Opinie o Domex-Kuśnierek w Leszno

Domex-Kuśnierek istnieje na rynku AGD od 1989r. Na podstawie zdobytego w ciągu lat doświadczenia wypracowaliśmy sobie pozycję jednego z liderów tego rynku w Polsce. Dziś dzięki ciągłemu poznawaniu potrzeb naszych klientów nieustannie rozwijamy i udoskonalamy dostępną ofertę. Wieloletnia współpraca z naszymi dostawcami krajowymi i zagranicznymi spowodowała, że mamy bezpośredni wpływ na kreowanie i tworzenie sprzedawanych przez nas produktów dzięki czemu posiadamy asortyment oryginalny i niedostępny nigdzie indziej. Nadrzędnym celem w procesie podejmowanych przez nas decyzji jest odpowiedni stosunek ceny do jakości, dzięki czemu każdy nasz produkt spełnia wszystkie wymogi i posiada stosowne atesty.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Domex-Kuśnierek w Leszno

ciekawy

witajcie, napiszcie proszę kilka słów jak tam teraz wygląda praca u Domena?? czy coś się zmieniło na lepsze,gorsze? Bo z tego co czytam co D...nie urywa a z wariatami nie chce mi się pracować? Dzięki

Pracownik.
@ciekawy

Ja pracuję i jest ok. Mogłoby być lepiej, ale nie ma tragedii. Umowa na dłuższy okres czasu, kasa z przymrużeniem oka może być. Zawsze warto spróbować. Opinie negatywne wystawiają Ci, którym nie poszlo, a Ci zadowoleni nawet nie myślą wejść na gowork i pisać o swoim szczęściu :)

Zadowolony pracownik
@ciekawy

Jest ok kasa na czas, nie najniższa krajowa, nie ma wyzysku, jak chcesz pracować to zarobisz.

Wasz były

A jak sobie radzą przemiłe Panie opiekunki? Profesjonalizm nadal na wysokim poziomie? Bo chyba niższy być nie może.

Witek

Tylko marudzić potraficie? Normalna firma ale jak nie pasuje to szukajcie dalej.

Kamila

@Pracownik 19.04.2018, czy miałeś taką sytuację? Na podstawie jakiej umowy pracuje się w Domex-Kuśnierek? @Kierownik, rozumiem, że pracujesz w tym miejscu. Jakie widzisz plusy i minusy tej pracy? @zadowolony pracownik, a jak wygląda sama praca w Domex-Kuśnierek? Czy jest ona ciężka/stresująca? @Pracownik, dlaczego masz takie zdanie o pracy w Domex-Kuśnierek? Czy możesz powiedzieć coś więcej na ten temat?

Zadowolony pracownik
@Kamila

Praca w Domexie jest Ok. Praca jak każda inna jak robisz co do Ciebie należy to praca nie jest stresująca????

Magazynier

logo firmy Programista Systemów Wizyjnych
Tarnów
ELPLC S.A.
Pracownik 19.04.2018

Firma nie daj sie zabic a wykoncza cie raz dwa nawet chorowac nie mozna bo od razu dostajesz wypowiedzenie

Kierownik
@Pracownik 19.04.2018

W domexie chorujesz = oszukujesz!

zadowolony pracownik
@Pracownik 19.04.2018

Pracuję w tej firmie i byłem na chorobowym 2 miesiące i nadal pracuję. Musiała być inna przyczyna dlaczego dostałaś/eś wypowiedzenie.

@Pracownik 19.04.2018

Nie polecam tej firmy trzeba byc robotem zeby tam (usunięte przez administratora) bo zwykli ludzie sie nie nadaja

Tom

Jeden wielki mobbing. Szefowie drą się na pracowników, wciąż im zle i za mało. Jeśli będziesz chciał podwyżkę, to dostaniesz listę zadan nie do wykonania, a pozniej uslyszysz jedynie 'za co chcesz podwyzke, skoro nie dajesz rady wykonac prostych zadan???' - taka taktyka. Do biura zatrudniają w wiekszosci ludzi bez doswiadczenia, ktorych moga sobie ulozyc, taki pracownik przyjmie 1500 zl na papierze (pare stowek w kopercie, ze niby premia). Ale za to szefowie na wycieczki jezdza, ktore chyba mialy byc losowane wsrod pracownikow. No ale tak, kusnierkow nie stac na wczasy, jak sie kupuje mercedesy z salonu. Kobietom nie radze byc w ciazy, bo juz do roboty nie wroca. Firma wciaz sie oglasza nie dlatego, ze tak sie rozrasta, tylko rotacja jest taka. W kazdym dziale..................... nie polecam.

Pracownik.

Rozmowa konkretna, bez głupich pytań w stylu "jakie są Twoje słabe strony?" Konkretne pytania, miła atmosfera. Nie trzeba się spinać i udawać. Rozmowa przeprowadzona z właścicielem. Dostałam pracę.

Narzekających zawsze jest dużo. Szkoda, że chętnych do pracy nie ma tak wielu.

nikoś

jak firma jest ok, to się sama obroni nie potrzebuje wpisów gównozjada kierowniczyny, który ma ludzi za nic. Turlaj dropsa gościu.

co za ściema praca u domena!!!

Niestety szukają nie ludzi a murzynów do pracy, klasyczne gadki jaka to fajna firma i atmosfera. :Jak jest naprawdę wystarczy poczytać niżej. Ponieważ mam kontakt z większością sieci z którymi współpracują a jestem daleki od pracy z takimi firemkami nie omieszkam przesłać linku do tych opinii to centrali tychże sieci. Niech sobie poczytają jakiego super-partnera mają na półkach. Pomijam już fakt,że praca z kimś takim to wielkie ryzyko wizerunkowe...... BRAWO WY, ŻENADA I DNO......

Kamila

@a..., na jakie stanowisko aplikowałeś? W jakiej atmosferze przebiegała rozmowa rekrutacyjna? @Łukasz, dziękuję za Twoją opinię, niemniej zaznaczam jednak, że wątek dotyczy pracy w firmie Domex-Kuśnierek w Lesznie. Czy przy zatrudnianiu się w tym miejscu zostałeś poinformowany o liczbie godzin pracy w ciągu dnia? @anonymous, czy zdecydowałeś się na pracę w tej firmie? Jeśli tak, to może powiesz nam coś więcej?

a...

Nie polecam tej firmy !!! Nawet nie potrafią oddzwonić po przeprowadzonej rozmowie a informują że na pewno oddzwonią !!! mało profesjonalna firma !!! zastanawiam się dlaczego od paru lat ciągle szukają pracowników na różne stanowiska ???

Ada
@a...

Szukają pracownikó bo firma się rozwija.

@Ada

Gdyby rozwój tej firmy był wprost proporcjonalny do liczby zatrudnianych pracowników to byłaby to chyba największa Polska firma......- to nie rozwój, to duża rotacja. Ludzie przychodzą i odchodzą. Powód...? - poczytaj wcześniejsze komentarze.

@Ada

Rozwija ? Nie bądź śmieszna. Szukaja bo kto mądrzejszy odchodzi z tej firemki :)

Łukasz

Moja krótka opinia z perspektywy pracy na Śląsku. W zasadzie praca ciężka, ponieważ wszędzie góruje konkurencja, na półkach Domexu jest zdecydowanie mniej niż innych firm. Nie wiem które miejsce bym zaszeregował, ale Domex to tak na oko firma numer 5-6 na Rynku. Praca ph skupia się raczej na tym, żeby uzupełnić kilka indeksów, których nie mają inni. Przy otwarciach zawsze ostatni, z ochłapami do zatowarowania. Praca minimum 10 godzin dziennie, mało kontroli, pomoc ze strony kierownika raczej przeciętna, bo nigdzie nie zdąża.

Witam! Mam propozycje pracy w Imoli nie wiem na jakim stanowisku... Moze ktos mi napisze jakie stanowiska tam sa i zarobki? Tak czytam opinie i widze, ze jest tam tragedia!!!

gal

a co się stało z ph na świętokrzyskie?

Makarena

Klamcy jakich malo kierowcy zarabiaja wiecej niz ph ludzie na magazynie rowniez w biurach sami kierownicy a ph musi na nich zarabiac i na panamere szefa hehehe patola a KR dramat wiesniaki jakich malo

A
@Makarena

Jeżeli Ci nie odpowiada praca, to po co tam jesteś???? Może dlatego zarabiasz mało bo jesteś kiepskim przedstawicielem, i nigdzie indziej nie chcą Cię zatrudnić. Poza tym, czy to źle, że kierowcy zarabiają dobrze??

Makarena
@A

Ale ja już tam nie pracuje w tym (usunięte przez administratora) dobrze ze kierowcy zarabiają dużo tylko dlaczego my jako ph musimy na wszystkich zarabiać A sami Głowno zarabiamy w innych firmach ph ma renomę ale nie w domenie z tego co się orientowalem np w konkurencyjnej Galicij nie pozbywają się ph tak jak w domexie wola dbać podwyżkę niż pozbywać się ph i każdy ma gdzieś lojalke w domexie dobry prawnik i pozamiatane hehehehe

Słyszałem, że przedstawiciele dostają teraz focusy. Czy to prawda?

Wroclove

Ktoś wie co się stało z handlowcem który jeździł po dolnym Śląsku?

Dede
@Wroclove

Którym ? Z tego co wiem wszyscy dalej jeżdżą i są zadowoleni

Wroclove
@Dede

Do nas niestety nie dociera. Ten który był wcześniej, zawsze docieral. A jak nie to przynajmniej dzwonił..... Szkoda że go nie ma....

@Wroclove

Nie przyjeżdża bo nie ma czym handlować. :-) Ewentualnie można w domexie powietrza trochę kupić. Tego mają dużo na magazynie.

@1234

Widzisz pouciekali chłopaki.

Kandydat PH

Witam. Jak wygląda drugi etap rekrutacji na PH , który odbywa się w Lesznie ? Jakie pytania itp.

gggggg
@Kandydat PH

Tak samo jak pierwszy tylko że z właścicielem............... Na jaki rejon masz rozmowę?

mam dosyć

Pamiętajcie, że nic się nie zmienia od na (usunięte przez administratora) siedzenia. jeżeli ta firma do jedno wielkie oszustwo to Pan Ziobro ze swoją świtą zrobi z nią co trzeba. Oszustwa podatkowe do zaraza naszego kraju. jeżeli czujecie się oszukani , wyzyskiwani a mobing to codzienność warto napisać parę słów prawdy do PiP, US itd. sprawy potoczą się same. Bat nad głową dla takich ludzi to jedyna możliowść aby zmienili podejście do ludzi którzy dla nich pracują.

pozdrowienia

Pracuje w tej firemece z bożej łaski już ponad ROK. A powiem, wam że dramat !! Kierownik który mnie rekrutował opowiadał jakie to świetne zarobki daje DOMEX. Jak możesz zarabiać KOKOSY ( jasne. jak kupisz sobie w PiP, to będziesz miał owe KOKOSY :( ). Zero wsparcia od kierownika czy KAM-a. Zero reakcji na zmieniające się trendy. Mówisz, do swojego kierownika _ potrzebujemy polskiej porcelany, termisila itp. To słyszysz, że nie będzie tego bo mała marża.. Panowie ale można dzięki temu większe obroty robić !!! i najlepsze co ma DOMEX w zanadrzu. Wypłata. śmiech na sali. Niby masz dostać kasę na konto do 1 , a dostajesz 2-3,4.. bo były święta, albo wolne. Ale po co ci wyplata na czas :) . Ważne żeby Szef miał na paliwo i klocki do Panamery :P

Mazowsze
@pozdrowienia

albo czekasz na zaległa fakturę serwisową , bo Mareczkowi się nigdy nie śpieszy. Na spotkaniach aż mnie korci żeby przerysować mu tą panamerke ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Domex-Kuśnierek - Leszno

• Jak się pracuje w Domex-Kuśnierek?

Zobacz opinie na temat firmy Domex-Kuśnierek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Domex-Kuśnierek?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Domex-Kuśnierek?

Kandydaci do pracy w Domex-Kuśnierek napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Domex-Kuśnierek
2.1/5 Na podstawie 801 ocen.

Domex-Kuśnierek