Opinie o MMP Neupack Polska w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy MMP Neupack Polska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MMP Neupack Polska o rekrutacji.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MMP Neupack Polska w Bydgoszcz

syf1111

ta firma to jeden wielki syf wszyscy wszystko maja w d.....

meggi2309

Witam. Chciałabym się zapytać jaka panuje teraz atmosfera i ile dni w tygodniu się pracuje. Wiem, że są 3 zmiany. Chodzi mi tam gdzie jest pakowanie, sortowanie pudełek, opakowań itd.

mmp, kosztem ludzi

niektórzy z głównych rządzących "jedna osoba rządzi firmą" myślenie mają krótkowzroczne, myślą, że ludzi da się zastąpić ? ale w praktyce okazuje się, że tych, których odstawiło się na bok po czasie docenia się ? może za duże słowa, bo w firmie docenia się wchodzących w cztery litery.. może stwierdza się, że jednak tamten był lepszy "ale głośno tego nie mówi"...tylko jest za późno. Kto nic nie daje,"firma", to niech nie dziwi się, że jest jak jest, czyli ch.., jestem ciekaw za jaki czas post zniknie, chyba ktoś z firmy ma dobry układ.

alibaba
@mmp, kosztem ludzi

dobry dowcip ta firma nikogo nie docenia nawet tych co już odeszli zejdz na ziemie jesteś tylko małym trybikiem który ma (usunięte przez administratora) a jak padniesz to wejdzie nowy

nnn

na magazynie na pewno sie porzadnie wyspisz,,,ha ha ha

Kierownik Utrzymania Ruchu

Atmosfera , miła ale brak jakichkolwiek posłuchania jeśli chodzi o kwestie pomysłów na usprawnienia.

Bez sensowne , i nie mające celu.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
xxxx

witam a ile mozna zarobic pracujac na magazynie?? pozdrawiam

y
@xxxx

zależy na jakim dziele, na jakiej maszynie i na jakim stanowisku przy tej maszynie, stawki są bardzo różne

res

a morze to paula z tym chlopkiem ze sztanc cos zmaistrowali bo oni zawsze gdzies spotykaja sie po kiblach albo w lesie po pracy,

seg
@res

miloosc nie wybiera ,,,,,nie czepiajcie sie zakochanych

gosc

I znów ktoś wysadził kibel w męskiej toalecie.

ziom

ech, masz rację, co do usuwania wpisów, o pracy i pracodawcy, screeny trzeba robić, aby mieć dowód, zróbcie bo zaraz mój tez zniknie :)

Ech

dlaczego usuwane są opinie konkretne o pracy?I pracodawcy?A pisano o tym!!!A zostawiane o...niby problemach na "dole' między pracownikami?Bo to ktoś dopisuje.Aby skłócić pracowników.

Bażant

Proszę się nie czepiać Marka L.on jest wporzo (usunięte przez administratora) by spod siebie zżar.życie by oddał za neupacka i najważniejsze lubi ładne dziewczyny i szybkie samochody.

tyra

a tego goscia od pisania maili i biegania po kiblach to nie mozna by gdzies dalej wyslac a nie tylko zmieniac mu zmiane?moze na rowna?niech teraz tam donosi.my juz go raczej mamy dosyc,,,i tak juz z nim nikt nie gada,,,

gtr

a co wy sie czepiacie magazynu??? to juz przespac sie nie mozna?no bez przesady,zawsze na nockach sie spi a w weekendy na kazdej zmianie w regalach mozna pogarowac,,,a co mamy robicm ?patrzec na murzynow na maszynach?tu jest ELITA i basta.

ny

DAMIAN===TO BYLA NAPRAWDE SWIETNA DECYZJA=CHYBA NAJLEPSZA W KARIERZE TAK TRZYMAJ

ryszard jak ci sie nie podoba co ludzie pisza to spadaj z tego forum a nie oceniaj po to jest forum zeby kazdy mogl sie wypowiedziec

Posikam się ze śmiechu! :D

To co tu ludzie wypisują zakrawa na opinie pracy w wariatkowie albo na Wiejskiej w Warszawie! :D

benas

Kutek juz sie zacznij bac

pracownik Neupack

To tylko ludzie z klejarek takie bzdury piszą, do roboty brać się ludzie, a wy tylko narzekać!!!

gość :)

Czy wy nie macie o czym pisać, tylko takie pierdoły, pogadajcie w cztery oczy !!!

benas

A czemu sie dziwisz hejcie podpisz sie jak chcesz podyskutowac ,a od mojej kobiety z dala bo leb urwe

zmywacz tatuazy benia
@benas

beniu ale ty madry jestes ///a kto by chcial dotknac twoja kobiete,,,,z takim przebiegiem i bez zmiany oleju,,,feee

uo

a czemu twoja kobieta nadal pracuje na klejarkach,zapomniales o niej?

Zostaw merytoryczną opinię o MMP Neupack Polska - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w MMP Neupack Polska?

Zobacz opinie na temat firmy MMP Neupack Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MMP Neupack Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 4 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MMP Neupack Polska?

Kandydaci do pracy w MMP Neupack Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MMP Neupack Polska