Opinie o MMP Neupack Polska w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy MMP Neupack Polska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MMP Neupack Polska o rekrutacji.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MMP Neupack Polska w Bydgoszcz

prawda

Asystent ma swojego asystenta. . a w rzeczywistości jest coraz gorzej :/

justi

10 kierowników na 3 pracowników.Jak na nich zarobić?

jik

sami specjalisci-tak jak ten maszynisto -balotowy.//hi hi hi

ijj

co sie czepiacie informatyka,trzeba bylo sie uczyc-moze przynajmniej paula to doceni i milosc rozkwitnie,,,ale chlopaku w tym fartuchu to do awangardy juz z nami nie pojdziesz,,,trzymaj sie biurowych

Kierownik Utrzymania Ruchu

Atmosfera , miła ale brak jakichkolwiek posłuchania jeśli chodzi o kwestie pomysłów na usprawnienia.

Bez sensowne , i nie mające celu.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
szok

jak z matolka maszynisto pomocnika zrobic informatyka????ha ha ha ha

iga

Macie związki zawodowe,komisję socjalną,społecznego inspektora pracy w zakładzie.To przecież ludzie wybrani przez pracowników z produkcji[tak powinno być]więc dlaczego macie problemy?

madrala

a niech przegraja ta sprawe z zusem nam i tak juz nie maja z czego zabrac bo ucieli wszystko pieniedzy na swieta i tak nie bedzie niezaleznie od tego jak skonczy sie sprawa z zusem wiec licze na jak najwieksza kare a te cale zwiazki to o kant (usunięte przez administratora) rozbic bo nic dla pracownika nie robia

me

Z jakiej racji pracownicy produkcji mają brać część odpowiedzialności za głupkowate czyny osób z "góry" w przypadku potrącenia pracownikom ciężko zarobionych pieniędzy spółkę stawiam w nie ciekawiej sytuacji gdyż pracownicy są odpowiedzialni za jakość produkcji a nie głupie błędy osób niekompetentnych.

No wreszcie się im dobiorą do d...:) brak słów o górze i tych pa...ja...cach którzy nie mają pojęcia o kierowaniu ludzmi pod sobą, powinni ich wysłać na jakieś szkolenia i ich nauczyć jak powinni postępować z pracownikami....a nie tylko straszyć ludzi

wpieniony

Ciekawe ile zaklad nam potraci za swoje przewalki z talonami bo ZUS im pewnie nie odpusci , no chyba ze wkoncu pokazą nam ze nie sa do konca tacy żli i wezma na klate te swoje wałki a druga sprawa to powinni nas poinformowac od samego poczatku ze to wypłacają w formie zapomogi a nie dopiero jak ZUS wykrył nieprawidłowe rozliczanie się zakładu

ty

prawo to prawo i obowiazuje wszystkich----nie mozna dac sie robic w palanta-wystarczy zglosic-panstwowa inspekcja pracy bydgoszcz ul,plac piastowski 4a tel52 3214004..wystarczy zadzwonic i zglosic nie trzeba sie przedstawiac.

my

Zgłoszenie żądania przed rozpoczęciem urlopu i niestawienie się w pracy usprawiedliwia jego nieobecność. Zdarzają się sytuację, kiedy obecność pracownika w zakładzie pracy jest niezbędna, pracodawca może wtedy odmówić pracownikowi urlopu na żądanie. Niestawienie się w takim przypadku pracownika do pracy stanowi naruszenie obowiązków pracowniczych. Nieobecność pracownika jest wtedy nieusprawiedliwiona. W przypadku braku wyraźnego sprzeciwu pracownik po zgłoszeniu żądania może skorzystać z urlopu, bez konieczności dopełniania jakichkolwiek innych formalności, niż zgłoszenie żądania dnia wolnego. Zobacz: Czy można ustnie złożyć wniosek o urlop na żądanie? W przepisach prawa pracy nie wskazano w jakiej formie pracownik musi zażądać dnia wolnego. Oznacza to, że nie jest wymagana forma pisemna. Zawiadomić pracownik może pracodawcę za pomocą: wniosku złożonego osobiście zawiadomienia telefonicznie, faksem, pocztą elektroniczną, SMS, Pracownik musi wyraźnie wyrazić swoją wolę co żądania urlopu. Pracownik musi zgłosić żądanie urlopu najpóźniej przed rozpoczęciem wykorzystania go. Zgłoszenie w ciągu trwania dnia roboczego jest niedopuszczalne. Zobacz serwis: Urlopy Drukuj Źródło:

xx
@my

kliknęlo się trzy razy, pani z kadr nie umie poslugiwac się komputerem, no ale jak konczy się nieciekawą szkolę zaoczną to tak jest

on

najnowsza moda w naszym zakladzie to karanie pracownikow za wziecie urlopu na telefon---jeszcze czegos takiego nie bylo-pewnie wymyslone przez nowych kierownikow-najlepsza kara to potracenie z premii-czy to jest legalne?

Kumpel
@on

Powinni cię z roboty na zbity pysk wywalić co pewnie jest kwestią czasu. Przez takich ludzi którzy zapiją albo za pięć szósta dostają niby to sraczki bo sie do roboty nie chce wstac musielismy w sylwestra do 14(usunięte przez administratora)nie szanujesz firmy to chociaż szanuj kolegow!

on

witam czy ktoś wie jak wygląda sytuacja w dziale utrzymania ruch oraz jakie mają wynagrodzenie jako elektryk czy mechanik

Chuck Norris

Życzę wszystkim udanej zabawy jutro a w sobotę zapraszam na alkomacik ;)

nowa

słyszałam że szukają asystentki do biura ... tak szczerze warto ? ktoś może podpowiedzieć?

jk
@nowa

jakby bylo warto to by nie szukali,,,,ale sprobowac warto,,,powodzenia

krzysztof87

Witam, Słyszał ktoś może o programie "rangers " (usunięte przez administratora)Widziałem kiedyś ogłoszenie i zastanawiałem się czy aplikować.

f

pracujecie po 8 czy 12 godzin? Ile dni w tygodniu tak naprawdę? Czy po dwunastkach jest jakiś dzień wolny? Dzięki

Zostaw merytoryczną opinię o MMP Neupack Polska - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w MMP Neupack Polska?

Zobacz opinie na temat firmy MMP Neupack Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MMP Neupack Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 4 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MMP Neupack Polska?

Kandydaci do pracy w MMP Neupack Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MMP Neupack Polska