Opinie o TRUVANT EUROPE w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy TRUVANT EUROPE. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TRUVANT EUROPE o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TRUVANT EUROPE w Łódź

Sprawiedliwe traktowanie pracowników....ta w marzeniach ,człowiek cały Boży rok (usunięte przez administratora) żeby dostać glupi1000 zł premii , to to też zabiorą, donosiciele po 1500 a głupki 700, gdzie zawsze byl1000, w paczkach też same (usunięte przez administratora) Ogrzewania w autobusie brak, na hali grzać nie będą bo oszczędności.

Praca w porządku, ale na hali ssc12 Ukrainki to porażka zero szacunku, chcą rządzić, popychają, drą się , ustawiają co masz zrobić, a same usiądą, rządzą liderami !!! a są tu nikim, w ogóle nie są wdzięczne, że mają pracę u nas w Polsce. Mówię o tej zmianie u kierowniczki p. Marty.

Z pewnością to masz na myśli głowacką bo ona to jest chory człowiek , na ssc12 liczy się % na linii i Ukraina :). Niby jest popyt na ludzi ale rotacja jest ogromna, jedni robią, drudzy już lecą z wypowiedzeniem. Afer pełno, Liderki to plociary lepiej nie mówić za dużo bo będzie takie echo ze szok. Ludzie tam pracują bo muszą mają kredyty albo po prostu boją się coś w życiu zmienić. Pracuje tam z 3 lata mogę się sporo wypowiedzieć bo już taktycznie mam dość patrzenia na lenistwo niektórych tam pracujących :D

Franzose

Tragiczne zarządzanie personelem, brak szkoleń (znajdź kogo kto cię nauczy), żadnego pomysłu przełożonych na wykazane umiejętności, (usunięte przez administratora), krzyki i awantury... tak się pracuje w Truvant.

Anka

Jeśli chodzi o agencję pracy tymczasowej to jest praca na zawołanie, na telefon i tyle. Nie wiem co tam mają w umowie. Warto przeczytać. Dla osób, które chcą dorobić do emerytury, mają za dużo czasu ale ktoś ich utrzymuje np mąż. Praca pakowacza, lidera, operatora maszyny to praca robotnika na produkcji. I nie ma o czym gadać, że ktoś jest wyżej, niżej, bo to zwykła fizyczna praca. Jeśli chodzi o moją rozmowę kwalifikacyjną przełożona przynajmniej grała w otwarte karty. Jak powiedziała tak było.

Ciekawa Nowy wpis

Witam. Ciekawa jestem Waszej oceny z zakresu praktyk na dziale zakupów. Jest jeszcze dostępna oferta na którą wstępnie planuję się zgłosić. Czy często jest tak, że po zakończeniu proponują jakieś kolejne stanowisko pracy?

Nick Nowy wpis

Z całego serca nie polecam firmy Truvant, ukraina posiada większe prawa niż Polacy, brak możliwości rozwoju, w zimę brak ogrzewania trzeba się prosić aby podwyższyli, za to w lato brak jakiej kolwiek klimatyzacji do tego jeszcze zabierają dodatkową przerwę, o premii można tylko pomarzyć zawsze znajdą coś byle jej nie dać, ciągłe chodzenie na skargi przez innych pracowników by dostać dodatkowe punkty. Linie prowadza liderzy którzy nie mają o tym bladego pojęcia, potem jeśli nie ma wykonanego celu wyżywają się na pracownikach albo podkręcają prędkość maszyny/linii, o urlopach już nawet nie ma też co myśleć bo kierownik zawsze coś wymyśli, by go nie dać albo da tym samym osobą co zawsze.

Spokojnie Nowy wpis

Spokojnie spokojnie, już był taki jeden z ukrainy na ssc12 wyrzucony za alkohol, to go przenieśli na inną hale gdzie polak to by dostał już informacje z agencji że chcą mu podziękować. To że ukraina ma więcej praw to dlatego bo mają inne umowy. Co do ludzi w tej firmie niektórzy tam po prostu żyją pracą i mówię ci to z pełnym przekonaniem jak ktoś zmieni pracę to z pewnością się nie odnajdzie. Truvant to szansa dla ludzi którzy nie mają żadnej innej opcji w swojej okolicy bo mają do przystanku autobusowego z dobre 10 może 15 minut drogi, w temacie celów to wiesz 100% wpisuje się na czerwono a 115% albo więcej na zielono, nikt mi nie powie że nie pracowało by się przyjemnie jakby pracę robiło się zgodnie z papierami czyli 100% albo 102%. Tak to tutaj działa i nie wiele się zmieni współczucia dla ludzi z ssc4

Anonim Nowy wpis

Nie polecam!!! Omijać szerokim łukiem. Zwalniają pracowników z byle powodu bo nie ma pracy. Szukają tylko powodu zeby cie (usunięte przez administratora) Brak zarzadzania i to co pisza poprzednicy to tez prawda. W autobusach zimno, jeden w zime sie palil hahahaha. Na hali zimno a w lato goraczka ze stojac pot z (usunięte przez administratora) leci... Na kase czy te ich śmieszne sciezki kariery i benefity tez nie liczcie. Znajda sposob zeny wam tego nie dac.

Rafo
Użytkownicy czekają na odpowiedź 18 dni.

Witam chciałem spytać jakie są stawki dla nowych pracowników (Polak) przez agencję?

Firma TRUVANT EUROPE w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Asystent/ka ds. Zarządzania Projektami. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
Były.Pravownik.Agencyjny

Cześć wam, czy hala 4 szuka nowych klientów - nowych projektów na pracę, coś zamiast baterii czy to jest definitywny koniec czwórki? Do kiedy będzie czwórka pracowała? Ile jeszcze maszyn energizer zostało? Czy coś wiadomo o nowych projektach czy to dopiero początek poszukiwań? Czy hala 4 ma szansę zostać jeżeli będzie tylko praca na klejach Henkel? Brakuje mi pracy na czwórce. Chętnie bym wróciła ale na razie nie ma do czego. Chyba nie będzie do czego przez co jest mi bardzo smutno. Pozdrawiam ludzi z hali 4.

@Były.Pravownik.Agencyjny

Dyrektorka niby powiedziała, że liczy na nowe projekty ale pewnie mówi co chce. W kwietniu mają wyjechać 2 linie (na razie jeszcze wszystko jest). Energizer ma stopniowo wyjeżdżać bodajże do końca roku (jakoś tak). Jeśli chodzi o kleje to różnie idzie, raz 1 linia, rzadko kiedy 4. Zazwyczaj 2 w porywach 3. Raczej praca na nich dla apt tymczasowa bo niestabilna. Niestety to już nie jeden projekt który Kaśka straciła. W końcu tej hali nie będzie w ogóle. Miała dobrych ludzi, na(usunięte przez administratora) młodych też, i oszczędza jak może.

@Anka

Nigdy mnie nie przestanie dziwić organizacja pracy kiedy Lider Linii produkcyjnej musi wpisywać normę 100% na tablicy kolorem czerwonym. Ja rozumiem firma szuka oszczędności ale nikt robotem nie jest, gdyby wszystko było robione jak trzeba to by i praca była. A co do agencji pracy tymczasowej dwie agencje znikły na stałe :) także praca tylko dla emerytów by dorobić

Domi

Jak zatrudnić się przez firmę truvant w Strykowie a nie przez agencję ? Jak się skontaktować z firmą jakieś namiary ????

@Domi

Przyjedź osobiście autokarem nawet pracowniczym na 14 wyjazd ok 12.40-13. Przy ochronie na każdej hali są skrzynki jak na listy do kadr i wrzuć CV z dopiskiem na jakie stanowisko. Najlepiej na hali SSC12 Lego bo tam są kadry. A potem sobie wróć za darmo pracowniczym 14.20 ;) możesz tak robić co 3 m-ce lub przez internet praca truvant

Hej. Opowiecie mi proszę o dziale planowania? Widzę, że jest dostępna oferta na praktyki do niego. są też inne opcje ale w tym przypadku podoba mi się praca przy ERP, ponieważ już mam wstępne doświadczenie. jak dużo się nauczę i przy jakiej atmosferze?

Aleole
Użytkownicy czekają na odpowiedź 22 dni.

Witam, znalazłam ofertę pracy w firmie. To prawda że po rozmowie koordynatora istnieje możliwość ustalenia na jaką zmianę można przyjść do pracy?

Kryśka

Są tam jakieś konkretne wymogi odnośnie wykształcenia ? Jak patrzę w te starsze oferty typu Specjalista/ka ds. wsparcia projektów co 2 mies temu było to nie widzę żadnej informacji niestety. A ja mam tylko średnie, czy to jakiś problem ? Dla pracodawcy

Julia
@Kryśka

nie wykluczone że wystarczy średnie ale podejrzewam że wymagany angielski, bo firma współpracuje z zagranicznymi klientami. No wiesz, w tych firmach byle stanowisko się ładnie nazywa po zagranicznemu i to nie musi oznaczać nie wiadomo, jakiego zakresu obowiązków. Trzeba się dopytać w kadrach lub po prostu aplikować i tyle. Truvant to tylko pakowalnia!

@Kryśka

Patrzą na wykształcenie pod nazwą "znajomości", reszta kompetencji się nie liczy

A w biurze też się zdarza jakoś więcej pracy tak jak tutaj sugerowaliście 300% normy? Po prostu mam ogłoszenie dla specjalisty ds. raportowania. Jest już nieaktywne wymogi są pode mnie podpasowane na przykład VBA. Zastanawiam się więc zakresem codziennych rzeczywistych obowiązków. opiszecie je?

Boruta

Ludzie pracujący w Strykowie na agencji, szukajcie sobie innej roboty, tu nie zapowiada się, żeby była robota, maszyny wyjeżdżają, roboty nie ma wcale, do lata będą was wołać po 1-5 dni w miesiącu albo wcale.

Julita
@Boruta

Na jakiej hali pracujesz? gdzie nie ma pracy i maszyny wyjeżdżają?

,????
@Julita

Na każdej hali nie ma pracy a od kwietnia 4 prawie nie istnieje na 3 są dwie zmiany a i tak jest porażka a na 12 wcale nie lepiej

@,????

Głupoty piszesz od kwietnia 2024 mają wyjeżdżać pierwsze linie energizer. Pozostałe bodajże do końca roku. Zostanie Henkel. Ale prawda jest taka, że tej pracy na 4 będzie coraz mniej. Trochę szkoda, bo u Kaśki jest porządek, co fakt to fakt. To jest akurat prawdą i trzeba jej to oddać.

SSC4 Stryków

Jak nam przekazała dyrektorka hali na zebraniu otwartym wycofuje się w 2024 z Truvanta energizer. Zabiera swoje maszyny do Belgii od kwietnia tego roku. Załoga będzie albo rozlokowana po innych halach firmy lub ludzie dostaną wypowiedzenia. Zachęciła nas do szukania innej pracy na własną rękę. Jak rozumiem póki co zostają kleje na Henkel. Liczy na inne projekty.

Julia
@SSC4 Stryków

Jak na moje oko pracownicy funkcyjni, wózkowi będą musieli szukać sobie czegoś innego. Chyba że zadowolą się pakowaczką. Pakowacze pewnie też nie wszyscy zostaną. Część może odejdzie na emeryturę, inni na inne hale Truvant. Trudno mi uwierzyć że na SSC4 zostaną tylko kleje. Ale ja się nie znam na takim biznesie. Kaśka patyczkować się nie będzie. Częściowo zredukowała 3 zmianę a z dnia na dzień pozbyła się wózkowego z Ukrainy. Niby miała haka ale haka już znajdzie na każdego. Na Energizer dużo Ukrainy na agencje więc zwalniać nie ma na razie kogo.

@SSC4 Stryków

A na innych halach też pracy brak np na 12 mało lin idzie i przenoszą gdzieś tą hale,a hala3 ma dwie zmiany i też lipa dużo urlopów dużo na na inną hale ale słów brak że koniec firmy

Opinia

Co się dzieje że na zmianie B i C ludzie zatrudniają się i za chwilę odchodzą?

Bianka

Jakie macie podziały hal? Możecie je rozpisać? Tu akurat o 12stce mowa gdzieś ktoś do 4ki się odnosił. Są stanowiska na których w teorii można byłoby w każdej pracować?

Maryla
@Bianka

hale ssc12, ssc3,ssc4 i ssc5. nie rozumiem drugiego pytania. W każdej z hal są podobne stanowiska: lider linii, operator maszyny/automatu, audytor ds jakości, administrator, kierownik zmianowy, owijacze palet, śmieciowy, mechanicy oraz na górze: dyrektor, inżynier, planista, kierownicy działów na ssc12 kadry. no wiesz truvant to zakład produkcyjny pakowanie, konfekcjonowanie. Na produkcji jest praca fizyczna a nie teoria. nawet kierownik zmianowy jest od organizowania produkcji. tu nie ma pracy kreatywnej tylko (tanie ;) podwykonawstwo. ktoś coś kupi rozwali naszą pracę a (usunięte przez administratora) wyrzuci

Bartek

Byłem kilka dni temu na rozmowie na automaty na lego w strykowie warunki oferowane ok na jaką zmianę najlepiej trafić gdzie kierownicy są ok?

Nawigacja
@Bartek

Idź na zmianę C, będziesz miał spokój i normalną pracę, (usunięte przez administratora)

ola
@Nawigacja

dzień dobry, może pan/pani mi może pomóc. mam pytanie odnośnie weekendowych zmian, konkretnie mi chodzi o zmianie niedziela-poniedziałek. O której się zaczyna? I o której kończymy pracę? Z góry dziękuję!

Hm
@ola

Zmiana weekendowa już jakiś czas temu została rozwiązana

Danuta B.
@Bartek

Nie polecam pracy na zmianie z Panią kierownik Martą Jóźwiak, to jest chyba zmiana B, tam jest dużo (usunięte przez administratora)ludzi na tej zmianie, w sensie dużo jest podłych liderów, Pani Jóźwiak dobrze ale liderki niektóre są okropne, skarzypyty, obłudne. Więc dobre będą zmiany : zmiana z Martą Głowacka - czyli zmiana A albo z panią Anią czyli zmiana C. Wszystkiego Dobrego w nowej pracy, abyś był zadowolony.

Magdalena

Dzień dobry, jakie jest wynagrodzenie na stanowisku kontrolera jakości?

Civilian
@Magdalena

Zdecydowanie za niskie! Teraz po tym podniesieniu najniższej to bardziej opłaca się pakować na linii niż być w KJ czy Liderem Linii. Zero odpowiedzialności a zarobki minimalnie mniejsze. Bo przecież teraz firma „biedna” i nie stać na podwyżki.

ola

dzień dobry, może ktoś mi może pomóc. mam pytanie odnośnie weekendowych zmian, konkretnie mi chodzi o zmianie niedziela-poniedziałek. O której się zaczyna? I o której kończymy pracę? Z góry dziękuję!

Ktoś

To prawda na ssc12 jest okropna atmosfera

Czesław
@Ktoś

Ten wpis był dodany pół roku temu, naprawdę nic się nie zmieniło na lepsze przez ten czas? Czemu liderzy nie reagują?

Wix
@Czesław

No jak widać niestety nic ;/

MK92

Są dwie kierowniczki Marty. O która Ci chodzi?

Pix
@Czesław

Liderzy tylko norma,telefon ,człowiek idzie i zawsze musi sobie pracy szukać nerwowka nie polecam nikimu

Irena
@Pix

Tzn., no a czego innego tutaj szukać jak nie pracy? Przecież to firma tu się przychodzi zarobić pieniążki. ;) Faktycznie aż tak mocno was poganiają czy jest to w granicach akceptowalnej normy?

@Irena

Liderzy muszą mieć wysokie normy bo za to premia idzie, robota musi być zrobiona jak najszybciej by po prostu przejść na następne zlecenie które już jest gotowe do robienia :)

EB
@Marek

Liderzy muszą mieć normę taka jaką mają ustalona odgórnie . A nie bo premia ....

@EB

Co ty gadasz, liderzy muszą mieć ponad 100% bo potem liderka obszaru ma do nich problem że jest za mało.

Tę osobę do pracy przy wsparciu projektów już zatrudnili? Chodzi o takie ogłoszenie pt. "Specjalistka ds. wsparcia projektów" z grudnia. Jest napisane, że wygasło, ale czy mają już kogoś na sto procent? Ciekawe ogółem, czy trudna rekrutacja i bardzo wymagający są wobec kandydatów? Może ktoś ma jakieś info

Xes

Wiesz co? Ludzie mają głęboko gdzieś te stanowiska. Tu się przychodzi aby zarobić. Pracuje kilka lat miałam stanowiska funkcyjne i już dziękuje. Zrobić swoje i wrócić do rodziny. Pragnę też zauważyć że ten zakład szuka ludzi którzy nie mają wyboru: brak pieniędzy, wojna i woleliby coś innego wrócić do siebie albo inną pracę. nie tylko mi ale i moim koleżankom proponowano to i owo i odmawiały.

Baśka

A co to zmieni teraz w warunkach pracy pozostałych osób, że piszecie o tym tutaj? Sugerujecie ze BHP może być gorzej przez to pilnowane skoro będą tylko dwie osoby czy o co czy tym chodzi?

Bezdomny

Tak czytam te komentarze i stwierdzam że ktoś ma niezły ból tyłka że inni maja lepiej i jedynym ulzeniem sobie w tej frustracji jest internetowe umniejszanie osiągnięciom innych ludzi. A odnosząc się do komentarza - ci z garnuszkiem spod kościoła spokojnie by się nadawali do pracy na produkcję , wystarczy mieć obydwie ręce, nic więcej xd

Jak długo teraz trwają ogólnie te projekty na stanowisku specjalistka ds. wsparcia projektów? 22 dni temu jeszcze mi pokazuje, że taka oferta była i można było aplikować, ciekawe czy jeszcze da radę? Ale mam nadzieję, że jak coś to jest praca na dłużej jakaś, nie na pół roku czy coś.

Zostaw merytoryczną opinię o TRUVANT EUROPE - Łódź

• Jak się pracuje w TRUVANT EUROPE?

Zobacz opinie na temat firmy TRUVANT EUROPE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 138.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TRUVANT EUROPE?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 114, z czego 5 to opinie pozytywne, 52 to opinie negatywne, a 57 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TRUVANT EUROPE