Opinie o MMP Neupack Polska w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy MMP Neupack Polska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MMP Neupack Polska o rekrutacji.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MMP Neupack Polska w Bydgoszcz

Kolega

Damianku. Jak taki madry jesteś to napisz kto ci tą prace załatwił jak nie mamusia. Jak nie za 1300 to za ile robisz 1450 :P nie bądź śmieszny. Twoja inteligencja objawia się szczególnie w twojej mowie gdzie co drugie słowo zaczyna sie na ku.... Nawet ci co jeszcze z tobą rozmawiaja myslą to samo tylko ci tego nie powiedzzą. OOOOJJJJJJJJJ Głupi jesteś cymbale. Co do Pati to szkoda że tak późno oprzytomniała bo żal jej było dla ciebie. A ty faktycznie masz od życia to czego chcesz ..... Renie rączkowską i zaraz do kompletu alimenty. KABUM BARANIE. Teraz zapierdzielaj błagać o podwyżżżżęęęęę. Bo zostnie ci mniej niż 1300.

MMP

Nie dziwie się że cie rzuciła

oj

za takie slowa o matce w mojej dzielnicy wybite bys mial zeby smieciu,,,jestes zerem w bialej koszulce i starym srebnym bmw

handlarz

Wolę sprzedać matkę i mieć co zechce niż być tak mało wartościowym i pracować za 1300 przez pośredniaka. poza tym nie moja wina ze dla niektórych problemem jest etykietę na karton przykleić i potrzebują instrukcji w formie prezentacji z obszernym opisem.

Kierownik Utrzymania Ruchu

Atmosfera , miła ale brak jakichkolwiek posłuchania jeśli chodzi o kwestie pomysłów na usprawnienia.

Bez sensowne , i nie mające celu.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
hh

za 100 zl sprzedaliby wlasna matke,,,,brygadzisci popaprani...pozdrodla palanta ktory dostal w leb pierscionkiem zareczynowym od swojej herenegildyyy

MNN

No i jak ma być dobrze jak sami pracownicy robią sobie pod górkę i nowych traktują jak kotów i m.i.n podkręcanie maszyn ,a sami przez to przechodzili i też było każdemu ciężko na początku,to oni wiedząc o tym to zamiast sobie pomagać to oni wolą podkładać kłody.Wiemy co się tam dzieje ,jest coraz gorzej ,nie da się wytrzymać a trzeba pracować ,to chociaż my tzw parobki moglibyśmy się wspierać i trzymać razem.A nie donosić do kierówników oni nie są tego warci,mają nas za śmieci !!!

dde

przeciez na tych bulkach to jest jakas paranoja tylko jeden koles umie ustawiac maszyne,reszta to statysci,jak im sie cos rozleguluje to skomla do lysego zeby im poprawil bo oni nie umieja,,,,ciekawe co bedzie jak zachoruje albo pojdzie na urlop-no chyba ze stery przejmie instruktor od balotowni,,,,ha ha ha

jakas

powiem tak,,,jak bylam w agencji to pani mowila ze w neupacku sa lekkie prace reczne i praca po 8 godzin -a co zobaczylam naprawde-praca 7 dni po 12 godzin dziennie-ciezka praca monotonna plus dzwiganie potem jeden dzien przerwy i znowu 7 dni po 12 godzin-szok i to za 1300 zl-do tego starzy pracownicyktorzy nie pomagaja,,np bylam na maszyniegdzie odbera sie z 3 rzedow pudelka i byla ze mna taka mloda ruda puszczalska(tak o niej mowia)i odbierala z jednego rzedu i cale 12 godzin bawila sie FACEBOOKIEM a ja zapiprzalam az mi sie pot po plecach lal...nienawidze tej pracy po prostu jej nienawidze.

alojz

czy tam naprawdę jest tak beznadziejnie że nowi uciekają ? bo ciągle widzę te same ogłoszenia że szukają na dział klejenia...

galanonin

Nie rozumiem tej wysokiej oceny. Czy ktos sztucznie zawyża bo nie moga znalezc pracowników?

Szczęśliwy

Dlaczego tak narzekacie w jakiej firmie by was tak poniżali gdzie by wam ucinali wszystkie dodatki to jest coś pięknego ta firma jest cudowna pełen mobbing aż czuć że się żyje i taka propozycja super by było jak by nam założyli jeszcze kamery w szatni i wszędzie podsłuchy super by było bo te okna na hale z biura kierowników to za mało

hut

ludzie co sie z wami porobilo czy was juz kompletnie porabalo?wszyscy na wszystkich donosza,,,po co ?zeby dostac 100 zl?gdzie wasza godnosc?maszynisci brygadzisci to juz zupelne dno,,,mareczek i lysy z bulek niedlugo sami na siebie beda donosic=przez was ludzie traca prace.j moga wam kiedys podziekowac.opanujcie sie,kariery nie zrobicie a jak wycisna was jak cytryne to potem wyrzuca do smieci,taka prawda,naraska

on

kierownicy ida po trupach do celu zeby sie utrzymac=maja ludzi za nic licza sie tylko oni...straszenie,wymaganie donosicielstwa to norma zmienianie grafiku codziennie to norma a sami niewiele potrafia=oczywiscie sa wyjatki ale ten kierownik tak ladnie opisany wczesniej tez powinien od czasu do czasu stanac na maszynie i pokazac klase bo madrowac to kazdy potrafi-moze to jest jakis pomysl zeby kierownicy stawali na maszynie i pokazywali reszcie (usunięte przez administratora) i idiotow tak jak to on lubi mowic o ludziach swoja klase a nie tylko uganiac sie za kobietami ,tak jak on to potrafi najlepiej chyba w swojej karierze

ona

Była fajna firma,ale tych kierowników co nie mają pojęcia o pracy w Neupacku i tylko pomiatają ludzmi to bym pozwalniała,kiedyś to się chciało pracować ,i człowiek się starał ..Dawał z siebie wszystko bo nie był straszony i gnębiony a teraz jeden i drugi pajac tylko w ..są mądrzy niech jeden czy drugi stanie na maszynie to nie wie co i jak ...Dlatego jest tak jak jest,ludzie przychodzą i odchodzą z tej firmy bo tu jest tylko wina kierowników którzy zamiast zachęcić do pracy to nas zniechęcają i człowiek idzie tam jak na skazanie .

just 22

Fakt,to była super firma.Solidność,dokładność to była podstawa.Szacunek dla pracowników,ale i kadry.Teraz?Tanio,szybko,byle jak.Nowi pracownicy po pierwszym dniu rezygnują.Dlaczego?.

jest

Było;[

op

w naszej firmie jest fajnie,stawke sam ustalasz weekendy wolne premia prawie jak pensja zadnego mobbingu,przerwy do bolu kierownik super brygadzisci extra praca lekka mozna sie przespac,praktycznie na 8 godz 4 godz siedzimy i gramy na telefonie,zadnych wypadkow,bezpiecznie,wozkowi jezdza powolutku i z dala od ludzi,wpadaj na klejarki spokojnie,,,zapomnialam,,,nikt na nikogo nie donosi,,,jak jestes inteligentny to popatrz na to wszystko wspak i dawaj,,,

tuh

Witam, napisze ktoś, ale szczerze, jak obecnie wygląda sytuacja z pracą w tej firmie w Bydgoszczy (Park Przemysłowy)? Chodzi mi o atmosferę, i czy praca przy klejeniu jest ciężka.

KUTA..... z .....Ły ;)

Pierwsze komenty płyną z FB :) Wielkie dzięki wszystkim. :) Moge sobie pozwolić na szczerą opinie bo jóż mnie tam nie ma. Co do informacji .. o wytykaniu ortów to mam to w nosie bo jestem dyslekrykiem i tylko małe dzieci nie znające się na niczym innym beda sie czepiac pisowni.... gwoździa do ściany nie przybije .. auta nie naprawie ... kran się zepsuł to hydraulika wezwe ale za to znam się na najważniejszej nauce pisanu donosów.... to ci co nic innego nie potrafią wytykają takie żeczy. przekaz zrozumiały i do tego jest pismo a cala otoczka ortografi to tylko masturbacja. Jeszcze coś o czym zapomniałem . Pozdrowienia dla kolegów z modelarni na 1 i 2gim zakładzie (ładny unik od ortografi ;) A i jeszcze jedno Znacie wszyscy tego oszołoma Szmate ze SZTANC. Czak ... pozdro dla Andzrejka ;) Zbadał go i miał na alkomacie 0,05 promila Mały debil podpisał zwolnienie za porozumieniem stron by nie dostać dyscyplinarki. Mały (usunięte przez administratora) wydymali cie na maksa Nic nie mogą ci zrobić do puki nie przekraczasz 0,2 promila i jest jeszcze tolerancja urządzenia 0,01mg czyli 0,02promila. Nie dostałeś odprawy i błagałeś na kolanach żeby cie przyjeli za najniższą stawk (usunięte przez administratora) kiedy nie mieli prawa cie zwolnić. Czytajcie kodeks pracy i i ustawy do których kodeks sie odwoluje. (usunięte przez administratora) Byłeś i zawsze będziesz tym kim cie określają koledzy (usunięte przez administratora) z Nakła

jhj

a kierownika stolowki nie ma,,,czemu ?????

Zostaw merytoryczną opinię o MMP Neupack Polska - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w MMP Neupack Polska?

Zobacz opinie na temat firmy MMP Neupack Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MMP Neupack Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 4 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MMP Neupack Polska?

Kandydaci do pracy w MMP Neupack Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MMP Neupack Polska