Opinie o FIRMA REMONTOWO BUDOWLANA LITBUD w Kraków WIERZBOWA 17

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie FIRMA REMONTOWO BUDOWLANA LITBUD. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie FIRMA REMONTOWO BUDOWLANA LITBUD o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FIRMA REMONTOWO BUDOWLANA LITBUD w Kraków WIERZBOWA 17

Że dwa lata temu to polecano pracodawcę. Argumenty były konkretne - praca na poziomie stawki 25 do 30 zł na rękę i wypłaty zawsze termino. Nie mam nic przeciwko, by usłyszeć, jaka stawka godzinowa tu obecnie funkcjonuje. Bardzo by mi też pasowało, że praca na terenie małopolski. Zakładam, że to wciąż aktualne, co piszą na swej stronie, i że dalszych wyjazdów z noclegiem poza domem bym nie uświadczył?

Arkadiusz .L Nowy wpis

Wykop pod kabel elektryczny - szybko sprawnie i tanio ..polecam

Natalia Nowy wpis

widzę, że ktoś podał tutaj widełki odnośnie proponowanej stawki 25-30 i to na rękę. Zastanawiam się od czego to zależy na jaki próg się ktoś załapie i czego trzeba, żeby mieć 30?

Tomek.K Nowy wpis

Praca na poziomie stawki 25zł do 30zł na rękę wypłaty zawsze terminowo polecam jeśli ktoś szuka pracy ….

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w FIRMA REMONTOWO BUDOWLANA LITBUD spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Innovation Bulgaria 2020 Eood

Hm, sami klienci piszą, i widzę, że chwalą. A ile zarabia operator koparki w firmie? Może komuś z Was się przy robocie pochwalili pracownicy ile im wpada co miesiąc? :)) Szukam zajęcia dla męża, ot dlatego pytam.

Mirek i Justyna .Z.

Zasypanie fudamentów piaskiem zasypowym wszystko zgodnie z planem operator koparki rozważny i umiejętnie pracuje jestem zdecydowanie zadowolony …polecam

Benedykt T

Polecam firmę ,wysoko oceniam specjalizację wykonywaniu murów oporowych z elementów betonowych -( elek betonowych gotowych ) wszystko elegancko i według projektu ,polecam ….

Daniel.G.

Polecam firmę pod względem profesjonalnego sprzętu i mowa tutaj o koparkach posiadają kilka profesjonalnych koparek do wyburzenia budynków Ja osobiście korzystałem z usług gdzie wyburzał stary dom i stodołę Firma szybko i sprawnie dokonała wyburzenia wykona również drogę gruzowisko zostało posprzątane a (usunięte przez administratora) wywiezione teren został wyrównany nową ziemią …polecam ocena 6+????

Natalia
@Daniel.G.

Jaką markę i rok koparki uważasz za profesjonalną? Bo aż ciekawa jestem jakimi dokładnie maszynami dysponują

Zdzisław.B

Polecam firmę Firma wykonała mi Zjazd z drogi gminnej na działkę plan został zrealizowany zgodnie z projektem jestem zadowolony polecam …

Urszula
@Zdzisław.B

Długo trwała taka realizacja? Bo brzmi jak skomplikowana inwestycja.

Paulina

fajnie byłoby pracowac w tak opisywanej solidnej firmie, moze ktos wie czy nie szukaja fachowców teraz? oczywiście to mąż pyta. czy ma ktos informacje na jakie zarobki mozna liczyc w tym miejscu ? pewnie duzo zadowolonych klientow ma na to wplyw?

Jacek .z.

Wykonali dla nas dach kopertowy w Katowicach wszystko poszło dobrze porządek i atmosfera między wykonawcami była dobra polecam doskonałych fachowców …

Ola

Solidna i profesjonalna firma prace zostały wykonane dobrze a przede wszystkim szybko i czysto …polecam

Bogdan czajka

Firma wykonywała przebudowę domu i nowy dach wszystko poszło z godnie planem i dobrze zostało wykonane polecam firmę …

Karol

A wiecie może czy ten pracodawca aktualnie szuka osób do firmy ?

Krzysztof
@Karol

Tonie lepiej jest zadzwonić do właściciela? Poza tym czas taki, że wszędzie potrzeba pracowników.

Damian Nabagło

Witam firma wykonywała na kostkę brukową - opaskę i podjazd w nowym postawionym domu wszystko poszło z godnie z projektem ..Polecam

Jacek W

Firma wykonywała nam niwelację terenu nasyp i przewóz ziemi w miejsca nierówne wszystko poszło profesjonalnie i sprawnie polecam !!!

Daro

Firma solidna godna polecenia

Bolo

Szkoda, że pracownicy nie piszą na forum. Interesuje mnie praca i zastanawiam się czy warto?

Sławomir

Bardzo gorąco polecam ta firmę. Jako jedyni FACHOWO zajęli się wykonaniem ocieplenia i elewacji mojego domu. Właściciel bardzo pomocny i zawsze służy fachową radą. Elewacja wykonana w sposób prawidłowy co potwierdził sam człowiek który wizytował ową pracę z ramienia banku. ( kredyt na budowę )Bez wątpienia miałem wielkie szczęście że akurat ta firma wykonała u mnie elewację. Gorąca polecam!!!!!

Gutek

Jak ktoś lubi pracę w tej branży to nie narzeka i zawsze potrafi się dogadać z pozostałymi.

Zostaw merytoryczną opinię o FIRMA REMONTOWO BUDOWLANA LITBUD - Kraków

• Jak się pracuje w FIRMA REMONTOWO BUDOWLANA LITBUD?

Zobacz opinie na temat firmy FIRMA REMONTOWO BUDOWLANA LITBUD tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FIRMA REMONTOWO BUDOWLANA LITBUD?

FIRMA REMONTOWO BUDOWLANA LITBUD