Opinie o Domex-Kuśnierek w Leszno

Domex-Kuśnierek istnieje na rynku AGD od 1989r. Na podstawie zdobytego w ciągu lat doświadczenia wypracowaliśmy sobie pozycję jednego z liderów tego rynku w Polsce. Dziś dzięki ciągłemu poznawaniu potrzeb naszych klientów nieustannie rozwijamy i udoskonalamy dostępną ofertę. Wieloletnia współpraca z naszymi dostawcami krajowymi i zagranicznymi spowodowała, że mamy bezpośredni wpływ na kreowanie i tworzenie sprzedawanych przez nas produktów dzięki czemu posiadamy asortyment oryginalny i niedostępny nigdzie indziej. Nadrzędnym celem w procesie podejmowanych przez nas decyzji jest odpowiedni stosunek ceny do jakości, dzięki czemu każdy nasz produkt spełnia wszystkie wymogi i posiada stosowne atesty.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Domex-Kuśnierek w Leszno

Ciekawa

A jak wyglada sprawa logistyki/ dzialu zakupow/importu? Wlasnie szukaja kogos i przeszlo mi przez mysl czy aplikowac. Jak z zarobkami w tym dziale?

LOLO

co tu się dzieje.. firma wielka, pieniądze wielkie.. hahahaha dobre sobie. Pieniędzy wielkich żaden PH nie widział chyba, że kierownicy regionalni, KAM-owie. Jedyn słowem wstyd i hańba dla firmy która chwali się gazela biznesu. Powinni dostać nagrodę za mobbing, kłamstwa, inwigilacje na każdym kroku :D

Ktoś
@LOLO

Możesz coś więcej napisać na temat pracy PH

budowlaniec

Witam Domex szuka pracowników z branży budowlanej czy wie ktoś co jest grane ? jak wygląda sprawa

FG
@budowlaniec

Człowieku odpuść sobie. Coraz więcej osób ucieka. Nie odchodzi, a ucieka.... o czymś to świadczy. I te ich zapędy pseudo korporacyjne. DRAAMAT!!! Najlepsi i najstarsi pracownicy odchodzą, bądź w najbliższym czasie odejdę. Odejdę i ja niedługo. Ciekawe czy z "blokady" się rozliczą.....

Lord
@budowlaniec

Jeśli (usunięte przez administratora)biorą się za budowlankę tak jak za prowadzenie Domexu Imoli etc... Plus jeszcze swoje wciśnie pseudo Dyrektor to sadze ze po 10 latach domy sie rozlecą :) Dla kolegi pytającego o prace :) Pieniądze do reki 2 tys możne zarobisz :) wydoją Cie na maksa.... dziękuję nie usłyszysz... a potem Cie oleją :) Tam już do pracy nikt nie chce przyjść :) Odradzam stanowczo :) Pracownik średniego szczebla :)

budowlaniec
@Lord

Dziękuję za info od Lord i FG jestem po rozmowie, sam nie wiem, niby warunki dobre Pan K przedstawił, ale o kasę zapytał i zapisał nic nie komentował. Zobaczę czy się odezwą pozdrawiam

Lord
@budowlaniec

Kolego przed Toba był chłopak i uciekł :) Tak pięknie miało być :) chciał wprawy praktyki nabrać... i już go nie ma :) Realia wyszły na światło dzienne. Szkoda Budowlaniec twojego cennego czasu.... Od pana Kusnierka odchodzi kolejna dziewczyna..... Wiec lata odejść z tej firmy o czymś świadczą :)

Pracownik Domexu :)

Dyrektor potrzebuje asystentki :) Krystian weź się w końcu za solidna i rzetelną prace... Albo możne idź do szkoły i naucz się podstaw zarówno zarządzania zasobami ludzkimi jak i etyki pracy. Asystentka ??? Znasz takie słownictwo ??? Czy niewolnica :) ? Premia ??? Czy możne brak premii za irracjonalne błędy które sam stwarzasz???? A jak coś sknocisz to uciekasz :) Po raz kolejny dla osoby która myśli o asyście w Firmie Domex... Nie rób tego... jesli nie chcesz miec zmarnowanych miesięcy dni albo lat....

Magazynier

NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Programista Systemów Wizyjnych
Tarnów
ELPLC S.A.

Kuśnierki biorą się za budowlankę i szukają specjalistów :) którzy za 2000 zł będą tylko na papierku pracować do 16 :) Chyba że ktoś szuka praktyki to zapraszamy :) Może wewnątrz firmy poszukacie ludzi którym coś zaproponujecie :)

Piesek

Dla wszystkich którzy choć przez chwile pomyśleli by złożyć podanie do Domexu. Ludzie tam nawet Ukraincy nie chcą pracować bo czuja się jak niewolnicy.... Rotacja straszna..... Nie dziwmy się skoro Dyrektor (choć w przypadku tego człowieka to za wielkie słowo ) ma ludzi za idiotów oraz klasę społeczna "śmiecia". A podczas rozmowy sam własnymi pomysłami i słownictwem reprezentuje tylko Despotę i strasznie słabego człowieka :) Szefostwo możne jak będziecie byłym politykiem potraktuje was jak człowieka :)" zachowanie godne komedii" Przedstawiciele rotacja.... :) potrafią wezwać do Firmy z 2 końca Polski pod pretekstem rozmowy by dać wypowiedzenie.... Na magazynie jak będziesz wchodzić pseudo kierownika w..... to będziesz szanowanym zerem :) Pozostałe działy... im więcej dasz od siebie tym mniej Cie docenia.... a i tak Pseudo dyrektor lub szef znajda powody by z premii zrobić jakąś zapomogę :) bo oczywiście nie wywiązałeś się z absurdalnych pomysłów Pieska... dyrektora.... Ludzie pieniądze dostają do ręki.... na 2 raty :) jeśli masz szczęście to ta 2 rate dostaniesz :) Gdzie na rozmowie o prace nawet nie jest to wspomniane.... Chcesz być kierowca miej tylko prawo jazdy.... nawet nie pytają czy umiesz jeździć :) Udają Corpo a daleko im do tego... Rozwijają się.... tak ....szefowie nowymi inwestycjami..... a Ty pracując kilka lat, tygodni czy miesięcy się porostu cofasz. Wiec jeśli chcesz być przedstawicielem... kierowca... specjalista od sprzedażny merchandiserem lub kimkolwiek daj sobie spokój :) A i przestańcie każdego pracownika traktować jak złodzieja :) Chyba ze ktoś mierzy swoja miara :)

Mariusz

Krótko i na temat - adekwatnie do przeprowadzonej rozmowy kwalifikacyjnej - propozycja pracy na okres próbny, warunek konieczny - testy psychotechniczne, we własnym zakresie. Podanie ręki i na słowie koniec. Próba kilkukrotnego kontaktu, w celu potwierdzenia ów okresu - z uwagi na koszt wykonania opisanych badań (po stronie aplikującego) - brak odzewu z ich strony. Kpina. Słowo się rzekło, kobyła u płotu. Nie w tej "firemce".

ccccc
@Mariusz

Na jaki region kolego miałeś mieć ten 'okres próbny'?

iq
@ccccc

Na San Escobar

Wschod

Podobno worek z uciekajacymi ph sie rozwiazal. Wiec I mi chyba zostanie zawinac wrotki:) Gratulacje zmian panie kusnierek :)

Kiszka
@Wschod

W takich warunkach mi też się już nie chce pracować. Nic tylko szukać czegoś lepszego.

Ravi Rządzi
@Kiszka

Ja dostałem się do Ravi i nie ma porównania.

Siwy

Firma do du... kusnierek mysli ze zrobi kmpreze ph sie opija i mu wszystko wygadaja jego piesek jest najlepszy wabi sie k,,rystianek,, hehehehe podniesli lojalke na 80 tys i mysla ze ludzi zatrzymaja wszyscy sie z nich tak nabijaja ze glowa boli postawili nawe hale a towaru jak niebylo to niema ph traktowani jak szmaty. Nie poleca wlogole tej firmy zarobki na budowie wiecej zarobisz niz w domexie

Alojz

Szczerze nie polecam, a szczególnie jeśli ktoś robi studia jak ja, pomijając kierownictwo które nie powala, to praca na produkcji z niektórymi to naprawdę udręka, ale firma ma to w dupie zatrudniają za przeproszeniem degeneratów no to sorry, ludzie walą ścieme a cierpią za to wszyscy, a zarobki nie powalja tragedi nie ma ale do szału to wiele brakuje. Niewiele ponad najniższą.

M

Z tego co wiem szukają jeszcze handlowców.

Wschód
@M

I będą szukać dalej. Bo lada chwila zaczną się zwalniać jeden po drugim dzięki genialnym zmianą......

Obiektywny

@Deus przesadzasz nie Tobie osądzać która firma jest lepsza i nie interesuje mnie co macie do siebie z @nnnnn ale prawdą jest, że warunki wasi handlowcy mają bardzo dobre, bogaty asortyment i przedewszystkim zarobki są u was wysokie. Nie każdy jednak rzuci pracę żeby do Was przejść bo ludzie są zżyci z firmami macierzystymi zrozum to.

As

mają potencjał (usunięte przez administratora)ylko jak się tam dostać

Bartek

niestety ale to prawda, taki znak czasów Ravi się rozrasta i słupki idą w górę pewnie wynagrodzenia adekwatnie sam znam paru handlowców z Ravi Sp.z o.o. i powiem że nigdy nie narzekają żeby tak u nas było..

Rop

Ludzi z ravi, galicji coraz wiecej i wiecej. Przychodza, a później płaczą że by odeszli ale nie moga juz:)

nnnnnn

Jarosław widzę się uaktywnił ! he he

@nnnnnn

nnnn w pięć minut sprzedałbym cały Twój miesięczny target a ciebie dorzucił w gratisie hahahahaha jak chcecie pracować w powżnej firmie być w elicie i zarabiać konkret to do Ravi

@Deus

Ravi - elita - buahahahahah......!!!!! Zejdź na ziemię! Znam osoby, które w tej firmie pracowały i to dłuższy czas.....i już nie pracują ( na własne życzenie oczywiście ). A jak jesteś w stanie sprzedać 'mój' target w 5 minut swoim ścierkowo-gąbkowo-mopowym asortymentem to w gratisie niestety będziesz musiał dołożyć siebie żeby komuś po tej transakcji 100-lecia 'ulżyć' pod stołem :-D

@nnnnnn

Widze że masz duże doświadczenie i znasz wszystkie tajniki handlu Dzięki za radę ale nie skorzystam

@Deus

Tak jest! Mam duże doświadczenie w handlu. Miło, że to zauważasz. A rad udzielam na takim samym poziome jak dana osoba się wypowiada. Sadząc po twoim wpisie - tylko we wskazany przeze mnie sposób możesz osiągać swoje aspiracje handlowe.

@nnnnnn

Pracuję w firmie która reprezentuje wyższy poziom. Nie wdaję się w rynsztokowe dyskusje. Współczuję Ci ale szanuję bo faktycznie masz bogate doświadczenie. Zapewne na początku nie miałeś lekko gdzie zaczynałeś? w branży gadżetów erotycznych? Nie ważne życzę Ci wielu sukcesików bo sukcesy to osiągają inni.

sukces w zasięgu ręki

Współczuję wam i rozumiem ale zawsze macie alternatywę. Lepsze warunki zatrudnienia to Ravi Sp. z o.o. ZAPRASZAMY!

kandydat

Byłem tam parę lat temu na rozmowie kwalifikacyjnej. Ponad 200 km w jedną stronę i nie było obiecanej odpowiedzi w deklarowanym terminie. I dzięki bogu, bo chwilę później zostałem zatrudniony w rzetelnej firmie, gdzie pracuje już 5 lat. Zarobki nieporównywalnie lepsze niż w Domexie. Mając porównanie twierdzę, że 1% prowizji to ciężko ochłapem nazwać. Sposób prowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej moim zdaniem pozostawia wiele do życzenia. Młody właściciel z kierownikiem w dwóch dosłownie atakują oponenta, bo ciężko w takiej roli nazwać osobę kandydatem. Próbują wywołać stres i zapędzić człowieka w kozi róg, ktoś mniej doświadczony da się w to wciągnąć. Nie wiem, jak taki sposób prowadzenia rozmowy ma pomóc w wyłonieniu odpowiedniego kandydata natomiast wiadome jest, że nikt kto ma doświadczenie w sprzedaży i punkt odniesienia, nie będzie po takiej rozmowie chciał z takimi ludźmi współpracować. Domyślam się, że na każdym kroku szef w tej firmie ma zawsze rację i nie obchodzą go żadne argumenty. Ponad to, wszystko wskazywało na to, że człowiek ma tam niską wartość.

xxx

Hmm umowa normalna o pracę ,podstawa(najniższa krajowa) plus akord ale przygotuj się na to że za każdy błąd masz odciagnieta kasę czasami jest to bardzo dużo ,pracowałem w Kąkolewie i przyznam że nigdy ,nigdy bym tam nie wrócił (mówimy o pracy na magazynie).

yyy
@xxx

Nie tylko na magazynie!!! Pracowników biurowych też pozbawia się premii wypominając im błędy, a jeśli ich nie popełniają to i tak zostaną wymyślone. W tej kwestii szefowie i dyrektor mają bujną wyobraźnię. A jak kończą się pomysły, to mówią, że dla firmy miesiąc był słaby, więc premii nie ma!

Izzzka

Teraz przyjmują do nowo otwartego zakładu w Lesznie na produkcje i magazyn. Ktoś coś wie ?Jak umowa jak kasa ? ktoś tam pracuje ?

xyz
@Izzzka

Nie polecam pracy w tym zakładzie. Chyba że chcesz uzyskać status nie pracownika, a zakładnika. W tym zakładzie wiesz na którą przychodzisz do pracy, ale o wyjściu decyduje nie normatywny czas określony w umowie, ale widzimisie dyrektora. Do tego jak wspominał kolega wyżej. Kasa odciągana na każdym kroku za każde glupstwo. Wypłata mała jak na pracę, która trzeba wykonać, a premia to zwyczajny ochłap rzucony przez dyrektora. Mowa tu o premii w wysokości do 100 złotych. Albo w ogóle bo często się tak zdarza że nie dostaniesz premii, bez żadnego uzasadnienia. Nie polecam tam pracy. W Lesznie w tym miejscu gdzie wybudowana jest nowa siedziba Domexu jest wiele innych firm godnych polecenia. Pozdrawiam.

zzz
@xyz

Potwierdzam, praca w tej firmie jest tylko dla masochistów i tych co lubią być robieni w ch..... - przepraszam za to wyrażenie, ale najlepiej oddaje sytuację pracowników Domexu. Potwierdzeniem jest również to, że nie ma pozytywnych opinii. No chyba, że pisze je sam "ojciec" dyrektor.

Zostaw merytoryczną opinię o Domex-Kuśnierek - Leszno

• Jak się pracuje w Domex-Kuśnierek?

Zobacz opinie na temat firmy Domex-Kuśnierek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Domex-Kuśnierek?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Domex-Kuśnierek?

Kandydaci do pracy w Domex-Kuśnierek napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Domex-Kuśnierek
2.1/5 Na podstawie 801 ocen.

Domex-Kuśnierek