesz , wypłata na czas nie zdarzyło się nigdy żeby nie wypłacili , dodatki są jak i wczasy pod gruszą , ale czy psychikę masz silną wszystko kwestią tego czy chcesz pracować czy nie jeśli czytasz to forum to przede wszystkim jeden dział narzeka same Klejarki , że za ciężko , ile można itp itd . więcej informacji otrzymasz w dziale personalnym jeśli złożysz aplikacje , reszta to kwestia czasu kiedy się dostaniesz.Oferta no cóż , okres próbny 3 miesiące a dalej to to trudno powiedzieć ? czy dostaniesz umowę może tak lub nie ale nie dłuższy niz maks 2 lata.

@Natalia

Wybacz żle spojrzałem , tak jest możliwość rozwoju osobistego oraz zdobywania , większych kwalifikacji kwestia ustalenia i dogadania się jakbyś miała to powiązać , kiedyś się zastanawiałem ale jak to mówią bez tak zwanych pleców nic się nie zdziała .

moni

Nie polecam

Ojejku

"WIELCY BRYGADZIŚCI" HAHAHA CO ZA PARODIA

Wstyd że operatorzy muszą tak ciężko je**ć hahh to sa beduiny a nie operatorzy i normy są z kosmosu. Nie ważne jak męczy sie pracownik z ta chorą normą ważne że jest zapi***ol nie z tej ziemi i robota idzie a reszta (usunięte przez administratora)

Jeżeli ktoś ma zamiar tam się zatrudnić to odradzam i absolutnie nie polecam tego chorego zakładu. (usunięte przez administratora) dla frajerów i te chore normy które narzucają operatorom i sami (usunięte przez administratora) jak beduiny a operatorzy zamiast pilnować maszyny to układają karton za kartonem jak nienormalni i przeżucają wiele ton dzień po dniu a kręgosłup niszczy się w szybkim tempie

Żalicie się tutaj narzekacie a w grudniu i tak pójdziecie im klaskać jak stado baranów a na samej imprezie będziecie się wszyscy lubić strzelać razem wesołe fotki a na drugi dzień wszystko wróci do normy i będziecie jeden drugiego obgadywac i życzyć żeby się noga komuś powinela. Cała prawda o sytuacji w zakładzie udanej zabawy!

ooo

Za święta w pracy 150 zł."Wywalczono"300.Góra w śmiech mogli i 500.Ale i to dobre dla "dołu'.

Nela

Praca w Neupacku? Chyba (usunięte przez administratora)... Codzienne wykorzystywanie pracownika,normy z kosmosu (czujesz sie jak bys robil na akord), Ukraińcy którzy padna a zrobia NORME. Istne szalenstwo. Gorąco niepolecam tej firmy. Na Sortowaniu musisz (usunięte przez administratora) i nosic za cieżkie kartony. Podziwiam kobiety tam pracujące przecież noszenie ciągłe takich ciężarów jest niezgodne z przepisami. Szkoda ze bhp nie zwracają na to uwagi. Stawka 13zl - sortownia 14.47zl klejenie Ps jest taka rotacja ludzi ze nie zdarzysz sie przyzwyczaić do imion a tu juz nastepny.....

mik
@Nela

Każdy ponad normy tam dzwiga.Na każdym dziale.Niestety bhp 'nie działa".Dlatego pracownicy uciekają.Lub co gorsze są przed lub po operacjach przepuklin brzusznych,kręgosłupa,barków,nadgarstków,problemów kobiecych.Czas aby to się zmieniło.Aby zmieniono normy.Aby ludzie tam pracujący chcieli tam dalej pracować.Jak kiedyś było.Dokładnie,bez bicza!

Puma

Hej chciałabym się dowiedzieć, czy dają w tej firmie dodatki na święta, I wczasy pod gruszą?

@Puma

Witaj , tak są dodatki na święta i wczasy pod gruszą wypłacają , maks 2 dni po tym jak wrócisz z urlopu

Karol
@Puma

dodatki na święta są , maks kilka stów, grusza maks kilka stów, szału nie ma

Natalia

@Noname atmosfera w pracy też jest bardzo ważna, w końcu codziennie przebywamy w pracy z ludźmi. Czy powiesz jakie są wymagania, aby dostać się do pracy w firmie MMP Neupack Polska? Czy powiesz jak długo już jesteś zatrudniony w tej firmie?

Noname

Lekko nie jest, ale ludzie i atmosfera w dziale jest ok. Wymagania sa duże i łatwo nie jest się dostać, ale spróbować warto.

Zostaw merytoryczną opinię o MMP Neupack Polska - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w MMP Neupack Polska?

Zobacz opinie na temat firmy MMP Neupack Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MMP Neupack Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 4 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MMP Neupack Polska?

Kandydaci do pracy w MMP Neupack Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MMP Neupack Polska